Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Sestdiena, 23. janvāris

Grieta, Strauta, Rebeka

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

00:55

Apdāvinātā

2017. g.

Frenks Adlers pēc māsas nāves viens pats audzina savu māsasmeitu Mariju. Viņa uzdevums un māsas lūgums nodrošināt Marijai normālu bērnību kļūst gandrīz neizpildāms, kad atklājas, ka viņa ir matemātikas brīnumbērns. Frenks noraida prestižas skolas stipendijas piedāvājumu, kas pievērš mātes un vecmāmiņas Evelīnas uzmanību viņiem. Māte un dēls uzsāk nepatīkamu tiesvedību, kurā izšķirsies Marijas nākotne.

02:50

UgunsGrēks

1. sezona, 55. sērija. 2009. g.

UgunsGrēks

Skatītāji darba dienu vakaros TV3 sastapsies ar Leonu (Ģirts Ķesteris), Elzu (Ilze Ķuzule), Martu (Dita Lūriņa), Rihardu (Artūrs Skrastiņš), Oto (Mārtiņš Freimanis), Aivaru (Uldis Dumpis) un citiem iemīļotiem tēliem, kuru savstarpējās attiecības met līkločus, kurus saista ciešas un arī neredzamas saites, un ap kuriem virmo dažādi satraucoši un interesanti notikumi. UgunsGrēks veidotāji ir krietni pacentušies, lai ikvienam skatītājam laiks ar seriāla varoņiem paietu aizraujošās noskaņās un būtu ne mazums pārsteigumu. Vairāk informācijas mājaslapā: www.tv3.lv/ugunsgreks

03:45

Ugunsgrēks 2

2. sezona, 1. sērija. 2009. g.

04:15

Ugunsgrēks 2

2. sezona, 2. sērija. 2009. g.

06:00

Teksasas reindžers 7

7. sezona, 22. sērija. 1999. g.

Teksasas reindžers 7

Varbūt viņš ir mazliet vecmodīgs, toties vecā kaluma cilvēks – īsts godavīrs. Pēdējais no tādiem modernajā Dallasā, varbūt pat visā Amerikā! Nerunā lieku, vārdos tiešs, uzticams draugs, bet nesaudzīgs pret likuma pārkāpējiem. Izdarīs visu, lai noziedznieks saņemtu pēc nopelniem, bet draugu dēļ bez vilcināšanās ir gatavs atdot savu dzīvību. Taču, pateicoties lieliskajai fiziskai sagatavotībai, austrumu cīņu un citām iemaņām, Volkeram nemaz nav vajadzības to darīt. Teksasas reindžers Volkers un viņa partneris – jauniņais reindžers Džimijs kopā iespēj daudz. Džimijs darbā paļaujas uz datoru un citām modernām tehnoloģijām, bet Volkera noziegumu izmeklēšanas un noziedznieku aizturēšanas metodes pamatā balstā mežonīgo rietumu tradīcijās, tāpēc abi lieliski papildina viens otru. Drosmīgajiem reindžeriem palīdz bijušais reindžers Sī Dī Pārkers un apgabala prokurore Aleksa Kehila, kurai izveidojušās īpašas attiecības ar Volkeru. Kopā šis tandēms ir neapturams spēks cīņā par taisnību.

07:00

Mazais princis

1. sezona, 1. sērija. 2010. g.

07:30

Mazais princis

1. sezona, 2. sērija. 2010. g.

08:00

Brīnummārītes un Melnā Kaķa stāsti

1. sezona, 10. sērija. 2015. g.

Brīnummārītes un Melnā Kaķa stāsti

Dienā Marinette ir vienkārša meitene, kas dzīvo tikpat vienkāršu dzīvi, taču viņai ir noslēpums, ko neviens nezina. Marinettei ir mantojusi brīnumauskarus bizbizmārītes formā – to valkātājs tiek pie īpašām spējām, bet ar vienu nosacījumu – tās drīkst tikt izmantotas tikai labiem mērķiem. Marinettes simpātija ir Adriens, kuram arī ir maģiskas spējas – abi kopā viņi kļūst par supervaroņiem Bizbizmārīti un Melno kaķi, lai aizstāvētu savu pilsētu.

08:30

Džeiks un Nekurnekadzemes pirāti

Stāsts par trim jauniem pirātiem – Džeiku, Iziju un Kabiju un viņu papagaili Skalliju, kuri savas dienas pavada mēģinot apsteigt Kapteini Āķi un misteru Smī bagātību medībās. Pirātiem bieži vien kompāniju sastāda dažādi tēli, ieskaitot viņu pirātu kuģi "Puisi" un draudzeni nāriņu Marīnu.

08:55

Dzīvnieku mānija

1. sezona, 63. sērija. 2017. g.

Dzīvnieku pasaule ir tik plaša, daudzpusīgu un mainīga, ka diez vai to vispār iespējams izzināt pilnībā, taču šajā raidījumā var gūt izsmeļošu un koncentrētu informāciju par visdažādākajiem dzīvniekiem un to dzīvi. Būs gan iepazīšanās ar mājas mīluļiem un viņu saimniekiem un dažādu triku mācīšanās, uzzināsim interesantus faktus par dzīvniekiem un viņu dzīvi, būs arī viktorīna, kurā skatītāji paši var mēģināt atbildēt uz āķīgiem jautājumiem, kā arī uzzināt izsmeļošas atbildes uz tiem.

09:25

Dzīvnieku mānija

1. sezona, 64. sērija. 2017. g.

Dzīvnieku pasaule ir tik plaša, daudzpusīgu un mainīga, ka diez vai to vispār iespējams izzināt pilnībā, taču šajā raidījumā var gūt izsmeļošu un koncentrētu informāciju par visdažādākajiem dzīvniekiem un to dzīvi. Būs gan iepazīšanās ar mājas mīluļiem un viņu saimniekiem un dažādu triku mācīšanās, uzzināsim interesantus faktus par dzīvniekiem un viņu dzīvi, būs arī viktorīna, kurā skatītāji paši var mēģināt atbildēt uz āķīgiem jautājumiem, kā arī uzzināt izsmeļošas atbildes uz tiem.

10:00

Atkārtojums

Zebra

5. sezona, 3. sērija. 2020. g.

10:15

Meitilina pēc ilgiem gadiem atgriežas dzimtajā pilsētā uz māsas Klēras kāzām. Līdzi viņa plāno ņemt draugu Devinu, ar kuru ģimene vēl nav iepazinusies, tomēr darba dēļ Devinam nākas šo braucienu atlikt. Izrādās, ka Klēras kāzu plāni pārsniedz tēva finansiālās iespējas, tāpēc Meitilina apņemas palīdzēt, un to viņa darīs kopā ar Džeiku, kurš kāzās būs vedējtēvs. Strādājot kopā un lūdzot visas pilsētiņas atbalstu, drīz vien starp abiem uzplaukst jūtas. Meitilina sāk aizdomāties, vai vispār vēlas atgriezties pilsētā…

12:00

Sniega karaliene 3. Uguns un ledus

Retais talants nokļūt visu veidu nepatikšanās viņu ģimenē ir iedzimts. Ko gan vēl var sagaidīt no tiem, kuri auguši starp troļļiem sniegā? Taču tagad Kajs un Gerda ir izauguši un viņiem sācies jauns posms – šoreiz viņi izraisīs globālu katastrofu…

13:55

15 minūtes virtuvē ar Džeimiju Oliveru

1. sezona, 7. sērija. 2012. g.

15 minūtes virtuvē ar Džeimiju Oliveru

Viens no pasaulē slavenākajiem pavāriem Džeimijs Olivers pagatavo divus vienkāršus, veselīgus un garšīgus ēdienus tikai pusstundas laikā, katram no tiem veltot vien piecpadsmit minūtes. Džeimija Olivera mērķis ir mainīt cilvēku neveselīgas ēšanas paradumus, mudinot tos vairāk gatavot mājās un neizmantot ikdienas maltītēs pusfabrikātus. Pavārs īpaši specializējies itāļu virtuvē, taču bieži vien gatavo arī citu tautu nacionālos ēdienus.

14:25

Agata Kristi. Erkils Puaro 13

13. sezona, 1. sērija. 2013. g.

Agata Kristi. Erkils Puaro 13

1.sērija Saņēmis telegrammu ar lūgumu pēc palīdzības no savas senas paziņas Olives kundzes, Puaro ar pirmo vilcienu steidz pie viņas. Liela ir viņa vilšanās, kad Olives kundze paziņo, ka viņai ir tikai aizdomas, ka notiks kas nelāgs un, proti, slepkavība. Kā gan Puaro var palīdzēt aizdomām? Tomēr, kad Olives kundzes pareģojums tiešām piepildās, un spēles laikā, kas bija domāta kā izklaide, tiek atrasta mirusi sieviete, Puaro var atrotīt rokas un ķerties pie darba.

16:15

Zeme izsauc Eho

2014. g.

Trīs draugi ir neapmierināti ar to, ka viņus cenšas izšķirt un mēģina noskaidrot, kas slēpjas aiz jaunās šosejas projekta. Viņi atklāj, ka vietējām varas iestādēm ir cita, slēpta interese par šo zemi. Drīzumā viņi sāk saņemt kodētas ziņas uz saviem mobilajiem tālruņiem. Vēršoties pie vecākiem pēc palīdzības, viņi nesaņem atbalstu un tādēļ uzsāk savu izmeklēšanu, un dodas ceļā, lai atklātu signāla autoru. Atklājums būs ļoti neparasts…

18:00

Elenas spēle 2

2. sezona, 4. sērija. 2018. g.

19:00

Elenas spēle 2

2. sezona, 5. sērija. 2018. g.

20:33

Tiešraide

Sporta ziņas

23. sezona, 20. sērija. 2021. g.

20:37

Tiešraide

Laika ziņas

23. sezona, 20. sērija. 2021. g.

20:40

Skrats netīšām izraisa kontinentālu kataklizmu, kuras rezultātā Menijs tiek nošķirts no Elijas un Persikas. Viņš atrodas uz aisberga kopā ar Djego, Sidu un Omīti, taču apņemas atgriezties mājās. Pēc šiem satriecošajiem notikumiem Sids satiek sen neredzētus ģimenes locekļus, turklāt draugiem būs jātiek galā ar dažādiem jauniem personāžiem, kuri apņēmušies liegt viņiem atgriezties mājās.

22:20

Stāsts par meiteni no mazpilsētas, kura sapņo kļūt par dziedātāju, tāpēc pamet tēva mājas un pārceļas uz Ņujorku. Ir tikai viens kavēklis, kas Violetai traucē īstenot sapni. No domas vien, ka viņai būs jākāpj uz skatuves, kur uz viņu skatīsies tūkstošiem cilvēku, meiteni pārņem lampu drudzis. Nejaušas sagadīšanās dēļ Violeta sāk strādāt naktsklubā ”Coyote Ugly”. Viņas jaunās kolēģes ir seksīgas, izaicinošas un padara trakus visus vīriešus. Laiks kautrīgajai meitenei iepazīt lielpilsētas tikumus! Esiet sveicināti pilsētas karstākajā, pikantākajā bārā!

00:30

Atkārtojums

Eņģeļa krišana

2019. g.

Eņģeļa krišana

Maiks Benings pilnībā nododas valsts dienestam, viņa galvenais uzdevums – gādāt par ASV prezidenta drošību. Kolēģi, ar kuriem Benings daudzus gadus strādājis plecu pie pleca, viņam neuzticas, tur viņu aizdomās par nodomu nonāvēt valsts galvu. Lai glābtu ne vien savu godu, bet arī dzīvību, Benings ir spiests slēpties un noskaidrot, kas un kāpēc ievilina viņu un prezidentu slazdā.

02:35

Ugunsgrēks 2

2. sezona, 3. sērija. 2009. g.

03:00

Ugunsgrēks 2

2. sezona, 4. sērija. 2009. g.

03:35

Ugunsgrēks 2

2. sezona, 5. sērija. 2009. g.

04:05

Ugunsgrēks 2

2. sezona, 6. sērija. 2009. g.