Sestdienu un svētdienu vakaros pēc plkst. 22:00 bīstamo mammīšu vietā TV3 Life sāks darboties apkopēja Sema britu seriālā ”Tīrītāja”.

Seriāla centrā ir sadzīves un finansiālu problēmu mākta vientuļā māte Sema. Problēmu viņai patiešām netrūkst – cīnoties ar naudas grūtībām, viņa ir iekritusi azartspēļu varā un attiecīgi arī parādos augļotājiem, kas žēlastības nepazīst.

Bijušais vīrs ir informēts par Semas azartspēļu atkarību, tāpēc vēlas panākt pilnu aizbildniecību pār meitām. Lai kaut kā kultos pa dzīvi uz priekšu, Sema strādā par apkopēju investīciju kompānijā, bet cer atrast labāku darbu. Tomēr tieši neredzamais un nemanāmais apkopējas darbs rada Semai iespēju – viņa noklausās investīciju brokera sarunas, saprot, ka viņš nelikumīgi tirgojas ar iekšējo informāciju par gaidāmajiem darījumiem, tādējādi labi nopelnot. Semai rodas ideja – riskanta un nelikumīga, tomēr ir jāmēģina, jo citas izejas, kā atgūt dzīvi un paturēt bērnus, viņai nav…

Tomēr Sema pat nenojauta, cik bīstami tas patiesībā būs. Drīz vien viņa savā plānā ir iesaistījusi kolēģus, veikusi nelikumīgas darbības, melojusi gan svešiniekiem, gan draugiem, izlikusies par to, kas viņa ne tuvu nav, atbildējusi uz likumsargu jautājumiem, tikusi atmaskota, slēgusi šaubīgas vienošanās, nopelnījusi naudu, zaudējusi naudu un iepinusies tikai arvien tālāk nelikumību pinekļos.

Dzīvo līdzi sirdi stindzinošiem notikumiem jaunajā seriālā ”Tīrītāja” no 23. oktobra sestdienu un svētdienu vakaros pēc ”Projekta: BLOKS” TV3 Life!