Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Otrdiena, 24. novembris

Velta, Velda

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

00:40

Autoziņas

9. sezona, 41. sērija. 2020. g.

01:10

Atkārtojums

Melu Teorija 6

6. sezona, 7. sērija. 2020. g.

01:40

UgunsGrēks 14

14. sezona, 55. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks 14

55.sērija Visvaldis dusmojas, ka visi nav ieradušies uz operas mēģinājumu. Aivars nav pārliecināts, vai viņam vajadzēja piekrist operā spēlēt Karabasu Barabasu. Sandija grib realizēt kārtējo plānu pret Kristu, Intars viņu atrunā. Lidija un Dana cenšas izkļūt no ieslodzījuma numurā. Gatis un Edijs noskaidro, kur atradās Dana uzbrukumu laikā Kristai. Gatis notic, ka Dana nav uzbrukusi Kristai. Aivars atsakās spēlēt Karabasu Barabasu.

02:15

UgunsGrēks 14

14. sezona, 56. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks 14

56.sērija Visvalds flirtē ar Mildu, Mildai tas nepatīk. Helēna cenšas panākt, lai Aivars spēlē Karabasu Barabasu. Visvaldim nepatīk Lidijas ierosinājumi par bruņurupuča Tortilas tēlu. Gatis apciemo Kristu. Lidija atsakās piedalīties operā. Helēna pādzīvo, Donāts apsola nokārtot, ka Aivars un Lidija piedalās operā. Gatis gatavs maksāt Dāvidam, lai Krista pārvāktos uz Mare SPA hotel. Krista ar visu ratiņkrēslu nokrīt pa trepēm.

02:55

UgunsGrēks 14

14. sezona, 57. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks 14

57.sērija Dāvids sagatvo Kristai pārsteigumu – kopīgas vakariņas. Gati interesē, kādas tieši attiecības ir starp Kristu un Dāvidu. Helēna pasaka Aivaram un Lidijai, ka Visvaldis vairs nebūs operas režisors, režisore būs Helēna. Intars novēro Kristu un Dāvidu vakariņu laikā. Helēna pierunā Fēliksu un Jevgēņiju piedalīties operā. Sandija un Intars sastrīdas. Dāvids noskūpsta Kristu.

03:20

UgunsGrēks 14

14. sezona, 58. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks 14

58.sērija Donāts un Helēna gatavojas tērpu piemērīšanai un grima izmēģināšanai operas uzvedumam. Viesnīcas klientu šokē Aivara izskats un uzvedība. Visvaldis uzzina, ka vairs nebūs operas režisors, un sadusmojas. Gatis un Dana salabst, Gatis Danas dēļ piekrīt tēlot Pjero. Dāvids noklausās Kristas un Alises sarunu un samelo, ka pie viņa brauks draudzene. Visvaldis iemaisa žurku indi grima pūderī. Gatim paliek slikti.

04:00

UgunsGrēks 14

14. sezona, 59. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks 14

59.sērija Gunārs pasaka Kristai, ka pie Dāvida nekāda draudzene naktī nav bijusi. Indulis pratina Gati par saindēto pūderi. Krista melo Dāvidam, Dāvids liek Kristai izvākties no numura. Vadims vienojas ar Danu, ka abi operā dziedās fonogrammas ierakstā. Indulim rodas aizdomas, ka pie pūdera indēšanas ir vainīgs Visvaldis. Vadims salauž kāju. Visvaldis bēg no Induļa.

04:25

UgunsGrēks 14

14. sezona, 60. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks 14

60.sērija Visi gatavojas vakarā notiekošajai operas izrādei. Helēna saprot, ka Vadims nevarēs nospēlēt Buartīno, Buratīno lomu uzņemas Donāts. Visvaldis ielavās viesnīcā un grib saindēt operas dalībniekiem paredzēto kafiju. Krista atsakās braukt uz operas izrādi. Sandijai rodas plāns, kā ieņemt Kristas vietu. Indulis notver Visvaldi. Helēna ir sajūsmā par izdevušos izrādi. Sandija realizē savu plānu – Krista tiek nolaupīta.

05:00

Gandrīz ideālas vakariņas 4

4. sezona, 37. sērija. 2012. g.

Gandrīz ideālas vakariņas 4

Gandrīz ideālas vakariņas ietvaros sabiedrībā zināmi cilvēki atklās daudz nezināma par savu privāto dzīvi, ļaus viesoties savās mājās un tos varēs ieraudzīt vēl neredzētās situācijās. Solās būt patiesi interesanti! Sekojiet jaunākajai informācijai TV3 un www.tv3.lv!

06:00

Tiešraide

900 sekundes

8. sezona, 224. sērija. 2020. g.

900 sekundes

Īemīļotais rīta raidījums "900 sekundes" katru darba dienu plkst.6:00 kanālā TV3! Ik darbdienas rītu skatītāju modina un par aktuālo informē raidījuma moderatori Kristīne Garklāva, Arta Skuja un Tālis Eipurs.

08:30

Bondi vetārsts-5

5. sezona, 30. sērija. 2013. g.

Bondi vetārsts-5

Austrālijas vetārsts Kriss Brauns strādā Sidnejas veterinārajā klīnikā skaistajā Bondi pludmales rajonā, kur kopā ar kolēģiem nenogurstoši strādā, lai palīdzētu dzīvniekiem. Katrā raidījumā skatītājiem ir iespēja sekot līdzi vairāku dzīvnieku glābšanai – to atrašanai vai ievešanai klīnikā, ārstēšanai, atlabšanas procesam un saimnieku pārdzīvojumiem. Vetārsti dodas palīgā ne tikai mājas mīluļiem, bet arī savvaļas dzīvniekiem, kuri apdzīvo Sidneju un tās apkārtni – pingvīniem, pūcēm, koalas lāčiem un citiem, kam nepieciešama palīdzība.

09:30

Atkārtojums

Gandrīz ideālas vakariņas 9

9. sezona, 33. sērija. 2020. g.

33.raidījums Šonedēļ viens pie otra ciemosies uzņēmējs Andris Rumītis, modele un TV raidījuma “Brīnumlāde” vadītāja Māra Sleja, politiķis Aldis Gobzems un dziedātāja Ieva Sutugova. Pirmajā vakarā pie sevis uzņems ģimenes restorāna "Hercogs" līdzīpašnieks Andris Rūmītis, kurš mājīgā atmosfērā piedāvās restorāna cienīgu ēdienu. Viņš paredzējis viesus uzņemt uz terases, bet pāris stundas pirms ciemiņu ierašanās sāksies negaiss. Vai tas izjauks Andra plānus?

11:05

Meittenes 4

4. sezona, 21. sērija. 2014. g.

Meittenes 4

21. sērija Katja saprot, ka neprot atslēgties no saviem pienākumiem un viņai steidzami vajadzīga atpūta. Savukārt Maša uzstāj, ka viņas un Džuliano attiecības arī turpmāk ir jāpatur pilnīgā slepenībā.

13:40

Nozieguma skelets 11

11. sezona, 15. sērija. 2015. g.

Nozieguma skelets 11

15. sērija Potomakas upē atrasts iesalis privātdetektīva līķis. Atklājas, ka viņš turklāt arī darbojies „problēmu risināšanas” jomā, tāpēc aizdomās turamo skaits izrādās milzīgs. Obrijs ir šokā, iegūstot informāciju par sava tēva atrašanās vietu. Andžela un Hodžinss cenšas uzlabot attiecības. Brenana un Būts saņem Kristīnes pirmo liecību. Obriju uzaicina uz randiņu.

14:40

Atkārtojums

Nemīlētie

1. sezona, 47. sērija. 2020. g.

Nemīlētie

47. sērija Juris ir izbrīnīts par cilvēku, ko Makars atsūtījis uz viņa garāžu – viņš ne vien paņem narkotiku kravu, kura pieder Katlapam jaunākajam kopā ar Makaru, bet arī uzstāda Jurim savus noteikumus un prasības. Bet Raimonds Katlaps, nezinot par sava dēla slepenajiem darbiem, zvana mafijas autoritātei Makaram, piedāvā tikties un visu pārrunāt, tomēr tagad Makaru Raimonda piedāvājums vairs neinteresē. Ieva, izpildot Normunda norādījumus, runā ar savu pusmāsu Zani, bet Doļska kabinetā, nopratināšanas laikā, Artūrs negaidot maina savu liecību, viņš uzstāj uz to, ka ir nozadzis krietni mazāku summu, nekā to, kura viņam tiek uzrādīta. Doļskis ne pa jokam sadusmojas, draud Vanagam, ka kā nozieguma līdzdalībnieks tiks iesaistīts ne vien viņa draugs Māris, bet arī viņa sieva Ieva, un tas nozīmē ilgākus gadus cietumā. Pēc šādiem izteikumiem Artūrs paziņo, ka atzīsies un parakstīs visu, ko Doļskis vēlas, vienīgi ar noteikumu, ka viņš nekavējoties drīkst satikt savu sievu Ievu. Vai Doļskis izpildīs šo Artūra prasību? Makars zvana Oskaram Zīlem un piedāvā satikties, un visu pārrunāt.

15:15

Atkārtojums

Nemīlētie

1. sezona, 48. sērija. 2020. g.

Nemīlētie

48. sērija Satiekoties ar Zīli, Makars apgalvo, ka no šī brīža viņam nav pretenziju ne pret Oskaru, ne pret viņa tēvu, un dod savu goda vārdu vairāk viņu neizsekot, nemēģināt notvert – Makaram šobrīd nepieciešams miers un klusums. Gan Zīle, gan Lorenss pēc šiem izteiktajiem vārdiem un Makara dotā solījuma atviegloti nopūšas – labāk trausls pamiers, nekā jebkāds karastāvoklis. Zīle pateicas jaunajam draugam par palīdzību situācijas atrisināšanā un steidzas uz zonu paziņot savam tēvam, ka ieguvis Makara solījumu un ka viņiem vairs nav jābaidās no Makara un viņa bandas atriebības. Ieva izstāsta Normundam par viņas un Artūra tikšanos Doļska kabinetā, tāpat pārdod vīra vēstuli, ko Artūrs rakstījis brālim, bet pats Normunds Ievai dod svarīgu uzdevumu – viņai ir jāsatiekas ar svarīgu cilvēku, kurš strādā tiesu sistēmā un jānodod kukulis – liela naudas summa, jo tā palīdzēšot Ievas vīram neiesēsties cietumā uz ilgiem gadiem. Ieva dodas uz svarīgo tikšanos, bet ceļā satiek Juri Katlapu.

17:00

Divarpus vīri

1. sezona, 15. sērija. 2003. g.

Divarpus vīri

15. sērija Neskatoties uz Alana iebildumiem un brīdinājumiem, Čārlijs uzsāk mīlas dēku ar sievieti vārdā Frenkija, kurai ir kaut kas slēpjams.

17:30

Divarpus vīri

1. sezona, 16. sērija. 2003. g.

Divarpus vīri

16. sērija Frenkija beidzot izstāsta Čārlijam un Alenam patiesību par to, kāpēc viņas abas ar meitu bēguļo. Frenkijas meitai iepatīkas Džeiks.

18:00

Tiešraide

TV3 ziņas īsumā

8. sezona, 224. sērija. 2020. g.

18:10

Gandrīz ideālas vakariņas 9

9. sezona, 34. sērija. 2020. g.

34.raidījums Otrajā dienā vakariņas paredzētas pie modeles, TV personības Māras Slejas, kurai, kā izrādās, galīgi nepatīk gatavot. Viņa savus viesus vedīs pārgājienā, kura laikā piedāvās uzkost desmaizes, kā arī kartupeļus ar siļķi. Starp Māru un Aldi izcelsies konflikts. Vai tas ietekmēs vērtējumu?

19:10

Tiešraide

Bez Tabu

23. sezona, 234. sērija. 2020. g.

Bez Tabu

"Bez Tabu" saglabā savas pamatvērtības – īpašo skatījumu uz notikumiem, problēmām, cilvēkiem un viņu rīcību dažādās dzīves situācijās. "Lai varētu ieraudzīt savu spoguļattēlu, ir jāprot skatīties arī no mundiera otras – ne tikai parādes puses," pauž raidījuma veidotāju filozofija. "Tāpēc ņemsim uz grauda blēžus un krāpniekus, būsim neiecietīgi pret ierēdņu neiecietību un patvaļu. Solām daudz neparastus, ekstrēmus un oriģinālus stāstus!"

20:00

Tiešraide

TV3 Ziņas

22. sezona, 235. sērija. 2020. g.

20:33

Tiešraide

Sporta ziņas

22. sezona, 278. sērija. 2020. g.

20:37

Tiešraide

Laika ziņas

22. sezona, 278. sērija. 2020. g.

20:40

Tiešraide

Degpunktā

10. sezona, 224. sērija. 2020. g.

Degpunktā

Degpunktā – tās ir operatīvas kriminālziņas, ziņas par avārijām uz Latvijas ceļiem un cita informācija no "karsto" notikumu epicentra.

21:05

Nemīlētie

1. sezona, 49. sērija. 2020. g.

Nemīlētie

49. sērija Ieva, ar Jura mašīnu, tiek aizvesta uz tikšanos ar svarīgiem cilvēkiem no tiesu sistēmas, tikai vai viņa izpildīs visu, ko viņai licis vīra brālis Normunds? Zane ar Normundu spēlē viltīgu spēli – viņš ar ziediem un šampanieti ierodas viņas dzīvoklī, Zane Normundam piedāvā svētkus turpināt viņa dzīvoklī, jo viņu interesē, kā dzīvo vīrietis pret kuru viņa nav vienaldzīga. Normunds piekrīt Zanes piedāvājumam, tomēr, kas viņus abus sagaisīs Normunda dzīvoklī? Nevarēdams sazvanīt Ievu, Juris Katlaps ierodas viņas mājā, Ieva nav priecīga ieraugot viesi, jo jebkurā brīdī pie viņas var ierasties arī Artūra brālis, bet par šo Katlapa jaunākā vizīti ļoti priecājas Ievas mamma Kornēlija. Ieva izstāsta Normundam, kā pagājusi tikšanās ar tiesas pārstāvi un pārliecina viņu, ka lielā naudas suma, kas bija paredzēta kukulim ir nodota, kā Normunds to licis. Bet pats Normunds no Zanes saņem negaidītu jautājumu – kāpēc viņš izšķīrās no Ingas? Zane no Normunda saņem godīgu un argumentētu atbildi.

21:40

Īpašo uzdevumu vienība Hawaii 5-0 9

9. sezona, 3. sērija. 2018. g.

3. sērija Honolulu valda neciešams karstums. Glābšanas dienesti saņem neparasti daudz palīgā saucienu, un policija nespēj uz visiem atbildēt, tāpēc sestdienā uz darbu tiek izsaukta arī Tanji un Juniors. Kad aizturēta sieviete aukstasinīgi nošauj divus policistus un motobraucēju, pe darba jāķeras ar Makgaretam un Denijam. Džerijam izdodas novērst laupīšanu, taču noskaidrojas, ka aizdotā turamā sieva gaida bērnu un nejūtas labi, tāpēc viņam nākas sniegt viņai palīdzību.

22:40

Labais ārsts 3

3. sezona, 13. sērija. 2017. g.

13.sērija Komanda ārstē mākslinieci Kerolainu, kurai nepieciešama lobotomija, lai ārstētu viņas cerebrālo asinsvadu anomāliju, un atklājas, ka Kerolaina ir Morganas sen atsvešināto māti. Morganai izdodas atrast alternatīvu ārstēšanas metodi. Šonam un Melendezam ir mirstošs vēža slimnieks, kurš atlikušo laiku nolēmis izmantot uz pilnu krūti. Šons uzzina, ka Kārlija nav īsti apmierināta ar seksu, kas viņiem bija.

23:40

Atkārtojums

Operācija: Jauna dzīve

1. sezona, 7. sērija. 2020. g.

7.sērija Šoreiz kļūsim par lieciniekiem sarežģītajai Danēlas krūšu samazināšanas operācijai - jaunā sieviete līdz šim bijusi spiesta tērpties 75K izmēra krūšturos un lielā smaguma dēļ cietusi nopietnas sāpes muguras rajonā, kā arī pārdzīvojusi, ka viņai, gados vēl tik jaunai, jau veidojas kupris. Gigantomastija, kas ir Danēlas diagnoze, turklāt šādos apmēros, prasa nopietnu ķirurģisku iejaukšanos, tāpēc operācija būs ārkārtīgi izaicinoša pat pieredzējušajiem mediķiem – svarīgi ir ne tikai samazināt krūšu apkārtmēru, bet arī saglabāt piena dziedzeru darbību un krūšu jūtīgumu. Tāpat mēs satiksim Nataļju un uzzināsim, kādas operācijas tiks veiktas īpašā bērniņa mammas sievišķības vairošanai, kā arī piedzīvosim Inetas redzes korekcijas operāciju un kopā ar astoņu bērnu māmiņu Karīnu piepildīsim viņas sapni par konditores profesiju. Kāds ir septiņu uzvarētāju ceļš pretī jaunai dzīvei, kādas grūtības viņiem nāksies pārvarēt, apmeklējot zobārstu un atkopjoties pēc vērienīgām operācijām, un vai tas neliks zaudēt cīņassparu – skatieties šajā epizodē!

00:45

Atkārtojums

Pārkers

2013. g.

Pārkers

Šajā spraigajā, asa sižeta kriminālajā trillerī ar Džeisonu Stethemu, Dženiferu Lopesu un Niku Nolti galvenajās lomās, zagli, kurš dzīvo pēc saviem neparastiem morāles principiem, piekrāpj viņa paša līdzzinātāji un nolemj nāvei. Nomainījis vārdu un izvēlējies par līdzdalībnieci sievieti no noziedzīgām aprindām, viņš nolemj pārtrumpot savus bijušos kompanjonus un pārtvert viņu pēdējo laupījumu.

03:00

UgunsGrēks

15. sezona, 1. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

1.sērija Dāvidu pārsteidz "Kristas" uzvedība. Zenta ieinteresējas par svarīgiem Āboliņu dokumentiem. Sandija vēlas, lai Intars no Kristas noskaidro banku kartes pinkodu un internetbankas lietotājvārdu un paroli. Zenta nejauši sabojā dokumentus un cenšas glābt situāciju. Sandija Gatim palūdz naudu, tas Gati pārsteidz. Magdai liekas, ka meita pārvērtusies. Intars draud Kristai.

03:30

UgunsGrēks

15. sezona, 2. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

2.sērija Gunārs pārdzīvo, ka kafejnīca strādā ar zaudējumiem. Helēna ierosina rīkot dzīvās mūzikas vakarus. Sandiju pārsteidz tas, ka jādodas pie fizioterapeita. Krista cenšas saprast, kāpēc viņa nolaupīta. Jevgēņija piedāvājas dziedāt Gunāra kafejnīcā. Sandija pārsteidz Dāvidu un Intaru ar negaidītu paziņojumu. Jevgēņija slēpjas no Fēliksa, lai viņš neuzzinātu, ka Jevgēņija dzied. Intaru nobiedē Dāvida lūgums.

04:05

UgunsGrēks

15. sezona, 3. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

3.sērija Sandija nesaprot Dāvida izturēšanos. Dāvidam "Kristas" uzvedība liekas dīvaina. Jevgēņija melo Fēliksam par to, kā pavadīs vakaru. Intars ir greizsirdīgs uz Dāvidu. Fēlikss taisās apmeklēt dzīvās mūzikas vakaru, Jezups cenšas Fēliksu aizkavēt. Sandija melo Gatim par to, kas noticis ar viņa pārskaitīto naudu. Fēliksu pārsteidz kafejnīcā ieraudzītais. Krista atklāj, kurš viņu nolaupījis.