Svētdiena, 19. septembris

Verners, Muntis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

01:25

500 vasaras dienas

Toms ir apsveikuma kartīšu tekstu sacerētājs un nelabojams romantiķis. Gluži negaidīti viņu pamet draudzene, un viņš pārdomā kopīgi pavadītās piecsimt dienas, lai tiktu skaidrībā par šķiršanās iemeslu. Gremdējoties pārdomās, viņš galu galā atklāj savu patieso aicinājumu.

03:35

UgunsGrēks 12

12. sezona, 9. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 12

9.sērija Fēlikss uzzina, ka pie viņa atbraucis ciemiņš no Krievijas un paņēmis lukss numuru uz Fēliksa rēķina. Gunārs sūdzas, ka Fēliksa ciemiņš gandrīz izēdis tukšu visu zviedru galdu. Ieva gatavojas pamest viesnīcu, Milda lūdz Viesturam atļauju, lai Ieva var dzīvot savos apartamentos. Svjatoslavs pasaka Fēliksam, ka ir viņa dēls. Fēlikss netic. No psihiatriskās slimnīcas izbēg Zigis un ierodas viesnīcā pie Zentas.

04:10

UgunsGrēks 12

12. sezona, 10. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 12

10.sērija Aivars atgriežas no Anglijas, jo uzzinājis par Ievas slīkšanu. Zenta slēpj izbēgušo Zigi tukšā viesnīcas numurā. Ieva un Aivars sirsnīgi izrunājas, Ieva nolemj studēt viesnīcu biznesu. Jezupam rodas aizdomas, ka Zenta slēpj Zigi, viņš par to pasaka Mildai. Gunārs Svjatoslavam brokastīs dod tikai kafiju un kruasānu. Viesturs piedāvā Ievai savas palīdzes darbu. Fēlikss atzīst Svjatoslavu par savu dēlu. Milda pieķer Zentu ar Zigi.

06:50

Mazais princis 3

3. sezona, 7. sērija. 2012. g.

Seriāls veidots pēc slavenās grāmatas “Mazais princis” motīviem un stāsta par zinātkāru zēnu – Mazo princi, kurš uz Zemes ieradies no neliela asteroīda, uz kura ir tikai trīs vulkāni un roze. Pirms nolaišanās uz Zemes sava ceļojuma laikā mazais princis ir apmeklējis daudzas planētas, saticis savādus ļaudis un guvis daudz prātīgu atziņu.

07:25

Čips un Deils steidzas palīgā

1. sezona, 33. sērija. 1989. g.

Visjautrākie Disneja animācijas studijas radītie personāži Čips un Deils šajā seriālā kļūst par mazā izmēra kriminālnoziedznieku tvarstītājiem – īstenībā tikai tāpēc, ka policija ar sīkajiem neliešiem netiek galā..

07:45

Atkārtojums

Notiek Latvijā

1. sezona, 6. sērija. 2021. g.

Citāds raidījums par mūsu kultūru un vērtībām. Vietas, notikumi un sarunas. Iknedēļas kulturāls ceļojums kopā ar Evelīnu Strazdiņu un Egonu Reiteru.

08:20

PĒDAS. Kas paliek pēc tevis?

1. sezona, 2. sērija. 2021. g.

No 5. septembra ik svētdienu plkst. 17.50 kanālā TV3 Mārtiņš Kapzems raidījumā "PĒDAS. Kas paliek pēc tevis?" izzinās ilgtspējības jēdziena plašo nozīmi. Ar dažādu ekspertu palīdzību viņš noskaidros, kā nosargāt mūsu planētu nākamajām paaudzēm. Mārtiņš pētīs ilgtspējību no vides, ekonomikas un arī sabiedrības viedokļa, iekļaujot tādas tēmas kā zaļais līzings, ātrā mode, minimālisms, dzimumu līdztiesība, brīvprātīgais darbs u. c. Raidījums tapis sadarbībā ar SEB banku.

08:55

Atkārtojums

Modes Skrējiens

1. sezona, 5. sērija. 2021. g.

5.epizode Šoreiz Modes skrējienā piedalās trīs enerģiskas dāmas – Aiga, Ingūna un Linda. Visas trīs dalībnieces ir saņēmušas uzdevumu atrast ne vien ērtāko, bet arī stilīgāko mājas tērpu. Skrējienu pa tirdzniecības centru vēro un komentē modes eksperti Anita Altmane un Dāvids. Skaties, kādu noderīgu padomu ikvienai sievietei sniegs modes eksperte Anita Altmane un kas samulsinās modes ekspertu Dāvidu!

10:00

Atkārtojums

Zebra

5. sezona, 36. sērija. 2020. g.

10:15

Dana ar kasti

1. sezona, 2. sērija. 2021. g.

2.epizode Šoreiz Dana dosies ciemos pie Māras Upmanes-Holšteines, lai kopīgiem spēkiem ieviestu kārtību bērnistabā – istabā, kas kļūst par izaicinājumu vai ikkatrai ģimenei. Vai kārtošanā iesaistīt bērnus?! Kā noturēt iegūto kārtību bērnu ikdienas rutīnu kontekstā?! Un kā atrast līdzsvaru starp sentimentālām mīļlietiņām un atmiņām un telpu platību?

10:50

Atkārtojums

X Faktors 4

4. sezona, 1. sērija. 2021. g.

X faktors ir mūzikas šovs, kura mērķis ir atrast jaunus dziedošos talantus. Skatītājiem tā ir muzikāla izklaide un iespēja just līdzi saviem favorītiem, savukārt mūziķiem – pieredzējušu nozares profesionāļu vadībā attīstīt sevi un iegūt klausītāju atzinību, mīlestību un, iespējams, biļeti veiksmīgai mūziķa karjerai. Pasaules pieredze rāda, ka X Faktora dalībnieki pēc šova gūs labus panākumus un viņu dziesmas nokļūst topu virsotnēs un kļūst par pārdotākajiem ierakstiem. Beidzot šis pasaulē tik populārais šovs arī Latvijā! Šova žūrijā mūziķi Intars Busulis, un Reinis Sējāns, kā arī mūzikas producente Aija Auškāpa.

13:45

Spožais rīts

2010. g.

Kad televīzijas rīta raidījuma producenti neatlaidīgo un smagi strādājošo Bekiju atlaiž no darba, viņas turpmākās karjeras izredzes izskatās tikpat bezcerīgas kā viņas privātā dzīve. Viņai nākas pieņemt darba piedāvājumu reitingus strauji zaudējošā rīta šovā, kurš izrādās krietni vien grūtāks nekā Bekija bija iedomājusies. Viņai nākas atlaist no darba esošo raidījuma vadītāju, tā vietā pieņemt leģendāro Maiku Pomeroju, lai glābtu raidījumu, un tad mēģināt panākt, lai Maiks savu darbu arī dara. Kaislības šādā situācijā sit augstu vilni ne tikai aizkadrā, bet arī tiešajā ēterā.

16:00

15 minūtes virtuvē ar Džeimiju Oliveru

1. sezona, 37. sērija. 2012. g.

15 minūtes virtuvē ar Džeimiju Oliveru

Viens no pasaulē slavenākajiem pavāriem Džeimijs Olivers pagatavo divus vienkāršus, veselīgus un garšīgus ēdienus tikai pusstundas laikā, katram no tiem veltot vien piecpadsmit minūtes. Džeimija Olivera mērķis ir mainīt cilvēku neveselīgas ēšanas paradumus, mudinot tos vairāk gatavot mājās un neizmantot ikdienas maltītēs pusfabrikātus. Pavārs īpaši specializējies itāļu virtuvē, taču bieži vien gatavo arī citu tautu nacionālos ēdienus.

16:40

Tūkstoš gadus pēc katastrofas, kas piespieda cilvēkus bēgt no Zemes, viņi mitinās uz citas planētas. Leģendārais ģenerālis Kaipers Reižs atgriežas no ilglaicīgas misijas, lai beidzot pilnībā pievērstos ģimenei un rūpētos par savu trīspadsmit gadus veco dēlu Kitai. Lai pavadītu laiku ar dēlu, ģenerālis ņem viņu līdzi misijā uz Ifitosu. Notiek negadījums – ceļā viņi iekļūst asteroīdu vētrā, kuģis avarē, nokļūstot uz sen pamestās Zemes. Kamēr mirstošais tēvs guļ kabīnē, zēnam vienam jādodas ceļā bīstamajā apvidū. Visu savu dzīvi Kitai ir vēlējies būt izcils kareivis, gluži tāpat kā viņa tēvs, un nu ir viņa lielā iespēja.

18:45

Es mīlu savu suni

1. sezona, 1. sērija. 2021. g.

Seriāls veidots pēc slavenās grāmatas “Mazais princis” motīviem un stāsta par zinātkāru zēnu – Mazo princi, kurš uz Zemes ieradies no neliela asteroīda, uz kura ir tikai trīs vulkāni un roze. Pirms nolaišanās uz Zemes sava ceļojuma laikā mazais princis ir apmeklējis daudzas planētas, saticis savādus ļaudis un guvis daudz prātīgu atziņu.

19:20

Notiek Latvijā

1. sezona, 7. sērija. 2021. g.

Citāds raidījums par mūsu kultūru un vērtībām. Vietas, notikumi un sarunas. Iknedēļas kulturāls ceļojums kopā ar Evelīnu Strazdiņu un Egonu Reiteru.

20:30

Tiešraide

Sporta ziņas

23. sezona, 224. sērija. 2021. g.

20:35

Tiešraide

Laika ziņas

23. sezona, 224. sērija. 2021. g.

20:40

Šreks 2

2004. g.

Princeses Fionas vecāki ielūdz savu meitu un viņas jauno vīru uz svinīgām pusdienām savā pilī. Taču karaļpāris ij nenojauš, kā izskatās jaunais znots un cik ļoti viņu mazā meitiņa ir pārvērtusies... Gan Fiona, gan viņas iemīļotais Šreks ir zaļi, milzīgi cilvēkēdāji! Vai jaunlaulātajiem ir kaut mazākās cerības iegūt pavalstnieku labvēlību?

22:35

Džefs strādā uzņēmumā MBI cilvēkresursu daļā un ir precējies ar Kārenu, ar kuru abiem kopā ir divi bērni, kas atrodas vasaras nometnē. Jaunais pāris nopērk māju piepilsētā un iepazīstas ar jaunajiem kaimiņiem Timu un Natāliju, Kurus uzaicina uz vakariņām. Kārena uzzina, ka Tims raksta par ceļojumiem un pavada laiku daudzos hobijos, bet Natālija ir sociālo līdzekļu konsultante un raksta blogu par gatavošanu. Kārenu nepārliecina Natālijas stāsts, un viņa dodas viņu izsekot, bet Tims uzaicina Džefu uz ķīniešu restorānu. Atgriežoties mājās, Džefs nejauši saplēš Tima dāvinātu stikla skulptūru, un atklājas, ka tajā ir noklausīšanās ierīce. Viņi nolemj ielavīties kaimiņu mājās, lai uzzinātu ko vairāk par tiem. Viņi atklāj, ka kaimiņi izseko Džefu un citus MBI darbiniekus. Pamanot, ka kaimiņi ierodas atpakaļ, viņiem sanāk izlavīties nepamanītiem. Taču kaimiņi pamana to, ka mājā kāds ir bijis. Džefs dodas savā darbā brīdināt par situāciju ar kaimiņiem, taču vienu no MBI darbiniekiem nošauj snaiperis. Pēc tam sākās pakaļdzīšanās, apšaudes un spridzināšanas, kuru laikā noskaidrojas, ka jaunie kaimiņi strādā slepenajā dienestā un norīkoti aizsargāt MBI no cilvēkiem, kuri cenšas nozagt militāros noslēpumus. Kaimiņu māja tiek iznīcināta sprādzienā. Kaimiņi -slepenie aģenti - cīnās pret Skorpionu, kurš grib vājināt ASV aizsardzības sistēmu. Džefs tiek iesaistīts slepenā operācijā mikroshēmu nodošanai, taču Skorpions izrādās bijušais MBI darbinieks, kurš atpazīst Džefu. Džefs lūdz papildspēkus, taču tos nesūta. Džefs ar sievu un kaimiņiem nokļūst gūstā. Ar viltību viņiem izdodas izbēgt un izlekt pa logu, pirms ēku iznīcina sprādziens. Nākamajā vasarā viņi visi satiekas Marakešā, kur kaimiņi atklāj, ka viņi vairs nestrādā slepenajā dienestā, taču drīzumā izraisās apšaude.

00:45

Sicario 2: Karteļu karš

Filmā Sicario: Narkokarš piedzīvotais bija tikai sākums – nu narkokarš uz ASV un Meksikas robežas tikai pieņemas spēkā, un karteļi sāk pāri robežai pārvadāt ne tikai narkotikas, bet arī kaujiniekus. Neiedomājama situācija prasa netradicionālu risinājumu, tādēļ federālais aģents Mets Greivers atkal apvieno spēkus ar noslēpumaino Alehandro, lai ar jebkādiem līdzekļiem apturētu karteļu uzbrukumu. Taču Alehandro ir kārtojami savi rēķini – briest karš...

03:10

Speciālo uzdevumu vienība S.W.A.T. 2

2. sezona, 15. sērija. 2017. g.

Speciālo uzdevumu vienība S.W.A.T. 2

15.sērija Uz ielas policijas automašīnā sašauts patruļnieks. S.W.A.T. komanda dodas meklēt vainīgos. Tā kā uzbrukums ir pārdrošs un noticis gaišā dienas laikā, visdrīzāk vainojams kāds no vietējiem. Hondo aprunājas ar kādu vietējo, kas šeit visu zina, bet viņš apgalvo, ka te neviens nevēlas karu ar policiju, un viņam nav ne jausmas, kas ir vainīgie. Atklājas, ka tie meklējami starp pašiem policistiem.

04:05

UgunsGrēks 12

12. sezona, 11. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 12

11.sērija Edijs uzzina, ka Ieva slīcinājusies un dodas pie viņas. Ieva pieļauj iespēju, ka viņa Viesturam patīk. Dana iemidzina ar miegazālēm savu miesassargu, lai izsekot cilvēku, kurš dodas pie Aņas. Edijs atvainojas Ievai, sola pārskaitīt viņai atpakaļ naudu par viesnīcu. Ieva Edijam netic, izturas vēsi un raida prom. Gunārs uzzina, ka Milda un Zenta slēpj viesnīcā Zigi. Ieva Viestura klātbūtnē apraudas. Dana atved uz viesnīcu Aņu.