Visiem sportiskajiem, azartiskajiem un arī tiem, kas tādi vēlētos būt! Jauns izturības, veiklības un spēka pārbaudījumu šovs ”Stiprāko pāru cīņas”! Divpadsmit spēcīgākie pāri no visas ASV piedalās šovā, lai pierādītu – tieši viņi ir paši spēcīgākie.

Jauni, ambiciozi, pārliecināti par savu spēku, spējām un emocionālo noturību, visi noskaņoti tikai uzvarai, un visiem kopīga viena lieta – viņu dzīves jēga ir sports. Lai cik pārliecināti un uzvaras kāri visi būtu, uzvarēs un 100 tūkstošu ASV dolāru balvu iegūs tikai viens pāris.

Visi šova dalībnieki dzīvo vienā savrupmājā, kas rada īpašu gaisotni – sāncenši nav jāuzvar tikai fiziskos pārbaudījumos, bet jāmāk ar viņiem arī sadzīvot un izturēt arī emocionālu spiedienu. Šova dalībnieki sacenšas dažādos pārbaudījumos.

Kurš uzvar, ir garantējis sev vietu nākamajā kārtā. Katra pārbaudījuma pēdējās vietas ieguvējs dodas uz izslēgšanas cīņu ringā, sauktu par Dusmu būrī, pret pāri, kuru izvēlas uzvarētāji. Pāris, kurš zaudē šajā cīņā, no spēles tiek izslēgts – un tā līdz finālam, līdz uzvarai un lielajai balvai!

Sportiskie pāri visi ir pārliecināti, ka ir labākie, taču pārbaudījumi nav ikdienišķi un viņiem ierasti. Līs sviedri, līs asaras, izsīks spēki, un viņiem nāksies atzīt – tas ir bijis grūtākais, kas dzīvē darīts!

Dzīvo līdzi spraigai, nežēlīgai, aizraujošai, sāpīgai un emocionālai cīņai par kārdinošu balvu un visstiprākā pāra titulu – šovā ”Stiprāko pāru cīņas” no 3. oktobra sestdienās un svētdienās plkst. 18:00 TV3 Life!