Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Piektdiena, 7. augusts

Alfrēds, Madars, Fredis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV Programma

00:50

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 30. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

30. sērija Roberts izdomājis, kā atriebties Šmakovam par to, ka viņš atklājis viņa noslēpumu. Ligita klāsta Simonai un Martai savu sapni par rozēm un Konstantīnu. Bet izskatās, ka meitenes šis stāsts galīgi neinteresē. Kostju garāžā gaida pārsteigums – dāvana. Arvja un Marijas attiecības joprojām saspīlētas. Roberta un Mammas mājās aizvien turpina notikt dīvainas lietas. Māris Arvim pastāsta, kā viņam veicas ar mākslas darba realizāciju. Ligitas mājās norisinās negaidīta, romantiska tikšanās ar Kostju.

01:15

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 31. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

31.sērija Konstantīns atgriežas savās otrajās mājās – garāžā, kur viņu jau gaida Olga. Silvestrs ierodas Viestura fotostudijā. Šķiet, ka pēc šķiršanās ar Margaritu Viesturu gaida grūti laiki. Ligita Martai pastāsta par viņas un Konstantīna romantisko randiņu, taču pašā sarunas kulminācijā birojā ierodas Silvestrs ar jaunu biznesa piedāvājumu. Irēna beidzot noskaidrojusi, kāpēc viņu mājas daļā pazudusi elektrība un kurš pie tā vainīgs. Silvestra bārā mīklainos apstākļos no kases pazūd nauda – diezgan liela summa. Bez Keitas neviena cita aizdomās turamā nav, taču bāra saimniekam ir cita versija, kas varēja nozagt naudu.

01:40

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 32. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

32. sērija Jubilejas ballei gatavojas arī Katrīna ar Induli. Simona sagaida kurjeru ar lielu un skaistu puķu pušķi, taču pārsteiguma sūtītājs nav zināms. Tas ļoti ieintriģē ne tikai viņu, bet arī Martu. Beidzot iesākusies Katrīnas un Induļa jubileja, tikai vai izdosies Konstantīnam ievērot sievas noteikumu un iztikt bez alkohola lietošanas? Šķiet, ka balle, kas iesākās tik lēni un mierīgi, pamazām uzņem apgriezienus, un var negaidīti beigties ne tikai jubilāriem, bet arī Olgai un Konstantīnam.

02:00

Svešā seja

1. sezona, 7. sērija. 2017. g.

7. sērija Rihards izmanto nežēlīgas metodes, lai iegūtu sev nepieciešamo informāciju. Arti uztrauc Madaras veselības stāvoklis. Džeina nepūlas slēpt savu nepatiku pret Madaru un mēģina viņu iebiedēt. Madara atbalsta Rihardu, lai gan viņa uzvedība viņu satrauc. Rihards ierodas Vītoliņu viesu namā un uzstāda pārsteidzošas prasības. Ērika manipulē ar savu dēlu Bruno. Rihardu nepamet sajūta, ka viņš Žannu ir saticis jau agrāk.

02:25

Sapņotāji

1. sezona, 65. sērija. 2019. g.

65.sērija Sanema gan Leilai, gan Džanam izstāsta par savām aizdomām, bet tikmēr Emre jau laikus steidz novērst tuvojošos vētru. Kurš no viņiem uzvarēs šajā pārliecināšanas kaujā? Liktenis maina ierasto meldiņu. Šoreiz, kad aģentūrā ierodas gaidāmās fotosesijas modelis, ir Džana kārta kļūt greizsirdīgam.

03:10

Absolūts skaistums

1. sezona, 87. sērija. 2015. g.

87. sērija Žermanu uzzina DNS testa rezultātus. Sākas konkursa fināls, kurā noskaidros, kura fināliste kļūs par Absolūtā skaistuma meiteni.

04:00

Cauri laikiem

1. sezona, 70. sērija. 2015. g.

70. sērija Vitorija izvācas no savas agrākās mājas, bet Bentu atsakās aiziet. Viņu arestē. Severa pasaka Felīpi, ka kaut ko zina par Melīsu. Masimu māsasmeitas sagādā savam tēvocim vienas vienīgas galvassāpes, bet tad palīgā piesakās Rita. Emīlija vēlas iegādāties Kampubelu vīna dārzu.

05:00

Svešā seja

1. sezona, 8. sērija. 2017. g.

8. sērija Madaru pamostoties sagaida patīkams pārsteigums. Džeina uztraucas par sava vectēva Henrija veselību. Madaru sāpina Riharda attieksme pret viņu. Artis mēģina Madaru uzmundrināt ar romantisku žestu. Rihards izstrādā plānu, kā uzzināt uzbrucēju identitāti. Roksana Ērikas restorānā norunā tikšanos ar savu kontaktpersonu. Bruno dusmojas, ka tēvs viņam neuzticas. Muižnieku ģimeni pārsteidz Roksanas kontaktpersonas identitāte.

06:05

Lieliskais gadsimts. Kosema

1. sezona, 38. sērija. 2015. g.

Seriāls ir balstīts uz patiesiem notikumiem un vēsta par laiku, kad vara par tā laika pasaules ietekmīgāko impēriju nonāca jaunākā valdnieka Osmaņu impērijas pastāvēšanas laikā – sultāna Ahmeda I – rokās. Sultāns Ahmeds I ir seriālā "Lieliskais gadsimts" iepazītā sultāna Suleimana un sultānes Hirremas dēla Selima mazmazdēls, un nāca pasaulē 24 gadus pēc Sultāna Suleimana nāves. 1603. gadā, pēc tā laika Osmaņu impērijas valdnieka sultāna Mehmeda III negaidītās nāves, pie varas nāk viņa tikai 13 gadus vecais dēls Ahmeds I. Lai arī likumi un pēdējā laika tradīcijas nosaka, ka, lai valdnieks tronī justos drošs un pasargāts, viņam jāatņem dzīvība visiem saviem brāļiem, kuri arī varētu pretendēt uz troni, Ahmeds I lauž šo tradīciju – viņš savam mazajam brālim dāvā dzīvību. Taču kā uz to skatīsies impērijas pavalstnieki, sultāna ģimene un armija? Vai godās jauno valdnieku par viņa cēlsirdību, vai arī uzskatīs to par vājuma izpausmi? Būs visādi – būs, kas mēģinās izmantot sultāna pieredzes trūkumu, lai pārņemtu varu impērijā. Būs sultānam savi uzticami atbalstītāji, kas gatavi atdot par viņu dzīvību. Un būs arī paša ģimenes locekļi, kas kaldinās savus slepenus plānus dažādu iemeslu dēļ – lai ģimene noturētu varu savās rokās, lai nodrošinātu nākotni saviem tuvākajiem vai nokļūtu siltākā vietā paši. Centieni īstenot šos plānus ne vienmēr būs izdevīgi arī Ahmedam un dažkārt apdraudēs viņa dzīvību. Taču seriāla centrā ir mīlestības stāsts – jaunais sultāns neglābjami iemīlēsies brīnumskaistā meitenē, kuru viņš ieraudzīs attēlotu gleznā. Vēloties iekarot mazdēla Ahmeda sirdi, viņa vecmāte sultāne Safije liks šo meiteni atrast un nogādāt pilī. Sultāne gan pati vēl nenojauš, ka šī mazā un it kā nevainīgā dāvana mazdēlam mainīs impērijas vēsturi uz visiem laikiem. Grieķiete Anastasija ar varu tiks atvesta pie sultāna, taču kļūs ne tikai par valdnieka mīļāko sievu, viņa lielāko atbalstu, mierinājumu un padomdevēju sarežģītajā valdīšanas laikā, bet arī par vienu no ietekmīgākajām Osmaņu impērijas sultānēm. Viņa dāvās Ahmedam daudz dēlus un meitas, kļūs par savu dēlu aizstāvēm un organizēs meitām politiski izdevīgas laulības. Viņa gudri un viltīgi lavierēs pa Osmaņu impērijas pils labirintiem, kā arī pasaules politisko skatuvi. Kā vārdā tas būs – lai palīdzētu sultāna dinastijai pēc iespējas drošāk turēties pie varas pār impēriju, vai tomēr tikai pašas labuma dēļ – skatīsimies jaunajā, aizraujošajā un pārsteidzošiem notikumiem bagātajā vēsturiskajā stāstā.

07:05

Grejas anatomija 9

9. sezona, 24. sērija. 2012. g.

24.sērija Par spīti elektrības pārrāvumiem slimnīca turpina strādāt. Meredita pieprasa ķeizargriezienu, kurš tiek veikts tumsā. Ar bērnu viss ir kārtībā, taču ne ar Mereditu. Alekss, Džo un Arizona mēģina glābt situāciju, kad skābekļa aparāti pārstāj darboties. Sapratusi, cik ļoti Ouvens vēlas bērnu, Kristīna viņu pamet. Alekss atzīstas Džo mīlestībā.

08:05

Māmiņas 3

3. sezona, 8. sērija. 2015. g.

08:35

Sapņu māja 15

15. sezona, 4. sērija. 2015. g.

11:40

Kafejnīca

2014. g.

Donavanai biznesā veicas labāk kā romantiskajā dzīvē. Viņai pieder neliela kafejnīca, kurā viņa saimnieko kopā ar māsu Bekiju un viņas draugu Kevinu, un viss veicas labi. Kafejnīcai ir savs apmeklētāju loks, kurus Donavana uzskata vairāk par ģimeni vai draugiem, ne vienkārši klientiem. Tomēr Donavanai ir noslēpums, kuru viņa nevienam neatklāj – banka ir atteikusi pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu, un kafejnīca ir bankrota priekšvakarā. Viss kļūst vēl sarežģītāk, kad atgriežas Donavanas bijušais draugs Patriks un cenšas atgūt Donavanas mīlestību, taču priekšā ir jau Bens – simpātisks Donavanas kafejnīcas apmeklētājs, kuram arī meitene ir iepatikusies.

14:00

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 34. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

34. sērija Marija atkal viesojas Silvestra bārā pie savas jauniegūtās draudzenes Keitas. Kādi notikumi risināsies kafejnīcā pēc Marijas viesošanās? Sen neredzētās paziņas – Simona un Baiba saskrienas pilsētā. Kas gan būs pārrunājams abām dāmām pēc tik ilga laika? Skaidrs, ka saruna par Martu ir neizbēgama. Marija stāsta Arvim ar Māri par Silvestra apsūdzību naudas zagšanā. Kā šādā situācijā rīkosies un reaģēs viņas tēvs Māris?

14:30

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 35. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

35. sērija Māris kopā ar Silvestru mēģina risināt radušos situāciju un noskaidrot, kurš ir patiesais zaglis. Olgas mājās jauns hobijs – alternatīvais "kinoteātris"! Olgas izvietotās novērošanas kameras Kostjas garāžā ļauj kontrolēt katru vīra soli, lai viņš ne tikai nedzertu, bet arī neuzņemtu nevēlamas viešņas. Uz "kino seansiem" pievienojas arī Olgas jaunā biznesa partnere un nu jau draudzene Agnese. Arvja un Māra mājā viesojas Silvestrs. Vai šī tikšanās atrisinās nozagtās naudas jautājumu? Iespējams, senie paziņas atradīs kopīgu biznesa tēmu.

15:00

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 36. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

36. sērija Kamēr Olga un Agnese seko Kostjas kustībām garāžā, viņa "svētnīcā" ierodas negaidīts viesis. Kurš ir šis viesis? Silvestrs pirmo reizi uzzina, ka Arvja un Māra rokās nonākusi tik ļoti vērtīgā glezna. Kādu jautājumu vecais biznesa buks saņems no saviem jaunajiem partneriem? Ligita ieradusies ciemos pie Konstantīna garāžā. Vai Olgas modrā acs pamanīs "saldā pārīša" tikšanos?

15:30

Absolūts skaistums

1. sezona, 88. sērija. 2015. g.

88.sērija Visi svin Elizas uzvaru konkursā, taču izmisusī Karolīna tikmēr kaļ atriebības plānus. Žermanu dodas uz Kampuklaru pie Žildas un atklāj, ka zina patiesību par Elizu. Kasandra pārģērbjas par Merilinu Monro un iet pie Fabiņu uz darbu iekarot viņa sirdi.

16:30

Sapņotāji

1. sezona, 66. sērija. 2019. g.

66.sērija Apkaimes iedzīvotāji un Mevkibe svin jaunās bibliotēkas atklāšanu, tomēr Aisuna atkal pamanās izbojāt šo priecīgo notikumu. Tikmēr Aidinu mājā joprojām valda karastāvoklis. Aģentūrā notiek fotosesija, un tās laikā greizsirdība sit augstu vilni – gan no Sanemas, gan Džana puses. Fabri un Ailīna aģentūrai sarūpē nepatīkamu pārsteigumu.

18:30

Grejas anatomija 10

10. sezona, 1. sērija. 2013. g.

1.sērija Pēc vētras slimnīcas uzņemšanas nodaļa ir pārpildīta. Ričards bezsamaņā atrodas pagrabā, un Beilija sūta Šeinu viņu uzmeklēt. Šeins norīko Heteri, kura atrod Ričardu, bet arī viņu ķer elektriskā strāva. Arizona izmisīgi cenšas glābt attiecības ar Kelliju, taču Kellija neizskatās ieinteresēta. Pārradusies mājās, Arizona atklāj, ka Kellija ir izvākusies kopā ar Sofiju.

19:30

Ģēnijs uzvalkā

1. sezona, 3. sērija. 2010. g.

3.sērijā Kādas autobūves firmas jaunais izpilddirektors ir izlēmis pārcelt ražošanu uz ārzemēm, kur būtu zemākas ražošanas izmaksas, taču tas nozīmētu atstāt neskaitāmus cilvēkus bez dara. Hārvijs un Maiks cenšas pierunāt vienu no firmas lojālākajiem darbiniekiem uzņemties direktora amatu. Maiks konfrontē Trevoru par narkotiku tirdzniecību.

20:30

Māmiņas 3

3. sezona, 10. sērija. 2015. g.

22:15

Lielās kāzas

2013. g.

Par lielu uzjautrinājumu saviem pieaugušajiem bērniem un draugiem Dons un Ellija Grifini (De Nīro un Kītone), kuri sen jau kā šķīrušies, ir spiesti tēlot laimīgu precētu pāri, kad viņu adoptētais dēls izdomā precēties un uz kāzām no otras pasaules malas ir nolēmusi ierasties arī viņa bioloģiskā māte, kurai ir īpaši konservatīvi uzskati. Visiem kāzu viesiem noskatoties, Grifini ir spiesti atcerēties pagātni un plānot nākotni, cenšoties neķerties viens otram pie rīkles.

00:05

Ģēnijs uzvalkā

1. sezona, 3. sērija. 2010. g.

3.sērijā Kādas autobūves firmas jaunais izpilddirektors ir izlēmis pārcelt ražošanu uz ārzemēm, kur būtu zemākas ražošanas izmaksas, taču tas nozīmētu atstāt neskaitāmus cilvēkus bez dara. Hārvijs un Maiks cenšas pierunāt vienu no firmas lojālākajiem darbiniekiem uzņemties direktora amatu. Maiks konfrontē Trevoru par narkotiku tirdzniecību.

01:00

Grejas anatomija 10

10. sezona, 1. sērija. 2013. g.

1.sērija Pēc vētras slimnīcas uzņemšanas nodaļa ir pārpildīta. Ričards bezsamaņā atrodas pagrabā, un Beilija sūta Šeinu viņu uzmeklēt. Šeins norīko Heteri, kura atrod Ričardu, bet arī viņu ķer elektriskā strāva. Arizona izmisīgi cenšas glābt attiecības ar Kelliju, taču Kellija neizskatās ieinteresēta. Pārradusies mājās, Arizona atklāj, ka Kellija ir izvākusies kopā ar Sofiju.

01:40

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 33. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

33. sērija Kur un kāpēc Konstantīns pamostas pēc Induļa un Katrīnas kāzu jubilejas svinībām? Un kāpēc Kostjam ir zila acs? Ar kādu mērķi Margaritas tēvs Silvestrs ierodas Viestura darbnīcā? Ligita stāsta Martai par savu un Konstantīna īso tikšanos, kuru negaidot pārtrauc Silvestra ierašanās. Viņš ir ieradies, lai izklāstītu jaunu biznesa piedāvājumu.

02:00

Svešā seja

1. sezona, 8. sērija. 2017. g.

8. sērija Madaru pamostoties sagaida patīkams pārsteigums. Džeina uztraucas par sava vectēva Henrija veselību. Madaru sāpina Riharda attieksme pret viņu. Artis mēģina Madaru uzmundrināt ar romantisku žestu. Rihards izstrādā plānu, kā uzzināt uzbrucēju identitāti. Roksana Ērikas restorānā norunā tikšanos ar savu kontaktpersonu. Bruno dusmojas, ka tēvs viņam neuzticas. Muižnieku ģimeni pārsteidz Roksanas kontaktpersonas identitāte.

02:30

Sapņotāji

1. sezona, 66. sērija. 2019. g.

66.sērija Apkaimes iedzīvotāji un Mevkibe svin jaunās bibliotēkas atklāšanu, tomēr Aisuna atkal pamanās izbojāt šo priecīgo notikumu. Tikmēr Aidinu mājā joprojām valda karastāvoklis. Aģentūrā notiek fotosesija, un tās laikā greizsirdība sit augstu vilni – gan no Sanemas, gan Džana puses. Fabri un Ailīna aģentūrai sarūpē nepatīkamu pārsteigumu.

03:10

Absolūts skaistums

1. sezona, 88. sērija. 2015. g.

88.sērija Visi svin Elizas uzvaru konkursā, taču izmisusī Karolīna tikmēr kaļ atriebības plānus. Žermanu dodas uz Kampuklaru pie Žildas un atklāj, ka zina patiesību par Elizu. Kasandra pārģērbjas par Merilinu Monro un iet pie Fabiņu uz darbu iekarot viņa sirdi.

04:00

Cauri laikiem

1. sezona, 71. sērija. 2015. g.

71. sērija Felīpi vēlā vakarā ierodas ciemos pie Līvijas un satiek Pedru. Anīta glābj draudzeni un liek Pedru saprast, ka viņai ir romāns ar Felīpi. Rakstnieks Bernārdu muzejā apskata Kastelīni muižu. Līvija atzīstas Pedru, ka nemīl viņu un grib atcelt saderināšanos.