Svētdiena, 17. oktobris

Gaits, Karīna, Gaitis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV Programma

00:20

19. galdiņš

2017. g.

Līgavas māsu Eloīzu atbrīvo no līgavas māsas pienākumiem, jo viņu bez paskaidrojumiem ar īsziņas starpniecību ir pametis līgavaiņa liecinieks, taču viņa nolemj ar paceltu galvu apmeklēt kāzas, kurās laulājas viņas sena draudzene. Viņa tiek nosēdināta pie „atlikumu” galdiņa zāles aizmugurē kopā ar pilnīgi atšķirīgiem svešiniekiem, kuriem bija jāsaprot, ka nevajadzēja pieņemt uzaicinājumu uz kāzām (taču bija jāatsūta kaut kas jauks kopā ar apsveikumu). Atklājot ikviena klātesošā noslēpumus, Eloīza iemācās daudz jauna no 19. galdiņa viesiem.

02:20

Glābšanas dienests 911 2

2. sezona, 4. sērija. 2018. g.

4.sērija Kādas ēkas apsargs, dzenoties pakaļ grafiti zīmētājiem, nokritis no ēkas jumta un iestrēdzis starp ēkām. Lai atbrīvotu vīrieti, nākas izsist mājas sienā caurumu. Atēnai tiek piedāvāta sen kārotā leitnantes vieta citā pilsētā. Edijs vēršas pēc palīdzības pie Baka saistībā ar dēla veselības problēmām un viņa pieskatīšanu. Medija atklāj Bakam, ko nolēmusi mainīt dzīvē.

03:10

UgunsGrēks

13. sezona, 41. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

42.sērija Gatim ir plāns, kā uzmundrināt Ediju. Lidija melo Mildai. Edijs netic Gatim, Gatis nobīstas par brāli. Aivars nespēj sagaidīt, kad Lidija atnāks uz tikšanos. Gatis atzīstas Edijam, ka satiekas ar Danu. Mildai rodas aizdomas, ka Lidija viņai nestāsta patiesību. Ieva tiek izlaista no policijas izolatora. Guntis atvainojas Sofijai un grib ar viņu salabt. Milda uzskata, ka Lidija grib Aivaru izmantot, un nolemj to nepieļaut.

03:55

UgunsGrēks

13. sezona, 42. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

43.sērija Gatis pieprasa, lai Sofija samaksā par viesnīcu. Sofijas māte atsakās Sofijai dot naudu. Lidiju sasmīdina Sofijas priekšlikums. Zenta cenšas salabt ar Mildu un izlūdzas viņas piedošanu. Sofija nozog Āboliņu dokumentus, kas apliecina viņu nelegālo darbību. Gunāru satrauc tas, ka Mirdza grib ar viņu satikties. Sofija nozog Vadimam telefonu. Mirdza grib atjaunot Gunāra partijas darbību. Aivaru nobiedē Sofijas rīcība.

05:00

Segvārds Šmiti

1. sezona, 3. sērija. 2013. g.

Segvārds Šmiti

3.sērija Vietējie iedzīvotāji ieradušies uzaicināt Šmitu ģimenes vīriešus uz ikgadējo tradīciju Šnādi, kuras laikā iesvētīti pilsētas jaunie iedzīvotāji. Toms pret svešiniekiem savā sētā izturas pārāk aizdomīgi un atkal gandrīz nodod sevi, radīdams kaimiņos izbrīnu ar savu paranoju. Rituāla laikā meža malā tiek atrasts sievietes līķis, un sākas izmeklēšana, kas izjauc Šnādi. Aletai ir grūtības visu laiku atcerēties, ka jāmelo par pagātni un mammu, un nākas aizvainot Lisu un izdomāt jaunus melus. Tomēr Lisai jau radušās aizdomas, ka visa ģimene kaut ko slēpj.

06:00

Pludmales patruļa 2

3. sezona, 3. sērija. 1992. g.

06:50

Mazais princis 3

3. sezona, 315. sērija. 2012. g.

Seriāls veidots pēc slavenās grāmatas “Mazais princis” motīviem un stāsta par zinātkāru zēnu – Mazo princi, kurš uz Zemes ieradies no neliela asteroīda, uz kura ir tikai trīs vulkāni un roze. Pirms nolaišanās uz Zemes sava ceļojuma laikā mazais princis ir apmeklējis daudzas planētas, saticis savādus ļaudis un guvis daudz prātīgu atziņu.

07:25

Čips un Deils steidzas palīgā

1. sezona, 41. sērija. 1989. g.

Visjautrākie Disneja animācijas studijas radītie personāži Čips un Deils šajā seriālā kļūst par mazā izmēra kriminālnoziedznieku tvarstītājiem – īstenībā tikai tāpēc, ka policija ar sīkajiem neliešiem netiek galā..

07:55

Pīters Pens

1. sezona, 19. sērija. 2013. g.

Pīters Pens

Nekurnekadzeme atkal ir briesmās! Ļaunais kapteinis Āķis kaļ savus plānus, un viņam, kā allaž, pretī stājas Pīters, Vendija, Džons un Maikls. Pīters no visām nebūšanām izkļūst sveikā, un kā viņam veiksies šoreiz?

08:25

Zirnekļcilvēks

1. sezona, 9. sērija. 2017. g.

Animācijas seriāla varonis ir students Pīters Pārkers, kurš cīnās ar ļaunajiem pretiniekiem, ģērbies Zirnekļcilvēka tērpā.

08:50

Atkārtojums

Izgaršo Latviju 5

5. sezona, 3. sērija. 2021. g.

Izgaršo Latviju 5

Aktieris un Latvijas garšu izzinātājs Kristaps Rasims kopā ar Rimi gardēžiem Ilzi Jurkāni, Signi Meirāni, Lieni Zemīti un Normundu Baranovski turpina meklēt un atklāt mūsu zemes garšīgākās pērles raidījumā "Izgaršo Latviju". Raidījuma 4. sezonā skatītājiem būs iespēja iepazīties ar radošiem, uzņēmīgiem un savu darbu no sirds mīlošiem uzņēmējiem un saimniekiem, kuri ir izauklējuši mazu ideju līdz cilvēku iemīļotai produkcijas ražošanai un eksportspējīgam uzņēmumam. Skatītāji varēs uzzināt, kā radās Pupuči, kas ir Smalkais Muslis, Lielezera maizes cepšanas noslēpumus, kā garšo zelteris Gardu Muti, kā hamburgeros izmantot pelēko zirņu pārslas vai arī kā krīze pavēra jaunas biznesa iespējas arktisko paliju audzētājiem. Savukārt jaunas un neredzētas receptes no mūsu pašu zemes labumiem ikviens varēs izmēģināt kopā ar Rimi gardēžiem.

09:25

Es mīlu savu suni

1. sezona, 5. sērija. 2021. g.

Es mīlu savu suni

Sirsnīgs raidījums par cilvēka labāko draugu – suni. Latvijā populāri cilvēki iepazīstina skatītājus ar saviem mīluļiem, atklājot, kāda ir ikdiena kopā ar ķepaini.

10:00

Superbingo

22. sezona, 42. sērija. 2021. g.

Superbingo

Raidījuma Superbingo TV šova skatītājus svētdienas rītos priecē vadītājas Ligita Mieze un Krista Zvirgzdiņa, kā arī atraktīvais Armands Simsons.

12:45

Atkārtojums

Mini pa trim

1. sezona, 3. sērija. 2021. g.

Mini pa trim

Attapības spēle ģimenei un draugiem, kuru vada aktieris Mārtiņš Počs. Spēle norisināsies “Draudzīgajā kafejnīcā”, kur vairākās kārtās tiek meklētas pareizās atbildes uz dažādiem jautājumiem. Spēle norisinās, sacenšoties trim komandām, kurās apvienojušās sabiedrībā pazīstamas personas ar ģimeni vai draugiem!

14:05

Kas kaiš manam mīlulim?

1. sezona, 4. sērija. 2018. g.

Kas kaiš manam mīlulim?

Tiekot pie suņa, kaķa, putniņa, kāmīša, truša vai jebkura cita mājdzīvnieka, cilvēks cer uz mīlīgu un uzvedīgu draugu, taču nav nekāds noslēpums, ka bieži vien viss izvēršas pavisam citādi. Dzīvnieki mēdz būt īsti negantnieki, un dzīve ar tiem var būt ļoti apgrūtinoša un novest izmisumā. Ko iesākt, ja mīlulim ir uzvedības problēmas? Palīgā dzīvnieku īpašniekiem nāk ekspertu komanda – vetārsti un dzīvnieku uzvedības speciālisti, lai noskaidrotu, kādas ir problēmas, kas ir to pamatā un kādi ir iespējamie risinājumi. Nejauka dzīvnieku uzvedība sagādā raizes saimniekiem, taču tai vienmēr ir kāds iemesls – psiholoģisks vai fizisks, un praktiski vienmēr var rast izeju no situācijas.

14:35

Ir pagājuši pieci gadi kopš Hiks un Nezobs veiksmīgi apvienoja pūķus un vikingus uz Berkas salas. Kamēr Astrīda, Snūģis un pārējie sacenšas pūķu sacīkstēs (kas ir salas iemītnieku mīļākais sporta veids), nešķiramie draugi iepazīst apkārtni, veidojot līdz šim neatklāto teritoriju karti un atklājot jaunas pasaules. Kārtējā piedzīvojuma laikā viņi atklāj slepenu ledus alu, kur mīt vairāki simti savvaļas pūķu un noslēpumainais Pūķu Jātnieks. Hiku un Nezobi ierauj kaujā par miera saglabāšanu pasaulē. Tagad viņiem jācīnās par to, kam viņi tic, un tikai kopīgiem spēkiem draugi spēs mainīt cilvēku un pūķu nākotni.

16:45

Izdzīvotāji 38

38. sezona, 3. sērija. 2018. g.

Izdzīvotāji 38

Emocionāli un fiziski vissmagākā šova jau 38. sezona! Šoreiz 18 dalībnieki, kuri vēlas pierādīt sevi un uzvarēt kārdinošo balvu – miljons dolāru, dosies uz eksotisku Fidži salu. Šova noteikumi ir vienkārši – dalībnieki tiek izsēdināti nekurienes vidū – skaistā, taču nomaļā vietā ar skarbiem izdzīvošanas apstākļiem. Spēles dalībnieki sacentīsies dažādos spēka un izturības pārbaudījumos. Ik pa pāris dienām komanda, kura zaudējusi, dodas uz cilšu padomi, lai izbalsotu kādu no savējiem. Spēlei turpinoties un dalībniekiem šovu pametot, izdzīvošana izvēršas individuālā cīņā. Šova veidotāji ik pa laikam maina noteikumus, tādēļ dalībniekiem ir jāprot veikli piemēroties situācijai. Kura nodarbošanās un dzīves pārliecība izrādīsies visnoderīgākā, lai sadzīvotu, izdzīvotu un uzvarētu šovā?

17:50

PĒDAS. Kas paliek pēc tevis?

1. sezona, 7. sērija. 2021. g.

PĒDAS. Kas paliek pēc tevis?

Raidījums par ilgtspējas jautājumiem – kas ir ilgtspējīgs patēriņš, kāda ir zaļā transporta loma, kas minimālismam kopīgs ar ilgtspēju, kā mērīt savu ietekmi uz vidi, vai ilgtspējīgas pārtikas izvēle ir tikai mode vai reāls ieguvums?

18:25

Ārsti

1. sezona, 7. sērija. 2021. g.

Ārsti

7.sērija Šķiet, šo cīņu nav iespējams uzvarēt. Ārsti un māsas nespēs apturēt nerimstošo plūsmu ar cilvēkiem, tomēr bieži vien viņi palīdz uzveikt šausmīgo diagnozi – vēzis. Šis stāsts būs par tiem, kas ir dziļi ierakumos un pienes cilvēkiem visu, ko vien var panest visspēcīgākā artilērija. Artilērija ir prasme un zināšanas strādāt ar labāko, kas tevī ir. Māsas ir tās, kas iznes lielāko artilēriju uz sevis – pacianētu izmisumu, bailes un arī agresiju. Šeit viens nav cīnītājs – šeit katrs ir no tūkstošiem ir komanda. Kā nepadoties, kā nesadegt vai tomēr ļauties, lai vieglāk? Šis stāsts būs par Māsām, kuras tic cīņas uzvarai.

19:00

Tiešraide

Nekā Personīga

27. sezona, 7. sērija. 2021. g.

Nekā Personīga

Raidījuma "Nekā personīga" ik svētdienu saviem skatītājiem piedāvā nedēļas notikumu un procesu skaidrojumu un atklāj norises, kas būs svarīgas arī turpmāk. Raidījuma komanda ir par godīgu un atbildīgu politiku, kas Latviju padarītu par plaukstošu iespēju zemi.

20:00

X Faktors 4

4. sezona, 6. sērija. 2021. g.

X Faktors 4

X faktors ir mūzikas šovs, kura mērķis ir atrast jaunus dziedošos talantus. Skatītājiem tā ir muzikāla izklaide un iespēja just līdzi saviem favorītiem, savukārt mūziķiem – pieredzējušu nozares profesionāļu vadībā attīstīt sevi un iegūt klausītāju atzinību, mīlestību un, iespējams, biļeti veiksmīgai mūziķa karjerai. Pasaules pieredze rāda, ka X Faktora dalībnieki pēc šova gūs labus panākumus un viņu dziesmas nokļūst topu virsotnēs un kļūst par pārdotākajiem ierakstiem. Beidzot šis pasaulē tik populārais šovs arī Latvijā! Šova žūrijā mūziķi Intars Busulis, un Reinis Sējāns, kā arī mūzikas producente Aija Auškāpa.

22:45

Amerikāņu virsnieks, kas ieradies Japānā, lai apmācītu armiju, nokļūst to samuraju gūstā, kurus jāaizvieto viņa apmācītajiem kareivjiem. Gūstā pavadītais laiks liek viņam mainīt viedokli. 

01:50

Atzīt par nevainīgu

1. sezona, 5. sērija. 2018. g.

Atzīt par nevainīgu

5.sērija Medlinas klienti iebiedējis krumpētais detektīvs Falkons, tāpēc viņa neierodas tiesā. Pēc emocionāla izvirduma tiesas zālē Medlina uz brīdi tiek aizturēta. Saprotot, ka Falkons safabricējis neskaitāmas lietas, lai panāktu nevainīgu cilvēku notiesāšanu, Medlina nolemj meklēt klientus starp viņiem, lai pierādītu Falkona noziedzīgās darbības. Izvēle krīt uz galēju rasistu Roniju Pītersonu, kurš tika vainots par sinagogas spridzināšanu. Tas rada spriedzi ofisā, un Vaioleta atsakās palīdzēt, jo nedomā, ka rasists varētu būt mainījies.

02:50

Atzīt par nevainīgu

1. sezona, 6. sērija. 2018. g.

Atzīt par nevainīgu

6.sērija Medlina saņem personisku lūgumu no Adeles Meijersones, kas notiesāta par savas audžumātes slepkavību. Meitenes apgalvo, ka nav vainīga, taču viņas stāsts neizklausās pārliecinošs. Pēc audžutēva nāves viņas attiecības ar audžumāti bija sliktas, un kādu dienu viņa ziņoja glābšanas dienestiem, ka audžumāte ir mirusi. Sieviete tika atrasta ar nežēlīgi noslepkavota ar 37 naža dūrieniem. Ģimene un zvērinātie bija pret meiteni un uzskatīja, ka viņa to izdarījusi naida un alkatības dēļ. Taču komanda drīz vien atrod citus aizdomās turamos, un lieta vairs neizskatās tik viennozīmīga.

03:50

UgunsGrēks

13. sezona, 44. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

44.sērija Gatis un Lidija cenšas atrast Sofiju. Manfrēdu pārsteidz tikšanās ar Lidiju. Sofija taisās šantažēt Manfrēdu. Mirdza baidās, ka noskaidrosies meli par Gunāra partijas dibināšanu. Viesturs un Aivars atklāj, ka no kabineta seifa pazudis Sofijas ierocis. Jevgēņija sastrīdas ar Sofiju. Indulis nervozē par gaidāmajām pusdienām ar Gunti. Dana un Gatis nobīstas, ka Vadims uzzinās par viņu romānu. Viesnīcā atskan šāviens.

04:15

UgunsGrēks

13. sezona, 45. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

45.sērija Viesturu šokē atklājums biljarda zālē. Milda nespēj noticēt tam, ko redz. Gatis un Dana nolemj melot par savu rīcību un steidzami atstāj Pētersonu viesnīcu. Indulis ir gatavs nekavējoties atklāt noziegumu, kas noticis viesnīcā. Miervaldis paziņo Guntim, ka viesnīcā atskanējis šāviens. Fēlikss un Aivars satraucas, ka policija noziegumā vainos Ievu. Guntis aiztur Ievu. Fēlikss nobīstas, ka Jevgēņija ir mirusi.