Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 14. jūnijs

Tija, Saiva, Sentis, Santis, Saivis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

01:00

Kobra 10

10. sezona, 16. sērija. 2005. g.

Seriāla 10.sezonā turpinās sirdi stindzinošas pakaļdzīšanās bez ātruma ierobežojumiemuz pasaules ātrākajiem lielceļiem. Autoceļu policistu Semīra un Johanesa dzīve ir ātras mašīnas, ātra rīcība un ātri rezultāti nebeidzamajā cīņā ar mašīnu zagļiem, narkotiku dīleriem, krāpniekiem, pārgalvīgiem autobraucējiem un pat slepkavām.

02:00

Mika 2

2. sezona, 11. sērija. 2017. g.

11.sērija Pienākusi diena, kad Sabrinai ir intervija Jēlas universitātē, un Mika dara visu, lai viņa tiešām uz to aizietu. Tomēr Sabrina pieņem lēmumu, kas var izpostīt viņas nākotni.

02:30

UgunsGrēks 8

8. sezona, 36. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

Latvijas iemīļotais seriāls ir atgriezies ar jauniem pavērsieniem un varoņiem! Pēc iepriekšējās sezonas notikumiem pagājuši pieci gadi. Tik daudz kas ir mainījies...

03:00

UgunsGrēks 8

8. sezona, 37. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

Latvijas iemīļotais seriāls ir atgriezies ar jauniem pavērsieniem un varoņiem! Pēc iepriekšējās sezonas notikumiem pagājuši pieci gadi. Tik daudz kas ir mainījies...

03:35

UgunsGrēks 8

8. sezona, 38. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

Latvijas iemīļotais seriāls ir atgriezies ar jauniem pavērsieniem un varoņiem! Pēc iepriekšējās sezonas notikumiem pagājuši pieci gadi. Tik daudz kas ir mainījies...

04:10

UgunsGrēks 8

8. sezona, 39. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

Latvijas iemīļotais seriāls ir atgriezies ar jauniem pavērsieniem un varoņiem! Pēc iepriekšējās sezonas notikumiem pagājuši pieci gadi. Tik daudz kas ir mainījies...

05:00

Gandrīz ideālas vakariņas 3

3. sezona, 28. sērija. 2012. g.

Gandrīz ideālas vakariņas 3

Gandrīz ideālas vakariņas ietvaros sabiedrībā zināmi cilvēki atklās daudz nezināma par savu privāto dzīvi, ļaus viesoties savās mājās un tos varēs ieraudzīt vēl neredzētās situācijās. Solās būt patiesi interesanti! Sekojiet jaunākajai informācijai TV3 un www.tv3.lv!

06:00

Bondi vetārsts-9

9. sezona, 8. sērija. 2019. g.

07:00

Tiešraide

900 sekundes

9. sezona, 117. sērija. 2021. g.

900 sekundes

Īemīļotais rīta raidījums "900 sekundes" katru darba dienu plkst.6:00 kanālā TV3! Ik darbdienas rītu skatītāju modina un par aktuālo informē raidījuma moderatori Kristīne Garklāva, Arta Skuja un Tālis Eipurs.

09:00

Rozamunde Pilčere. Mūsu tēva mantojums

Žurnāliste Airisa Hardinga saņem neparastu lūgumu – atrast kāda, jau pirms gadiem miruša, vīra pirmo mīlestību. Šo lūgumu izteikusi Grēta Vinterbotoma, kura ir neārstējami slima un pati nespēj izpildīt mirušā tēva pēdējo vēlēšanos. Lai uzzinātu kaut ko vairāk par Džona Vinterbotoma skolas laiku sirdsāķīti, Airisa dodas ceļā uz viņa dzimto vietu. Tur joprojām kopā ar Grētu dzīvo Džona bijusī sieva Mora, viņas jaunais draugs un dēls Patriks, kuri līdz šim ignorējuši Džona pēdējo vēlēšanos un arī tagad lūdz Airisu doties prom. Tomēr Airisa paliek un atklāj ne tikai senu ģimenes noslēpumu, bet atrod arī jaunu mīlestību.

11:00

Nemīlētie

1. sezona, 16. sērija. 2020. g.

Nemīlētie

16. sērija Pēc tikšanās ar Makaru, Žora izstāsta Valtam, kas viņu sagaida, bet Valts uz Žoras teikto reaģē neticīgi. Zīle pēc ilga laika nolemj uzrakstīt vēstuli tēvam, kurš atrodas apcietinājumā, bet Sofija beidzot nolēmusi parādīties dzīvoklī, kurā viņa agrāk dzīvoja kopā ar Raimondu Katlapu, tomēr viņu neiepriecinās skats, ko viņa tur ieraudzīs. Dīvaina Raimonda pamošanās vēl dīvainākā vietā, bet viņa likteni glābj Sofijas mīlestība pret viņu. Uzzinājis, kur viņa mamma atrodas šobrīd, kā viesulis pie viņas steidzas Oskars. Viņam mammai ir daudz pārmetumu, tomēr kā uz dēla dusmīgajiem vārdiem reaģēs Sofija?

11:35

Nemīlētie

1. sezona, 17. sērija. 2020. g.

Nemīlētie

17. sērija Raimonds Katlaps slimnīcā tiek labi aprūpēts. Viņu apciemo dēls, un Raimonds Jurim atklāj – ja nebūtu Sofijas, tad viņa vairs nebūtu šajā pasaulē. Vai pēc šī gadījuma Raimonds mainīs savu attieksmi pret Sofiju? Slimnīcas pagalmā Zīle palīdz medicīnas māsai Zanei pielaist automašīnu, un pļāpājot viņi secina, ka abi pazīst Normundu. Sandra nokļūst nepatīkamā situācijā – viņai uzbrūk huligānu banda. Par laimi netālu atrodas Zīle, bet, vai Oskaram izdosies izglābt savu paziņu no tik liela neliešu bara? Dabūjusi no Oskara telefona numuru, Zane zvana viņa labākajam draugam Normundam, bet nesaprotama iemesla dēļ uz zvanu atbild viņai nepazīstama sieviete. Kārtējais strīds Normunda un Ingas dzīvoklī beidzas ar to, ka Normunds dodas pie sava drauga, bet sadusmotā Inga nolemj, ka viena pati mājās nepaliks.

12:30

Mani virtuves noslēpumi 8

8. sezona, 40. sērija. 2017. g.

13:50

Palikt vai pārvākties. Vankūvera 4

4. sezona, 8. sērija. 2016. g.

Katras ģimenes dzīvē reiz pienāk brīdis, kad esošais mājoklis kļūst par šauru, nepiemērots jauniem ģimenes apstākļiem, vai arī vienkārši apnīk. Ģimene nonāk izvēles priekšā – mēģināt uzlabot esošo mājokli vai tomēr meklēt jaunu. Šīm Vankūvērā dzīvojošajām ģimenēm palīgā nāk šovs "Palikt vai pārvākties". Tiek izvēlētas ģimenes, kurās domas dalās – viens ir pieradis pie esošās vietas vai apkaimes un nevēlas pārvākties, otrs uzskata, ka esošais mājoklis nav piemērojams jaunajām vajadzībām, un jāmeklē cits. Pieņemt lēmumu ģimenei palīdzēs profesionāla interjera dizainere un nekustamā īpašuma mākleris – viņi abi konkrēta budžeta ietvaros mēģinās pierādīt katrs savu taisnību – dizainere ķersies klāt esošajam mājoklim, lai to pārveidotu līdz nepazīšanai, bet mākleris meklēs citu, ģimenes prasībām piemērotu mājokli. Kurš galu gala uzvarēs – ko izlems ģimene?

15:55

Nākamā pietura: Mīlestība

1. sezona, 7. sērija. 2020. g.

Piedzīvojums brīvajām meitenēm un puišiem, dāmām un kungiem! Ar ekspertu palīdzību piemeklēti pāri dosies aklajā randiņā auto ceļojumā pa Latviju. Kuri pāri pēc brauciena vēlēsies turpināt attiecības un kuri šķirsies? Brauciena laikā dalībnieki iepazīs viens otru, taču vēl labāk iepazīties palīdzēs dažādi uzdevumi. Automašīnā pāri spēlēs spēles, kāda puiša uzvedums, lai iekarotu dāmas sirdi, būs pārnest savu pārinieci pāri tiltam, citam pārim – atkailināties jau pirmajā randiņā, dodoties peldē. Galapunktā pāri nonāks skaistās vietās Latvijā, kur nāksies lemt, vai turpināt iepazīšanos vakariņu laikā, ballītē vai citur vai tomēr iepazīšanās stāstam nebūs lemts turpināties.

17:00

Goldbergi

1. sezona, 23. sērija. 2013. g.

Goldbergi

Šova darbība norisinās Dženkintaunā, Pensilvānijā, 20. gadsimta 80. gados un seko Goldbergu ģimenes dzīvei.

17:30

Goldbergi 2

2. sezona, 1. sērija. 2014. g.

Goldbergi 2

1.sērija Vienpadsmit gadus vecais Ādams filmē savas ģimenes ikdienu. Brālim Berijam paliek 16 gadi, un viņš cer dāvanā saņemt automašīnu. Māte uzskata, ka viņš ir pārāk nenobriedis auto vadīšanai, tomēr vectēvam ir pārsteigums!

18:00

Tiešraide

TV3 ziņas īsumā

9. sezona, 115. sērija. 2021. g.

18:10

Gandrīz ideālas vakariņas 9

9. sezona, 12. sērija. 2020. g.

12.raidījums Ceturtās Latgales vakariņas noslēdzas Rēzeknē pie aktiera Kārļa Tola, kurš, kā izrādās, nemaz nav dzimis latgalis. Vakariņās uzzināsim, kā Kārlis, kurš viesiem asociējas ar Jēzu, slēpj mājās pikantas bildes un cik ļoti šis atklājums šokēs viesus. Čivulis Kārlis viesus cienās gan ar sīpoliem, gan ārzemnieciskiem ēdieniem. Pārsteigumiem pilnais vakars noslēgsies ar māksliniecisku izklaidi un gardu desertu. Kurš kļūs par šīs nedēļas uzvarētāju?

19:10

Tiešraide

Bez Tabu

24. sezona, 119. sērija. 2021. g.

"Bez Tabu" saglabā savas pamatvērtības – īpašo skatījumu uz notikumiem, problēmām, cilvēkiem un viņu rīcību dažādās dzīves situācijās. "Lai varētu ieraudzīt savu spoguļattēlu, ir jāprot skatīties arī no mundiera otras – ne tikai parādes puses," pauž raidījuma veidotāju filozofija. "Tāpēc ņemsim uz grauda blēžus un krāpniekus, būsim neiecietīgi pret ierēdņu neiecietību un patvaļu. Solām daudz neparastus, ekstrēmus un oriģinālus stāstus!"

20:00

Tiešraide

TV3 Ziņas

23. sezona, 120. sērija. 2021. g.

20:33

Tiešraide

Sporta ziņas

23. sezona, 144. sērija. 2021. g.

20:37

Tiešraide

Laika ziņas

23. sezona, 144. sērija. 2021. g.

20:45

Tiešraide

Degpunktā

11. sezona, 116. sērija. 2021. g.

Degpunktā

Degpunktā – tās ir operatīvas kriminālziņas, ziņas par avārijām uz Latvijas ceļiem un cita informācija no "karsto" notikumu epicentra.

21:10

Viņas melo labāk 8

8. sezona, 9. sērija. 2020. g.

Viņas melo labāk 8

9. sērija Kādēļ varonīgais automehāniķis Konstantīns aizbēg no satikšanās ar Ligitu? Māri, pēc meitas atbrīvošanas, sveiku un veselu savās mājās sagaida Keita. Pēc tikšanās, kura negaidīti beigusies, Konstantīna garāžā kā viesulis ielaužas greizsirdības pārņemtā Olga. Vai viņai izdosies pieķert savu lielāko konkurenti Ligitu? Marta joprojām nevar atgūties pēc negaidītā Arņa piedāvājuma, savukārt Kostja – pēc tikšanās, kura beigusies ne pārāk romantiski. Arnim tiekoties ar Martu galu galā kārtējo reizi nepaveicas. Māris satiekoties ar oligarha sievu Janu, nejauši ierauga savu simpātiju Keitu.

21:50

Zebra

5. sezona, 24. sērija. 2020. g.

22:05

Ellespuika

2019. g.

Tuvojas Ellespuikas izšķirošā kauja ar Asiņaino karalieni, kura alkst atriebties visai cilvēcei par gadsimtiem ilgo ieslodzījumu. Atrodoties cilvēku un monstru sadursmes epicentrā, Ellespuikam nāksies novērst gaidāmo apokalipsi un ar ellišķīgu prieku izglābt pasauli.

00:25

Kobra 11

11. sezona, 12. sērija. 2006. g.

Lielceļa policija turpina produktīvi strādāt arī 11. sezonā. Viņi joprojām visu dara ātri – brauc ātri, noskaidro ātri, notver ātri. Satiksmes noteikumu pārkāpējus, zagļus, krāpniekus, teroristus un pat slepkavas. Šajā sezonā Semīru pametīs pārinieks Toms, bet viņa vietā ieradīsies Kriss, kurš līdz šim bijis policists, kas strādā slepeni. Kriss brauc ar zilu Mercedez-Benz W209 CLK 320 un kopā ar Semīru turpina uzturēt kārtību uz ātrgaitas šosejas.

01:35

Kobra 11

11. sezona, 13. sērija. 2006. g.

Lielceļa policija turpina produktīvi strādāt arī 11. sezonā. Viņi joprojām visu dara ātri – brauc ātri, noskaidro ātri, notver ātri. Satiksmes noteikumu pārkāpējus, zagļus, krāpniekus, teroristus un pat slepkavas. Šajā sezonā Semīru pametīs pārinieks Toms, bet viņa vietā ieradīsies Kriss, kurš līdz šim bijis policists, kas strādā slepeni. Kriss brauc ar zilu Mercedez-Benz W209 CLK 320 un kopā ar Semīru turpina uzturēt kārtību uz ātrgaitas šosejas.

02:35

Mika 2

2. sezona, 12. sērija. 2017. g.

12.sērija Čips satiek savu īsto tēvu, draudzīgu, bet pilnīgi nekompetentu striptīza kluba īpašnieku Bērtu. Mika dodas uz morgu identificēt Džimija mirstīgās atliekas.

03:00

UgunsGrēks 8

8. sezona, 40. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

Latvijas iemīļotais seriāls ir atgriezies ar jauniem pavērsieniem un varoņiem! Pēc iepriekšējās sezonas notikumiem pagājuši pieci gadi. Tik daudz kas ir mainījies...

03:35

UgunsGrēks 8

8. sezona, 41. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

Latvijas iemīļotais seriāls ir atgriezies ar jauniem pavērsieniem un varoņiem! Pēc iepriekšējās sezonas notikumiem pagājuši pieci gadi. Tik daudz kas ir mainījies...

04:10

UgunsGrēks 8

8. sezona, 842. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

Latvijas iemīļotais seriāls ir atgriezies ar jauniem pavērsieniem un varoņiem! Pēc iepriekšējās sezonas notikumiem pagājuši pieci gadi. Tik daudz kas ir mainījies...