Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Trešdiena, 25. novembris

Katrīna, Kate, Kadrija, Trīne, Katrīne

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

00:45

Atkārtojums

Pārkers

2013. g.

Pārkers

Šajā spraigajā, asa sižeta kriminālajā trillerī ar Džeisonu Stethemu, Dženiferu Lopesu un Niku Nolti galvenajās lomās, zagli, kurš dzīvo pēc saviem neparastiem morāles principiem, piekrāpj viņa paša līdzzinātāji un nolemj nāvei. Nomainījis vārdu un izvēlējies par līdzdalībnieci sievieti no noziedzīgām aprindām, viņš nolemj pārtrumpot savus bijušos kompanjonus un pārtvert viņu pēdējo laupījumu.

03:00

UgunsGrēks

15. sezona, 1. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

1.sērija Dāvidu pārsteidz "Kristas" uzvedība. Zenta ieinteresējas par svarīgiem Āboliņu dokumentiem. Sandija vēlas, lai Intars no Kristas noskaidro banku kartes pinkodu un internetbankas lietotājvārdu un paroli. Zenta nejauši sabojā dokumentus un cenšas glābt situāciju. Sandija Gatim palūdz naudu, tas Gati pārsteidz. Magdai liekas, ka meita pārvērtusies. Intars draud Kristai.

03:30

UgunsGrēks

15. sezona, 2. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

2.sērija Gunārs pārdzīvo, ka kafejnīca strādā ar zaudējumiem. Helēna ierosina rīkot dzīvās mūzikas vakarus. Sandiju pārsteidz tas, ka jādodas pie fizioterapeita. Krista cenšas saprast, kāpēc viņa nolaupīta. Jevgēņija piedāvājas dziedāt Gunāra kafejnīcā. Sandija pārsteidz Dāvidu un Intaru ar negaidītu paziņojumu. Jevgēņija slēpjas no Fēliksa, lai viņš neuzzinātu, ka Jevgēņija dzied. Intaru nobiedē Dāvida lūgums.

04:05

UgunsGrēks

15. sezona, 3. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

3.sērija Sandija nesaprot Dāvida izturēšanos. Dāvidam "Kristas" uzvedība liekas dīvaina. Jevgēņija melo Fēliksam par to, kā pavadīs vakaru. Intars ir greizsirdīgs uz Dāvidu. Fēlikss taisās apmeklēt dzīvās mūzikas vakaru, Jezups cenšas Fēliksu aizkavēt. Sandija melo Gatim par to, kas noticis ar viņa pārskaitīto naudu. Fēliksu pārsteidz kafejnīcā ieraudzītais. Krista atklāj, kurš viņu nolaupījis.

06:00

Tiešraide

900 sekundes

8. sezona, 225. sērija. 2020. g.

900 sekundes

Īemīļotais rīta raidījums "900 sekundes" katru darba dienu plkst.6:00 kanālā TV3! Ik darbdienas rītu skatītāju modina un par aktuālo informē raidījuma moderatori Kristīne Garklāva, Arta Skuja un Tālis Eipurs.

08:30

Bondi vetārsts-6

6. sezona, 1. sērija. 2014. g.

09:30

Atkārtojums

Gandrīz ideālas vakariņas 9

9. sezona, 34. sērija. 2020. g.

34.raidījums Otrajā dienā vakariņas paredzētas pie modeles, TV personības Māras Slejas, kurai, kā izrādās, galīgi nepatīk gatavot. Viņa savus viesus vedīs pārgājienā, kura laikā piedāvās uzkost desmaizes, kā arī kartupeļus ar siļķi. Starp Māru un Aldi izcelsies konflikts. Vai tas ietekmēs vērtējumu?

11:05

Meittenes 4

4. sezona, 22. sērija. 2014. g.

Meittenes 4

22. sērija Katja ir pārņemta ar domu pārvākties pie Igora. Ļoļa viņai iesaka iedarbīgu metodi – palēnām pārvākt savas mantas uz Igora dzīvokli. Zojai ir nepatikšanas kafejnīcā un viņa lūdz, lai Maša uzņemas vainu.

13:40

Nozieguma skelets 11

11. sezona, 16. sērija. 2015. g.

Nozieguma skelets 11

16. sērija Augstskolas ansambļa dziedātāja līķi atrod laboratorijā, kur notiek izmēģinājumi ar žurkām. Aizdomas krīt uz diviem citiem ansambļa locekļiem. Atklājas, ka arī Obrijs studiju gados dziedājis. Brenana tiek pie jaunas praktikantes, kura pieļauj neskaitāmas kļūdas, nokaitinot doktori. Hodžinss piesakās uz eksperimentālu operāciju, cerot atkal staigāt.

14:40

Atkārtojums

Nemīlētie

1. sezona, 48. sērija. 2020. g.

Nemīlētie

48. sērija Satiekoties ar Zīli, Makars apgalvo, ka no šī brīža viņam nav pretenziju ne pret Oskaru, ne pret viņa tēvu, un dod savu goda vārdu vairāk viņu neizsekot, nemēģināt notvert – Makaram šobrīd nepieciešams miers un klusums. Gan Zīle, gan Lorenss pēc šiem izteiktajiem vārdiem un Makara dotā solījuma atviegloti nopūšas – labāk trausls pamiers, nekā jebkāds karastāvoklis. Zīle pateicas jaunajam draugam par palīdzību situācijas atrisināšanā un steidzas uz zonu paziņot savam tēvam, ka ieguvis Makara solījumu un ka viņiem vairs nav jābaidās no Makara un viņa bandas atriebības. Ieva izstāsta Normundam par viņas un Artūra tikšanos Doļska kabinetā, tāpat pārdod vīra vēstuli, ko Artūrs rakstījis brālim, bet pats Normunds Ievai dod svarīgu uzdevumu – viņai ir jāsatiekas ar svarīgu cilvēku, kurš strādā tiesu sistēmā un jānodod kukulis – liela naudas summa, jo tā palīdzēšot Ievas vīram neiesēsties cietumā uz ilgiem gadiem. Ieva dodas uz svarīgo tikšanos, bet ceļā satiek Juri Katlapu.

15:15

Atkārtojums

Nemīlētie

1. sezona, 49. sērija. 2020. g.

Nemīlētie

49. sērija Ieva, ar Jura mašīnu, tiek aizvesta uz tikšanos ar svarīgiem cilvēkiem no tiesu sistēmas, tikai vai viņa izpildīs visu, ko viņai licis vīra brālis Normunds? Zane ar Normundu spēlē viltīgu spēli – viņš ar ziediem un šampanieti ierodas viņas dzīvoklī, Zane Normundam piedāvā svētkus turpināt viņa dzīvoklī, jo viņu interesē, kā dzīvo vīrietis pret kuru viņa nav vienaldzīga. Normunds piekrīt Zanes piedāvājumam, tomēr, kas viņus abus sagaisīs Normunda dzīvoklī? Nevarēdams sazvanīt Ievu, Juris Katlaps ierodas viņas mājā, Ieva nav priecīga ieraugot viesi, jo jebkurā brīdī pie viņas var ierasties arī Artūra brālis, bet par šo Katlapa jaunākā vizīti ļoti priecājas Ievas mamma Kornēlija. Ieva izstāsta Normundam, kā pagājusi tikšanās ar tiesas pārstāvi un pārliecina viņu, ka lielā naudas suma, kas bija paredzēta kukulim ir nodota, kā Normunds to licis. Bet pats Normunds no Zanes saņem negaidītu jautājumu – kāpēc viņš izšķīrās no Ingas? Zane no Normunda saņem godīgu un argumentētu atbildi.

17:00

Divarpus vīri

1. sezona, 17. sērija. 2003. g.

Divarpus vīri

17. sērija Alanam ir jāizvēlas, kas viņa nāves gadījumā kļūs par Džeika aizbildini. Viņa izvēle patiešām aizvaino Čārliju.

17:30

Divarpus vīri

1. sezona, 18. sērija. 2003. g.

Divarpus vīri

18. sērija Čārlijs ir spiests samierināties ar pārsteidzošiem jaunumiem – viņa bijusī draudzene ir mainījusi dzimumu un tagad tiekas ar viņa māti.

18:00

Tiešraide

TV3 ziņas īsumā

8. sezona, 225. sērija. 2020. g.

18:10

Gandrīz ideālas vakariņas 9

9. sezona, 35. sērija. 2020. g.

35.raidījums Aldis Gobzems virtuvē darbojas pārliecinoši. Taču konflikts ar Māru aug augumā. Kādēļ Māra atteiksies no Alda piedāvātā dzēriena un kādēļ viņai vienīgajai zivju zupā būs asakas? Vai tiešām Māra Alda mājās uzvedīsies nepieklājīgi?

19:10

Tiešraide

Bez Tabu

23. sezona, 235. sērija. 2020. g.

Bez Tabu

"Bez Tabu" saglabā savas pamatvērtības – īpašo skatījumu uz notikumiem, problēmām, cilvēkiem un viņu rīcību dažādās dzīves situācijās. "Lai varētu ieraudzīt savu spoguļattēlu, ir jāprot skatīties arī no mundiera otras – ne tikai parādes puses," pauž raidījuma veidotāju filozofija. "Tāpēc ņemsim uz grauda blēžus un krāpniekus, būsim neiecietīgi pret ierēdņu neiecietību un patvaļu. Solām daudz neparastus, ekstrēmus un oriģinālus stāstus!"

20:00

Tiešraide

TV3 Ziņas

22. sezona, 236. sērija. 2020. g.

20:33

Tiešraide

Sporta ziņas

22. sezona, 279. sērija. 2020. g.

20:37

Tiešraide

Laika ziņas

22. sezona, 279. sērija. 2020. g.

20:40

Tiešraide

Degpunktā

10. sezona, 225. sērija. 2020. g.

Degpunktā

Degpunktā – tās ir operatīvas kriminālziņas, ziņas par avārijām uz Latvijas ceļiem un cita informācija no "karsto" notikumu epicentra.

21:05

Nemīlētie

1. sezona, 50. sērija. 2020. g.

Nemīlētie

50. sērija Normunds izstāsta Oskaram, kā viņš ar Zani nonācis dzīvoklī, kurš pieder pašam Oskaram, izskatās, ka tagad, Normunda intrigu dēļ, šis dzīvoklis kļūs arī par Normunda un Zanes tikšanās vietu, un tas Oskaru neiepriecina. Kornēlija atrod naudu, kuru viņas meitai vajadzēja atdot kā kukuli tiesas pārstāvim, viņa mēģina no Ievas uzzināt, kāpēc viņa šo summu nav atdevusi cilvēkam, no kura ir atkarīgs tālākais Ievas vīra liktenis. Zane, pēc darba atgriežas mājās un pie dzīvokļa durvīm atrod lielu, sarkanu rožu pušķi, viņa uzreiz pateicas Normundam par šo pārsteigumu, bet Normundam, zinot to, ka nekādus ziedus Zanei nav sūtījis, rodas pamatīgas aizdomas. Vai viņa Zanei ir cits pielūdzējs? Artūrs atkal tiek pārcelts uz citu zonas kameru, viņu kārtējo reizi sagaida jauni apstākļi un kaimiņi. Vai šie kaimiņi būs tikpat draudzīgi, kā tie, kuri bija iepriekšējā kamerā, no kuras viņš tika pārcelts? Māris pilsētā satiek Ievu, kura ir kļuvusi augstprātīga, un saņem no viņas ne vien nicinājumu, bet arī pārmetumus par to, ka tā ir viņa vaina, ka Artūrs ir nokļuvis neapskaužamajā situācijā. Māris mēģina Ievai paskaidrot, ka viņš savu labāko draugu nav nodevis, un lūdz Ievu to pateikt arī Artūram.

21:40

Tēta nedienas 8

8. sezona, 7. sērija. 2019. g.

23:45

Zibsnis 3

3. sezona, 12. sērija. 2016. g.

12.sērija Barijs un laboratorija dzen pēdas noziedzīgam pārcilvēkam Klaivam Jorkinam, kurš nogalina cilvēkus ar pieskārienu un liek līķim sadalīties neparasti lielā ātrumā. Klaivs uzbrūk cilvēkiem, kas reiz ielika viņu aiz restēm, un nākamais upuris viņa sarakstā ir Džo. Barijs palīdz Vollijam kļūt arvien ātrākam – abi kopā trenējas, un Barijs mēģina iemācīt viņam visu, ko prot pats.

00:40

Speciālo uzdevumu vienība S.W.A.T.

1. sezona, 4. sērija. 2017. g.

Speciālo uzdevumu vienība S.W.A.T.

Speciālo uzdevumu vienība S.W.A.T. strādā Losandželosas ielās, kur cīnās pret arvien pieaugošo noziedzību. Kad nolaupītas ģimenes atbrīvošanas laikā izceļas apšaude, un vienības vadītājs ievaino neapbruņotu civiliedzīvotāju, par jauno komandas vadītāju tiek iecelts leitnants Deniels Harelsons, saukts par Hondo. Seriāls visiem izmeklēšanas un spriedzes stāstu cienītājiem – pakaļdzīšanās, izsekošanas, apšaudes, bīstamas situācijas, smagu lēmumu pieņemšana – tas viss ir Speciālās uzdevumu vienības S.W.A.T. ikdiena.

01:40

UgunsGrēks

15. sezona, 4. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

4.sērija Jevgēņija priecājas, ka vakarā varēs dziedāt, jo Fēlikss dodas uz nakts copi. Sandija ar savu piedāvājumu samulsina Dāvidu. Zenta ar savu priekšlikumu pārsteidz Helēnu un Jevgēņiju. Sandija šokēta uzzina, ka Krista redzējusi Intara seju. Zenta gatava izstāstīt patiesību Fēliksam, Helēna viņu aizkavē. Donāts notic, ka Helēnai ir mīļākais. Dana nesaprot, kāpēc Gatis pārskaitījis tik daudz naudas Kristai. Krista uzbrūk Intaram.

02:10

UgunsGrēks

15. sezona, 5. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

5.sērija Kristu pārsteidz Intara paziņojums. Sandija melo Dāvidam, kāpēc ņēmusi no Gata naudu. Helēna un Donāts izskaidrojas, Fēlikss padomā, ka Jevgēņijai ir mīļākais. Sandija apsola izdomāt, kā turpmāk iebiedēt Kristu. Fēlikss gatavojas pieķert Jevgēņiju melos. Dana uzzina, ka Sandija apkrāpusi Gati. Gunārs cenšas aizkavēt Fēliksu. Danai liekas, ka Krista ir simulante.

02:35

UgunsGrēks

15. sezona, 6. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

6.sērija Sandija uztraucas, ka Dana viņu atmaskos. Gatis nespēj noticēt tam, ko Dana stāsta. Magda gatavojas pavadīt vakaru kopā ar Aivaru. Gatis prasa paskaidrojumus "Kristai", Sandija melo Gatim. Dana sašutusi, ka Gatis noticējis "Kristai". Aivars sastrīdas ar Magdu. Gatis noorganizē ģimenes vakariņas. Dana izmanto situāciju, lai atmaskotu "Kristu".

03:15

UgunsGrēks

15. sezona, 7. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

7.sērija Lidija un Gatis dusmojas uz Danu par vakardienas incidentu kafejnīcā. Intaru uztrauc Kristas pieteiktais badastreiks. Gatis nolemj aprunāties ar "Kristas" ārstējošo ārstu. Fēlikss pārdzīvo, ka Jevgēņija viņu krāpj. Dana notic, ka kļūdījusies attiecībā uz "Kristas" veselības stāvokli. Fēlikss noklausās, ka Gunārs viņam melojis. Intars cenšas piespiest Kristu ēst. Aivars redz, kā Fēlikss pārdzīvo. Kristai rodas izdevība piezvanīt Magdai.

03:55

UgunsGrēks

15. sezona, 8. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

8.sērija Krista runā pa telefonu ar Magdu, Intars viņu aptur. Gunārs uzskata, ka Fēliksam vajag izstāstīt patiesību par Jevgēņiju. Sandija izmelojas Magdai par dīvaino telefona zvanu. Magda cenšas salabt ar Aivaru. Sandijai rodas plāns, kā dabūt naudu. Aivars un Fēlikss cenšas iegūt no Gunāra informāciju par Jevgēņiju. Gunārs nolemj pateikt patiesību, bet Fēlikss viņam nenotic. Aivars gandrīz pieķer Sandiju zogam.

04:20

UgunsGrēks

15. sezona, 9. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

9.sērija Sandija dusmojas, ka nav izdevies apzagt Aivaru. Dāvidu pārsteidz Intara rīcība. Zenta nolemj pielabināties Aivaram, lai iegūtu darbu Pētersonu viesnīcā. Krista cenšas atbrīvoties no ieslodzījuma. Zenta noklausās, ka Aivaru interesē Mare SPA hotel dokumenti. Dāvidam nepatīk Sandijas uzbāzība. Lidija pieķer Zentu, atnesot Aivaram Mare SPA hotel dokumentus. Sandija ierauga Intaru un Kristu divdomīgā situācijā.