TV3 Life turpina iepriecināt savus skatītājus ar skarbiem, atklātiem seriāliem tikai pieaugušajiem, piedāvājot pasaules skatītāju iemīļoto trilleri, psihodrāmu, melno komēdiju, izmeklēšanas seriālu ”Nogalināt Īvu”!

Seriāla centrā ir divas sievietes, pilnīgi pretstati – Vilanela ir algota slepkava, kas pēc pasūtījuma braukā pa pasauli un aukstasinīgi nogalina ietekmīgus cilvēkus. Viņa sāk kļūt pārāk pašpārliecināta un justies nenotverama.

Tomēr viņai uz pēdām ir nākusi FIB konsultante Īva Polanski – viņu fascinē sievietes-slepkavas un to prāti. Kas notiek šo sieviešu galvās, kā viņas darbojas, kā viņas notvert? Ārpus saviem oficiālajiem darba pienākumiem Īva ir saskatījusi sakarības starp Vilanelas pastrādātajām slepkavībām dažādās valstīs – viņa ir pārliecināta, ka tās izdarījusi viena un tā pati persona, piedevām sieviete.

Kad Īvai tiek piedāvāts pusoficiāls darbs Slepenajā izlūkdienestā ar uzdevumu notvert šo slepkavu, viņa ar prieku ķeras tam klāt. Taču Vilanela ātri vien uzzina, ka viņai kāds ir uz pēdām, un viņai kļūst interesanti – kas ir šī izmeklētāja, kas viņu atmaskojusi? Sākas filigrāna, stindzinoši biedējoša un arī smieklīga kaķa un peles spēle, tikai drīz vien nav vairs īsti skaidrs – kurš kuru medī?

Izmeklētājas lomā iejutusies korejiešu izcelsmes kanādiešu aktrise Sandra Ou, kas Latvijas skatītājiem labi pazīstama kā Kristīna no ”Grejas anatomija”. Tieši ”Grejas anatomija” Sandrai Ou atnesa pasaules slavu, taču pēc desmit sezonām šajā seriālā viņa jutās sevi izsmēlusi un beidza tajā filmēties. Lasot seriāla ”Nogalināt Īvu” scenāriju un saņemot piedāvājumu tajā filmēties, Sandra pat neiedomājās, ka viņai paredzēta viena no divām vadošajām lomām.

Kā aziātu izcelsmes aktrise, viņa bija pieņēmusi, ka atkal tiks piedāvāta kāda māsiņas, viesnīcas darbinieces vai labākajā gadījumā – galvenās varones labākās draudzenes loma. Viņa pati atzīst, ka tieši Īvas Polanski loma ir tieši tik spēcīga, kādu viņa gaidījusi 30 gadus.

Vilanelu atveido jaunā un uzlecošā britu zvaigzne Džodija Komere. Brīdī, kad viņa saņēmusi zvanu ar piedāvājumu ierasties uz atlasi, Džodija Barselonā uzdzīvojusi ar draugiem un mocījusies ar smagām pēcballītes sekām. Lai arī Džodijai pašai likās, ka viņas izredzes tikt pie lomas ir niecīgas, viņa nekavējoties devās uz lidostu, pēc 13 stundu gara lidojuma bija Losandželosā, kur jau pēc piecu minūšu atlases kopā ar Sandru Ou, visiem bija skaidrs – tieši viņas abas ir kā radītas viena otrai un šīm lomām.

Seriāls piedzīvojis trīs ļoti veiksmīgas sezonas, iegūstot 35 dažādas godalgas, un jau pirms trešās sezonas filmēšanas sākuma tika paziņots, ka būs arī ceturtā sezona. Tās filmēšanu bija paredzēts sākt šī gada septembrī, taču visus plānus izjaukusi jaunā pasaules kārtību, kuru ieviesis jaunais koronavīruss.

Tā kā seriāls tiek uzņemts dažādās valstīs, un aktieriem bieži jāceļo no vienas vietas uz otru, šajos neskaidrajos un strauji mainīgajos apstākļos nav iespējams saplānot tik sarežģītu filmēšanu. Tāpēc ceturtās sezonas filmēšana seriāla faniem par lielām šausmām ir atlikta uz nezināmu laiku.

Tikmēr Latvijas skatītājiem TV3 Life piedāvā izbaudīt šī aizraujošā seriāla pirmās trīs sezonas, un cerēsim, ka drīz būs iespējams atsākt tā filmēšanu. ”Nogalināt Īvu” no 12. decembra sestdienu un svētdienu vakaros plkst. 22:25!