Svētdiena, 19. septembris

Verners, Muntis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

00:45

Sicario 2: Karteļu karš

Filmā Sicario: Narkokarš piedzīvotais bija tikai sākums – nu narkokarš uz ASV un Meksikas robežas tikai pieņemas spēkā, un karteļi sāk pāri robežai pārvadāt ne tikai narkotikas, bet arī kaujiniekus. Neiedomājama situācija prasa netradicionālu risinājumu, tādēļ federālais aģents Mets Greivers atkal apvieno spēkus ar noslēpumaino Alehandro, lai ar jebkādiem līdzekļiem apturētu karteļu uzbrukumu. Taču Alehandro ir kārtojami savi rēķini – briest karš...

00:45

Sicario 2: Karteļu karš

Filmā Sicario: Narkokarš piedzīvotais bija tikai sākums – nu narkokarš uz ASV un Meksikas robežas tikai pieņemas spēkā, un karteļi sāk pāri robežai pārvadāt ne tikai narkotikas, bet arī kaujiniekus. Neiedomājama situācija prasa netradicionālu risinājumu, tādēļ federālais aģents Mets Greivers atkal apvieno spēkus ar noslēpumaino Alehandro, lai ar jebkādiem līdzekļiem apturētu karteļu uzbrukumu. Taču Alehandro ir kārtojami savi rēķini – briest karš...

03:10

Speciālo uzdevumu vienība S.W.A.T. 2

2. sezona, 15. sērija. 2017. g.

Speciālo uzdevumu vienība S.W.A.T. 2

15.sērija Uz ielas policijas automašīnā sašauts patruļnieks. S.W.A.T. komanda dodas meklēt vainīgos. Tā kā uzbrukums ir pārdrošs un noticis gaišā dienas laikā, visdrīzāk vainojams kāds no vietējiem. Hondo aprunājas ar kādu vietējo, kas šeit visu zina, bet viņš apgalvo, ka te neviens nevēlas karu ar policiju, un viņam nav ne jausmas, kas ir vainīgie. Atklājas, ka tie meklējami starp pašiem policistiem.

04:05

UgunsGrēks 12

12. sezona, 11. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 12

11.sērija Edijs uzzina, ka Ieva slīcinājusies un dodas pie viņas. Ieva pieļauj iespēju, ka viņa Viesturam patīk. Dana iemidzina ar miegazālēm savu miesassargu, lai izsekot cilvēku, kurš dodas pie Aņas. Edijs atvainojas Ievai, sola pārskaitīt viņai atpakaļ naudu par viesnīcu. Ieva Edijam netic, izturas vēsi un raida prom. Gunārs uzzina, ka Milda un Zenta slēpj viesnīcā Zigi. Ieva Viestura klātbūtnē apraudas. Dana atved uz viesnīcu Aņu.

05:00

Gandrīz ideālas vakariņas 5

5. sezona, 7. sērija. 2013. g.

Gandrīz ideālas vakariņas 5

"Gandrīz ideālas vakariņas" piektā sezona sākas ar jauniem dalībniekiem, jaunām receptēm un pārsteigumiem. Spraiga sacensība gaidāma jau no pirmās nedēļas – neiztikt arī bez kurioziem, jo jau pirmajam viesu uzņēmējam neies tik gludi kā viņš pats būtu vēlējies… Būs arī degvīna dzeršana parkā, vakariņas uz kuģa un vēl… Šajā sezonā īpaša uzmanība tiks veltīta ne-rīdziniekiem, proti, visas sezonas laikā līdz pat Ziemassvētkiem plānotas vakariņas vairākās mazpilsētās. Reģionālo ēšanas sacensību atklās kolorīts Talsu četrinieks, kur būs gan ļoti smalki ēdieni, gan arī kāds veģetārietis… Jaunā sezona turpināsies 12 nedēļas no vietas un katrs no četriniekiem sacentīsies par galveno balvu – sadzīves elektroniku no Philips.

06:00

Atkārtojums

15 minūtes virtuvē ar Džeimiju Oliveru

1. sezona, 37. sērija. 2012. g.

15 minūtes virtuvē ar Džeimiju Oliveru

Viens no pasaulē slavenākajiem pavāriem Džeimijs Olivers pagatavo divus vienkāršus, veselīgus un garšīgus ēdienus tikai pusstundas laikā, katram no tiem veltot vien piecpadsmit minūtes. Džeimija Olivera mērķis ir mainīt cilvēku neveselīgas ēšanas paradumus, mudinot tos vairāk gatavot mājās un neizmantot ikdienas maltītēs pusfabrikātus. Pavārs īpaši specializējies itāļu virtuvē, taču bieži vien gatavo arī citu tautu nacionālos ēdienus.

06:30

Atkārtojums

Šreks 2

2004. g.

Princeses Fionas vecāki ielūdz savu meitu un viņas jauno vīru uz svinīgām pusdienām savā pilī. Taču karaļpāris ij nenojauš, kā izskatās jaunais znots un cik ļoti viņu mazā meitiņa ir pārvērtusies... Gan Fiona, gan viņas iemīļotais Šreks ir zaļi, milzīgi cilvēkēdāji! Vai jaunlaulātajiem ir kaut mazākās cerības iegūt pavalstnieku labvēlību?

08:25

Elenas spēle 4

4. sezona, 9. sērija. 2020. g.

Elenas spēle 4

Šovu vada slavenā ASV komiķe un TV personība Elena Dedženeresa, un tajā piedalās visdažādākie cilvēki no visas Amerikas. Šo spēli aizraujošu un smieklīgu padara vairāku lietu kombinācija – nopietni un ne tik nopietni, grūti un pavisam vienkārši jautājumi, kā arī neparasti un dīvaini veiklības pārbaudījumi, un tas viss apvienots ar priecīgu dauzīšanos. Šis spēles dalībniekiem jābūt īpaši drosmīgiem – šeit pavisam noteikti nāksies izskatīties neveikliem, nosmērēties, streipuļot un gāzties, krist un spiegt, un tas viss auditorijai par prieku. Tomēr mērķis ir kārdinošs – labākais balvā saņems 100 tūkstošus dolāru!

09:25

Atkārtojums

Es mīlu savu suni

1. sezona, 1. sērija. 2021. g.

Seriāls veidots pēc slavenās grāmatas “Mazais princis” motīviem un stāsta par zinātkāru zēnu – Mazo princi, kurš uz Zemes ieradies no neliela asteroīda, uz kura ir tikai trīs vulkāni un roze. Pirms nolaišanās uz Zemes sava ceļojuma laikā mazais princis ir apmeklējis daudzas planētas, saticis savādus ļaudis un guvis daudz prātīgu atziņu.

10:00

Superbingo

22. sezona, 38. sērija. 2021. g.

Superbingo

Raidījuma Superbingo TV šova skatītājus svētdienas rītos priecē vadītājas Ligita Mieze un Krista Zvirgzdiņa, kā arī atraktīvais Armands Simsons.

11:35

Atkārtojums

Saimnieks meklē sievu 6

6. sezona, 2. sērija. 2021. g.

2.epizode Lai noskaidrotu, kuri pieci saimnieki tiks pie iespējas mīlestību meklēt kameru priekšā, Baiba Sipeniece-Gavare iejūtas pastnieces lomā. Uzdevums nav grūts, bet atbildīgs – viņai jāizbraukā visa Latvija un jānogādā visiem 10 saimniekiem adresētās mīlestības vēstules. Kā saimnieki un saimniece izvēlēsies no tik daudz vēstulēm – ar kurām potenciālām līgavām un līgavaiņiem iepazīties tuvāk? Kāds izlozēs, kāds lūgs palīgā draugu, bet citiem ir pašiem savi skaidri kritēriji, pēc kādiem atlasīt kandidātus.

12:40

Atkārtojums

Pārsteidzošākās viesnīcas pasaulē

1. sezona, 8. sērija. 2018. g.

Kas nepieciešamas, lai spētu vadīt pasaulē pārsteidzošākās viesnīcas? Dokumentālais seriāls apciemos 26 viesnīcas 18 pasaules valstīs, no ledus apartamentiem Somijā līdz viesnīcai kovboju fermā Arizonā un karaliskiem numuriņiem Indijā.

14:00

Atkārtojums

Atriebēji: Noslēgums

2019. g.

Atriebēji: Noslēgums

Atriebēju komandas izdzīvojušajiem un viņu sabiedrotajiem ir jāizstrādā jauns plāns, kurš palīdzētu stāties pretī Tanosa postošajai darbībai. Pēc pēdējās kaujas, kura bija pati masveidīgākā un traģiskākā visā Atriebēju cīņu vēsturē, katra pieļautā kļūda var kļūt liktenīga ne tikai Zemei, bet arī Visumam.

17:50

PĒDAS. Kas paliek pēc tevis?

1. sezona, 3. sērija. 2021. g.

No 5. septembra ik svētdienu plkst. 17.50 kanālā TV3 Mārtiņš Kapzems raidījumā "PĒDAS. Kas paliek pēc tevis?" izzinās ilgtspējības jēdziena plašo nozīmi. Ar dažādu ekspertu palīdzību viņš noskaidros, kā nosargāt mūsu planētu nākamajām paaudzēm. Mārtiņš pētīs ilgtspējību no vides, ekonomikas un arī sabiedrības viedokļa, iekļaujot tādas tēmas kā zaļais līzings, ātrā mode, minimālisms, dzimumu līdztiesība, brīvprātīgais darbs u. c. Raidījums tapis sadarbībā ar SEB banku.

18:25

Ārsti

1. sezona, 3. sērija. 2021. g.

3.sērija Viņa ir strādājusi pasaules klases klīnikās kopā ar gaišākajiem prātiem. Allaž bijusi kustībā un nemierā, lai izspiestu no sevis maksimumu. Viņa tur nepalika, jo grib atdot sevi Latvijai. Viņa ir pēdējā, kura spēj piecelt no gultas, kad citu variantu nav. Pieņemt zaudējumu – tas ir neiespējami. Aizmirst visu palīdz mūzika, kas liek dvēselei kliegt. Viņa kopā ar kolēģiem uzvelk svina bruņas un zem radiācijas dodas darīt savu darbu. Viņa negriež, neredz asinis, taču ar savām stieplēm tīra asinsvadus galvā. Viņa dzīvo tagad un te, jo garantēta ir tikai šī diena. Invazīvā radioloģe Sanita Ponomarjova: “Katra no tām ir cīņa. Zaudēt vai uzvarēt. Mūsu gadījumā nav cita varianta.”

19:00

Tiešraide

Nekā Personīga

27. sezona, 3. sērija. 2021. g.

Raidījuma "Nekā personīga" ik svētdienu saviem skatītājiem piedāvā nedēļas notikumu un procesu skaidrojumu un atklāj norises, kas būs svarīgas arī turpmāk. Raidījuma komanda ir par godīgu un atbildīgu politiku, kas Latviju padarītu par plaukstošu iespēju zemi.

20:00

X Faktors 4

4. sezona, 2. sērija. 2021. g.

X faktors ir mūzikas šovs, kura mērķis ir atrast jaunus dziedošos talantus. Skatītājiem tā ir muzikāla izklaide un iespēja just līdzi saviem favorītiem, savukārt mūziķiem – pieredzējušu nozares profesionāļu vadībā attīstīt sevi un iegūt klausītāju atzinību, mīlestību un, iespējams, biļeti veiksmīgai mūziķa karjerai. Pasaules pieredze rāda, ka X Faktora dalībnieki pēc šova gūs labus panākumus un viņu dziesmas nokļūst topu virsotnēs un kļūst par pārdotākajiem ierakstiem. Beidzot šis pasaulē tik populārais šovs arī Latvijā! Šova žūrijā mūziķi Intars Busulis, un Reinis Sējāns, kā arī mūzikas producente Aija Auškāpa.

22:45

Lidojums

2012. g.

Pēc tam, kad pieredzējušais lidmašīnas pilots Vips Vitekers,demonstrējot izveicību un drosmi izglābj reisa pasažierus no drošas nāves, viņš kļūst par varoni. Taču, kad tiek uzsākta notikušā izmeklēšana, atklājās fakti, kas vedina uzdot jautājumu – kas īsti vainojams notikušajā un kas notika?

01:30

Speciālo uzdevumu vienība S.W.A.T. 2

2. sezona, 16. sērija. 2017. g.

Speciālo uzdevumu vienība S.W.A.T. 2

16.sērija Losandželosa gatavojas Praida pasakumam, un tam ir daudz pretinieki. Notikuši vairāki uzbrukumi homoseksuāliem cilvēkiem. Šie notikumi saved kopā Hiksu un viņa dēlu Džonu Polu – bijušo narkomānu, kurš nu ir homoseksuālu cilvēku tiesību aizstāvis. Strīts ir noraizējies, ka viņa māte nonāks atpakaļ cietumā, jo izlaidusi jau divas reģistrācijas. Dīkona jaundzimušajai meitai nepieciešama operācija.

02:30

Speciālo uzdevumu vienība S.W.A.T. 2

2. sezona, 17. sērija. 2017. g.

Speciālo uzdevumu vienība S.W.A.T. 2

17.sērija S.W.A.T. komanda ir uz pēdām automašīnu nolaupītāju bandai. Lieta kļūst nopietnāka, kad zagtajās automašīnās tiek atrasts heroīns. Hondo panāk, ka Darilu atbrīvo pirms laika, un dara visu, lai turētu viņu pa gabalu no nepatikšanām. Dīkonam ir problēmas atdot aizdevumu, jo slimības dēļ viņš nav strādājis. Mamfords tiek sašauts un nav pārliecināts, ka vēlas palikt vienībā.

03:30

UgunsGrēks 12

12. sezona, 12. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 12

12.sērija Aņa zāļu iespaidā baidās no Vadima un kliedz, kad viņš tuvojas. Gatis un Edijs atklāj, ka Dana aizbēgusi. Jevgēņija grib pavadīt laiku kopā ar Fēliksu, jo ir īpašā diena, kad var ieņemt bērniņu. Fēlikss Jevgēņiju atraida, pasaka, ka viņam jau ir dēls – Svjatoslavs. Jevgēņija pārdzīvo, Ieva iesaka uztaisīt Svjatoslavam DNS analīzi. Vadims un Donāts grib vest Aņu uz slimnīcu, Aņa klausa tikai Danai. Gatis un Edijs pārtver Danu un Aņu vestibilā.

04:05

UgunsGrēks 12

12. sezona, 13. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 12

13.sērija Edijs un Gatis gatavojas Danu un Aņu vest uz Mare SPA, viņu plānos iejaucas Ieva. Fēlikss lutina Svjatoslavu, ļauj viņam atpūsties lukss numurā. Jezups piedāvā Ievai atkal kļūt par draugiem. Jevgēņija lūdz Fēliksu pārliecināties, vai Svjatoslavs tiešām ir viņa dēls, un uztaisīt DNS analīzi. Aņa baidās ne tikai no Vadimu un Donāta, bet arī no Helēnas. Viesturs pieķer Zigi un Zentu numurā.