Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Svētdiena, 1. augusts

Albīns, Albīna

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV3 Group aktualitātes (old)

TV3 Group reklāmas pārdošanas cenu veidošanas metodika 2021. gadam

01.07.2020. Mediju grupa TV3 Group publicē reklāmas cenu veidošanas metodiku, kas stāsies spēkā no 2021. gada 1. janvāra.

TV3 Group kanālu vairumtirdzniecības noteikumi un cenu veidošanas metodika 2021. gadam

SIA All Media Latvia publicē TV Kanālu vairumtirdzniecības noteikumus un cenu veidošanas metodiku, kas nosaka kārtību kādā tiek piešķirtas tiesības SIA All Media Latvia kanālu izplatīšanai, kā arī nosaka kanālu vairumtirdzniecības cenu veidošanas metodiku 2021.gadam.

TV3 Group kanālu vairumtirdzniecības noteikumi un cenu veidošanas metodika 2020. gadam

02.07.2019. SIA ”All Media Latvia” publicē TV Kanālu vairumtirdzniecības noteikumus un cenu veidošanas metodiku, kas nosaka kārtību kādā tiek piešķirtas tiesības SIA ”All Media Latvia” kanālu izplatīšanai, kā arī nosaka kanālu vairumtirdzniecības cenu veidošanas metodiku 2020.gadam.

TV3 Group reklāmas pārdošanas noteikumi un cenu veidošanas metodika 2020. gadam

01.07.2019. Mediju grupa TV3 Group publicē reklāmas pārdošanas noteikumus (Noteikumi), kas nosaka kārtību kāda no 2020. gada 1. janvāra tiks piemērota reklāmas izvietošanai un sponsorēšanas projektiem TV3 Group kanālos, kā arī paredz reklāmas cenu veidošanas metodiku 2020. gadam.

TV3 Group reklāmas pārdošanas noteikumi un cenu veidošanas metodika 2019. gadam

02.07.2018. Mediju grupa TV3 Group publicē programmu izplatīšanas pakalpojumu sniegšanas, atlaižu piešķiršanas un reklāmas pārdošanas noteikumus (Noteikumi), kas nosaka kārtību kāda no 2019. gada 1. janvāra tiks piemērota reklāmas izvietošanai un sponsorēšanas projektiem TV3 Group kanālos, kā arī paredz reklāmas cenu veidošanas metodiku 2019. gadam.

Tāpat Noteikumi paredz kanālu vairumtirdzniecības kārtību un nosaka, kā tiek piešķirtas TV3 Group kanālu izplatīšanas tiesības, ietver 2018. gada cenrāža grozījumus un nosaka TV3 Group kanālu cenrādi 2019. gadam.

Atbilstoši partneru izteiktajiem ierosinājumiem, TV3 Group izsūtīs reklāmas izvietošanas cenrādi 2019. gadam visiem sadarbības partneriem līdz 2018. gada 1. septembrim.

Jaunie, 2019. gada Noteikumi ir precizēti, konsultējoties ar sadarbības partneriem un Latvijas Konkurences padomi, lai radītu tādu pakalpojumu sniegšanas juridisko ietvaru, kas respektē vienlīdzīgas konkurences iespējas un atbilst tirgus situācijai.

Publicējot 2019. gada pakalpojumu sniegšanas Noteikumus jau šī gada vidū, sadarbības partneriem un reklāmdevējiem ir iespēja savlaicīgi plānot nākamā gada saimniecisko darbību.

Par grozījumiem vai izmaiņām Noteikumos informēsim visus sadarbības partnerus vienlaicīgi, izmaiņas publicējot vai nosūtot sadarbības partneriem.

Noteikumi ir izstrādāti, pamatojoties uz Latvijas Konkurences Padomes Lēmumu Nr. 22 no 2017. gada 6. oktobra par tirgus dalībnieku apvienošanos, kas deva tiesības mobilā operatora ”BITE” investoram, starptautiskai aktīvu pārvaldības kompānijai ”Providence Equity Partners” (Providence) pabeigt Zviedrijas mediju grupas ”MTG” Baltijas biznesa iegādes darījumu un uzlika par pienākumu jaunizveidotajam uzņēmumam izstrādāt jaunus pakalpojumu sniegšanas noteikumus.

TV3 Group jauna pakalpojumu sniegšanas kārtība

Programmu izplatīšanas pakalpojumu sniegšanas, atlaižu piešķiršanas un reklāmas pārdošanas noteikumi ir izstrādāti pamatojoties uz Latvijas Konkurences Padomes (LKP) Lēmumu Nr. 22 no 2017. gada 6. oktobra par tirgus dalībnieku apvienošanos, kas deva tiesības mobilā operatora ”BITE” investoram, starptautiskai aktīvu pārvaldības kompānijai ”Providence Equity Partners” (Providence) pabeigt Zviedrijas mediju grupas ”MTG” Baltijas biznesa iegādes darījumu un uzlika par pienākumu jaunizveidotajam uzņēmumam izstrādāt jaunus pakalpojumu sniegšanas
noteikumus.

Pirms minēto Noteikumu publicēšanas savā mājaslapā, TV3 Group ir informējusi LKP par to redakciju. Par iespējamajām izmaiņām un papildinājumiem publicētajā Noteikumu redakcijā visi tirgus dalībnieki tiks savlaicīgi informēti.

Jaunie Noteikumi ir saistoši visiem TV3 Group partneriem un tie stāsies spēkā 2018. gada 1. janvārī.