Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 23. jūlijs

Kristīne, Kristīna, Krista, Kristiāna, Kristiāns

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

00:05

Kobra 13

13. sezona, 5. sērija. 2008. g.

Uz šosejas, kur ātrums ir mežonīgs un sīkākā kļūda var būt nāvējoša, dežurē lielceļa policija. Tomēr lietas, kas aizsākas uz maģistrāles, aizved drosmīgos policistus daudz tālāk. Cilvēku nolaupītāji, narkotirgoņi, slepkavas, spridzinātāji... – ikviens, kas pārkāpis likumu, cenšas aizbēgt no nozieguma vietas pēc iespējas ātrāk, braucot pa lielceļu. Tā ir kļūda – jo tieši šeit bandītus sagaida Semīrs ar savu jauno pārinieku Benu Jēgeru, divi puiši, kas prot sadauzīt autiņus, prot smieties un prot cīnīties! No viņiem neaizbēgsi!

01:05

Kobra 13

13. sezona, 6. sērija. 2008. g.

Uz šosejas, kur ātrums ir mežonīgs un sīkākā kļūda var būt nāvējoša, dežurē lielceļa policija. Tomēr lietas, kas aizsākas uz maģistrāles, aizved drosmīgos policistus daudz tālāk. Cilvēku nolaupītāji, narkotirgoņi, slepkavas, spridzinātāji... – ikviens, kas pārkāpis likumu, cenšas aizbēgt no nozieguma vietas pēc iespējas ātrāk, braucot pa lielceļu. Tā ir kļūda – jo tieši šeit bandītus sagaida Semīrs ar savu jauno pārinieku Benu Jēgeru, divi puiši, kas prot sadauzīt autiņus, prot smieties un prot cīnīties! No viņiem neaizbēgsi!

06:30

Bondi vetārsts-4

4. sezona, 4. sērija. 2012. g.

Bondi vetārsts-4

Austrālijas vetārsts Kriss Brauns strādā Sidnejas veterinārajā klīnikā skaistajā Bondi pludmales rajonā, kur kopā ar kolēģiem nenogurstoši strādā, lai palīdzētu dzīvniekiem. Katrā raidījumā skatītājiem ir iespēja sekot līdzi vairāku dzīvnieku glābšanai – to atrašanai vai ievešanai klīnikā, ārstēšanai, atlabšanas procesam un saimnieku pārdzīvojumiem. Vetārsti dodas palīgā ne tikai mājas mīluļiem, bet arī savvaļas dzīvniekiem, kuri apdzīvo Sidneju un tās apkārtni – pingvīniem, pūcēm, koalas lāčiem un citiem, kam nepieciešama palīdzība.

07:00

Tiešraide

900 sekundes

9. sezona, 140. sērija. 2021. g.

900 sekundes

Īemīļotais rīta raidījums "900 sekundes" katru darba dienu plkst.6:00 kanālā TV3! Ik darbdienas rītu skatītāju modina un par aktuālo informē raidījuma moderatori Kristīne Garklāva, Arta Skuja un Tālis Eipurs.

09:00

Atpakaļ rītdienā

Emīlija tikko beigusi augstskolu un gatavojas spožai dizaineres karjerai Stokholmā. Tomēr tēva apciemošana izmaina visus viņas plānus. Pirms diviem gadiem Emīlijas māte Izabella devās uz Dienvidameriku, un ar viņas lidmašīnu pazuda jebkādi sakari. Viņa tiek uzskatīta par mirušu, taču Emīlijas tēvs Kaspars atsakās pieņemt tādu domu. Viņš ir nolīdzis privātdetektīvu un tic, ka tam izdevies atrast kādu pavedienu. Ieradusies dzimtajā pilsētā, Emīlija satiek Viktoru, kurš ieradies apciemot brāli Timu. Tims ieplānojis pārdot ģimenes māju, lai iegūtu finansējumu draudzenes veikala attīstīšanai, taču Viktors ir kategoriski pret to. Risinot savas ģimenes problēmas, Viktors un Emīlija atrod kopēju valodu un satuvinās. Taču vai viņu attiecības izturēs visas šīs problēmas?

11:00

Nemīlētie

1. sezona, 59. sērija. 2020. g.

Nemīlētie

59. sērija Mārim beidzot izdodas satikt Gabriēlu, bet viņa joprojām pret Māri izturas ļoti atturīgi un viņu ignorē. Bārā, pie Zīles un Lorensa galdiņa piesēžas Keita un izstāsta, ka ir tikusies ar zīlnieci, kura var pateikt īsto iemeslu, kāpēc aizgājusi bojā viņas māsa Sandra. Pēc šiem Keitas vārdiem satraucas pat Zīle, kurš parasti ir mierīgs un aukstasinīgs. Normunds, iegriezies pie Ievas, uzzina, ka Mildiņa ir saslimusi un ka viņa ar meitu nebrauks ciemos pie Artūra, bet pats Artūrs, neko nezinādams, gatavojas pirmo reizi uzņemt cietumā sievu un savu meitiņu, kura ir jau paaugusies. Viņš ļoti gaida šo tikšanos. Vai Ieva Normundam tiešām stāsta patiesību? Sievas un meitas vietā uz tikšanos ar Artūru ierodas Normunds. Viņš pirmo reizi izsaka savas šaubas par Ievas godaprātu, bet Artūrs Normundā pat nevēlas klausīties – viņš pilnībā uzticas savai Ievai! Pati Ieva cenšas izstāstīt savai pusmāsai Zanei, kāpēc nevarēja doties uz tikšanos ar vīru, bet izskatās, ka arī Zane sāk šaubīties par to, vai Ieva saka patiesību un viņai nemelo. Raimonds Katlaps ar labu biznesa piedāvājumu ierodas Makara ofisā, bet aizkaitinātais Normunds ieradies pie Ievas – viņam ir nopietni un konkrēti jautājumi brāļa sievai. Vai Artūra brālis saņems uz saviem jautājumiem atbildes un vai tās būs patiesas?

11:35

Nemīlētie

1. sezona, 60. sērija. 2020. g.

Nemīlētie

60. sērija Brīdī, kad Sofija viesojas pie Valērijas, viņa uzzina, ka abu sieviešu vīri ir tikušies un vienojušies par kopīgu un ienesīgu biznesu, bet Gabriēla uzzina, ka viņas bankas kontā ir "iekritusi" liela naudas summa, tikai viņa nevar saprast, kurš viņai šo naudu ir pārskaitījis. Normunds Lorensam un Zīlem paziņo labus jaunumus – viņu plāns ar līzinga kompāniju ir izdevies, un viņu fiktīvā firma ir dabūjusi aizdevumu viņu izdomātajam, bet ne pārāk legālajam biznesam. Tāpat Normunds izstāsta tagad jau savam labākajam draugam par viņa un Ievas tikšanos. Tās laikā Ieva ne vien draudējusi Normundam, bet arī centusies iebiedēt, ka visu par viņa dubulto dzīvi izstāstīs savai pusmāsai Zanei. Ieva un Juris Katlaps ierodas Makara restorānā, bet pie viņu galdiņa pienāk pats saimnieks un pasauc jauno Katlapu uz sarunu. Kādu ziņu no mafijas bosa izdzirdēs Juris – labu vai sliktu?

12:30

Mani virtuves noslēpumi 9

9. sezona, 15. sērija. 2018. g.

13:50

Revizorro 3

4. sezona, 3. sērija. 2016. g.

16:00

Naudas pavēlnieks

1. sezona, 3. sērija. 2019. g.

Swedbank Finanšu institūts aicina noskaidrot, cik labi Tavs bērns māk rīkoties ar naudu? Piesaki savu ģimeni un ģimenes mazo naudas pavēlnieku šovam, kurā par piešķirto starta kapitālu pilnu atbildību uzņemsies ģimenes tīnis! Bērns mēnesi būs atbildīgs par ģimenes izdevumiem, veicot budžeta plānošanu, gādājot par ikdienas pirkumiem, rēķinu nomaksu un citiem tēriņiem. Vai uzticētu savu ģimenes budžetu bērnam? Kādas izmaiņas viņš ieviesīs? Ko tīnis sagādās ēdienreizēm? Un, galu galā, vai mazais naudas pavēlnieks centīsies ieekonomēt līdzekļus, lai atļautos ko sen kārotu? Piesakies, iegūsti papildu ģimenes budžetu un izaicini sevi!

17:00

Goldbergi 3

3. sezona, 18. sērija. 2015. g.

17:30

Goldbergi 3

3. sezona, 19. sērija. 2015. g.

18:00

Tiešraide

TV3 ziņas īsumā

9. sezona, 138. sērija. 2021. g.

18:10

Pārsteidzošākās viesnīcas pasaulē

1. sezona, 6. sērija. 2018. g.

Kas nepieciešamas, lai spētu vadīt pasaulē pārsteidzošākās viesnīcas? Dokumentālais seriāls apciemos 26 viesnīcas 18 pasaules valstīs, no ledus apartamentiem Somijā līdz viesnīcai kovboju fermā Arizonā un karaliskiem numuriņiem Indijā.

19:10

Tiešraide

Bez Tabu

24. sezona, 145. sērija. 2021. g.

"Bez Tabu" saglabā savas pamatvērtības – īpašo skatījumu uz notikumiem, problēmām, cilvēkiem un viņu rīcību dažādās dzīves situācijās. "Lai varētu ieraudzīt savu spoguļattēlu, ir jāprot skatīties arī no mundiera otras – ne tikai parādes puses," pauž raidījuma veidotāju filozofija. "Tāpēc ņemsim uz grauda blēžus un krāpniekus, būsim neiecietīgi pret ierēdņu neiecietību un patvaļu. Solām daudz neparastus, ekstrēmus un oriģinālus stāstus!"

20:00

Tiešraide

TV3 Ziņas

23. sezona, 146. sērija. 2021. g.

20:28

Tiešraide

Sporta ziņas

23. sezona, 175. sērija. 2021. g.

20:32

Tiešraide

Laika ziņas

23. sezona, 175. sērija. 2021. g.

20:40

Tiešraide

Degpunktā

11. sezona, 139. sērija. 2021. g.

Degpunktā

Degpunktā – tās ir operatīvas kriminālziņas, ziņas par avārijām uz Latvijas ceļiem un cita informācija no "karsto" notikumu epicentra.

21:05

Atrastā Latvija

1. sezona, 6. sērija. 2021. g.

Latvijas reģionos, ieguldot 68 miljonus eiro, no jauna izveidoti un atjaunoti teju 60 kultūras un dabas mantojuma objektu – muižas, pilis, baznīcas, katedrāles, muzeji, dabas takas, dārzi, estrādes, torņi, tilti, promenādes, pludmales un citi objekti. Epidemioloģiski drošā veidā aicinot Latvijas iedzīvotājus apmeklēt jaunos tūrisma objektus, Kultūras ministrija uzsāk informatīvo kampaņu "Atrastā Latvija". Par iespēju apmeklēt un iepazīt objektus Latvijas iedzīvotājiem vēstīs arī septiņu raidījumu cikls.

21:20

Viņas melo labāk 8

8. sezona, 35. sērija. 2020. g.

Viņas melo labāk 8

35. sērija Uzaust rīts, kad Martas plānotā misija kļūst neiespējama – viņa negaidīti kļūst par savas labākās draudzenes Simonas dēla Lūkasa aukli. Keitas draudzene un darbabiedrene pa saviem kanāliem mēģina noskaidrot dīvainu lietu – kāpēc Reinis un Keita nav aizlidojuši plānotajā ceļojumā? Bet aukle Marta savās mājās sagaida vēl vienu viesi – Žani, un viņas romantiskais rīts pārvēršas ellē. Žanis ir kategorisks pret maziem bērniem – viņam nav nepieciešama sieviete ar dzīvu pūru – mazu bērnu. Vovčiks dodas pie sava drauga uz garāžu, bet atrod to aizslēgtu, turklāt ar nomainītām atslēgām. Kas noticis ar Konstantīna svētvietu – garāžu? Olga ir panikā – viņa nesaprot, kā atriebties Konstantīnam par to, ka pēc tik daudziem kopdzīves gadiem, viņš izvēlējies sev citu sievieti.

22:00

Atriebēji: Ultrona laikmets

Cilvēce atrodas uz iznīcības robežas. Ultrons - mākslīgais intelekts, kurš bija radīts, lai aizsargātu Zemi no ārējiem ienaidniekiem, ir kļuvis par ienaidnieku pašai cilvēcei. Vienīgie, kas var mest izaicinājumu tik neapturamam pretiniekam ir Atriebēji. Taču Ultrons ir pārāk spēcīgs - viņa laikmets ir sācies un tajā nav paredzēta vieta cilvēkiem.

00:55

Denkerka

2017. g.

Denkerka

Otrā pasaules kara laikā beļģu, britu un franču karavīrus ir ielenkusi vācu armija. Sabiedrotajiem ir jāizkļūst no ielenkuma sīvā cīņā.

03:00

Lucifers 3

3. sezona, 16. sērija. 2017. g.

Lucifers 3

16.sērija Lai izbeigtu Pīrsa lāstu, Lucifers piedāvā atdzīvināt Ābelu. Viss saiet šķērsām, kad Ābels kļūdas dēļ dzīvē atgriežas kā producentes Aleksas Lī asistente Brī Garlanda, kura tikko gājusi bojā bumbas sprādzienā. Hloja izmeklē šo sprādzienu, atklāj Aleksas kinostudijas saistību ar Bolīvijas narkokarteli un to, ka Brī vēlējusies atmaskot savu darba devēju.

03:55

Lucifers 3

3. sezona, 17. sērija. 2017. g.

Lucifers 3

17.sērija Dziedātāja Azara uzskata, ka viņas dzīvība ir briesmās, jo uzstāšanās laikā nogalināta viena no viņas bekvokālistēm, kura bijusi tādā pat maskā un drēbēs kā Azara. Azara ir pārliecināta, ka īstais mērķis bija viņa. Hloja izmeklē šo gadījumu, kamēr Lucifers joprojām izvairās no Hlojas, jo uzskata, ka apdraud viņu. Aizdomas krīt uz kādu fanu, kurš drīz vien pats tiek atrasts miris. Tālākās izmeklēšanas pēdas Hloju noved pie kādas Azarai tuvu stāvošas personas. Bet kāds varētu būt motīvs?

02:45

UgunsGrēks 10

10. sezona, 7. sērija. 2013. g.

UgunsGrēks 10

Seriāla 9. sezona noslēdzās ar lielu jautājuma zīmi, proti, – kas bija sieviete, kas iztraucēja Leona un Elizabetes kāzas?! Par šo sievieti izskanējušas daudz un dažādas versijas – Līga, kura iznākusi no cietuma? Varbūt Marta, kura izdzīvojusi pēc sprādziena? Vai varbūt viesnīcā ieradusies kāda jauna varone? Patiesība ir tikai viena, un to atklās seriāla jaunā desmitā sezona.

03:15

UgunsGrēks 10

10. sezona, 8. sērija. 2013. g.

UgunsGrēks 10

Seriāla 9. sezona noslēdzās ar lielu jautājuma zīmi, proti, – kas bija sieviete, kas iztraucēja Leona un Elizabetes kāzas?! Par šo sievieti izskanējušas daudz un dažādas versijas – Līga, kura iznākusi no cietuma? Varbūt Marta, kura izdzīvojusi pēc sprādziena? Vai varbūt viesnīcā ieradusies kāda jauna varone? Patiesība ir tikai viena, un to atklās seriāla jaunā desmitā sezona.

03:50

UgunsGrēks 10

10. sezona, 9. sērija. 2013. g.

UgunsGrēks 10

Seriāla 9. sezona noslēdzās ar lielu jautājuma zīmi, proti, – kas bija sieviete, kas iztraucēja Leona un Elizabetes kāzas?! Par šo sievieti izskanējušas daudz un dažādas versijas – Līga, kura iznākusi no cietuma? Varbūt Marta, kura izdzīvojusi pēc sprādziena? Vai varbūt viesnīcā ieradusies kāda jauna varone? Patiesība ir tikai viena, un to atklās seriāla jaunā desmitā sezona.

04:20

UgunsGrēks 10

10. sezona, 10. sērija. 2013. g.

UgunsGrēks 10

Seriāla 9. sezona noslēdzās ar lielu jautājuma zīmi, proti, – kas bija sieviete, kas iztraucēja Leona un Elizabetes kāzas?! Par šo sievieti izskanējušas daudz un dažādas versijas – Līga, kura iznākusi no cietuma? Varbūt Marta, kura izdzīvojusi pēc sprādziena? Vai varbūt viesnīcā ieradusies kāda jauna varone? Patiesība ir tikai viena, un to atklās seriāla jaunā desmitā sezona.