Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Pirmdiena, 23. novembris

Zigrīda, Zigfrīda, Zigrīds

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

01:15

Nost ar visu!

2010. g.

Nikam ir tiešām slikta diena. Viņu atlaiž no darba, kuram Niks veltījis pēdējos sešpadsmit savas dzīves gadus. Diena kļūst vēl sliktāka, kad, pārgājis mājās, viņš saprot, ka sieva izmetusi viņu no mājām ar visām viņa pekelēm. Ko tādā situācijā darīt? Niks nevar iedomāties neko labāku, kā vien apsēsties starp mantām un dzert alu. Nika draugs policists ierosina Nikam vismaz izlikties, ka viņš izpārdod mantas, lai nebūtu jāsaņem kaimiņu sūdzības, un Niks tā arī dara. Izrādīsies, ka tieši šāds solis paver ceļu uz jaunām attiecībām un jaunu dzīves sākumu.

03:15

UgunsGrēks 14

14. sezona, 52. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks 14

52.sērija Dāvids pateicīgs Gatim par Kristai nolikto apsardzi. Magda pārdzīvo par Kristu. Sandijai un Inatarm rodas plāns, kā tikt vaļā no Kristas. Krista saprot, ka spēj kustināt kāju pirkstus. Aivaram rodas ideja, ka Kristai labāk atrasties Mare SPA hotel. Sandija nozog formastērpu. Aivars piekāpjas, ka Krista paliek Pētersonu viesnīca. Sandija realizē plānu, lai noindētu Kristu. Fēlikss ierauga Sandiju pie Kristas gultas.

03:55

UgunsGrēks 14

14. sezona, 53. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks 14

53.sērija Sandija aizbēg no Kristas istabas. Dana realizē Lidijas ieteikto plānu un apmetas Pētersonu viesnīcā. Fēlikss dzenas pakaļ Sandijai, Sandija paslēpjas Danas numurā. Lidija cenšas noskaidrot, kāda Gatim ir attieksme pret Danu. Gatis pret Danu vienaldzīgs. Gatis uzzina par uzbrukumu Kristai un satraucas. Sandijai izdodas paslēpties. Gatis atrod formastērpu Danas numurā un nodomā, ka Dana uzbrukusi Kristai.

04:20

UgunsGrēks 14

14. sezona, 54. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks 14

54.sērija Gatis draud Danai un apvaino viņu uzbrukumā Kristai. Aivars nespēj noticēt, ka uzbrukumos Kristai vainīga Dana. Krista pārdzīvo par to, kurš grib viņas nāvi. Zenta sūdzas Indulim par Āboliņiem. Gatis aizved Danu no Pētersonu viesnīcas. Lidija noklausās Induļa un Zentas sarunu, Zenta pārbīstas. Gatis iesloga Lidiju un Danu numurā. Indulis pieķer Intaru ar formastērpu rokā.

06:00

Tiešraide

900 sekundes

8. sezona, 223. sērija. 2020. g.

900 sekundes

Īemīļotais rīta raidījums "900 sekundes" katru darba dienu plkst.6:00 kanālā TV3! Ik darbdienas rītu skatītāju modina un par aktuālo informē raidījuma moderatori Kristīne Garklāva, Arta Skuja un Tālis Eipurs.

08:30

Bondi vetārsts-5

5. sezona, 29. sērija. 2013. g.

Bondi vetārsts-5

Austrālijas vetārsts Kriss Brauns strādā Sidnejas veterinārajā klīnikā skaistajā Bondi pludmales rajonā, kur kopā ar kolēģiem nenogurstoši strādā, lai palīdzētu dzīvniekiem. Katrā raidījumā skatītājiem ir iespēja sekot līdzi vairāku dzīvnieku glābšanai – to atrašanai vai ievešanai klīnikā, ārstēšanai, atlabšanas procesam un saimnieku pārdzīvojumiem. Vetārsti dodas palīgā ne tikai mājas mīluļiem, bet arī savvaļas dzīvniekiem, kuri apdzīvo Sidneju un tās apkārtni – pingvīniem, pūcēm, koalas lāčiem un citiem, kam nepieciešama palīdzība.

09:30

Atkārtojums

Nākamā pietura: Mīlestība

1. sezona, 8. sērija. 2020. g.

8. raidījums Šajā epizodē redzēsim, kā beigsies Jāņa un Ilonas stāsts, kuri iepriekš izlēma palikt viesnīcā pa nakti un baudīt atpūtu pirtiņā un baseinā. Vai viņi paliks pāris arī pēc šova? Otrais pāris būs inteliģentais Agris, kuru interesē teātris, sports un automašīnas un skaistā jurista palīdze Laura. Viņu ceļi vedīs uz Ainažu pusi gar pašu Rīgas jūras līča piekrasti un romantiskajā braucienā liksies, ka abiem patiešām saskan. Bet vai tas nozīmē, ka pāris tiešām izmantos iespēju nakti pavadīt kopā? Kuldīdznieks Jānis vedīs randiņā Ritu no Baltezera. Interesanti, ka šajā randiņā pat abu pirmās satikšanās vieta būs zīmīga. Sarunas abu starpā raisīsies viegli un Jānis ātri vien sapratīs, kuru Ritas rakstura īpašību viņam būs grūti paciest.

11:05

Meittenes 4

4. sezona, 20. sērija. 2014. g.

Meittenes 4

20.sērija Ļoļa gaida ciemos māti un jau uztraucas, ka viņa atkal bāzīs degunu viņas privātajā dzīvē. Taču izskatās, ka šoreiz māti vairāk interesē viņas pašas privātā dzīve. Mašai šķiet, ka kafejnīcas darbinieki nojauš par viņas attiecībām ar Džuliano.

13:40

Nozieguma skelets 11

11. sezona, 14. sērija. 2015. g.

Nozieguma skelets 11

14. sērija Ir noslepkavota bijusī cietumniece, un Būts atklāj, ka viens no aizdomās turamajiem ir kāds, ar kuru viņš iepazinies cietumā. Brenanu izsauc uz tiesu pēc iesišanas kādam aizdomās turamajam no agrākas lietas, un viņai piespriež sešus mēnešus ilgu nosacītu sodu. Hodžinss un Andžela cenšas glābt laulību. Obrijs un Džesika sper nākamo soli attiecībās.

14:40

Atkārtojums

Nemīlētie

1. sezona, 46. sērija. 2020. g.

Nemīlētie

46. sērija Raimonds ir ļoti priecīgs, kad uzzina, ka Sofija satikusies ar Makara Valēriju, un abu attiecības ir draudzīgas. Raimondam tas ir svarīgi, jo pašam draudzība ar mafijas autoritāti Makaru ir izdevīga. Pēc sarunas ar Sofiju, Raimonds savam dēlam Jurim paskaidro, ka ir pārdomājis un tagad vēlas komunicēt ar Makaru, tomēr tagad Katlaps jaunākais ir neapmierināts un pretojas tēva vēlmei un šādam plānam. Juris pierunā Sofiju, lai viņa parunā ar tēvu, bet Raimonds viņā pat neklausās, viņam ļoti ir nepieciešama nauda, un viņš saskata perspektīvu kopīgā biznesa veidošanā ar Makaru. Māris tiek izsaukts uz Zīles dzīvokli, kurā bez Oskara atrodas arī Normunds ar Lorensu, bet tālāk no ziņkārīgiem acu skatieniem, slepenā vietā tiekas Makars un Juris Katlaps, un izskatās, ka Jura tēvs pat nenojauš par šo dēla tikšanos. Pēc tikšanās ar mafijas bosu, Juris savā slepenajā garāžā, kuras atrašanās vietu neviens nezina, sagaida negaidītu viesi. Kas viņš ir un kurš viņu ir atsūtījis uz Katlapa jaunākā slēpni?

15:15

Atkārtojums

Nemīlētie

1. sezona, 47. sērija. 2020. g.

Nemīlētie

47. sērija Juris ir izbrīnīts par cilvēku, ko Makars atsūtījis uz viņa garāžu – viņš ne vien paņem narkotiku kravu, kura pieder Katlapam jaunākajam kopā ar Makaru, bet arī uzstāda Jurim savus noteikumus un prasības. Bet Raimonds Katlaps, nezinot par sava dēla slepenajiem darbiem, zvana mafijas autoritātei Makaram, piedāvā tikties un visu pārrunāt, tomēr tagad Makaru Raimonda piedāvājums vairs neinteresē. Ieva, izpildot Normunda norādījumus, runā ar savu pusmāsu Zani, bet Doļska kabinetā, nopratināšanas laikā, Artūrs negaidot maina savu liecību, viņš uzstāj uz to, ka ir nozadzis krietni mazāku summu, nekā to, kura viņam tiek uzrādīta. Doļskis ne pa jokam sadusmojas, draud Vanagam, ka kā nozieguma līdzdalībnieks tiks iesaistīts ne vien viņa draugs Māris, bet arī viņa sieva Ieva, un tas nozīmē ilgākus gadus cietumā. Pēc šādiem izteikumiem Artūrs paziņo, ka atzīsies un parakstīs visu, ko Doļskis vēlas, vienīgi ar noteikumu, ka viņš nekavējoties drīkst satikt savu sievu Ievu. Vai Doļskis izpildīs šo Artūra prasību? Makars zvana Oskaram Zīlem un piedāvā satikties, un visu pārrunāt.

17:00

Divarpus vīri

1. sezona, 13. sērija. 2003. g.

Divarpus vīri

13. sērija Čārlijam izdodas sarunāt dubultrandiņu ar divām māsām, uz kuru viņš plāno ņemt līdzi arī Alanu, taču Alans visnepiemērotākajā brīdī saslimst.

17:30

Divarpus vīri

1. sezona, 14. sērija. 2003. g.

Divarpus vīri

14. sērija Čārlija vieglā dzīve pēkšņi ir kļuvusi daudz sarežģītāka – izrādās, ka viņam ir radušies finansiāli sarežģījumi, kurus viņš pats īsti neizprot.

18:00

Tiešraide

TV3 ziņas īsumā

8. sezona, 223. sērija. 2020. g.

18:10

Gandrīz ideālas vakariņas 9

9. sezona, 33. sērija. 2020. g.

33.raidījums Šonedēļ viens pie otra ciemosies uzņēmējs Andris Rumītis, modele un TV raidījuma “Brīnumlāde” vadītāja Māra Sleja, politiķis Aldis Gobzems un dziedātāja Ieva Sutugova. Pirmajā vakarā pie sevis uzņems ģimenes restorāna "Hercogs" līdzīpašnieks Andris Rūmītis, kurš mājīgā atmosfērā piedāvās restorāna cienīgu ēdienu. Viņš paredzējis viesus uzņemt uz terases, bet pāris stundas pirms ciemiņu ierašanās sāksies negaiss. Vai tas izjauks Andra plānus?

19:10

Tiešraide

Bez Tabu

23. sezona, 233. sērija. 2020. g.

Bez Tabu

"Bez Tabu" saglabā savas pamatvērtības – īpašo skatījumu uz notikumiem, problēmām, cilvēkiem un viņu rīcību dažādās dzīves situācijās. "Lai varētu ieraudzīt savu spoguļattēlu, ir jāprot skatīties arī no mundiera otras – ne tikai parādes puses," pauž raidījuma veidotāju filozofija. "Tāpēc ņemsim uz grauda blēžus un krāpniekus, būsim neiecietīgi pret ierēdņu neiecietību un patvaļu. Solām daudz neparastus, ekstrēmus un oriģinālus stāstus!"

20:00

Tiešraide

TV3 Ziņas

22. sezona, 234. sērija. 2020. g.

20:32

Tiešraide

Sporta ziņas

22. sezona, 277. sērija. 2020. g.

20:35

Tiešraide

Laika ziņas

22. sezona, 277. sērija. 2020. g.

20:40

Tiešraide

Degpunktā

10. sezona, 223. sērija. 2020. g.

Degpunktā

Degpunktā – tās ir operatīvas kriminālziņas, ziņas par avārijām uz Latvijas ceļiem un cita informācija no "karsto" notikumu epicentra.

21:05

Nemīlētie

1. sezona, 48. sērija. 2020. g.

Nemīlētie

48. sērija Satiekoties ar Zīli, Makars apgalvo, ka no šī brīža viņam nav pretenziju ne pret Oskaru, ne pret viņa tēvu, un dod savu goda vārdu vairāk viņu neizsekot, nemēģināt notvert – Makaram šobrīd nepieciešams miers un klusums. Gan Zīle, gan Lorenss pēc šiem izteiktajiem vārdiem un Makara dotā solījuma atviegloti nopūšas – labāk trausls pamiers, nekā jebkāds karastāvoklis. Zīle pateicas jaunajam draugam par palīdzību situācijas atrisināšanā un steidzas uz zonu paziņot savam tēvam, ka ieguvis Makara solījumu un ka viņiem vairs nav jābaidās no Makara un viņa bandas atriebības. Ieva izstāsta Normundam par viņas un Artūra tikšanos Doļska kabinetā, tāpat pārdod vīra vēstuli, ko Artūrs rakstījis brālim, bet pats Normunds Ievai dod svarīgu uzdevumu – viņai ir jāsatiekas ar svarīgu cilvēku, kurš strādā tiesu sistēmā un jānodod kukulis – liela naudas summa, jo tā palīdzēšot Ievas vīram neiesēsties cietumā uz ilgiem gadiem. Ieva dodas uz svarīgo tikšanos, bet ceļā satiek Juri Katlapu.

21:40

Nākamā pietura: Mīlestība

1. sezona, 9. sērija. 2020. g.

9.epizode Šoreiz aklajā autorandiņā dosies trīs jauni pāri. Konditore Monta pārsteigs latgalieti Oskaru ar pašceptu kūku, savukārt Oskars būs sagatavojis arī dāmai ne vienu vien pārsteigumu. Brauciena laikā dalībnieki iepazīs viens otru, vai starp viņiem radīsies jūtu ķīmija? Vai pārim būs daudz kopīgas intereses? Otrajā randiņā dosies sportiskais Aigars ar Kristīni. Viņi spēlēs ātro jautājumu spēli, iepazīstot viens otru labāk. Vai viņu aizraušanās ar sportu būs vienojošs faktors attiecību veidošanā? Savukārt, IT programmētājam Artūram būs dots sarežģīts uzdevums randiņā ar Zani no Rīgas. Vai viņš varēs uzminēt, kādas smaržas lieto meitene? Galapunktā pāriem nāksies izlemt, vai viņi vēlas randiņu turpināt vai tomēr iepazīšanās stāsts ar to arī beigsies.

22:40

FIB: meklētākie noziedznieki

1. sezona, 1. sērija. 2020. g.

1.sērija Pārrodoties no darba, dakteris Broks savā mājā atrod iebrucēju un ievainotu sievu. Viņš nogalina gan ļaundari, gan sievu, iztīra ģimenes seifu un pazūd. Stāsts ir neparasts, jo upura meita vīrieti raksturo kā dāsnu un labsirdīgu – viņš daudz strādājis, bijis aizņemts darbā, sabiedriskajai dzīvei laika nav atlicis, taču viņš labprāt atbalstījis sievas labdarības akcijas. Sākot pētīt daktera Broka darbību, atklājas, ka viņš strādājis vairākās vietās ar dažādiem vārdiem un to vien darījis, kā pacientiem izrakstījis pretsāpju tabletes. Taču kā viņu notvert?

23:45

Atkārtojums

Nekā personīga

25. sezona, 14. sērija. 2020. g.

Raidījuma "Nekā personīga" ik svētdienu saviem skatītājiem piedāvā nedēļas notikumu un procesu skaidrojumu un atklāj norises, kas būs svarīgas arī turpmāk. Raidījuma komanda ir par godīgu un atbildīgu politiku, kas Latviju padarītu par plaukstošu iespēju zemi.

00:40

Autoziņas

9. sezona, 41. sērija. 2020. g.

01:10

Atkārtojums

Melu Teorija 6

6. sezona, 7. sērija. 2020. g.

01:40

UgunsGrēks 14

14. sezona, 55. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks 14

55.sērija Visvaldis dusmojas, ka visi nav ieradušies uz operas mēģinājumu. Aivars nav pārliecināts, vai viņam vajadzēja piekrist operā spēlēt Karabasu Barabasu. Sandija grib realizēt kārtējo plānu pret Kristu, Intars viņu atrunā. Lidija un Dana cenšas izkļūt no ieslodzījuma numurā. Gatis un Edijs noskaidro, kur atradās Dana uzbrukumu laikā Kristai. Gatis notic, ka Dana nav uzbrukusi Kristai. Aivars atsakās spēlēt Karabasu Barabasu.

02:15

UgunsGrēks 14

14. sezona, 56. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks 14

56.sērija Visvalds flirtē ar Mildu, Mildai tas nepatīk. Helēna cenšas panākt, lai Aivars spēlē Karabasu Barabasu. Visvaldim nepatīk Lidijas ierosinājumi par bruņurupuča Tortilas tēlu. Gatis apciemo Kristu. Lidija atsakās piedalīties operā. Helēna pādzīvo, Donāts apsola nokārtot, ka Aivars un Lidija piedalās operā. Gatis gatavs maksāt Dāvidam, lai Krista pārvāktos uz Mare SPA hotel. Krista ar visu ratiņkrēslu nokrīt pa trepēm.

02:55

UgunsGrēks 14

14. sezona, 57. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks 14

57.sērija Dāvids sagatvo Kristai pārsteigumu – kopīgas vakariņas. Gati interesē, kādas tieši attiecības ir starp Kristu un Dāvidu. Helēna pasaka Aivaram un Lidijai, ka Visvaldis vairs nebūs operas režisors, režisore būs Helēna. Intars novēro Kristu un Dāvidu vakariņu laikā. Helēna pierunā Fēliksu un Jevgēņiju piedalīties operā. Sandija un Intars sastrīdas. Dāvids noskūpsta Kristu.

03:20

UgunsGrēks 14

14. sezona, 58. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks 14

58.sērija Donāts un Helēna gatavojas tērpu piemērīšanai un grima izmēģināšanai operas uzvedumam. Viesnīcas klientu šokē Aivara izskats un uzvedība. Visvaldis uzzina, ka vairs nebūs operas režisors, un sadusmojas. Gatis un Dana salabst, Gatis Danas dēļ piekrīt tēlot Pjero. Dāvids noklausās Kristas un Alises sarunu un samelo, ka pie viņa brauks draudzene. Visvaldis iemaisa žurku indi grima pūderī. Gatim paliek slikti.

04:00

UgunsGrēks 14

14. sezona, 59. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks 14

59.sērija Gunārs pasaka Kristai, ka pie Dāvida nekāda draudzene naktī nav bijusi. Indulis pratina Gati par saindēto pūderi. Krista melo Dāvidam, Dāvids liek Kristai izvākties no numura. Vadims vienojas ar Danu, ka abi operā dziedās fonogrammas ierakstā. Indulim rodas aizdomas, ka pie pūdera indēšanas ir vainīgs Visvaldis. Vadims salauž kāju. Visvaldis bēg no Induļa.

04:25

UgunsGrēks 14

14. sezona, 60. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks 14

60.sērija Visi gatavojas vakarā notiekošajai operas izrādei. Helēna saprot, ka Vadims nevarēs nospēlēt Buartīno, Buratīno lomu uzņemas Donāts. Visvaldis ielavās viesnīcā un grib saindēt operas dalībniekiem paredzēto kafiju. Krista atsakās braukt uz operas izrādi. Sandijai rodas plāns, kā ieņemt Kristas vietu. Indulis notver Visvaldi. Helēna ir sajūsmā par izdevušos izrādi. Sandija realizē savu plānu – Krista tiek nolaupīta.