Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 23. jūlijs

Kristīne, Kristīna, Krista, Kristiāna, Kristiāns

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

00:55

Denkerka

2017. g.

Denkerka

Otrā pasaules kara laikā beļģu, britu un franču karavīrus ir ielenkusi vācu armija. Sabiedrotajiem ir jāizkļūst no ielenkuma sīvā cīņā.

03:00

Lucifers 3

3. sezona, 16. sērija. 2017. g.

Lucifers 3

16.sērija Lai izbeigtu Pīrsa lāstu, Lucifers piedāvā atdzīvināt Ābelu. Viss saiet šķērsām, kad Ābels kļūdas dēļ dzīvē atgriežas kā producentes Aleksas Lī asistente Brī Garlanda, kura tikko gājusi bojā bumbas sprādzienā. Hloja izmeklē šo sprādzienu, atklāj Aleksas kinostudijas saistību ar Bolīvijas narkokarteli un to, ka Brī vēlējusies atmaskot savu darba devēju.

03:55

Lucifers 3

3. sezona, 17. sērija. 2017. g.

Lucifers 3

17.sērija Dziedātāja Azara uzskata, ka viņas dzīvība ir briesmās, jo uzstāšanās laikā nogalināta viena no viņas bekvokālistēm, kura bijusi tādā pat maskā un drēbēs kā Azara. Azara ir pārliecināta, ka īstais mērķis bija viņa. Hloja izmeklē šo gadījumu, kamēr Lucifers joprojām izvairās no Hlojas, jo uzskata, ka apdraud viņu. Aizdomas krīt uz kādu fanu, kurš drīz vien pats tiek atrasts miris. Tālākās izmeklēšanas pēdas Hloju noved pie kādas Azarai tuvu stāvošas personas. Bet kāds varētu būt motīvs?

05:00

Gandrīz ideālas vakariņas 4

4. sezona, 20. sērija. 2012. g.

Gandrīz ideālas vakariņas 4

Gandrīz ideālas vakariņas ietvaros sabiedrībā zināmi cilvēki atklās daudz nezināma par savu privāto dzīvi, ļaus viesoties savās mājās un tos varēs ieraudzīt vēl neredzētās situācijās. Solās būt patiesi interesanti! Sekojiet jaunākajai informācijai TV3 un www.tv3.lv!

06:00

Pludmales patruļa

2. sezona, 2. sērija. 1991. g.

Pludmales patruļa

Glābēju komanda leitnanta Miča Bahenona vadībā Losandželosas pludmalē ik dienu sastopas ar pārsteidzošiem piedzīvojumiem, glābjot dzīvības un cīnoties pret kriminālnoziedzību, kā arī, protams, neiztiek bez drāmas viņu pašu privātajās dzīvēs.

07:00

Mazais princis 2

2. sezona, 17. sērija. 2011. g.

07:35

Čips un Deils steidzas palīgā

1. sezona, 18. sērija. 1989. g.

Visjautrākie Disneja animācijas studijas radītie personāži Čips un Deils šajā seriālā kļūst par mazā izmēra kriminālnoziedznieku tvarstītājiem – īstenībā tikai tāpēc, ka policija ar sīkajiem neliešiem netiek galā..

08:05

Pīļu stāsti

1. sezona, 25. sērija. 2017. g.

08:35

Bena desmitnieks 2

2. sezona, 36. sērija. 2018. g.

08:50

Atkārtojums

Olimpiskais detektīvs

1. sezona, 4. sērija. 2021. g.

Iepazīsti olimpiskos sporta veidus raidījumā "Olimpiskais detektīvs"! Raidījumu vada Edgars Buļs, aicinot talkā pazīstamus mūziķus.

09:00

Elenas spēle 3

3. sezona, 13. sērija. 2019. g.

11:15

Atkārtojums

Zebra

5. sezona, 28. sērija. 2020. g.

14:15

Apslēptās karaļvalsts sargi

Mērija Ketrīna atgriežas sava ekscentriskā tēva namā, taču zinātnieka nemitīgie centieni atrast tuvējā mežā sīciņu civilizāciju sabojā abu attiecības. Tomēr drīz vien nāvīgi ievainotā meža karaliene Tara nobur Mēriju un uztic viņai nogādāt drošībā trauku ar jauno karalieni. Kopā ar pieredzējušu lapu karotāju, diviem delverīgiem gliemjiem un jaunu karstgalvi Mērija piekrīt veikt šo uzdevumu. Kad uzbrūk ļaunie spēki, kurus vada Mandreiks, draugiem būs jāapvienojas, lai izglābtu savu pasauli.

16:40

Atkārtojums

Pārsteidzošākās viesnīcas pasaulē

1. sezona, 6. sērija. 2018. g.

Kas nepieciešamas, lai spētu vadīt pasaulē pārsteidzošākās viesnīcas? Dokumentālais seriāls apciemos 26 viesnīcas 18 pasaules valstīs, no ledus apartamentiem Somijā līdz viesnīcai kovboju fermā Arizonā un karaliskiem numuriņiem Indijā.

17:40

Literatūras kritiķes Frensisas dzīvē iestājusies krīze: sāpīgi pārdzīvojot laulības šķiršanu, viņa izaicinošā vienaldzībā aiziet no pagātnes – pamet mājas, iekārtojas jaunā dzīvoklī... bet pēc tam salūzt… Frensisa vada dzīvi depresijā, līdz nejauši satiek draudzeni Petiju. Viņa dod padomu uz kādu laiku aizbraukt no Sanfrancisko, atrast sauli un siltumu dienvidos. Tā Frensisa dodas uz Toskānu, pavisam jaunu pasauli ar citiem cilvēkiem un dzīvi, kas šķiet savādi tuva. Tur Frensisa atgūst gribu dzīvot, iegādājas vecu, pussabrukušu villu „Bramasole” (tulkojumā ‘izslāpis pēc saules’) un aktīvi iesaistās mājas pārbūves darbos. Viņa satuvinās ar vietējiem, sāk izprast viņu tradīcijas, iegūst jaunus draugus, ļaujas likteņa nejaušībām, un izrādās – katram cilvēkam allaž ir dota vēl viena iespēja, tikai jāatver tai durvis…

20:30

Tiešraide

Sporta ziņas

23. sezona, 176. sērija. 2021. g.

20:35

Tiešraide

Laika ziņas

23. sezona, 176. sērija. 2021. g.

20:40

Karalis Lauva

1994. g.

Karalis Lauva

Jaunais lauvēns Simba pazīst gan bēdas, gan zaudējuma sāpes, gan nodevību. Simbas tēvocis ir nogalinājis viņa tēvu un nu valda pār visiem ar dzelzs dūri. Simba ir patriekts no bara un aug viens pats, par rītdienu nedomādams. Taču pienāks diena, kad Simba izaugs liels un sapratīs, kādi ir viņa mērķi dzīvē un kas viņš vēlas būt.

22:35

Sveicināts, cēzar!

Holivudas lietu nokārtotājs Edijs Manikss (Džošs Brolins) pelna naudu, sakārtojot kino kompānijas Capitol Pictures zvaigžņu ķibeles. Pie Maniksa vēršas visi Holivudā, kad jāatrisina kāda problēma – gan tad, kad nepieciešams tikt galā ar neprecētu, bet gaidībās esošu uzlecošo zvaigzni Dī Annu Moranu (Skārleta Johansone), gan tad, kad jāpalīdz snobiskam režisoram Laurensam Laurenzam (Ralfs Fains) saglabāt māksliniecisko redzējumu zem studijas spiediena. Kad galveno aktieri Bērdu Vitloku (Džordžs Klūnijs ) nolaupa noslēpumaina grupa „Nākotne”, Maniks cenšas noslēpt skandālu no Toras un Tezālijas Takeres (abas spēlē Tilda Svintone) tenku lapelēm.

00:55

Nogalināt Ganteru

Algoto slepkavu grupējumam ir apnicis Ganters – pasaules labākais algotais slepkava. Viņš ir par visiem labāks, noceļ visus klientus, ir nenotverams un neatstāj lieciniekus. Viņš ir visu algoto slepkavu karalis, un karaļu vieta vienmēr ir iekārota un apdraudēta. Pārējie algotie slepkavas nolemj atbrīvoties no Gantera. Tomēr tas izrādās ļoti sarežģīti, jo Ganters, šķiet, vienmēr ir soli visiem priekšā.

02:45

Lucifers 3

3. sezona, 18. sērija. 2017. g.

Lucifers 3

18.sērija Ir 1958.gads. Pīrs ir Losandželosas detektīvs, kurš dzen pēdas sērijveida slepkavam sauktam par Salauzto siržu slepkavu. Tagadnē tiek atrastas divu cilvēku mirstīgās atliekas, un viss liecina, ka slepkavas rokraksts ir tas pats, taču toreizējais slepkava ir miris cietumā. Vai uzdarbojas kopētājs? Lucifers mēģina saprast, vai starp Pīrsu un Hloju neveidojas romantiskas attiecības.

03:40

Lucifers 3

3. sezona, 19. sērija. 2017. g.

Lucifers 3

19.sērija Meizai viss ir apnicis, un viņa lūdz Luciferu nogādāt viņu atpakaļ uz elli, taču Lucifers atsakās un iesaka viņai vienkārši nolaist tvaiku. Linda brīdina Šarloti izvairīties no Amenadiela. Novērošanas kameru ieraksti slepkavības vietā liecina, ka vainīgā varētu būt Meiza. Meiza pati ierodas policijā, atzīst savu vainu un pat iedod slepkavības ieroci. Tomēr Hloja ātri vien atklāj, ka Meiza nav vainīga.