Svētdiena, 28. novembris

Rita, Vita, Olita

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV Programma

01:10

Esat noguruši no cukursaldām romantiskām Ziemassvētku komēdijām? Skatieties pirmo Ziemassvētku komēdiju reāliem večiem! Trīs bērnības draugiem - Ītanam, Aizekam un Krisam ir viena sena tradīcija – katrā Ziemassvētku vakarā viņi kopā iet ielās un pamatīgi uzdzīvo! Taču nu ir pienācis laiks kļūt pieaugušiem un rāmākiem, tāpēc šai labajai tradīcijai ir jāpieliek trekns punkts ar vēl vienu pēdējo ballīti. Un ja reiz pēdējo, tad vistrakāko!

03:15

Neliec uz favorītu

Beta ir privātā striptīzdejotāja, un viņai šī dzīve ir apnikusi. Viņa krauj savu iedzīvi un suni automašīnā un dodas uz Lasvegasu, kur plāno strādāt par viesmīli. Diemžēl vai par laimi Betas dzīve iegrozās pavisam citādi, kad viņa satiek Dinku, kurš nodarbojas ar puslegālu totalizatoru rīkošanu. Atklājas, ka Betai ir īpašs talants un spējas, strādājot ar skaitļiem, kā arī izcila intuīcija zināt – uz ko un kad ir jāliek lielākās likmes.

06:05

Pludmales patruļa 3

3. sezona, 15. sērija. 1992. g.

06:50

Auniņa Šona piedzīvojumi

1. sezona, 23. sērija. 2007. g.

Auniņa Šona piedzīvojumi

Šons ir auniņš, kurš nemīl sekot savam aitu baram. Patiesībā, tieši otrādi – viņš to vienmēr ieved nekārtībās, ar ko jātiek galā nabaga ganu sunim Biceram, kurš mēģina palīdzēt Fermerim noskaidrot, kas notiek viņam aiz muguras. Katra diena auniņam Šonam nes jaunu piedzīvojumu.

06:55

Auniņa Šona piedzīvojumi

1. sezona, 22. sērija. 2007. g.

Auniņa Šona piedzīvojumi

Šons ir auniņš, kurš nemīl sekot savam aitu baram. Patiesībā, tieši otrādi – viņš to vienmēr ieved nekārtībās, ar ko jātiek galā nabaga ganu sunim Biceram, kurš mēģina palīdzēt Fermerim noskaidrot, kas notiek viņam aiz muguras. Katra diena auniņam Šonam nes jaunu piedzīvojumu.

07:05

Atkārtojums

Madagaskaras pingvīni

2014. g.

Bezbailīgie pingvīni Kapteinis, Kovalskis, Riko un Ierindnieks, kuri ir labākie spiegi, kādi jebkad izšķīlušies no olas, apvieno spēkus ar smalku slepeno organizāciju „Ziemeļvējš”. Izskatīgā un brašā aģenta Slepenā vadībā viņiem kopā jāaptur ļaunais doktors Oktāvijs Brīze, kurš ir nodomājis iznīcināt pasauli.

08:50

Atkārtojums

Izgaršo Latviju 5

5. sezona, 9. sērija. 2021. g.

Aktieris un Latvijas garšu izzinātājs Kristaps Rasims kopā ar Rimi gardēžiem Ilzi Jurkāni, Signi Meirāni, Lieni Zemīti un Normundu Baranovski turpina meklēt un atklāt mūsu zemes garšīgākās pērles raidījumā "Izgaršo Latviju". Raidījuma 4. sezonā skatītājiem būs iespēja iepazīties ar radošiem, uzņēmīgiem un savu darbu no sirds mīlošiem uzņēmējiem un saimniekiem, kuri ir izauklējuši mazu ideju līdz cilvēku iemīļotai produkcijas ražošanai un eksportspējīgam uzņēmumam. Skatītāji varēs uzzināt, kā radās Pupuči, kas ir Smalkais Muslis, Lielezera maizes cepšanas noslēpumus, kā garšo zelteris Gardu Muti, kā hamburgeros izmantot pelēko zirņu pārslas vai arī kā krīze pavēra jaunas biznesa iespējas arktisko paliju audzētājiem. Savukārt jaunas un neredzētas receptes no mūsu pašu zemes labumiem ikviens varēs izmēģināt kopā ar Rimi gardēžiem.

09:25

Atkārtojums

Es mīlu savu suni

1. sezona, 11. sērija. 2021. g.

Es mīlu savu suni

Sirsnīgs raidījums par cilvēka labāko draugu – suni. Latvijā populāri cilvēki iepazīstina skatītājus ar saviem mīluļiem, atklājot, kāda ir ikdiena kopā ar ķepaini.

10:00

Superbingo

22. sezona, 48. sērija. 2021. g.

Superbingo

Raidījuma Superbingo TV šova skatītājus svētdienas rītos priecē vadītājas Ligita Mieze un Krista Zvirgzdiņa, kā arī atraktīvais Armands Simsons.

12:45

Atkārtojums

Mini pa trim

1. sezona, 9. sērija. 2021. g.

Mini pa trim

Attapības spēle ģimenei un draugiem, kuru vada aktieris Mārtiņš Počs. Spēle norisināsies “Draudzīgajā kafejnīcā”, kur vairākās kārtās tiek meklētas pareizās atbildes uz dažādiem jautājumiem. Spēle norisinās, sacenšoties trim komandām, kurās apvienojušās sabiedrībā pazīstamas personas ar ģimeni vai draugiem!

14:05

Pārsteidzošākās viesnīcas pasaulē

1. sezona, 13. sērija. 2018. g.

Kas nepieciešamas, lai spētu vadīt pasaulē pārsteidzošākās viesnīcas? Dokumentālais seriāls apciemos 26 viesnīcas 18 pasaules valstīs, no ledus apartamentiem Somijā līdz viesnīcai kovboju fermā Arizonā un karaliskiem numuriņiem Indijā.

15:10

Atkārtojums

Viens pats mājās

1990. g.

Ziemassvētku brīvdienās dodoties uz Parīzi, Makkalisteru ģimene nejauši aizmirst mājās savu astoņgadīgo dēlu Kevinu. Tiesa, tas zēnam neliedz sarīkot pašam savas Ziemassvētku svinības. Beidzot viņu neviens vairs nekomandē, neierobežo un nepieskata! Viss būtu ideāli, ja vien rūdītie kramplauži Harijs un Mārvs nebūtu ieplānojuši apzagt visas tuvākās apkaimes mājas pašā svētku vakarā.

17:20

Izdzīvotāji 38

38. sezona, 9. sērija. 2018. g.

Izdzīvotāji 38

Emocionāli un fiziski vissmagākā šova jau 38. sezona! Šoreiz 18 dalībnieki, kuri vēlas pierādīt sevi un uzvarēt kārdinošo balvu – miljons dolāru, dosies uz eksotisku Fidži salu. Šova noteikumi ir vienkārši – dalībnieki tiek izsēdināti nekurienes vidū – skaistā, taču nomaļā vietā ar skarbiem izdzīvošanas apstākļiem. Spēles dalībnieki sacentīsies dažādos spēka un izturības pārbaudījumos. Ik pa pāris dienām komanda, kura zaudējusi, dodas uz cilšu padomi, lai izbalsotu kādu no savējiem. Spēlei turpinoties un dalībniekiem šovu pametot, izdzīvošana izvēršas individuālā cīņā. Šova veidotāji ik pa laikam maina noteikumus, tādēļ dalībniekiem ir jāprot veikli piemēroties situācijai. Kura nodarbošanās un dzīves pārliecība izrādīsies visnoderīgākā, lai sadzīvotu, izdzīvotu un uzvarētu šovā?

18:25

Kāpēc viņi dara tā

1. sezona, 6. sērija. 2021. g.

Raidījums par kopīgo un atšķirīgo latviešu un krievu sabiedrībā. Astoņu raidījumu ciklā raidījuma vadītāji analizēs mītus, ko viena sabiedrības daļa domā par otru. Kopā ar žurnālistiem eksperti un jomas pazinēji meklēs atbildes uz jautājumiem, kas mums kopīgs un kas atšķirīgs, par ko spējam runāt, bet par ko nevienosimies nekad. Un pat ja nevienosimies – vai spējam ar to sadzīvot? Raidījuma vadītāji - pieredzējušie TV žurnālisti Jānis Krēvics un Vladimirs Novodvorskis katrs no sava skatu punkta aplūkos būtiskus jautājumus, ko domājam viens par otru, ko domājam par politiku Latvijā, kādus medijus izmantojam, kāda ir mūsu humora izjūta, kādu nākotni redzam Latvijai.

19:00

Tiešraide

Nekā Personīga

27. sezona, 13. sērija. 2021. g.

Raidījuma "Nekā personīga" ik svētdienu saviem skatītājiem piedāvā nedēļas notikumu un procesu skaidrojumu un atklāj norises, kas būs svarīgas arī turpmāk. Raidījuma komanda ir par godīgu un atbildīgu politiku, kas Latviju padarītu par plaukstošu iespēju zemi.

20:00

Tiešraide

X Faktors 4

4. sezona, 12. sērija. 2021. g.

X Faktors 4

X faktors ir mūzikas šovs, kura mērķis ir atrast jaunus dziedošos talantus. Skatītājiem tā ir muzikāla izklaide un iespēja just līdzi saviem favorītiem, savukārt mūziķiem – pieredzējušu nozares profesionāļu vadībā attīstīt sevi un iegūt klausītāju atzinību, mīlestību un, iespējams, biļeti veiksmīgai mūziķa karjerai. Pasaules pieredze rāda, ka X Faktora dalībnieki pēc šova gūs labus panākumus un viņu dziesmas nokļūst topu virsotnēs un kļūst par pārdotākajiem ierakstiem. Beidzot šis pasaulē tik populārais šovs arī Latvijā! Šova žūrijā mūziķi Intars Busulis, un Reinis Sējāns, kā arī mūzikas producente Aija Auškāpa.

23:25

Algotnis: grēku izpirkšana

Algotais slepkava Džons Aleksandrs no sava bijušā priekšnieka saņēmis uzdevumu – atbrīvoties no afgāņu narkodīlera Kamala Mohini. Ir pamatotas aizdomas, ka viņš varētu pārdot informāciju par to, ka peļņa no narkotiku tirdzniecības tiek sadalīta starp bagātām afgāņu ģimenēm un ietekmīgu ļaužu grupām ASV. Izrādās, ka Kamals ir saistīts arī ar cilvēku tirdzniecību, un kad Džonam rodas iespēja izglābt jaunu meiteni no viņa nagiem, viņš nonāk dilemmas priekšā – glābjot šo meiteni, viņš nostāsies pret ASV valdības aģentūru, kas nolīga viņam šai misijai.

01:25

Dīvainā kārtā slavena dziedātāja bez naudas, tālruņa un nākotnes plāniem nonāk uz piesniguša ziemas ceļa. Vietējais zemnieks piedāvā viņai sasildīties savās mājās.

03:20

UgunsGrēks

14. sezona, 58. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

58.sērija Donāts un Helēna gatavojas tērpu piemērīšanai un grima izmēģināšanai operas uzvedumam. Viesnīcas klientu šokē Aivara izskats un uzvedība. Visvaldis uzzina, ka vairs nebūs operas režisors, un sadusmojas. Gatis un Dana salabst, Gatis Danas dēļ piekrīt tēlot Pjero. Dāvids noklausās Kristas un Alises sarunu un samelo, ka pie viņa brauks draudzene. Visvaldis iemaisa žurku indi grima pūderī. Gatim paliek slikti.

04:00

UgunsGrēks

14. sezona, 59. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

59.sērija Gunārs pasaka Kristai, ka pie Dāvida nekāda draudzene naktī nav bijusi. Indulis pratina Gati par saindēto pūderi. Krista melo Dāvidam, Dāvids liek Kristai izvākties no numura. Vadims vienojas ar Danu, ka abi operā dziedās fonogrammas ierakstā. Indulim rodas aizdomas, ka pie pūdera indēšanas ir vainīgs Visvaldis. Vadims salauž kāju. Visvaldis bēg no Induļa.