Kā jau zināms, turku seriāli skatītājiem veido atkarību, tāpēc TV3 Life starp tiem pauzi neietur! Uzreiz pēc seriāla ”Sapņotāji” noslēguma ierastajā laikā TV3 Life piedāvā nākošo aizraujošo mīlestības stāstu no Turcijas – ”Mana meita”!

”Mana meita” ir neparasts un sirsnīgs stāsts, kura centrā ir jauns vīrietis Demirs un viņa meita – astoņus gadus vecā Ojku. Demira dzīve nav īpaši veiksmīga – viņam nav pastāvīga darba un ienākumu, viņš mētājas pa dzīvi bez īpašiem pienākumiem un atbildības sajūtas no vienām nepatikšanām pie otrām.

Viss mainās dienā, kad Demiru uzmeklē astoņus gadus veca meitene Ojku, kura apgalvo, ka ir viņa meita. Meitene uzaugusi pie tantes, kura pēkšņi pazudusi, atstājot aiz sevis vien vēstuli ar Ojku tēva vārdu un adresi. Ojku tēvu ir atradusi sarežģītā brīdī – par izdarītajiem pārkāpumiem viņam kārtējo reizi jāstājas tiesas priekšā.

Tieši Ojku dēļ tiesa pret Demiru ir žēlīga – viņam jābūt brīvībā, lai parūpētos par meitu. Demirs tiek atbrīvots, taču itin nemaz nav noskaņots par Ojku rūpēties – viņš taču nespēj parūpēties pat pats par sevi! Abu attiecību sākums izvēršas sarežģīts, bet, kā tās turpināsies – skatīsimies seriālā!

Seriāla galvenās lomas – Demira – atveidotājs ir turku seriālu zvaigzne, aktieris un režisors Bura Gulsojs, kurš Latvijas skatītājiem pazīstams kā Fātihs no seriāla ”Iemīlēties vēlreiz”. Arī šoreiz galvenais varonis, protams, iemīlēsies – šis nebūs stāsts tikai par tēva un meitas attiecībām. Būs arī romantika, mīlestība, nesaprašanās, pārdzīvojumi – viss, kā turku seriālos pieklājas.

Mazo Ojku attēlo vēl pavisam jaunā, bet jau slavu un panākumus guvusī aktrise Berena Gokildiza, kura piecus gadus pēc kārtas ir ieguvusi Turcijas kino un mūzikas pasaules balvu Golden Butterfly kā labākā bērnu aktrise, tai skaitā arī par Ojku lomu seriālā ”Mana meita”.

Dzīvo līdzi sirsnīgajam un aizkustinošajam attiecību stāstam no Turcijas ”Mana meita” no 21. decembra darbdienās plkst. 16:30 TV3 Life!