Pēc skatītāju vēlēšanās TV3 Life no 1. jūnija plkst. 18.30 atgriežas iemīļotais seriāls ”Grejas anatomija” ar tā 8. sezonu. Notikumi Sietlas Svētās Greisas slimnīcā šajā sezonā atsākas tieši no tās vietas, kur beidzās 7. sezona.

Galveno varoņu Mereditas un Dereka attiecības ir nonākušas strupceļā, tās balansē uz ļoti šauras laipas, un tas apdraud viņu iespējas kopā adoptēt mazo Zolu. Varbūt vēlēšanās adoptēt meitenīti liks pakāpties vienam otram pretī?

Mereditai būs jāatbild arī par savu rīcību saistībā ar Alcheimera zāļu pētījumu, kurš viņas dēļ tika pārtraukts. Par savām attiecībām jādomā arī Kristīnai un Ouvenam – ko darīt ar gaidāmo bērnu? Kristīna nevēlas upurēt savu karjeru un audzināt mazuli, bet Ouvens ļoti vēlas šo bērnu paturēt. Vai viņiem izdosies atrast kompromisu?

Taču ne jau tikai par personiskām attiecībām ir stāsts. Slimnīcas ikdiena turpina būt dinamiska, nogurdinoša un emocionāla. Katrs cīnās par savu vietu zem saules, par savu karjeru. Kādam izdosies ieplānotais, bet kāda cerības izplēnēs… Kāds ar savu jauno amatu netiks galā, bet kādam sanāks daudz labāk, kā cerēts.

Būs panākumi, būs izgāšanās, tiks izglābtas un arī zaudētas ne tikai pacientu, bet arī seriāla galvenajiem varoņiem tuvu cilvēka dzīvības.

Sekosim kārtējai emocionālai seriāla ”Grejas anatomija” sezonai no 1. jūnija darbdienās plkst. 18.30 TV3 Life!