Iepazīsties – elegantais tiesu eksperts Dr. Buls! Viņš sāk strādāt un aizstāvēt savus klientus no 2. jūnija darbdienu vakaros plkst. 19:30 TV3 Life!

ASV tiesu sistēmā apsūdzēto likteni nosaka nejauši izvēlēti zvērinātie. Viņi uzklausa apsūdzību, aizstāvību, cietušos, lieciniekus un ekspertus un lemj, vai apsūdzētais atzīstams par vainīgu. Dr. Buls ir psiholoģijas doktors, un viņa uzņēmums palīdz ietekmēt zvērināto lēmumus.

Nē, viņi nedara neko nelikumīgu. Viņi tikai analizē cilvēku personības, izpēta viņu dzīves stāstus, ģimenes stāvokli, draugus, nodarbošanos, paradumus, vājības un intereses – tas viss kopā palīdz jau iepriekš noteikt, kā konkrētais cilvēks lems. Dr. Buls redz cilvēkiem cauri – viņš zina par zvērinātajiem vairāk, kā zina viņi paši.

Viņš zina, kā zvērinātie lems, pirms viņi paši to sapratuši. Viņš zina, kā apsūdzētajam ģērbties, kā uzvesties, ko teikt, kur skatīties un kad smaidīt, lai atstātu pareizo iespaidu uz viņa likteņa ņēmējiem.

Ja esi nonācis nepatikšanās, ja esi nepatiesi apsūdzēts, ja tieši otrādi – zini, ka kāds ir vainīgs, un gribi pierādīt viņa vainu, tad zini – tieši Dr. Buls ir tas, kurš palīdzēs! Tikai jārēķinās, ka viņam vienalga, kurš bagāts un kurš nabags, kurš ietekmīgs un kurš pavisam nenozīmīgs cilvēks. Viņam vienalga, kurš maksā, viņam svarīgs ir tikai viens – taisnīgums.

Skaties tiesu drāmā ”Dr. Buls” no 2. jūnija darbdienās plkst. 19:30 TV3 Life!