Lai nu kam, bet kāzām jau nu gan ir jābūt katra sapņu ballītei! Mīlestība ir burvīga un arī kāzām jābūt tādām pašām – tieši tādām, par kādām sapņo jaunlaulātie. Iedvesmojies vienai no dzīves skaistākajām un svarīgākajām dienām jaunajā TV3 Life šovā ”Traki skaistas kāzas”!

Šovs ”Traki skaistas kāzas” nomaina ”Labākās mājas ballītes”, un arī tā vadītāja ir kāzu un pasākumu rīkotāja Linzija Kenta. Pēc līdzīga principa kā mājas ballītes Linzija rīko arī kāzas – iepazīstot topošo sievu un vīru, uzklausot viņu vēlmes un izzinot viņu sapņus, hobijus, aizraušanās un iepazīšanās stāstu.

Un, protams, – jo vairāk kāzu dekorāciju būs veidotas pašu rokām, jo labāk! Tas palīdzēs ieekonomēt līdzekļus un padarīs kāzas oriģinālas un īpašas. No vēlmju noskaidrošanas un plānošanas līdz vietas atrašanai, tās dekorēšanai un iekārtošanai, galdu klāšanai un aizraujošai, neaizmirstamai, dzirkstošai ballītei, kura paliks atmiņā gan viesiem, gan jaunajam pārim!

Kāzas Linzija rīko kopā ar savām uzticamajām kolēģēm – Kārliju un Nahamu, un pēc katra pasākuma pārrunā, kas izdevies, bet ko varbūt varētu uzlabot un darīt citādāk. No katras pieredzes kaut kas ir jāmācās!

Idejas, padomi un oriģināli risinājumi pasākumu rīkošanai jaunajā Linzijas Kentas šovā ”Traki skaistas kāzas” no 15. maija sestdienās un svētdienās plkst. 18.00 TV3 Life!