Pavasaris un Austrālijas māju pārvērtību šovs ”Mani remonta noteikumi” – tieši tas, kas nepieciešams, lai iedvesmotos lieliem darbiem un pārvērtībām arī savās mājās. No 8. maija nedēļas nogalēs no piektdienai līdz svētdienai “TV3 Life” piedāvā jauno – 6. šova sezonu.

Noteikumi šajā sezonā mazliet mainījušies, taču galvenā šova ideja ir nemainīga – septiņas komandas remontē viens otra māju, lai cīnītos par galveno balvu – pamatīgu naudas summu, kas pavisam būs lielisks atbalsts turpmākajā dzīvē. Šoreiz balvas apmēru noteiks komandas pašas – pirmajā nedēļā viņiem jāremontē īpaši šova vajadzībām nopirkta māja.

Šīs mājas pārvērtību noteikumus nosaka tiesneši, un visi ir ieinteresēti sastrādāties un izdarīt darbu pēc iespējas labāk. Iemesls tam tikai viens – peļņa, ko iegūs, pārdodot māju, būs balva uzvarētājiem. Jo remonts būs izdevies labāk, jo lielāka iespēja labi nopelnīt.

Vēl jauninājums šajā sezonā ir tas, ka visu komandu mājas novērtēs nekustamo īpašumu vērtētāji – kāda ir to vērtība pirms remonta, kāda pēc, un kāds tad sanācis ieguvums no šīm pārvērtībām.

Pārējais viss, kā ierasts – smagi darbi, spriedze, strīdi, stress un lielisks rezultāts! Vai arī ne tik lielisks… Jaunie ”Mani remonta noteikumi” nedēļas nogalēs no piektdienas līdz svētdienai plkst. 21:00 ar 8. maiju TV3 Life!