TV3 Life piedāvā Lieldienu brīvdienas pavadīt ar jauno Austrālijas seriālu ”Patvērums pie jūras”. Tas ir viegls, izklaidējošs stāsts astoņās sērijās par advokāti Loru Gibsoni, kas pēc daudzu gadu prombūtnes atgriežas vietā, kas viņai saistās ar daudzām atmiņām, un sāk atkal visu no jauna.

Seriāla pirmās trīs sezonas uzņemtas no 1998. līdz 2000. gadam un izpelnījās neviltotas Austrālijas skatītāju un kritiķu simpātijas. Toreiz Lora bija jauna sieviete, kuras dzīve, karjera un laulība bija sabrukusi. Viņas vīrs tika notiesāts par krāpšanu un piedevām krāpa Loru ar viņas pašas māsu. Lora atstāja to visu aiz muguras un kopā ar bērniem pārvācās uz Pērļu līci Austrālijā, kur sāka strādāt par miertiesnesi, risinot vietēju iedzīvotāju strīdus un nesaskaņas.

Nu ir pagājuši divdesmit gadi pēc tā laika notikumiem, un Loras dzīvē atkal briest pārmaiņas. Pazaudējusi brīvprātīgās darbu Āfrikā, Lora atgriežas Pērļu līcī, kur joprojām dzīvo viņas meita Miranda. Pa šo laiku daudz kas ir mainījies, bet lielākais pārsteigums – Miranda gaida bērnu, kuru negatavojas pati audzināt. Lorai nav plānu šeit uzkavēties ilgi, tomēr dzīve un apstākļi piespiež viņu atgriezties tai pat punktā, kur viņa bija pirms divdesmit gadiem – strādāt atkal par miertiesnesi.

Loras lomā iejutusies tā pati aktrise, kas viņu atveidoja jau pirmajās trīs sezonās – Sigrida Torntone, kas vairākkārt nominēta kā Austrālijas labākā aktrise, un vienreiz šo balvu arī saņēmusi. Loras meitas Mirandas lomu atveido Brūka Sačvela, kura Latvijas skatītājiem pazīstama kā Greisa no cita Austrālijas seriāla ”Draugi un mīļākie” (”Wonderland”).

Austrālijas eksotiskā daba, siltie vēji, draudzīgie un interesantie cilvēki, viņu relaksētā attieksme pret dzīvi, īpašais humors un dzirksteļojošās savstarpējās attiecības – tas viss kopā rada lielisku gaisotni, kurā pavadīt Lieldienu brīvdienas!

Seko pavērsieniem mazā paradīzes stūrīša – Pērļu līča – iedzīvotāju dzīvēs 3. un 4. aprīlī no plkst. 15.00 TV3 Life!