Jau ierasti TV3 Life vienu turku seriālu nomaina nākamais – uzreiz pēc seriāla ”Mana meita” pārsteidzošā noslēguma, jau, sākot ar 26. aprīli sāksies jauns Turcijas mīlestības stāsts ”Augstākā sabiedrība”.

Seriāla centrā ir stāsts par Keremu, kurš nāk vienkāršas strādnieku ģimenes, un Džansu – bagātas ģimenes jaunāko atvasi, kura nekad nav jutusies īsti iederīga augstākajā sabiedrībā. Kerema vecāki visu mūžu strādājuši citu cilvēku labā, un dzīves beigās viņiem nebūs nekā, ko atstāt dēlam – ne naudas, ne zemes, ne mājas.

Saimnieku ģimene gan vienmēr labi izturējusies pret Keremu – viņš jau no bērnības ir saimnieku dēla Merta dēla labākais draugs, un abi kopā gājuši arī skolā. Tomēr vienmēr Kerems juties vairāk kā Merta kalpotājs, ne kā draugs, un vienmēr sapņojis par ko vairāk dzīvē, kā būt vienkārši kalpotājs.

Kerema lomu atveido Engins Ozturks, kurš Latvijas skatītājiem pazīstams no cita turku seriāla ”Fatmagula”, kurā viņš attēloja varoni ar vārdu – Selims, kurš gan nebija no tiem pozitīvākajiem tēliem.

Džansu ir uzaugusi pārticībā un greznībā, tomēr ģimenē nekad nav jutusies labi. Māte viņu vienmēr ienīdusi un uzskatījusi, ka jaunākā meita viņai nes tikai nelaimi. Džansu vēlas tikai dzīvot vienkāršu, bezbēdīgu dzīvi, nevis tādu, kā viņai ieplānojusi māte, tāpēc viņa sāk strādāt lielveikalā par pārdevēju.

Šis lielveikals pieder Kerema draugam Mertam, kuru Kerems uz laiku aizstāj veikala vadītāja amatā, un tieši veikalā arī Džansu un Kerema skatieni pirmoreiz satiksies. Starp abiem radīsies simpātijas, taču vienam par otru ir pilnīgi maldīgs priekšstats – Džansu domā, ka Kerems ir veikala īpašnieks, kamēr Kerems, ka Džansu tikai vienkārša pārdevēja.

Kā izvērsīsies viņu attiecības un kas notiks, kad abi atklās patiesību viens par otru? Ko par abu attiecībām domās viņu ģimenes? Arī Džansu lomas atveidotāja ir pazīstama mūsu skatītājiem – viņa turku pusaudžu drāmā ”Paisums” spēlēja vienu no galvenajām meiteņu lomām – Eilulu.

Seko notikumiem jaunajā turku seriālā ”Augstākā sabiedrība” no 26. aprīļa darbdienās plkst. 16:55 TV3 Life!