Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 14. jūnijs

Tija, Saiva, Sentis, Santis, Saivis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

01:10

Rouzvuds 2

2. sezona, 21. sērija. 2016. g.

Rouzvuds 2

Šķiet, ka nogalinātais vairs neko nevar pastāstīt? Ja pie lietas ķeras dr. Boumonts Rouzvuds jeb Rouzijs, upuris atklāj visu kā pie alus kausa. Kopā ar seksīgo un gudro izmeklētāju Enalīzu Viu Rouzvuds spēj atklāt vismīklainākos noziegumus. Izklausās pēc dienesta romāniņa? Var jau būt, ka viss strauji nonāktu tik tālu, taču detektīves sirds grimst sērās un Rouzvuda kaislīgās mīlas objekts ir skaistais sporta auto, kā arī citas skaistules. Taču spraigie izmeklēšanas notikumi neļaus ne uz mirkli grimt pārdomās par to, kā būtu, ja būtu.

02:05

Rouzvuds 2

2. sezona, 22. sērija. 2016. g.

Rouzvuds 2

22.sērija Uz ielas atrasts vīrieša līķis. Ir skaidrs, ka viņš miris jau pirms vairākām dienām un bijis jau sagatavots bērēm. Viai rodas aizdomas, ka līķis novietots tikai uzmanības novēršanai, un viņai ir taisnība, taču ir jau par vēlu – izmantojot cilvēku pūļus un to, ka visu uzmanība ir pievērsta notikušajam, tiek aplaupīts juvelierveikals.

03:00

Kauja pie plīts

1. sezona, 16. sērija. 2017. g.

,,Kauja pie plīts'' ir realitātes šovs, kurā austrāļu ģimenes savā starpā dodas spraigā cīņā, pagatavojot dažādus ēdienus, un finālā kāda no ģimenēm iegūst balvu 100 000 dolāru vērtībā.

04:20

UgunsGrēks 8

8. sezona, 26. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

Latvijas iemīļotais seriāls ir atgriezies ar jauniem pavērsieniem un varoņiem! Pēc iepriekšējās sezonas notikumiem pagājuši pieci gadi. Tik daudz kas ir mainījies...

07:00

Tiešraide

900 sekundes

9. sezona, 114. sērija. 2021. g.

900 sekundes

Īemīļotais rīta raidījums "900 sekundes" katru darba dienu plkst.6:00 kanālā TV3! Ik darbdienas rītu skatītāju modina un par aktuālo informē raidījuma moderatori Kristīne Garklāva, Arta Skuja un Tālis Eipurs.

09:00

Railijs Ouvens reiz ir apsargājis pat karalisko ģimeni, taču pēc sievas nāves strādā vienkāršu darbu kādā privātfirmā. Kādu dienu viņš saņem neparastu darba uzdevumu – doties apsargāt jaunu sievieti no spokiem. Lēdija Andžali Kesli ir jauna indiešu atraitne, kura dzīvo kopā ar bijušā vīra vecākiem Kesli pilī. Pēc indiešu tradīcijām viņas māte ir noskatījusi Andžali jaunu vīru un ir noraizējusies par Andžali drošību, jo pilī notiek visādas dīvainas lietas. Ieradies pilī, Railijs ātri vien saprot, ka spokus ir izdomājusi pati Andžali, jo nevēlas precēties ar mātes atrasto līgavaini. Taču viņa uzdevums nav nodot savu klientu, bet gan apsargāt, tāpēc viņš turpina diskrēti strādāt. Pamazām starp abiem uzplaukst jūtas.

11:00

Nemīlētie

1. sezona, 10. sērija. 2020. g.

Nemīlētie

10. sērija Zīle atrodas Normunda dzīvoklī un iepazīstas tuvāk ar drauga mīļoto. Doļskis atgriežas nomaļajā mājā, kur pavisam nesen bija saticis Artūru Vanagu, un viņš atrod jaunus pierādījumus tam, ka Artūrs viņa izmeklētajā seifa aplaupīšanas lietā nav tikai nejaušs garāmgājējs. Par ko Normunda dzīvoklī sastrīdas Inga ar Zīli, un, kā viņš mammai paskaidros to, kāpēc viņa savu dārgo gredzenu, kurš kaut kad ir atdots lombardā, tagad atrod dēla džinsu kabatā? Artūrs sagaida policijas izmeklētāja Doļska zvanu – viņš tiek izsaukts uz nopratināšanu. Inga un Žora tiekas kafejnīcā, lai sadalītu naudu, ko ieguvuši apzogot Raimondu, tomēr notikumi pavēršas Žoram negaidītā virzienā.

11:35

Nemīlētie

1. sezona, 11. sērija. 2020. g.

Nemīlētie

11. sērija Žora un Valts meklē no kafejnīcas aizbēgušo Ingu, bet izmeklētājs Doļskis "pieracies" tuvāk ne vien pie pašam Artūram Vanagam, bet arī viņa draugiem un tuvajiem. To sajutis, Artūrs ļoti pārdzīvo, bet viņu kā vienmēr nomierina līgava Ieva. Žora atrodas Raimonda dzīvoklī, viņš ieradies ar Ingas paziņojumu, ka viņai neesot nekādu pretenziju, dēļ notikušās izvarošanas, ne pret uzņēmēju, ne pašu Žoru. Kamēr viņi runājas, Raimonds Žoram piedāvā papildu peļņas iespējas. Artūrs satiekas ar Zīli. Viņš draugam lūdz padomu, kā uzvesties Doļska nopratināšanā. Ko Oskars ieteiks Artūram un, vai Zīles vārdi nomierinās Normunda brāli? Normunds tikmēr svēti apsola Ingai, ka vienmēr būs ar viņu kopā, pasargās no visām briesmām un problēmām. Kamēr Žora kopā ar draugu vakariņo Raimonda dzīvoklī, atgriežas Daina. Kamēr abi pie durvīm atvadās, Daina Raimonda jakas kabatā neatrod meklēto naudu, bet gan kādu dokumentu. Artūrs ierodas Doļska kabinetā, vai viņš izturēs aizdomu pilnā izmeklētāja nopratināšanu?

12:30

Mani virtuves noslēpumi 8

8. sezona, 37. sērija. 2017. g.

13:50

Palikt vai pārvākties. Vankūvera 4

4. sezona, 5. sērija. 2016. g.

Katras ģimenes dzīvē reiz pienāk brīdis, kad esošais mājoklis kļūst par šauru, nepiemērots jauniem ģimenes apstākļiem, vai arī vienkārši apnīk. Ģimene nonāk izvēles priekšā – mēģināt uzlabot esošo mājokli vai tomēr meklēt jaunu. Šīm Vankūvērā dzīvojošajām ģimenēm palīgā nāk šovs "Palikt vai pārvākties". Tiek izvēlētas ģimenes, kurās domas dalās – viens ir pieradis pie esošās vietas vai apkaimes un nevēlas pārvākties, otrs uzskata, ka esošais mājoklis nav piemērojams jaunajām vajadzībām, un jāmeklē cits. Pieņemt lēmumu ģimenei palīdzēs profesionāla interjera dizainere un nekustamā īpašuma mākleris – viņi abi konkrēta budžeta ietvaros mēģinās pierādīt katrs savu taisnību – dizainere ķersies klāt esošajam mājoklim, lai to pārveidotu līdz nepazīšanai, bet mākleris meklēs citu, ģimenes prasībām piemērotu mājokli. Kurš galu gala uzvarēs – ko izlems ģimene?

15:55

Nākamā pietura: Mīlestība

1. sezona, 4. sērija. 2020. g.

Piedzīvojums brīvajām meitenēm un puišiem, dāmām un kungiem! Ar ekspertu palīdzību piemeklēti pāri dosies aklajā randiņā auto ceļojumā pa Latviju. Kuri pāri pēc brauciena vēlēsies turpināt attiecības un kuri šķirsies? Brauciena laikā dalībnieki iepazīs viens otru, taču vēl labāk iepazīties palīdzēs dažādi uzdevumi. Automašīnā pāri spēlēs spēles, kāda puiša uzvedums, lai iekarotu dāmas sirdi, būs pārnest savu pārinieci pāri tiltam, citam pārim – atkailināties jau pirmajā randiņā, dodoties peldē. Galapunktā pāri nonāks skaistās vietās Latvijā, kur nāksies lemt, vai turpināt iepazīšanos vakariņu laikā, ballītē vai citur vai tomēr iepazīšanās stāstam nebūs lemts turpināties.

17:00

Goldbergi

1. sezona, 17. sērija. 2013. g.

Goldbergi

Šova darbība norisinās Dženkintaunā, Pensilvānijā, 20. gadsimta 80. gados un seko Goldbergu ģimenes dzīvei.

17:30

Goldbergi

1. sezona, 18. sērija. 2013. g.

Goldbergi

Šova darbība norisinās Dženkintaunā, Pensilvānijā, 20. gadsimta 80. gados un seko Goldbergu ģimenes dzīvei.

18:00

Tiešraide

TV3 ziņas īsumā

9. sezona, 112. sērija. 2021. g.

18:10

Gandrīz ideālas vakariņas 9

9. sezona, 9. sērija. 2020. g.

9.raidījums Četri savā starpā nepazīstami latgaļi – mūziķis Arnis Slabožaņins, X Faktora dalībniece Margarita Kolosova, mājas restorāna "Dzīles" saimniece Aina Barsukova un rīdzinieks – jaunlatgalis Kārlis Tols šovakar pirmo reizi tiksies pie vakariņu galda. Pirmais viesus uzņems daugavpilietis, grupas "Dabasu Durovys" grupas dalībnieks Arnis. Arņa miers pakutinās skatītāju nervus, kad Arnis ēdienu gatavošanu sāks tikai īsi pirms viesu ierašanās. Vai tomēr latgaļi savā starpā nebūs pazīstami un kā viesi apskaidros Margaritai, kas ir rukola?!

19:10

Tiešraide

Bez Tabu

24. sezona, 116. sērija. 2021. g.

"Bez Tabu" saglabā savas pamatvērtības – īpašo skatījumu uz notikumiem, problēmām, cilvēkiem un viņu rīcību dažādās dzīves situācijās. "Lai varētu ieraudzīt savu spoguļattēlu, ir jāprot skatīties arī no mundiera otras – ne tikai parādes puses," pauž raidījuma veidotāju filozofija. "Tāpēc ņemsim uz grauda blēžus un krāpniekus, būsim neiecietīgi pret ierēdņu neiecietību un patvaļu. Solām daudz neparastus, ekstrēmus un oriģinālus stāstus!"

20:00

Tiešraide

TV3 Ziņas

23. sezona, 117. sērija. 2021. g.

20:33

Tiešraide

Sporta ziņas

23. sezona, 141. sērija. 2021. g.

20:37

Tiešraide

Laika ziņas

23. sezona, 141. sērija. 2021. g.

20:45

Tiešraide

Degpunktā

11. sezona, 113. sērija. 2021. g.

Degpunktā

Degpunktā – tās ir operatīvas kriminālziņas, ziņas par avārijām uz Latvijas ceļiem un cita informācija no "karsto" notikumu epicentra.

21:10

Viņas melo labāk 8

8. sezona, 6. sērija. 2020. g.

Viņas melo labāk 8

6. sērija. Mārim ātri jāizlemj, kā atriebties Borisam. Ir tikai divas iespējas – palaist bagātnieka sievu Janu brīvībā vai atbrīvoties no viņas. Martu ļoti interesē, kā tālāk attīstīsies draudzenes Simonas un viņas jaunās simpātijas Kristapa attiecības. Borisa sieva Jana piedāvā Mārim noslēgt darījumu, bet vai Māri tas ieinteresēs? Boriss apciemo Induļa darbnīcu, lai uzzinātu, kur patiesībā atrodas dārgās gleznas oriģināls, tomēr šī vizīte neizvēršas tik veiksmīga, kā oligarhs iecerējis. Izrādās, Māris viņam ir soli priekšā. Māris arvien biežāk parādās Keitas mājās, kur rod mierinājumu un atpūtu no saspringtajiem dzīves brīžiem. Varbūt dzims jauna mīlestība?

21:45

Izdzīvotājs 37

37. sezona, 3. sērija. 2018. g.

22:45

Speciālo uzdevumu vienība S.W.A.T. 3

3. sezona, 13. sērija. 2019. g.

Speciālo uzdevumu vienība S.W.A.T. 3

13.sērija Hondo, Dīkons, Tans un Hiks dodas uz Tokiju, lai vietējai policijai izdotu bīstamu un ilgi meklētu noziedznieku – organizētās noziedzības klana slepkavu Kimuru. Noziedzniekam izdodas aizbēgt, un komanda metas viņam pa pēdām. Pārējā SWAT komanda tikmēr mēģina noskaidrot, ar ko Kimura varētu būt sadarbojies Losandželosā. Strīts turpina sērot par brāļa nāvi. Luka atgriežas ar labām ziņām.

23:45

Nekā Personīga

26. sezona, 23. sērija. 2021. g.

Raidījuma "Nekā personīga" ik svētdienu saviem skatītājiem piedāvā nedēļas notikumu un procesu skaidrojumu un atklāj norises, kas būs svarīgas arī turpmāk. Raidījuma komanda ir par godīgu un atbildīgu politiku, kas Latviju padarītu par plaukstošu iespēju zemi.

00:40

Autoziņas

10. sezona, 23. sērija. 2021. g.

01:15

Mika 2

2. sezona, 7. sērija. 2017. g.

7.sērija Mikija un Džimijs ved bērnus un Albu atpakaļ uz dzimto pilsētu. Mika ar nepacietību vēlas parādīt senajiem paziņām, cik labi dzīvē iekārtojusies.

01:45

Mika 2

2. sezona, 8. sērija. 2017. g.

8.sērija Mikija mēģina palīdzēt Sabrinai attiecībās ar literatūras skolotāju, jo pašai bijusi slikta pieredze. Tomēr viņai izdodas tikai pazemot gan sevi, gan Sabrinu.

02:10

UgunsGrēks 8

8. sezona, 28. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

Latvijas iemīļotais seriāls ir atgriezies ar jauniem pavērsieniem un varoņiem! Pēc iepriekšējās sezonas notikumiem pagājuši pieci gadi. Tik daudz kas ir mainījies...

02:50

UgunsGrēks 8

8. sezona, 29. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

Latvijas iemīļotais seriāls ir atgriezies ar jauniem pavērsieniem un varoņiem! Pēc iepriekšējās sezonas notikumiem pagājuši pieci gadi. Tik daudz kas ir mainījies...

03:25

UgunsGrēks 8

8. sezona, 30. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

Latvijas iemīļotais seriāls ir atgriezies ar jauniem pavērsieniem un varoņiem! Pēc iepriekšējās sezonas notikumiem pagājuši pieci gadi. Tik daudz kas ir mainījies...

04:00

UgunsGrēks 8

8. sezona, 31. sērija. 2012. g.

UgunsGrēks 8

Latvijas iemīļotais seriāls ir atgriezies ar jauniem pavērsieniem un varoņiem! Pēc iepriekšējās sezonas notikumiem pagājuši pieci gadi. Tik daudz kas ir mainījies...