Ar vairākiem jaunumiem jūnijā startē kanāls TV3 Life. Tajos tu varēsi smelties ne tikai prasmes ēdiena gatavošanā, bet arī izbaudīt īstus attiecību līkločus un pabūt pavisam neparastā viesnīcā! Seko līdzi notikumiem trīs lieliskos šovos.

Kulinārija augstākajā cieņā šovā ”Šefpavārs. Kalifornijs”

No 6. jūnija sestdienu un svētdienu pēcpusdienās plkst. 18.00 TV3 Life piedāvā jaunu kulināro piedzīvojumu azartiskiem izsmalcinātu ēdienu cienītājiem – pavāru sacensību šovu ”Šefpavārs. Kalifornijs”. Tās ir populāras šefpavāru sacensības, kurās piedalās labākie no labākajiem ASV pavāriem. Tie nav vienkārši cilvēki, kam ēst gatavošana ir hobijs, tie pat nav vienkārši pavāri. Tie ir īsti šefpavāri no dažādām ASV pilsētām, citi jau dažādus konkursus vinnējuši un dažādus titulus ieguvuši, un arī šeit ieradušies tikai ar vienu mērķi – uzvarēt un pierādīt visiem, ka tieši viņi ir vislabākie.

Uzdevumi un izaicinājumi, kas sagaida sacensību dalībniekus, ir visdažādākie – sākot no vistas sadalīšanas vai apelsīna nomizošanas, līdz simtiem cilvēku lielu banketu apkalpošanai. Pavāriem jādemonstrē gan savas individuālās prasmes, gan spēja strādāt komandā un veiksmīgi sadarboties – bieži vien uzdevumi jāizpilda grupās.

Likmes ir augstas, vēlēšanās uzvarēt un būt labākajam milzīga, spriedze – pamatīga, taču kritiķi un tiesneši – nesaudzīgi. Uztraukumā daudz kas nesanāk, daudz kas var aiziet šķērsām, taču otras iespējas nebūs. Katra raidījuma beigās vienam no pavāriem šovs ir jāpamet, līdz lielajā finālā satiksies divi!

Iepazīsti šova ”Šefpavārs. Kalifornija” dalībniekus un seko līdzi spraigai un aizraujošai cīņai par labākā no labākajiem šefpavāra titulu no 6. jūnija katru sestdienu un svētdienu plkst. 18.00 TV3 Life!

Jautrība sit augstu vilni šovā ”Pieczvaigžņu viesnīca”

Šovā ”Pieczvaigžņu viesnīca” no 6. jūnija sestdienās plkst. 15.00 TV3 Life piecas britu slavenības, kas radušas pie krāšņas un pārtikušas dzīves un izsmalcinātas apkalpošanas, mēģinās pierādīt – vai paši spēj sniegt servisu, kādu parasti pieprasa? Viņi sāk strādāt pieczvaigžņu viesnīcā, kur uzņemas visdažādākos darbus un uzdevumus – no vērienīgu VIP līmeņa pasākumu organizēšanai un vadīšanai līdz vienkārša – viesu sagaidītāja darbiņam.

Starp slavenībām ir britu aktieri un šovu zvaigznes Spensers Metjūss, Džoī Esekss un Lidija Braita, futbolists Ešlijs Keins un modele un televīzijas šovu zvaigzne Hollija Heigana. Neviens no viņiem nevar sūdzēties par naudas trūkumus, un lielāko daļu savu ienākumu viņi ir guvuši tieši no šovbiznesa. Spensers Metjūss gan jau piedzima ļoti pārtikušā ģimenē, taču arī pats veidojis ļoti veiksmīgu karjeru, darbojoties kā brokeris, šovbiznesā un nodibinot arī pats savus uzņēmumus, nopelnot krietnu žūksni naudas. Viņam ir pat saistība ar britu karalisko ģimeni – Spensera brālis Džeimss ir precējies ar prinča Viljama sievas Keitas Midltones jaunāko māsu Pipu.

Taču viena lieta ir šovbizness, popularitāte, greznas pieņemšanas un nebeidzamas ballītes, pavisam cita – pašam ķerties pie darba, apkalpot smalkus viesus un rūpēties par viņu labsajūtu. Pie apkalpošanas radušām zvaigznēm nebūs pa prātam ne darbu sadalījums, ne darāmie darbi, ne arī veiksies viss, kā iecerēts. Būs totālas izgāšanās, būs arī pa krietni padarītam darbiņam, būs pa kādam apmierinātam klientam un būs sūdzības un nepatīkama kritika.

Vai slavenības iemācīsies apkalpot ”Pieczvaigžņu viesnīcas” viesus piecu zvaigžņu līmenī, skaties jau no 6. jūnija sestdienās plkst.15:00 TV3 Life!

Laipni lūgti ”Pirmo randiņu viesnīcā”

Tā no 1. jūnija darbdienu vakaros plkst. 17:30 TV3 Life atvērs savas durvis tiem, kas meklē savus īstos un vienīgos!

Iepazīšanās šova ”Pirmais randiņš” turpinājums ”Pirmo randiņu viesnīca” notiek pašā Francijas sirdī, kur šova vadītājs Freds ar savu komandu uzņem vientuļniekus, kas meklē savu otro pusīti. Atšķirībā no aklā randiņa restorānā šoreiz viesiem pēc iepazīšanās un kopīgām vakariņām tiek dota iespēja izvēlēties – vai viņi vēlas palikt viesnīcā ilgāk – uz 48 stundām, lai pavadītu vairāk laika kopā ar tikko iepazīto cilvēku, vai tomēr ar vienām vakariņām arī pietika.

Visi vientuļnieki uz šiem randiņiem ierodas ar cerībām uz laimīgu iznākumu, taču tās ne vienmēr piepildās. Kādam šis randiņš izvērtīsies dzīves romantiskākajā piedzīvojumā, kādam citam – īstā katastrofā. Kādam šis randiņš beigsies ar salauztu sirdi, bet kādam trāpīs Amora bulta! Mīlestības ceļi ir tik neparedzami!

Lai nu kā – aklie randiņi vienmēr ir satraucoši un ne reti gadās arī neveikli un mulsinoši. Tāpēc, skatoties no malas uz citiem, kas metušies šajā piedzīvojumā, ir grūti iztikt bez smaida. Skatītājiem pozitīvas emocijas garantētas, lai kā veiktos tiem, kas ir mīlestības meklējumos! Šoreiz uzzināsim arī, kas ar randiņu varoņiem noticis pēc laika – vai viņi redzējušies vēl kādu reizi, vai iepazinušies tuvāk, vai varbūt joprojām ir kopā!

Tiekamies ”Pirmo randiņu viesnīcā” no 1. jūnija darbdienu pēcpusdienās plkst. 17:30 TV3 Life!