Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Piektdiena, 14. augusts

Zelma, Zemgus, Virma

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV Programma

01:00

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 44. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

44. sērija Māris un Arvis ierodas norunātajā vietā, lai vienotos par dārgās gleznas pārdošanu, savukārt Keita un Marija izbauda dzīvi un nododas sievišķīgiem priekiem. Māri un Arvi viesnīcas vestibilā gaida Silvestrs, un pēc neilga brīža tur ierodas arī potenciālais gleznas pircējs, oligarhs Boriss. Viņš ierodas ne tikai ar apsardzi, bet arī ar mākslas darbu ekspertu. Keita tik ļoti uzticas vīram un pat nenojauš, ka vīram ir divas dažādas dzīves un divas ģimenes. Iesākas sarunas par dārgās gleznas pirkšanu. Samanta pārmet savai draudzenei Agnesei par viņas dzīves uzskatu un īpaši par attieksmi pret bērna tēvu Genādiju.

01:20

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 45. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

45 sērija Agnese notic, ka Genādijam pietrūkst naudas, lai nopirktu dzīvokli, tāpēc viņa lūdz savai draudzenei Samantai aizdot naudu. Tiklīdz viņa saņem naudu, viņa to aizdod savas meitas tēvam. Ligita pirmo reizi mūžā sniedz interviju žurnālistei un gatavojas fotosesijai. Genādijs pamatoti saņem pārmetumus no sievas Keitas, jo parādās mājās tikai no rīta. Māris un Arvis atgriežas mājās pēc tikšanās ar potenciālo gleznas pircēju un no rīta sagaida mājās divus viesus ar ļoti negaidītu ziņu.

01:45

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 46. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

46. sērija Māris un Silvestrs vēlreiz satiekas ar Borisu, lai runātu par gleznas pārdošanu. Vai Mārim izdosies pārliecināt Borisu nopirkt šo mākslas darbu? Samanta turpina terorizēt Robertu, zvana viņam, sāk pat izsekot. Marijas, Māra un Arvja mājās beidzot priecīgas noskaņas, bet tās ātri beigsies, kad Marijai piezvanīs viņas draudzene Keita. Māris nonāk neapskaužamā situācijā – viņš tiek nostādīts izvēles priekšā, kuru pusi atbalstīt – savu meitu Mariju vai savu uzticamo draugu Arvi?

02:10

Svešā seja

1. sezona, 12. sērija. 2017. g.

12. sērija Madara izjautā Rihardu par viņa saistību ar notikušo traģēdiju. Eināram rodas aizdomas, ka viņš tiek izsekots. Artis uzzina nepatīkamus jaunumus. Ērika pārmet Bruno profesionalitātes trūkumu. Artis dodas uz restorānu "Toskāna" atbilžu meklējumos. Džeina izrāda savu nepatiku pret Madaru. Šarlote un Klaudijs pārdzīvo notikušo nelaimi. Bruno ieintriģē Ēriku ar viņa rīcībā esošo informāciju. Madaru pārsteidz Riharda nejūtīgums. Artis, izmisuma dzīts, veic zādzību.

02:40

Sapņotāji

1. sezona, 70. sērija. 2019. g.

70.sērija Klāt kampaņas prezentācija un Sanemas uzstāšanās, bet viss nenorit tik gludi, kā gribētos, un Sanema nonāk vairākās neveiklās situācijās, kas noved pie visai patīkama iznākuma.

03:20

Absolūts skaistums

1. sezona, 92. sērija. 2015. g.

92. sērija. Žermanu atzīstas Elizai, ka ir viņas tēvs, un pēc kautiņa ar Dinu pats nonāk cietumā. Karolīna cer atņemt Elizai uzvaru konkursā un pārņemt Artūra aģentūru. Artūrs cenšas izglābt Elizu.

04:10

Cauri laikiem

1. sezona, 77. sērija. 2015. g.

77. sērija Masimu bildina Rozu, tikmēr meitenes plāno, kā Salomē var iekarot Masimu sirdi. Severa atzīstas Melīsai, ka zina par viņas dēku ar Robērtu. Bernārdu atrod pavedienu par savu pagātni. Emīlija apciemo Albērtu slimnīcā un uzzina ko šokējošu.

05:00

Svešā seja

1. sezona, 13. sērija. 2017. g.

13. sērija Artis ar savu izturēšanos šokē Šarloti un Klaudiju. Rihards un Maksis mēģina noskaidrot, kas ir pasūtījis slepkavību. Artis nolemj atriebties Rihardam. Klīnikā ierodas izmisis pacients un lūdz glābt viņa dzīvību. Rihards un Artis veic ārkārtas operāciju. Žoržs restorāna ēdienkartē ievieš eksperimentālus ēdienus, kas nepatīk Bruno un Ērikai. Arti sanikno Riharda nežēlīgā izturēšanās pret pacientu. Madara konfliktē ar Džeinu un Maksi. Rihards pieķer Arti aizdomīgā situācijā.

06:05

Lieliskais gadsimts. Kosema

1. sezona, 43. sērija. 2015. g.

Seriāls ir balstīts uz patiesiem notikumiem un vēsta par laiku, kad vara par tā laika pasaules ietekmīgāko impēriju nonāca jaunākā valdnieka Osmaņu impērijas pastāvēšanas laikā – sultāna Ahmeda I – rokās. Sultāns Ahmeds I ir seriālā "Lieliskais gadsimts" iepazītā sultāna Suleimana un sultānes Hirremas dēla Selima mazmazdēls, un nāca pasaulē 24 gadus pēc Sultāna Suleimana nāves. 1603. gadā, pēc tā laika Osmaņu impērijas valdnieka sultāna Mehmeda III negaidītās nāves, pie varas nāk viņa tikai 13 gadus vecais dēls Ahmeds I. Lai arī likumi un pēdējā laika tradīcijas nosaka, ka, lai valdnieks tronī justos drošs un pasargāts, viņam jāatņem dzīvība visiem saviem brāļiem, kuri arī varētu pretendēt uz troni, Ahmeds I lauž šo tradīciju – viņš savam mazajam brālim dāvā dzīvību. Taču kā uz to skatīsies impērijas pavalstnieki, sultāna ģimene un armija? Vai godās jauno valdnieku par viņa cēlsirdību, vai arī uzskatīs to par vājuma izpausmi? Būs visādi – būs, kas mēģinās izmantot sultāna pieredzes trūkumu, lai pārņemtu varu impērijā. Būs sultānam savi uzticami atbalstītāji, kas gatavi atdot par viņu dzīvību. Un būs arī paša ģimenes locekļi, kas kaldinās savus slepenus plānus dažādu iemeslu dēļ – lai ģimene noturētu varu savās rokās, lai nodrošinātu nākotni saviem tuvākajiem vai nokļūtu siltākā vietā paši. Centieni īstenot šos plānus ne vienmēr būs izdevīgi arī Ahmedam un dažkārt apdraudēs viņa dzīvību. Taču seriāla centrā ir mīlestības stāsts – jaunais sultāns neglābjami iemīlēsies brīnumskaistā meitenē, kuru viņš ieraudzīs attēlotu gleznā. Vēloties iekarot mazdēla Ahmeda sirdi, viņa vecmāte sultāne Safije liks šo meiteni atrast un nogādāt pilī. Sultāne gan pati vēl nenojauš, ka šī mazā un it kā nevainīgā dāvana mazdēlam mainīs impērijas vēsturi uz visiem laikiem. Grieķiete Anastasija ar varu tiks atvesta pie sultāna, taču kļūs ne tikai par valdnieka mīļāko sievu, viņa lielāko atbalstu, mierinājumu un padomdevēju sarežģītajā valdīšanas laikā, bet arī par vienu no ietekmīgākajām Osmaņu impērijas sultānēm. Viņa dāvās Ahmedam daudz dēlus un meitas, kļūs par savu dēlu aizstāvēm un organizēs meitām politiski izdevīgas laulības. Viņa gudri un viltīgi lavierēs pa Osmaņu impērijas pils labirintiem, kā arī pasaules politisko skatuvi. Kā vārdā tas būs – lai palīdzētu sultāna dinastijai pēc iespējas drošāk turēties pie varas pār impēriju, vai tomēr tikai pašas labuma dēļ – skatīsimies jaunajā, aizraujošajā un pārsteidzošiem notikumiem bagātajā vēsturiskajā stāstā.

07:05

Grejas anatomija 10

10. sezona, 5. sērija. 2013. g.

5.sērija Aleksa tēvs joprojām ir slimnīcā, un Džo dara visu iespējamo, lai palīdzētu abiem salabt. Meredita un Kristīna apvieno spēkus, lai veiktu sarežģītu operāciju, tomēr sadzīves problēmu dēļ Meredita nepaspēj sagatavoties un nokavē operāciju. Tas noved pie domstarpībām starp Kristīnu un Mereditu, bet vēlāk arī starp Mereditu un Dereku.

08:05

Māmiņas 3

3. sezona, 13. sērija. 2015. g.

13. sērija Andreja māte dod Vikai mājienu, ka būtu tā kā laiks domāt par vēl vienu bērnu. Juļa pierakstījusi dēlu mūzikas skolā, bet Roma pret to ir kategoriski noskaņots. Aņu viss kaitina, un viņa dodas piektdienas izklaidēs.

08:35

Sapņu māja 15

15. sezona, 9. sērija. 2015. g.

11:40

Lidojot mājās uz Čikāgu, lai tiktos ar ģimeni, bērnības draugi Džošs un Mollija nevainīgi sarunā viltus bildinājumu, tā iepriecinot Džoša mirstošo tēvu. Kad par saderināšanos uzzina abu ģimenes, situācija kļūst nekontrolējama.

14:00

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 48. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

48. sērija Genādijs pamostas nevis savās, bet Agneses mājās. Māris un Marija priecājas, ka izdevies atgūt vienu no savām viesnīcām. Māris vēlas šo viesnīcu pēc iespējas ātrāk pārdot, bet Marija ir kategoriski pret. Arnis pie māsas draudzenes Agneses mēģina noskaidrot, ar kādām afērām nodarbojas viņa māsa Samanta un kādus cilvēkus viņa krāpj. Taču sarunas laikā pie Agneses dzīvokļa durvīm pieklauvē Roberts un Baiba. Visi tagad mēģinās noskaidrot, kādā veidā Samanta apkrāpusi godīgo Baibas vīru. Marija pastāsta Keitai, ka viņa atguvusi viesnīcu un viņa to nekādā gadījumā nepārdos, kaut viņas tētis to ļoti vēlas.

14:30

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 49. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

49. sērija Jau no paša rīta Roberta mājās valda rosība, savukārt Arņa un Samantas dzīvoklī valda pavisam citādas noskaņas. Marija sagatavojas apmeklēt viesnīcu, kuru viņa un tētis nesen atguvuši, bet starp viņiem atkal izceļas strīds par viesnīcas pārdošanu. Tētis piekāpjas meitai—viesnīcu viņi nepārdos. Baiba un Roberts sagaida ciemiņus – pie viņiem ierodas Arnis ar Samantu, lai noskaidrotu visu līdz galam.

15:00

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 50. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

50. sērija Ligita pamazām kļūst par TV raidījumu un žurnāla zvaigzni. Arnis turpina noskaidrot, cik vīriešu apkrāpusi viņa māsa Samanta, taču viņam to neizdodas izdarīt bez konfliktiem. Marta sāk apskaust savu māsīcu Ligitu, kura kļūst populāra. Māris atkal ierodas Silvestra kafejnīcā – iemesls ir apburošā bārmene Keita. Samanta savai labākajai draudzenei pārmet par viņas un Genādija nenokārtotajām attiecībām. Keita piezvana vīram, taču uz telefona zvanu atbild Samanta. Arnis atkal plāno doties romantiskā izbraukumā ar Martu, savukārt pie Keitas bārā ierodas Samanta un Agnese, lai noskaidrotu, kurai no viņām Genādijs melo.

15:30

Absolūts skaistums

1. sezona, 93. sērija. 2015. g.

93. sērija Pēc skandāla iecirknī Eliza un Žermanu tiek atbrīvoti. Dinu aizbēg no policijas. Kasandra atzīstas jūtās pret Fabiņu.

16:30

Sapņotāji

1. sezona, 71. sērija. 2019. g.

71.sērija Sanema aģentūrā tiek pie jauna amata. Viņa tiek paaugstināta par tekstu autori. Ailīnas apvārdotā Derena šīs ziņas nepavisam neuzņem ar prieku. Džans ir ar mieru pagaidām no visiem slēpt to, ka abi ir kļuvuši par pāri. Bet ar vienu noteikumu – divatā viņiem ir jāizturas kā īstam pārim.

18:30

Grejas anatomija 10

10. sezona, 6. sērija. 2013. g.

6.sērija Pienācis laiks Mereditai izvēlēties sava pētījuma tēmu, un viņa nolemj turpināt mātes pētījumu. Ričards izmanto savu slimību, lai mācītu Džo kļūt par labāku ārsti. Kristīnai ir interese pievienoties Mereditas pētījumam, taču Meredita joprojām jūtas aizvainota par Kristīnas teikto. Tēvs Aleksam atklāj, ka viņam ir ģimene Floridā.

19:30

Ģēnijs uzvalkā

1. sezona, 8. sērija. 2010. g.

8. sērija Hārvijam jāiztaujā cilvēks, kuru tur aizdomās par naudas piesavināšanos no labdarības organizācijas, kas ceļ mājas bezpajumtniekiem. Vienlaikus cits klients lūdz Hārviju noskaidrot, kāpēc viņa meitai vajadzīgi viltoti dokumenti. Hārvijs šo uzdevumu deleģē Maikam, kuru, uzzinot patiesos iemeslus, sāk plosīt pretrunīgas jūtas.

20:30

Māmiņas 3

3. sezona, 15. sērija. 2015. g.

15. sērija Uzzinot, ka Vikai ir finansiālas grūtības, draudzenes piedāvā palīdzību. Aņas konfekšu un ziedu periods attiecībās ar Viktoru ir ievilcies, un viņš nav gatavs spert kādus drošākus soļus. Juļa uzzina, ka viņas meita grib kļūt par aktrisi.

22:15

Divi rūdīti vientuļnieki – Frenks un Lindsija – ir ielūgti uz vienām un tām pašām kāzām. Dīvainā kārtā viņi visur sagadās kopā – gan lidmašīnā, gan blakus numuriņos viesnīcā, gan pie kāzu galda. Par spīti raksturu nesaderībai, abu starpā uzplaukst romantiskas jūtas.

00:10

Ģēnijs uzvalkā

1. sezona, 8. sērija. 2010. g.

8. sērija Hārvijam jāiztaujā cilvēks, kuru tur aizdomās par naudas piesavināšanos no labdarības organizācijas, kas ceļ mājas bezpajumtniekiem. Vienlaikus cits klients lūdz Hārviju noskaidrot, kāpēc viņa meitai vajadzīgi viltoti dokumenti. Hārvijs šo uzdevumu deleģē Maikam, kuru, uzzinot patiesos iemeslus, sāk plosīt pretrunīgas jūtas.

01:10

Grejas anatomija 10

10. sezona, 6. sērija. 2013. g.

6.sērija Pienācis laiks Mereditai izvēlēties sava pētījuma tēmu, un viņa nolemj turpināt mātes pētījumu. Ričards izmanto savu slimību, lai mācītu Džo kļūt par labāku ārsti. Kristīnai ir interese pievienoties Mereditas pētījumam, taču Meredita joprojām jūtas aizvainota par Kristīnas teikto. Tēvs Aleksam atklāj, ka viņam ir ģimene Floridā.

01:45

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 47. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

47. sērija Samanta un Agnese izseko Roberta automašīnu. Samanta pat ir tik drosmīga, ka parādās pie Roberta mājām. Māris pēc Arvja nodevības ir ļoti norūpējies un mierina savu meitu Mariju. Roberts, baidīdamies no vēl lielākām nepatikšanām, vienojas tikties ar Samantu neitrālākā vietā – kafejnīcā, kur viņu gaida pārsteidzošas ziņas. Pēc tikšanās ar Samantu un negaidītajām ziņām Roberts lūdz padomu pie meistara un padomdevēja visās situācijās – Konstantīna. Bet ar to visas nelaimes nebeidzas – atgriezies mājās, Roberts no Silvestra sagaida vēl vienu jaunumu.

02:10

Svešā seja

1. sezona, 13. sērija. 2017. g.

13. sērija Artis ar savu izturēšanos šokē Šarloti un Klaudiju. Rihards un Maksis mēģina noskaidrot, kas ir pasūtījis slepkavību. Artis nolemj atriebties Rihardam. Klīnikā ierodas izmisis pacients un lūdz glābt viņa dzīvību. Rihards un Artis veic ārkārtas operāciju. Žoržs restorāna ēdienkartē ievieš eksperimentālus ēdienus, kas nepatīk Bruno un Ērikai. Arti sanikno Riharda nežēlīgā izturēšanās pret pacientu. Madara konfliktē ar Džeinu un Maksi. Rihards pieķer Arti aizdomīgā situācijā.

02:35

Sapņotāji

1. sezona, 71. sērija. 2019. g.

71.sērija Sanema aģentūrā tiek pie jauna amata. Viņa tiek paaugstināta par tekstu autori. Ailīnas apvārdotā Derena šīs ziņas nepavisam neuzņem ar prieku. Džans ir ar mieru pagaidām no visiem slēpt to, ka abi ir kļuvuši par pāri. Bet ar vienu noteikumu – divatā viņiem ir jāizturas kā īstam pārim.

03:20

Absolūts skaistums

1. sezona, 93. sērija. 2015. g.

93. sērija Pēc skandāla iecirknī Eliza un Žermanu tiek atbrīvoti. Dinu aizbēg no policijas. Kasandra atzīstas jūtās pret Fabiņu.

04:05

Cauri laikiem

1. sezona, 78. sērija. 2015. g.

78. sērija. Melīsa apņemas glābt laulību ar Felīpi, bet atkal uzsāk strīdus. Anīta satiekas ar Robērtu. Emīlija ir slimnīcā pie tēva. Felīpi un Līvija turpina satikties un baudīt savu mīlestību.