Sestdiena, 27. novembris

Lauris, Norberts

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV Programma

01:10

Aiziet skaisti

2017. g.

Pēc izmisuma pilnas cīņas par rēķinu nomaksu, sapratuši, ka nespēj vairs palīdzēt saviem mīļajiem, trīs mūža draugi nolemj uzsākt afēru, lai aplaupītu banku, kurā pazudusi viņu nauda.

03:10

UgunsGrēks

14. sezona, 49. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

49.sērija Alisei pēc Mildas pīrādziņu ēšanas paliek slikti – sāk trūkt elpa. Visvaldim nepatīk, ka Lidijai ir iersoinājumi operas uzlabošanai. Silvija mānās noklausīšanās laikā. Jevgēņija uzzina par operas iestudējumu un arī grib dziedāt. Indulis izmeklē Alises saindēšanās gadījumu. Visvaldim iepatīkas Jevgēņija. Jevgēņiju pāsrteidz Visvalža rīcība. Fēlikss sadusmojas uz Visvaldi.

06:05

Pludmales patruļa 3

3. sezona, 14. sērija. 1992. g.

06:55

Mazais princis 3

3. sezona, 26. sērija. 2012. g.

Seriāls veidots pēc slavenās grāmatas “Mazais princis” motīviem un stāsta par zinātkāru zēnu – Mazo princi, kurš uz Zemes ieradies no neliela asteroīda, uz kura ir tikai trīs vulkāni un roze. Pirms nolaišanās uz Zemes sava ceļojuma laikā mazais princis ir apmeklējis daudzas planētas, saticis savādus ļaudis un guvis daudz prātīgu atziņu.

07:25

Čips un Deils steidzas palīgā

1. sezona, 52. sērija. 1989. g.

Visjautrākie Disneja animācijas studijas radītie personāži Čips un Deils šajā seriālā kļūst par mazā izmēra kriminālnoziedznieku tvarstītājiem – īstenībā tikai tāpēc, ka policija ar sīkajiem neliešiem netiek galā..

08:00

Pūķi: Berkas salas aizstāvji

1. sezona, 4. sērija. 2012. g.

Pūķi: Berkas salas aizstāvji

Kad Hikaps un viņa Nakts Trakuma pavadonis Bezzobainais uzveic Sarkano Nāvi un izglābj Berkas ļaudis, Berkas vikingi nolemj salīgt mieru ar pūķiem. Hikaps pamana, ka mierīga sadzīvošana nav iespējama vikingu zināšanu trūkuma dēļ un ka pūķu instinkti apdraud esošo savienību. Lai atrisinātu problēmu, Hikapa tēvs – Varenais Stoiks – nodibina Berkas Pūķu akadēmiju, kur viņa dēls kopā ar draugiem var iegūt zināšanas par pūķiem. Kad tādi īgņas kā Miltrasa un Nodevīgais Elvins stājas viņiem pretim, Berkas vikingu jaunieši un viņu pūķi cenšas panākt sev tik nozīmīgo vienošanos ar viņiem.

08:20

PĒDAS. Kas paliek pēc tevis?

1. sezona, 12. sērija. 2021. g.

Raidījums par ilgtspējas jautājumiem – kas ir ilgtspējīgs patēriņš, kāda ir zaļā transporta loma, kas minimālismam kopīgs ar ilgtspēju, kā mērīt savu ietekmi uz vidi, vai ilgtspējīgas pārtikas izvēle ir tikai mode vai reāls ieguvums?

08:55

Elenas spēle 4

4. sezona, 11. sērija. 2020. g.

Elenas spēle 4

Šovu vada slavenā ASV komiķe un TV personība Elena Dedženeresa, un tajā piedalās visdažādākie cilvēki no visas Amerikas. Šo spēli aizraujošu un smieklīgu padara vairāku lietu kombinācija – nopietni un ne tik nopietni, grūti un pavisam vienkārši jautājumi, kā arī neparasti un dīvaini veiklības pārbaudījumi, un tas viss apvienots ar priecīgu dauzīšanos. Šis spēles dalībniekiem jābūt īpaši drosmīgiem – šeit pavisam noteikti nāksies izskatīties neveikliem, nosmērēties, streipuļot un gāzties, krist un spiegt, un tas viss auditorijai par prieku. Tomēr mērķis ir kārdinošs – labākais balvā saņems 100 tūkstošus dolāru!

10:00

Zebra

5. sezona, 45. sērija. 2021. g.

10:15

Atkārtojums

Dana ar kasti

1. sezona, 4. sērija. 2021. g.

4.raidījums Dana ar kasti palīdzēs tikt pie kārtības! Šoreiz kārtību pelnījis visu sieviešu draugs un bieds reizē – skapis! Cik bieži gan ir tā, ka skapis vai plīst no pārpilnības, bet mēs nezinām, ko vilkt?! Tas nozīmē, ka laiks to sakārtot! Cik daudz ir par daudz? Kā sašķirot un atbrīvoties no liekā? Un kā salocīt atpakaļ, lai viss būtu pārredzami un vizuāli skaisti.

10:50

X Faktors 4

4. sezona, 11. sērija. 2021. g.

X Faktors 4

X faktors ir mūzikas šovs, kura mērķis ir atrast jaunus dziedošos talantus. Skatītājiem tā ir muzikāla izklaide un iespēja just līdzi saviem favorītiem, savukārt mūziķiem – pieredzējušu nozares profesionāļu vadībā attīstīt sevi un iegūt klausītāju atzinību, mīlestību un, iespējams, biļeti veiksmīgai mūziķa karjerai. Pasaules pieredze rāda, ka X Faktora dalībnieki pēc šova gūs labus panākumus un viņu dziesmas nokļūst topu virsotnēs un kļūst par pārdotākajiem ierakstiem. Beidzot šis pasaulē tik populārais šovs arī Latvijā! Šova žūrijā mūziķi Intars Busulis, un Reinis Sējāns, kā arī mūzikas producente Aija Auškāpa.

14:25

Kas kaiš manam mīlulim?

1. sezona, 13. sērija. 2018. g.

Kas kaiš manam mīlulim?

Tiekot pie suņa, kaķa, putniņa, kāmīša, truša vai jebkura cita mājdzīvnieka, cilvēks cer uz mīlīgu un uzvedīgu draugu, taču nav nekāds noslēpums, ka bieži vien viss izvēršas pavisam citādi. Dzīvnieki mēdz būt īsti negantnieki, un dzīve ar tiem var būt ļoti apgrūtinoša un novest izmisumā. Ko iesākt, ja mīlulim ir uzvedības problēmas? Palīgā dzīvnieku īpašniekiem nāk ekspertu komanda – vetārsti un dzīvnieku uzvedības speciālisti, lai noskaidrotu, kādas ir problēmas, kas ir to pamatā un kādi ir iespējamie risinājumi. Nejauka dzīvnieku uzvedība sagādā raizes saimniekiem, taču tai vienmēr ir kāds iemesls – psiholoģisks vai fizisks, un praktiski vienmēr var rast izeju no situācijas.

15:00

Skaistums tev līdzās

Atsvešinājies no sabiedriskās dzīves pēc pārciestas traģēdijas, kāds vīrietis uzraksta vēstules Mīlestībai, Laikam un Nāvei. Negaidot saņēmis atbildes, viņš sāk saskatīt kopsakarības šo trīs starpā un to, ka pat zaudējumā var rasties jēgas un skaistuma uzplaiksnījumi.

17:00

Bezbailīgie pingvīni Kapteinis, Kovalskis, Riko un Ierindnieks, kuri ir labākie spiegi, kādi jebkad izšķīlušies no olas, apvieno spēkus ar smalku slepeno organizāciju „Ziemeļvējš”. Izskatīgā un brašā aģenta Slepenā vadībā viņiem kopā jāaptur ļaunais doktors Oktāvijs Brīze, kurš ir nodomājis iznīcināt pasauli.

18:45

Es mīlu savu suni

1. sezona, 11. sērija. 2021. g.

Es mīlu savu suni

Sirsnīgs raidījums par cilvēka labāko draugu – suni. Latvijā populāri cilvēki iepazīstina skatītājus ar saviem mīluļiem, atklājot, kāda ir ikdiena kopā ar ķepaini.

19:20

Izgaršo Latviju 5

5. sezona, 9. sērija. 2021. g.

Aktieris un Latvijas garšu izzinātājs Kristaps Rasims kopā ar Rimi gardēžiem Ilzi Jurkāni, Signi Meirāni, Lieni Zemīti un Normundu Baranovski turpina meklēt un atklāt mūsu zemes garšīgākās pērles raidījumā "Izgaršo Latviju". Raidījuma 4. sezonā skatītājiem būs iespēja iepazīties ar radošiem, uzņēmīgiem un savu darbu no sirds mīlošiem uzņēmējiem un saimniekiem, kuri ir izauklējuši mazu ideju līdz cilvēku iemīļotai produkcijas ražošanai un eksportspējīgam uzņēmumam. Skatītāji varēs uzzināt, kā radās Pupuči, kas ir Smalkais Muslis, Lielezera maizes cepšanas noslēpumus, kā garšo zelteris Gardu Muti, kā hamburgeros izmantot pelēko zirņu pārslas vai arī kā krīze pavēra jaunas biznesa iespējas arktisko paliju audzētājiem. Savukārt jaunas un neredzētas receptes no mūsu pašu zemes labumiem ikviens varēs izmēģināt kopā ar Rimi gardēžiem.

20:28

Tiešraide

Laika ziņas

23. sezona, 284. sērija. 2021. g.

21:15

Ko neteikt

1. sezona, 9. sērija. 2021. g.

Ko neteikt

Ēterā kas pavisam jauns – BBC formāta adaptācija Latvijā "Ko neteikt". 20 epizodēs pasmiesimies par stereotipiem un veidosim pieņemošāku un iekļaujošāku vidi mums visiem.

21:20

Mini pa trim

1. sezona, 9. sērija. 2021. g.

Mini pa trim

Attapības spēle ģimenei un draugiem, kuru vada aktieris Mārtiņš Počs. Spēle norisināsies “Draudzīgajā kafejnīcā”, kur vairākās kārtās tiek meklētas pareizās atbildes uz dažādiem jautājumiem. Spēle norisinās, sacenšoties trim komandām, kurās apvienojušās sabiedrībā pazīstamas personas ar ģimeni vai draugiem!

22:45

Izliecies par manu sievu

Denijs savā kāzu dienā uzzināja, ka līgava vēlas ar viņu precēties tikai naudas dēļ. Kāzas nenotika, taču gredzenu pirkstā Denijs paturēja, jo atklāja, ka tas palīdz iepazīties ar sievietēm. Nu Denijs ir veiksmīgs plastikas ķirurgs un saticis savu īsto sievieti, kura domā, ka viņš ir precējies. Denijs lūdz savas asistentes Ketrīnas palīdzību – viņai jāizliekas par Denija sievu, no kuras viņš grasās šķirties. Drīz vien blēdīšanās afēra uzņem milzu apgriezienus un stāstā tiek iesaistīti arī Ketrīnas bērni. Viņiem visiem kopā jādodas atvaļinājumā uz Havaju salām, tomēr lietas nebūt nerisinās tik gludi, kā plānots...

01:10

Esat noguruši no cukursaldām romantiskām Ziemassvētku komēdijām? Skatieties pirmo Ziemassvētku komēdiju reāliem večiem! Trīs bērnības draugiem - Ītanam, Aizekam un Krisam ir viena sena tradīcija – katrā Ziemassvētku vakarā viņi kopā iet ielās un pamatīgi uzdzīvo! Taču nu ir pienācis laiks kļūt pieaugušiem un rāmākiem, tāpēc šai labajai tradīcijai ir jāpieliek trekns punkts ar vēl vienu pēdējo ballīti. Un ja reiz pēdējo, tad vistrakāko!

03:15

Neliec uz favorītu

Beta ir privātā striptīzdejotāja, un viņai šī dzīve ir apnikusi. Viņa krauj savu iedzīvi un suni automašīnā un dodas uz Lasvegasu, kur plāno strādāt par viesmīli. Diemžēl vai par laimi Betas dzīve iegrozās pavisam citādi, kad viņa satiek Dinku, kurš nodarbojas ar puslegālu totalizatoru rīkošanu. Atklājas, ka Betai ir īpašs talants un spējas, strādājot ar skaitļiem, kā arī izcila intuīcija zināt – uz ko un kad ir jāliek lielākās likmes.

03:55

UgunsGrēks

14. sezona, 50. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

50.sērija Visvaldis vēlas, lai Jevgēņija dzied Malvīnes lomu. Fēlikss Visvaldim atsaka. Dāvids grib panākt, lai policija aizsargā Kristu. Indulis uzskata uzbrukumus Kristai par nejaušībām. Fēlikss pārdomā un piekrīt, ka Jevgēņija dzied Malvīnes lomu. Dāvids gatavojas Kristu no slimnīcas pārvest uz viesnīcu. Magda baidās, ka Krista uz mūžu paliks invalīde. Fēlikss un Jevgēņija pārsteidz Visvaldi. Magda notur Sandiju par Kristu.