Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Sestdiena, 28. novembris

Rita, Vita, Olita

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

01:15

Mīlestības tvērienā

Nikija ir šefpavāre un saņem darba piedāvājumu restorānā, kurā vienmēr sapņojusi strādāt. Lai arī šis darbs nav saistīts ar gatavošanu, Nikija ar prieku pieņem piedāvājumu – viņa būs šefpavāres asistente. Pamanījusi, ka Nikijai patīk gatavot, šefpavāre atļauj viņai vakaros padarboties savā virtuvē, ko Nikija ar prieku arī izmanto. Pamazām viņa iedraudzējas ar izskatīgo šefpavāres palīgu Polu, bet pēkšņi abi tiek atlaisti. Kad atklājas, ka restorāna šefpavāre ir nozagusi Nikijas receptes, lai izveidotu savu jauno ēdienkarti. Nikija un Pols nolemj daudz neskumt un atvērt savu pop-up restorānu un pierādīt, ka viņu gatavotais ēdiens ir garšīgāks.

03:00

UgunsGrēks

15. sezona, 15. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

15.sērija Aivars piedāvā Zentai un Magdai strādāt uz pusslodzi. Fēlikss un Jevgēņija ir salabuši. Fēliksa rīcība pārsteidz Gunāru. Magda sūdzas Dāvidam par Aivara rīcību, Dāvids nolemj iejaukties. Sandija gatavojas ar Gati doties uz gleznu izstādi. Dāvids organizē situāciju, lai Magda un Aivars salabtu. Milda cenšas pārliecināt Fēliksu uzvesties prātīgāk, Fēlikss Mildā neklausās. Magda un Aivars salabst. Sandija šantažē Intaru.

03:35

UgunsGrēks

15. sezona, 16. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

16.sērija Zenta nolemj, ka vajag uzlabot attiecības ar Aivaru. Aivars apsola Magdai lielāku algu, Zenta to noklausās un sadusmojas. Sandija cenšas pierunāt Intaru nogalināt Kristu, Intars atsakās. Zenta rīkojas, lai panāktu Magdas atlaišanu no darba. Sandija melo Intaram. Magda atrod Zentas nolikto vīna pudeli un piedzeras. Aivaru šokē Magdas uzvedība. Sandija cenšas nogalināt Kristu.

04:10

UgunsGrēks

15. sezona, 17. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

17.sērija Gati pārsteidz Intara ierašanās Mare SPA hotel. Aivars dusmojas uz Magdu, kas izjaukusi viņa darījumu ar svarīgu klientu. Jezups un Magda saprot, ka pārpratumu ar klientu noorganizējusi Zenta. Intaru šokē Sandijas rīcība. Zenta lūdz Aivara aizstāvību pret Magdu. Sandija jūtas slikti pēc izdarītā. Zenta melo, ka neko sliktu nav izdarījusi. Sandija ierosina Intaram iedzert par Kristas nāvi.

06:00

Teksasas reindžers

7. sezona, 10. sērija. 1999. g.

Teksasas reindžers

Varbūt viņš ir mazliet vecmodīgs, toties vecā kaluma cilvēks – īsts godavīrs. Pēdējais no tādiem modernajā Dallasā, varbūt pat visā Amerikā! Nerunā lieku, vārdos tiešs, uzticams draugs, bet nesaudzīgs pret likuma pārkāpējiem. Izdarīs visu, lai noziedznieks saņemtu pēc nopelniem, bet draugu dēļ bez vilcināšanās ir gatavs atdot savu dzīvību. Taču, pateicoties lieliskajai fiziskai sagatavotībai, austrumu cīņu un citām iemaņām, Volkeram nemaz nav vajadzības to darīt. Teksasas reindžers Volkers un viņa partneris – jauniņais reindžers Džimijs kopā iespēj daudz. Džimijs darbā paļaujas uz datoru un citām modernām tehnoloģijām, bet Volkera noziegumu izmeklēšanas un noziedznieku aizturēšanas metodes pamatā balstā mežonīgo rietumu tradīcijās, tāpēc abi lieliski papildina viens otru. Drosmīgajiem reindžeriem palīdz bijušais reindžers Sī Dī Pārkers un apgabala prokurore Aleksa Kehila, kurai izveidojušās īpašas attiecības ar Volkeru. Kopā šis tandēms ir neapturams spēks cīņā par taisnību.

06:55

Spēkratu ciems

1. sezona, 19. sērija. 2014. g.

Šis bērniem domātais animācijas seriāls ataino braucamrīku piedzīvojumus un mācībstundas pasaulē, kur mājo dzīvas automašīnas un cita tehnika.

07:25

Spēkratu ciems

1. sezona, 20. sērija. 2014. g.

Šis bērniem domātais animācijas seriāls ataino braucamrīku piedzīvojumus un mācībstundas pasaulē, kur mājo dzīvas automašīnas un cita tehnika.

07:55

Lauvas sardze

1. sezona, 26. sērija. 2015. g.

Simbas dēls Kions apvieno savus draugus, un visi kopā, saukti par Lauvas sardzi, viņi cīnās, lai aizsargātu savu zemi.

08:30

Džeiks un Nekurnekadzemes pirāti

Stāsts par trim jauniem pirātiem – Džeiku, Iziju un Kabiju un viņu papagaili Skalliju, kuri savas dienas pavada mēģinot apsteigt Kapteini Āķi un misteru Smī bagātību medībās. Pirātiem bieži vien kompāniju sastāda dažādi tēli, ieskaitot viņu pirātu kuģi "Puisi" un draudzeni nāriņu Marīnu.

08:55

Dzīvnieku mānija

1. sezona, 33. sērija. 2017. g.

Dzīvnieku pasaule ir tik plaša, daudzpusīgu un mainīga, ka diez vai to vispār iespējams izzināt pilnībā, taču šajā raidījumā var gūt izsmeļošu un koncentrētu informāciju par visdažādākajiem dzīvniekiem un to dzīvi. Būs gan iepazīšanās ar mājas mīluļiem un viņu saimniekiem un dažādu triku mācīšanās, uzzināsim interesantus faktus par dzīvniekiem un viņu dzīvi, būs arī viktorīna, kurā skatītāji paši var mēģināt atbildēt uz āķīgiem jautājumiem, kā arī uzzināt izsmeļošas atbildes uz tiem.

09:25

Dzīvnieku mānija

1. sezona, 34. sērija. 2017. g.

Dzīvnieku pasaule ir tik plaša, daudzpusīgu un mainīga, ka diez vai to vispār iespējams izzināt pilnībā, taču šajā raidījumā var gūt izsmeļošu un koncentrētu informāciju par visdažādākajiem dzīvniekiem un to dzīvi. Būs gan iepazīšanās ar mājas mīluļiem un viņu saimniekiem un dažādu triku mācīšanās, uzzināsim interesantus faktus par dzīvniekiem un viņu dzīvi, būs arī viktorīna, kurā skatītāji paši var mēģināt atbildēt uz āķīgiem jautājumiem, kā arī uzzināt izsmeļošas atbildes uz tiem.

10:00

Veco ļaužu bērnudārzs

1. sezona, 3. sērija. 2019. g.

Skatieties unikālu sociālo eksperimentu, kurš apvienojis pensionāru grupiņu ar mazajiem četrgadniekiem.

11:00

Atkārtojums

Zebra 4

4. sezona, 47. sērija. 2020. g.

11:20

Auniņa Šona piedzīvojumi 4

4. sezona, 30. sērija. 2010. g.

11:40

Atkārtojums

Balss maskā

1. sezona, 11. sērija. 2020. g.

Balss maskā

Šovs "Balss maskā" ir spilgta, azartiska un intrigām pārbagāta slavenību muzikāla sacensība. Tajā piedalās divpadsmit sabiedrībā zināmas personas un slavenības, kuras uzstājas sava unikālā tēla maskā, izpildot muzikālu priekšnesumu. Dalībnieku sniegumu vērtēs skatītāji, bet minējumus par to, kas tieši slēpjas zem maskas, izteiks šova īpašā detektīvu komanda. Šis ir noslēpumainākais un krāšņākais šovs pasaules vēsturē, kura aizsākumi meklējami Korejā. Tas kļuvis par pēdējo gadu veiksmes stāstu, šovam var sekot līdzi vairāk nekā 15 pasaules valstīs, tai skaitā arī kaimiņvalstī Igaunijā.

14:10

Pūķīša Kokosiņa piedzīvojumi džungļos

Mazais pūķītis Kokosiņš pirmo reizi dodas uz vasaras nometni kopā ar saviem draugiem Oskaru un Matildi. Viņi ir priecīgi un satraukti, jo tās ir pirmās brīvdienas, kuras viņi pavadīs kopā.Bet kuģis, ar kuru viņi dodas ceļā, pazaudē kursu, un piedzīvojumi sākas daudz agrāk, nekā draugi bija domājuši! Ūdenspūķi un ugunspūķi, mežs, kas pilns ar noslēpumainām būtnēm, - draugiem nāksies pārvarēt daudz šķēršļus, lai nonāktu vasaras nometnē.

15:55

Agata Kristi. Erkils Puaro 11

11. sezona, 2. sērija. 2009. g.

Agata Kristi. Erkils Puaro 11

2.sērija Puaro apmeklē prestižu meiteņu skolu, lai pasniegtu balvas starptautisku lakrosa sacensību uzvarētājām. Skolas direktore, kura ir Puaro sena draudzene, lūdz viņam, kā labam cilvēku pazinējam, palīdzēt izvēlēties sev sekotāju, jo pati nolēmusi doties pensijā. Tomēr drīz vien padoma sniegšana izvēršas slepkavības izmeklēšanā, jo nodurta tiek atrasta sporta skolotāja. Viena no skolniecēm, kura ir kādas vidējo austrumu valsts princese, paziņo, ka īstais uzbrukuma mērķis bijusi viņa, tā kā viņas dzimtenē šobrīd norisinās nemieri. Taču arī pēc tam, kad princese ir nolaupīta un notikusi vēl viena slepkavība, Puaro joprojām domā, ka vainīgais meklējams skolas iekšienē.

18:00

Elenas spēle

1. sezona, 2. sērija. 2017. g.

Spēļu šova dalībnieki sacenšas par iespēju iegūt balvā 100 000 USD! Spēle balstīta uz Elenas šovu (Ellen Show).

20:33

Tiešraide

Sporta ziņas

22. sezona, 282. sērija. 2020. g.

20:37

Tiešraide

Laika ziņas

22. sezona, 282. sērija. 2020. g.

20:40

Jautrās pleznas

2006. g.

Antarktika ir imperatorpingvīnu dzimtene, un tur paiet arī Murmuļa ikdiena. Tāpat kā citi pingvīnēni, arī viņš mēģina atrast savu dziesmu, ko izdziedāt no visas sirds, taču Murmulim nav balss. Viņš ir noskumis un ar mieru padoties, bet tad atklājas, ka Murmulim piemīt kāds cits talants – viņš ir fantastisks dejotājs! „Jautrās pleznas” saņēma Amerikas Kinoakadēmijas balvu kā gada labākā animācijas filma; tā saņēma arī Austrālijas Kinoinstitūta balvu, Britu Kinoakadēmijas balvu kā labākā animācijas filma, Zelta globusu un bija nominēta 2 Grammy.

22:50

Augstu gaisā

2009. g.

Raiens Bingems ir ļoti apmierināts ar savu dzīvi. Viņa darbs ir atlaist cilvēkus. Komandējumos Raiens pavada 300 dienu gadā, pārvietojoties no vienas lidostas Amerikā uz nākamo, no vienas viesnīcas un nākamo, pārsēžoties no viena īres auto citā. Viss viņa dzīvei nepieciešamais ietilpst vienā bagāžas somā, viņš ir visu aviolīniju lojalitātes programmu biedrs, un viņa dzīves mērķis ir sasniegt desmit miljonus bezmaksas lidojumu jūdžu. Tomēr Raiena dzīve sašūpojas, kad, būdams tikai soli no dzīves mērķa īstenošanās, viņš satiek savu sapņu sievieti.

01:00

Nolādēto kauja

2013. g.

No kādas Dienvidaustrumāzijas biotehnoloģiju kompānijas izplatījies augsti infekciozs patogēns. Infekcija pārvērš cilvēkus par ārprāta pārņemtiem nēsātājiem – zombijiem. Pilsētā noteikta karantīna, un to ieskauj militāra blokāde – pilsētā neviens netiek ielaists, un neviens no tās netiek izlaists, pat slimības neskartie. Bagāts uzņēmējs nolīgst algotni majoru Maksu Getlingu, kura uzdevums ir izvest uzņēmēja meitu no slēgtās zonas. Ātri vien cīņā ar zombijiem Makss zaudē visu komandu un paliek viens, bet atrod vairākus izdzīvojušos. Vai viņiem izdosies izglābties?

02:50

UgunsGrēks

15. sezona, 18. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

18.sērija Jevgēņiju pārsteidz Fēliksa ideja. Sandija vēlas redzēt vietu, kur Intars apracis Kristu. Fēlikss piespiež Jevgēņiju doties uz veikalu iegādāties vajadzīgās lietas bērna pūriņam. Aivaram neizdodas noskaidrot, kura runā patieību – Magda vai Zenta. Fēlikss lūdz Mildu iemācīt viņam adīt. Magda un Zenta strīdas. Intars distancējas no Sandijas. Zenta iesit Magdai pa galvu ar gludekli.

03:25

UgunsGrēks

15. sezona, 19. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

19.sērija Zenta nobīstas, ka nogalinājusi Magdu. Jevgēņija pārdzīvo, kā Fēliksam pateikt, ka gaidāmais bērns ir meitene. Jezupu pārsteidz Fēliksa rīcība. Zentu nošokē fakts, ka Magda ir dzīva. Magda vēlas izsaukt policiju un iesēdināt Zentu. Helēna cenšas palīdzēt Jevgēņijai un runā ar Fēliksu. Fēlikss Helēnā neklausās. Zenta cenšas salabt ar Magdu un nes viņai alkohola pudeli. Intars melo Sandijai par Kristu.

03:55

UgunsGrēks

15. sezona, 20. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

20.sērija Magdu sāpina, ka Krista viņu nav apciemojusi. Gatis sarūgtina Danu, pasakot, ka uz labdarības balli ies nevis ar viņu, bet Kristu. Zenta pielabinās Magdai. Dana sūdzas Lidijai par Gata rīcību. Magda izsmej Zentu, Zenta to dzird un nolemj atriebties. Lidija sadusmojas uz Gati un pasaka, ka uz labdarības balli ies viņa. Aivars saņem dīvainas īsziņas no Magdas. Krista piezvana Dāvidam.

04:20

UgunsGrēks

15. sezona, 21. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

21.sērija Intars uzskata, ka Krista ar zvanu Dāvidam neko nepanāks. Gatis un Dana salabst. Dāvids cenšas noskaidrot, vai Krista un Intars ir viesnīcā. Danai neaptīk, ka Gatis tik ļoti aiztsāv Kristu. Dāvidam ir aizdomas, ka Sandija nav pret viņu atklāta. Aivaram sāk likties, ka Magda uzvedas dīvaini. Dāvids runā ar Intaru un saprot, ka viņš melo. Aivars pārdzīvo par Magdu. Dāvids pajautā Magdai, vai Kristai ir dvīņumāsa.