Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Trešdiena, 12. augusts

Vizma, Klāra

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV Programma

00:15

Ģēnijs uzvalkā

1. sezona, 5. sērija. 2010. g.

5. sērija Hārvijs kļūst par liecinieku prāvā, kurā iesaistīts viņa šoferis. Viņam jāvēršas pēc palīdzības pie Luisa un jāizvēlas, kam dot priekšroku – potenciāli ienesīgam darījumam vai draudzības jūtām pret šoferi. Trevors ir metis mieru narkotiku tirdzniecībai, un viņam vajadzīga Maika palīdzība, lai sāktu jaunu dzīvi un uzgrieztu muguru pagātnei.

01:05

Grejas anatomija 10

10. sezona, 3. sērija. 2013. g.

3.sērija Kellija un Arizona vienojušās apmeklēt laulību konsultantu, taču Kellija joprojām jūtas pārāk sāpināta. Dereks un Meredita mēģina pielāgoties jaunajai dzīvei ar mazuli. Kristīna iedrošina Aleksu spert soli attiecībās ar Džo, bet Ouvenam piedāvā sākt satikties ar citiem cilvēkiem. Ouvenam un Eiverijam rodas domstarpības par slimnīcas finansiālo situāciju.

01:45

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 39. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

39. sērija Agnese Olgai izstāsta, kā iedarbojies viņu abu izdomātais plāns, bet viņa atklāj arī to, ka garāžā satikusi Ligitu un ka pēc viņu sarunas Ligita Olgai tagad nav konkurente. Arī Ligita Martai un Simonai izstāstījusi, kas ar viņu noticis Kostjas garāžā, bet sarunu pārtrauc Silvestra apsargs Arnis, kas iegriezies birojā. Keita Marijai izstāsta par viņas un vīra Genādija sarunu, savukārt meiteņu birojā izplatās jaunas biznesa idejas – viņām tagad vissvarīgākais šķiet pārdot pēc iespējas vairāk stilīgo apavu.

02:10

Svešā seja

1. sezona, 10. sērija. 2017. g.

10. sērija Artis un Maksis glābj klīniku no briesmām. Rihards pārdzīvo pēdējā laika notikumus. Bruno sagūsta bandītu. Rihards pārmet Maksim un Bruno kārtējā uzbrukuma pieļaušanu. Maksis un Bruno veļ vainu viens uz otru. Ar Rihardu sazinās bīstams biznesa konkurents. Rihardam jāpieņem nopietns lēmums, kas var apdraudēt viņa dzīvību. Žoržs uzzina pārsteidzošu informāciju par Ērikas īpašumtiesībām uz restorānu. Rihards saņem ultimātu.

02:35

Sapņotāji

1. sezona, 68. sērija. 2019. g.

68.sērija Greizsirdības māktā Sanema atrod sev otru darbu, lai gan viņai aģentūrā jau ir gana daudz pienākumu. Džeida tikmēr uzsāk treniņus ar Džanu. Osmans sāk filmēties asa sižeta seriālā, taču piedzīvojumi un asas izjūtas neizpaliek arī Sanemai un Džeidžejam, jo viņi kādu ir nolēmuši izsekot, lai atmaskotu šī cilvēka patiesos nodomus. Bibliotēkas dēļ apkaimes vīriešu neapmierinātība aug augumā.

03:20

Absolūts skaistums

1. sezona, 90. sērija. 2015. g.

90. sērija Dinu draud Elizu arestēt, ja viņa neatdos viņam laimēto naudu. Karolina uzraksta atlūgumu. Fabiņu uzzina, ka Eliza ir viņa māsa.

04:05

Cauri laikiem

1. sezona, 75. sērija. 2015. g.

75. sērija Pedru dusmās pastāsta Melīsai, ka viņas vīram ir mīļākā. Melīsa saceļ traci Beraldīni uzņēmumā, vainodama Anītu. Bernārdu dodas uz bāreņu patversmi, lai noskaidrotu, kas noticis ar viņa īstajiem vecākiem. Emīlija un Bernārdu vakariņo Rozas restorānā.

05:00

Svešā seja

1. sezona, 11. sērija. 2017. g.

11. sērija Muižnieku ģimene gaida Riharda lēmumu, kas izšķirs visu ģimenes locekļu turpmāko likteni. Arti sarūgtina Madaras paziņojums. Bruno un Maksis nespēj vienoties par pareizo rīcību saspringtā situācijā. Madara mēģina sadraudzēties ar Riharda mājkalpotāju Lūciju. Viesu namā ierodas Žanna un paziņo vecākiem šokējošus jaunumus. Madaras un Riharda pusdienas iztraucē nepatīkams starpgadījums. Žanna pārdzīvo dzīves netaisnību. Pie restorāna notiek traģisks negadījums.

06:05

Lieliskais gadsimts. Kosema

1. sezona, 41. sērija. 2015. g.

Seriāls ir balstīts uz patiesiem notikumiem un vēsta par laiku, kad vara par tā laika pasaules ietekmīgāko impēriju nonāca jaunākā valdnieka Osmaņu impērijas pastāvēšanas laikā – sultāna Ahmeda I – rokās. Sultāns Ahmeds I ir seriālā "Lieliskais gadsimts" iepazītā sultāna Suleimana un sultānes Hirremas dēla Selima mazmazdēls, un nāca pasaulē 24 gadus pēc Sultāna Suleimana nāves. 1603. gadā, pēc tā laika Osmaņu impērijas valdnieka sultāna Mehmeda III negaidītās nāves, pie varas nāk viņa tikai 13 gadus vecais dēls Ahmeds I. Lai arī likumi un pēdējā laika tradīcijas nosaka, ka, lai valdnieks tronī justos drošs un pasargāts, viņam jāatņem dzīvība visiem saviem brāļiem, kuri arī varētu pretendēt uz troni, Ahmeds I lauž šo tradīciju – viņš savam mazajam brālim dāvā dzīvību. Taču kā uz to skatīsies impērijas pavalstnieki, sultāna ģimene un armija? Vai godās jauno valdnieku par viņa cēlsirdību, vai arī uzskatīs to par vājuma izpausmi? Būs visādi – būs, kas mēģinās izmantot sultāna pieredzes trūkumu, lai pārņemtu varu impērijā. Būs sultānam savi uzticami atbalstītāji, kas gatavi atdot par viņu dzīvību. Un būs arī paša ģimenes locekļi, kas kaldinās savus slepenus plānus dažādu iemeslu dēļ – lai ģimene noturētu varu savās rokās, lai nodrošinātu nākotni saviem tuvākajiem vai nokļūtu siltākā vietā paši. Centieni īstenot šos plānus ne vienmēr būs izdevīgi arī Ahmedam un dažkārt apdraudēs viņa dzīvību. Taču seriāla centrā ir mīlestības stāsts – jaunais sultāns neglābjami iemīlēsies brīnumskaistā meitenē, kuru viņš ieraudzīs attēlotu gleznā. Vēloties iekarot mazdēla Ahmeda sirdi, viņa vecmāte sultāne Safije liks šo meiteni atrast un nogādāt pilī. Sultāne gan pati vēl nenojauš, ka šī mazā un it kā nevainīgā dāvana mazdēlam mainīs impērijas vēsturi uz visiem laikiem. Grieķiete Anastasija ar varu tiks atvesta pie sultāna, taču kļūs ne tikai par valdnieka mīļāko sievu, viņa lielāko atbalstu, mierinājumu un padomdevēju sarežģītajā valdīšanas laikā, bet arī par vienu no ietekmīgākajām Osmaņu impērijas sultānēm. Viņa dāvās Ahmedam daudz dēlus un meitas, kļūs par savu dēlu aizstāvēm un organizēs meitām politiski izdevīgas laulības. Viņa gudri un viltīgi lavierēs pa Osmaņu impērijas pils labirintiem, kā arī pasaules politisko skatuvi. Kā vārdā tas būs – lai palīdzētu sultāna dinastijai pēc iespējas drošāk turēties pie varas pār impēriju, vai tomēr tikai pašas labuma dēļ – skatīsimies jaunajā, aizraujošajā un pārsteidzošiem notikumiem bagātajā vēsturiskajā stāstā.

07:05

Grejas anatomija 10

10. sezona, 3. sērija. 2013. g.

3.sērija Kellija un Arizona vienojušās apmeklēt laulību konsultantu, taču Kellija joprojām jūtas pārāk sāpināta. Dereks un Meredita mēģina pielāgoties jaunajai dzīvei ar mazuli. Kristīna iedrošina Aleksu spert soli attiecībās ar Džo, bet Ouvenam piedāvā sākt satikties ar citiem cilvēkiem. Ouvenam un Eiverijam rodas domstarpības par slimnīcas finansiālo situāciju.

08:05

Māmiņas 3

3. sezona, 11. sērija. 2015. g.

11. sērija Vikai piedāvā piestrādāt, bet ir viena problēma – kur tajā laikā likt Varju? Roma pēc pilnas programmas pieslēdzas jaunākā dēla audzināšanai.

08:35

Sapņu māja 15

15. sezona, 7. sērija. 2015. g.

11:40

Lorela un Klejs gatavojas precēties, līdz kāzām ir palikušas tikai trīs nedēļas. Tās plānotas kā skaistas kāzas Elvisa Preslija Memfisas mājā, un šķiet, ka viss būs perfekti. Tomēr elegantais plāns draud sabrukt, kad kāzu plānošanā iesaistās Lorelas un Kleja vecāki. Viņiem ir atšķirīgas gaumes un atšķirīgi viedokļi par to, kādām jāizskatās viņu bērnu kāzām. Vai jaunlaulāto attiecības izturēs šo spriedzi?

14:00

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 42. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

42. sērija Simonu kāpņu telpā sagaida Kristaps ar vilinošu piedāvājumu kopā pavakariņot. Vai Simona pieņems Kristapa piedāvājumu? Olga mātišķi rūpējas par Konstantīnu, kurš vēl nav īsti atguvies pēc uzdzīves. Tajā pašā bārā, kur vakariņo Simona un Kristaps, iegriežas arī Marta un Arnis, kardināli izmainot vakara noskaņu. Marta no rīta pamostas Arņa dzīvoklī jaukā noskaņojumā, savukārt Konstantīnu, kas pamazām atgūstas no "komas" stāvokļa, gaida nežēlīgs Olgas sods.

14:30

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 43. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

43. sērija Martas un Arņa sirsnīgo sarunu iztraucē Arņa māsa Samanta, kas negaidīti ierodas mājās, savukārt Olga ar savām metodēm mēģina pāraudzināt Konstantīnu. Martas birojā valda sarunas, kas galīgi nav saistītas ar darbu – visas runā tikai par jauno Simonas draugu Kristapu. Olga beidzot piekāpjas un atlaiž Konstantīnu brīvībā, atdodot garāžas atslēgas, taču ar stingriem nosacījumiem. Kristaps iegriežas Martas birojā, lai satiktu Simonu, bet Marta netīšām šo vizīti sabojā. Ligita ierodas darbā ar priecīgu ziņu – viņa ar grāmatu izdevēju parakstījusi līgumu par viņas pirmās pavārgrāmatas izdošanu.

15:00

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 44. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

44. sērija Māris un Arvis ierodas norunātajā vietā, lai vienotos par dārgās gleznas pārdošanu, savukārt Keita un Marija izbauda dzīvi un nododas sievišķīgiem priekiem. Māri un Arvi viesnīcas vestibilā gaida Silvestrs, un pēc neilga brīža tur ierodas arī potenciālais gleznas pircējs, oligarhs Boriss. Viņš ierodas ne tikai ar apsardzi, bet arī ar mākslas darbu ekspertu. Keita tik ļoti uzticas vīram un pat nenojauš, ka vīram ir divas dažādas dzīves un divas ģimenes. Iesākas sarunas par dārgās gleznas pirkšanu. Samanta pārmet savai draudzenei Agnesei par viņas dzīves uzskatu un īpaši par attieksmi pret bērna tēvu Genādiju.

15:30

Absolūts skaistums

1. sezona, 91. sērija. 2015. g.

91.sērija Eliza nokļūst Kampuklaru policijas iecirknī, un Dinu mēģina izspiest no viņas naudu. Veslijs glābj Montaņu no braucoša auto, tiek smagi savainots un nokļūst slimnīcā ar muguras traumu. Žermanu atklāj Elizai, ka ir viņas tēvs.

16:30

Sapņotāji

1. sezona, 69. sērija. 2019. g.

69.sērija Džans sniedz interviju žurnālam, kurā atklāj savas pārdomas par laulību. Pieļautas kļūdas dēļ tiek sajaukti kampaņai nepieciešamie plakāti, tāpēc darbinieki dodas uz Džana māju, lai nakti pavadītu strādājot, taču Mevkibei tas šķiet aizdomīgi, un viņa nolemj rīkoties. Nihats turpina cīnīties ar mājas darbiem.

18:30

Grejas anatomija 10

10. sezona, 4. sērija. 2013. g.

4.sērija Mediķi rīko labdarības pasākumu, lai savāktu finansējumu slimnīcai. Pasākums norit labi līdz mirklim, kad kāds no uzņēmējiem gūst smagus ievainojumus. Alekss pamet Džo pasākumā vienu, kad redz slimnīcā ievestu kādu narkomānu, kurš izskatās pēc viņa tēva. Alekss vēlas veikt testu, lai uzzinātu, vai tas patiešām ir viņa tēvs.

19:30

Ģēnijs uzvalkā

1. sezona, 6. sērija. 2010. g.

6. sērija Hārvijs ar Maika palīdzību cenšas pierādīt, ka sieviete, kura apsūdzēta negodīgos biržas darījumos ir nevainīga. Maiks mēģina palīdzēt Reičelai sagatavoties vidusskolas izlaiduma eksāmeniem, jo Reičela slepenībā sapņo kļūt par pilntiesīgu advokāti. Maiks cenšas slēpt faktu, ka ir palīdzējis citiem negodīgā ceļā nokārtot eksāmenus.

20:30

Māmiņas 3

3. sezona, 13. sērija. 2015. g.

13. sērija Andreja māte dod Vikai mājienu, ka būtu tā kā laiks domāt par vēl vienu bērnu. Juļa pierakstījusi dēlu mūzikas skolā, bet Roma pret to ir kategoriski noskaņots. Aņu viss kaitina, un viņa dodas piektdienas izklaidēs.

21:00

Mīlestība no pirmās dejas

Houpas kaislība ir deja, un viņa strādā par deju skolotāju. Ēriks gatavojas precēties, viņam dejošana īpaši nepadodas, taču viņš gribētu būt gatavs savam pirmajam kāzu valsim. Ēriks sāk apmeklēt deju nodarbības pie Houpas, un drīz vien starp abiem parādās simpātijas. Taču Ēriks ir jau saderinājies ar citu. Par spīti tam, ka abi pretojas šīm jūtām, tās tikai kļūst spēcīgākas. Kāzas tuvojas, un abiem ir jāpieņem sarežģīti lēmumi.

22:55

Ģēnijs uzvalkā

1. sezona, 6. sērija. 2010. g.

6. sērija Hārvijs ar Maika palīdzību cenšas pierādīt, ka sieviete, kura apsūdzēta negodīgos biržas darījumos ir nevainīga. Maiks mēģina palīdzēt Reičelai sagatavoties vidusskolas izlaiduma eksāmeniem, jo Reičela slepenībā sapņo kļūt par pilntiesīgu advokāti. Maiks cenšas slēpt faktu, ka ir palīdzējis citiem negodīgā ceļā nokārtot eksāmenus.

23:50

Grejas anatomija 10

10. sezona, 4. sērija. 2013. g.

4.sērija Mediķi rīko labdarības pasākumu, lai savāktu finansējumu slimnīcai. Pasākums norit labi līdz mirklim, kad kāds no uzņēmējiem gūst smagus ievainojumus. Alekss pamet Džo pasākumā vienu, kad redz slimnīcā ievestu kādu narkomānu, kurš izskatās pēc viņa tēva. Alekss vēlas veikt testu, lai uzzinātu, vai tas patiešām ir viņa tēvs.

00:50

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 40. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

40. sērija Irēna un Baiba apmeklē izcirsto mežu. Viņas beidzot saprot, ka ideja izcirst un pārdot mežu tik lielā platībā varēja rasties tikai Fēliksam Šmakovam. Un Linča tiesa pret Fēliksu ir sākusies! Fēliksam arī ir spēcīgi argumenti, kāpēc viņš izcirtis mežu, taču pat ļoti slīpētais afērists ir bezspēcīgs pret Baibas gudrību un metodēm.

01:10

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 41. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

41. sērija Simona Martai izrāda jauno pirkumu – automašīnu. Olga un Agnese priecājas, ka viņu viltīgais plāns izšķirt Konstantīnu un Ligitu, šķiet, ir izdevies, taču Agnese Olgai paziņo arī kādu ne pārāk priecīgu ziņu – izrādās, ka Konstantīns vēlas šķirties. Baibas, Irēnas un Roberta mājās valda dažādas noskaņas – kādam ir bēdīgi, bet kādam – priecīgi. Kristaps apmeklē Konstantīnu garāžā. Viņam ir vilinošs biznesa piedāvājums, un līdzi viņš ir atnesis leģendāru vācu spirta pudeli. Vai Konstantīns spēs pretoties Kristapa un spirta kārdinājumam? Simona satiekas ar Kristapu un tikai tagad uzzina, kur viņa agrāk viņu ir redzējusi, un kas ir tas slepenais pielūdzējs, kas sūtīja viņai puķes. Konstantīns beidzot atgriežas savās mājās, bet šoreiz ne ar savām kājām.

01:40

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 42. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

42. sērija Simonu kāpņu telpā sagaida Kristaps ar vilinošu piedāvājumu kopā pavakariņot. Vai Simona pieņems Kristapa piedāvājumu? Olga mātišķi rūpējas par Konstantīnu, kurš vēl nav īsti atguvies pēc uzdzīves. Tajā pašā bārā, kur vakariņo Simona un Kristaps, iegriežas arī Marta un Arnis, kardināli izmainot vakara noskaņu. Marta no rīta pamostas Arņa dzīvoklī jaukā noskaņojumā, savukārt Konstantīnu, kas pamazām atgūstas no "komas" stāvokļa, gaida nežēlīgs Olgas sods.

02:00

Viņas melo labāk 7

7. sezona, 43. sērija. 2019. g.

Viņas melo labāk 7

43. sērija Martas un Arņa sirsnīgo sarunu iztraucē Arņa māsa Samanta, kas negaidīti ierodas mājās, savukārt Olga ar savām metodēm mēģina pāraudzināt Konstantīnu. Martas birojā valda sarunas, kas galīgi nav saistītas ar darbu – visas runā tikai par jauno Simonas draugu Kristapu. Olga beidzot piekāpjas un atlaiž Konstantīnu brīvībā, atdodot garāžas atslēgas, taču ar stingriem nosacījumiem. Kristaps iegriežas Martas birojā, lai satiktu Simonu, bet Marta netīšām šo vizīti sabojā. Ligita ierodas darbā ar priecīgu ziņu – viņa ar grāmatu izdevēju parakstījusi līgumu par viņas pirmās pavārgrāmatas izdošanu.

02:25

Sapņotāji

1. sezona, 69. sērija. 2019. g.

69.sērija Džans sniedz interviju žurnālam, kurā atklāj savas pārdomas par laulību. Pieļautas kļūdas dēļ tiek sajaukti kampaņai nepieciešamie plakāti, tāpēc darbinieki dodas uz Džana māju, lai nakti pavadītu strādājot, taču Mevkibei tas šķiet aizdomīgi, un viņa nolemj rīkoties. Nihats turpina cīnīties ar mājas darbiem.

03:10

Absolūts skaistums

1. sezona, 91. sērija. 2015. g.

91.sērija Eliza nokļūst Kampuklaru policijas iecirknī, un Dinu mēģina izspiest no viņas naudu. Veslijs glābj Montaņu no braucoša auto, tiek smagi savainots un nokļūst slimnīcā ar muguras traumu. Žermanu atklāj Elizai, ka ir viņas tēvs.

04:00

Cauri laikiem

1. sezona, 76. sērija. 2015. g.

76. sērija Melīsa nolēmusi palikt stāvoklī, lai noturētu vīru. Emīlija dodas uz Itāliju pie sava slimā tēva un uztic Līvijai Beraldīni uzņēmuma vadību. Pedru ir spiests lidot uz Riodežaneiro, lai glābtu uzņēmuma filiāli. Bentu tiek arestēts par rasistisku izturēšanos pret Raūlu.