Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Ceturtdiena, 3. decembris

Evija, Raita, Jogita

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

00:40

Speciālo uzdevumu vienība S.W.A.T.

1. sezona, 5. sērija. 2017. g.

Speciālo uzdevumu vienība S.W.A.T.

Speciālo uzdevumu vienība S.W.A.T. strādā Losandželosas ielās, kur cīnās pret arvien pieaugošo noziedzību. Kad nolaupītas ģimenes atbrīvošanas laikā izceļas apšaude, un vienības vadītājs ievaino neapbruņotu civiliedzīvotāju, par jauno komandas vadītāju tiek iecelts leitnants Deniels Harelsons, saukts par Hondo. Seriāls visiem izmeklēšanas un spriedzes stāstu cienītājiem – pakaļdzīšanās, izsekošanas, apšaudes, bīstamas situācijas, smagu lēmumu pieņemšana – tas viss ir Speciālās uzdevumu vienības S.W.A.T. ikdiena.

01:35

UgunsGrēks

15. sezona, 38. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

38.sērija Fēlikss ir laimīgs, ka piedzimusi meita, un sadzer ar visiem. Magdu aizvaino, ka Krista nelieto viņas dāvināto kosmētikas maciņu. Eva noklausās Danas un Gata sarunu un apvainojas. Magda aiz bēdām iedzer. Gatis cenšas atvainoties Evai, Eva viņam nepiedod. Zentu aizvaino, ka Aivars piešķīris Magdai prēmiju, un nolemj atriebties. Indulis arestē Kristu par zādzību.

02:10

UgunsGrēks

15. sezona, 39. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

39.sērija Donāts ir kategoriski pret, ka Aņa satiekas ar Viktoru. Viktors melo Aņai un lūdz viņai naudu. Aivaru pārsteidz, ka Grīnbergs ļāvis policijai aizturēt Kristu. Aņa lūdz naudu gan Helēnai, gan Donātam. Dāvids lūdz Gati kļūt par Kristas advokātu. Gunārs ierauga Aņu kopā ar Viktoru. Krista vēlas, lai Eva atzīstas, ka auskarus uzdāvinājusi. Donāts piedraud Viktoram. Grīnbergs uzzina, ka Evai ir divas meitas.

02:50

UgunsGrēks

15. sezona, 40. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

40.sērija Grīnbergs piekrīt Evas lūgumam attaisnot Kristu. Indulis ir sašutis par liecības maiņu. Magda uzzina, ka Krista aizturēta. Grīnbergs vēlas ar Evu braukt prom no viesnīcas. Zenta šantažē Magdu, ka viņa dzērumā pārgulējusi ar Fēliksu. Eva cenšas panākt, lai varētu palikt viesnīcā. Fēlikss neatceras, vai pārgulējis ar Magdu. Zenta šantažē arī Fēliksu. Gatis cenšas aizkavēt Grīnberga prombraukšanu. Grīnbergs nokrīt pa kāpnēm.

03:25

UgunsGrēks

15. sezona, 41. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

41.sērija Grīnbergs un Eva atgriežas no slimnīcas. Fēliksam un Magdai rodas ideja, kā izvairīties no Zentas šantāžas. Gatis vēlas satikties ar Evu, Eva piekrīt. Fēlikss melo Zentai, ka gatavs piekāpties viņas šantāžai. Dana nolemj, ka viņai jāsatiek Gatis. Krista tiek izlaista no apcietinājuma, Dāvids viņai sarūpē romantisku pārsteigumu. Fēlikss un Magda lūdz palīdzību Mildai. Dana pieķer Gati kopā ar Evu.

03:55

UgunsGrēks

15. sezona, 42. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

42.sērija Fēlikss nolemj, ka par Zentas šantāžu ir jāizstāsta Aivaram. Dana ierodas pie Grīnberga un izstāsta viņam par Evas un Gata romānu. Edijs uzzina, ka Sandija bija nolaupījusi Kristu. Zenta atklāj Aivaram, ka Fēlikss un Magda ir pārgulējuši. Aivars Zentai nenotic. Grīnbergs atsakās dzert Evas dotās zāles. Edijs sāk novērot Sandiju. Viesnīcas darbinieki atsakās runāt ar Zentu. Edijs uzdod nepatīkamu jautājumu Sandijai.

04:25

UgunsGrēks

15. sezona, 43. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

43.sērija Sandija cenšas iepatikties Edijam. Fēlikss dodas izņemt no slimnīcas Jevgēņiju un meitu. Gatim nepatīk, ka Edijam ir negatīva attieksme pret Sandiju. Magda apņemas nedzert. Gatis gandrīz pieķer Sandiju un Dinu gultā. Zenta pārdzīvo, ka tiek ignorēta. Sandija taisnojas Gatim par Grīnbergu apzagšanas mēģinājumu. Zenta kārdina Magdu ar alkoholu. Aņa noklausās, ka Donāts piedāvā Viktoram naudu par šķiršanos no Aņas.

06:00

Tiešraide

900 sekundes

8. sezona, 231. sērija. 2020. g.

900 sekundes

Īemīļotais rīta raidījums "900 sekundes" katru darba dienu plkst.6:00 kanālā TV3! Ik darbdienas rītu skatītāju modina un par aktuālo informē raidījuma moderatori Kristīne Garklāva, Arta Skuja un Tālis Eipurs.

08:30

Bondi vetārsts-6

6. sezona, 7. sērija. 2014. g.

09:30

Atkārtojums

Gandrīz ideālas vakariņas 9

9. sezona, 39. sērija. 2020. g.

39.raidījums Latvijā dzīvojošais brazīliešu futbolists, reperis un multimākslinieks Felipe Gabriel Xavier šoreiz viesus uzņems pie sevis un galdā cels un savus viesus lutinās arī ar brazīliešu garšām. Uzzināsim, kas Felipi ar atvedis uz Latviju un kā viņš šeit pašlaik ir iejuties. Uzzināsim arī daudz ko citu par Felipi un to, kāpēc viņš savus viesus "izlika" uz balkona? Izklaidē Felipe sagatavojis pārsteigumu, kurš aizraus visus dalībniekus!

11:05

Meittenes 4

4. sezona, 28. sērija. 2014. g.

Meittenes 4

28. sērija Iesniedzot pieteikumu laulību reģistrācijai, Maša un Zvonarjs uzzina, ka līgavainis jau ir precējies. Ļoļa un Gena steidz sagatavot dāvanu Mašas un Zvonarja kāzām un pasūta draugu portretu.

11:35

Džima Dēļ

1. sezona, 11. sērija. 2001. g.

Džima Dēļ

11.sērija Šerila atstāj Džimam pieskatīt bērnus kopā ar Greisijas draudzenēm futbola spēles laikā. Nākamajā dienā Šerila saņem zvanu no vienas no meiteņu mammām, kura sūdzas, ka viņas meita rupji lamājas. Džims ir aizvainots, ka Šerila uzreiz pieņem, ka tā ir viņa vaina, un nostājas pret viņu.

12:05

Džima Dēļ

1. sezona, 12. sērija. 2001. g.

Džima Dēļ

12.sērija Džims un Šerila piekrīt, ka Rūbija kļūst par modeli kādā Deinas uzņēmuma cepumu reklāmā. Tikai šo vienu reizi. Taču, kad fotogrāfs pasaka, ka Rūbija ir dzimusi modele, Džims sameklē Rūbijai aģentu. Šerila gan nepavisam nav priecīga par šo pavērsienu.

12:35

Vajātie. Lielbritānija 5

5. sezona, 6. sērija. 2020. g.

13:40

Nozieguma skelets 11

11. sezona, 22. sērija. 2015. g.

Nozieguma skelets 11

22. sērija Komanda turpina meklēt sērijveida slepkavu, kurš ir iesaukts par Leļļinieku, jo viņa upurus atrod, pārvērstus par marionetēm. Brenanu nomoka pārliecība, ka slepkava jau būtu notverts, ja viņa nebūtu uz brīdi aizgājusi no darba. Viņu vajā murgi un bezmiegs, taču tas vēl nav viss – Būts atklāj, ka tieši uz viņu cenšas atstāt iespaidu noslēpumainais Leļļinieks.

14:40

Atkārtojums

Nemīlētie

1. sezona, 53. sērija. 2020. g.

Nemīlētie

53. sērija Kārtējā Ievas un viņas mammas saruna par naudas tēmu beidzas ar strīdu – Ieva grib daudz vairāk naudas, nekā mamma viņai dod, kaut arī tā nav Kornēlijas nauda, bet pieder Normundam. Artūra sievasmāte gan uzskata, ka zina labāk, kā rīkoties ar lielo naudas summu, kura patiesībā viņai nepieder – tas ir kukulis, kuru Ieva tā arī nenodeva tiesnesim, kurš izskatīja Artūra lietu. Divās atšķirīgās Rīgas kafejnīcās vienlaicīgi notiek divas tikšanās – Oskars Zīle satiekas ar patēvu Raimondu Katlapu un saņem no viņa izdevīgu biznesa piedāvājumu, bet Normunds beidzot tiekas ar tiesnesi, kurš notiesāja viņa brāli un ielika uz daudziem gadiem cietumā. Juris Katlaps kļūst par liecinieku kārtējam Ievas un viņas mammas strīdam par naudu – Ieva vēlas pirkt jaunu mašīnu, bet mamma pret šo ideju ir noliedzoša – viņa neļaus meitai vējā izmest naudu, jo vairāk tāpēc, ka blakus Kornēlijas meitai arvien biežāk parādās turīgā uzņēmuma dēls. Pēc tikšanās ar tiesnesi, Normunds dalās savās izbailēs par Ievu un aizsteidzas uz sava brāļa sievas dzīvokli, kur viņai pajautā tieši par kukuli tiesnesim, bet te iejaucas Ievas mammas Kornēlija un sāk aizstāvēt savu meitu. Makars Juri, kurš ir kļuvis pārdrošs un dod pārāk daudz padomu mafijas bosam, tikšanās laikā noliek pie vietas, bet Makara sievu Valēriju ļoti aizkustina avīzē izlasīts raksts par meiteni, kura sirgst ar smagu slimību un ir palikusi viena bez tēva un tuvākajiem ģimenes locekļiem.

15:15

Atkārtojums

Nemīlētie

1. sezona, 54. sērija. 2020. g.

Nemīlētie

54. sērija Zīle, Lorenss un Normunds vienojas par to, kā labāk iekārtot firmu, lai par to pēc iespējas mazāk interesētos finanšu policija, viņi vēlas atrast arī neitrālu cilvēku, kurš varētu kļūt par viņu izveidotās firmas direktoru. Valērija mēģina aizkustināt Makaru un palīdzēt nabaga vientuļajai, slimajai meitenei – viņai nepieciešama liela naudas summa, lai veiktu operāciju ārzemēs. Lorenss beidzot saviem jaunajiem draugiem izstāsta patiesību – sarežģīto naudas nopelnīšanas shēmu nav izdomājis viņš, bet gan Oskara tēvs Mārtiņš. Nedabūjusi no sava vīra ne naudu, ne sapratni, Valērija nolemj pati atrast Gabriēlu – meiteni, kurai nepieciešama operācija ārzemēs. Māris no Zīles saņem pirmo uzdevumu – atrast parādnieku Tomu un izsist no viņa trīs tūkstošus latu, kuru viņš ir parādā Oskaram. Nokļuvis norādītajā vietā, Māris satiek ne vien Zīles parādnieku, bet arī valdzinošu meiteni – Gabriēlu. Cietuma teritorijā satiekas un iepazīstas Artūrs un Zīles tēvs Mārtiņš, bet gādīgajai Valērijai beidzot izdodas iegūt Gabrielas numuru, sazvanīt viņu un izteikt piedāvājumu tikties un parunāties.

17:00

Divarpus vīri 2

2. sezona, 5. sērija. 2004. g.

Divarpus vīri 2

5. sērija Čārlijs iepazīstas ar sievieti, kura nepadodas viņa valdzinājumam. Jo ilgāk viņam nākas cīnīties par sievietes uzmanību, jo spēcīgākas kļūst viņa jūtas.

17:30

Divarpus vīri 2

2. sezona, 6. sērija. 2004. g.

Divarpus vīri 2

6. sērija Alans nenogurstoši noliedz apgalvojumu, ka viņš reiz bērnībā nozaga rotaļlietu, taču klusībā baidās, ka notikušo vienkārši neatceras. Izrādās, ka Čārlijam ir kāds noslēpums.

18:00

Tiešraide

TV3 ziņas īsumā

8. sezona, 231. sērija. 2020. g.

18:10

Gandrīz ideālas vakariņas 9

9. sezona, 40. sērija. 2020. g.

40.raidījums Miķelis Visockis savas vakariņas viesiem gatavos ar lielu rūpību un skurpolozu pieeju – produktu izcelsme, krāsa un forma jau veikalā tiks rūpīgi izvērtēta. Gatavošanas procesā uzzināsim, kāpēc Miķelim vajadzēs ugunsdzēšamo aparātu un kādus netīros darbus viņš darījis ārzemēs. Vakara gaitā starp viesiem izvērtīsies neparasti karstas diskusijas par pirmajiem randiņiem – kuram tad īsti ir jāmaksā par maltīti restorānā, ja puisis ir nabadzīgs vai dāma izlepusi? Visbeidzot vakara izklaidē Miķelis būs sarūpējis tik spriedzes pilnu aktivitāti, ka viesi dabūs ne tikai pa pirkstiem, bet arī tiks iztricināti līdz dvēselei. Vai šādi pavērsieni garantēs Miķelim uzvaru?

19:10

Tiešraide

Bez Tabu

23. sezona, 241. sērija. 2020. g.

Bez Tabu

"Bez Tabu" saglabā savas pamatvērtības – īpašo skatījumu uz notikumiem, problēmām, cilvēkiem un viņu rīcību dažādās dzīves situācijās. "Lai varētu ieraudzīt savu spoguļattēlu, ir jāprot skatīties arī no mundiera otras – ne tikai parādes puses," pauž raidījuma veidotāju filozofija. "Tāpēc ņemsim uz grauda blēžus un krāpniekus, būsim neiecietīgi pret ierēdņu neiecietību un patvaļu. Solām daudz neparastus, ekstrēmus un oriģinālus stāstus!"

20:00

Tiešraide

TV3 Ziņas

22. sezona, 242. sērija. 2020. g.

20:33

Tiešraide

Sporta ziņas

22. sezona, 286. sērija. 2020. g.

20:37

Tiešraide

Laika ziņas

22. sezona, 286. sērija. 2020. g.

20:40

Tiešraide

Degpunktā

10. sezona, 231. sērija. 2020. g.

Degpunktā

Degpunktā – tās ir operatīvas kriminālziņas, ziņas par avārijām uz Latvijas ceļiem un cita informācija no "karsto" notikumu epicentra.

21:05

Nemīlētie

1. sezona, 55. sērija. 2020. g.

Nemīlētie

55. sērija Artūrs sarunas laikā ar Mārtiņu Zīli sagaida no zonas autoritātes ne vien atbalstu, bet arī ierosinājumu – ja vien Artūrs to vēlētos, Mārtiņš var parunāt ar cietuma vadību, lai Normunda brāli pārceļ uz Zīles vecākā kameru. Pilsētas picērijā Gabriēla satiek Valēriju, kura smagi slimajai meitenei piedāvā palīdzību, bet Zīles jaunākā kompānija dara visu, lai zonā izdomātā Oskara tēva afēra ar fūrēm tiktu iedzīvināta ne tikai domās un sarunās. Satiekot Zani, Normunds viņai atzīstas, ka netic Ievas vārdiem un tam, ka viņa ir nodevusi kukuli tiesnesim, kurš izskatīja Artūra lietu, tomēr Zane mēģina aizstāvēt un attaisnot savu radinieci. Bet Māris jau vairākas dienas meklē meiteni, kuru nesen saticis zirgaudzētavā.

21:45

Zebra 4

4. sezona, 48. sērija. 2020. g.

22:00

Operācija: Jauna dzīve

1. sezona, 9. sērija. 2020. g.

9.sērija Šoreiz satiksim īpašā dēliņa mammu, smalko un sievišķīgo, bet raksturā stipro Nataļju, kura modīsies pēc 10 stundu garās sejas un krūšu operācijas, kuras laikā ar pacienti darbojās teju vai visi klīnikas vadošie plastiskie ķirurgi. Uzzināsim, kādus soļus mūsu dalībnieki spers jaunas dzīves virzienā, piepildot ieceres un sapņus, kuru atlikšanai nu vairs nedrīkst būt atrunu. Saprotot, ka visa Latvija ar interesi sekos, vai mediķu ieguldījums atmaksāsies un jauna dzīve ir iespējama, uzvarētāji meklēs motivāciju un atbalstu no "spēka cilvēkiem". Vientuļā māmiņa Ineta, kas piedzīvojusi smagas bērnības traumas, samierinoties ar mīļotās māsas pazušanu bez vēsts un gadiem ilgi kopjot māti, izskatījās daudz vecāka par saviem gadiem. Nu cerībā atgūt ticību mīlestībai un jaunam sākumam, kā arī pieņemt sevi par jaunu, skaistu sievieti, viņa dosies uz emocionālu tikšanos pie psiholoģes Ingas Bērziņas. Leila, kas bērnībā piedzīvojusi atkārtotu seksuālu vardarbību un emocionāli, kā pati atklāj, pirms dalības šovā bija sagrauta, nu palēnām atplaukst jaunā veidolā un ir apņēmības pilna sarakstīt grāmatu, daloties savā stāstā un iedrošinot citas sievietes, kas pārdzīvojušas seksuālu pazemojumu. Lai gūtu iedvesmu topošajam romānam, pie kura Leila jau sākusi strādāt, viņa tiksies ar Lindu Mūrnieci – sievieti, kas atzinību iemantojusi ne tikai ar saviem politiskajiem un uzņēmējdarbības panākumiem, bet arī ar atklātību, esot neskaitāmu sieviešu iedvesmas avots. Savukārt, Renāru gaida pasakains notikums – viņa un sievas gatavošanās kāzām izvērtīsies pasakainā stāstā, kad pārim tiks dāvāti ne tikai gredzeni, bet arī neticami skaista, pašas līgavas izvēlēta kāzu kleita.

23:05

Rezidents 3

3. sezona, 20. sērija. 2019. g.

Rezidents 3

20.sērija Eidžī un Minai ir pacients salsas dejotājs ar sirds mazspēju. Lai arī ārstēšana ir veiksmīga, viņš nolemj vairs nedejot. Nikai ir paciente Džastina, kura no bojāta zoba ieguvusi smadzeņu iekaisumu. Izrādās, ka Džastina koledžas laikos ir bijusi Keina draudzene, un atklāj interesantus faktus par viņa pagātni. Slimnīcai izdodas izskaust nāvējošo sēnīti, un vairs neviens nav inficēts. Kims izsaka Konrādam negaidītu piedāvājumu.

00:00

Trīs vidusskolnieki cenšas kļūt populāri, sarīkojot izcilu dzimšanas dienas ballīti. Tomasa vecāki nedēļas nogalē atstāj māju dēla pārziņā, taču vēlas, lai viņš neaicina pārāk daudz viesu un nebrauc ar tēva mašīnu. Vecāku brīdinājumu dēļ Tomass negrib rīkot ballīti savās mājās, bet viņa draugs Kosta turpina īstenot plānu. Puiši grib sarīkot neaizmirstamu ballīti un nofilmēt visu. Iecere bija gana nevainīga, taču nekas nespēja sagatavot puišus šai ballītei. Informācija par to izplatās gaismas ātrumā, tāpēc haotiskajā gaisotnē izplēnē sapņi, sabrūk reputācijas un dzimst leģendas.

01:45

UgunsGrēks

15. sezona, 44. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

44.sērija Aņa atsakās pusdienot kopā ar Donātu. Zenta vēlas izlūgties piedošanu par šantāžu. Donāts cenšas runāt ar Aņu par Viktoru, Aņa Donātā neklausās. Magdai paliek Zentas žēl un viņa ierosina atcelt Zentas bikotu. Aņa pārdzīvo, ka Donāts uz viņu sakliedzis. Helēna apsola Aņai noorganizēt tikšanos ar Viktoru. Grīnbergam ir aizdomas, ka Eva sazinās ar Gati. Eva nezina, kā Grīnbergam izmeloties.

02:20

UgunsGrēks

15. sezona, 45. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

45.sērija Fēlikss un Jevgēņija ierodas viesnīcā ar jaundzimušo meitu. Grīnbergs cenšas noklausīties, ar ko Eva runā pa telefonu. Fēlikss un Jevgēņija atzīstas, ka vēl nav izdomājuši meitiņai vārdu. Dana slepus lasa Gatim pienākošas īsziņas. Fēlikss lūdz Aivaru kļūt par meitiņas krusttēvu. Intars vēlas Kristu uzaicināt uz satikšanos. Viesnīcā ierodas Elīna un paziņo Kristai, ka gaida bērnu no Dāvida.

02:50

UgunsGrēks

15. sezona, 46. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

46.sērija Krista nespēj noticēt, ka Elīna stāsta patiesību. Jevgēņija atklāj, ka kāds no bērna ratiņiem nozadzis aploksni ar naudu. Dāvids nesaprot, kāpēc Krista uz viņu dusmojas. Fēlikss pārmeklē Intaru, bet aploksni ar naudu neatrod. Krista gaida atvainošanos no Evas. Magda pasaka Fēliksam, ka Intars paņēmis aploksni ar naudu. Dāvids grib noskaidrot, kurš uzpirka Elīnu. Fēlikss atgūst naudu. Elīna aizbēg no Dāvida.

03:25

UgunsGrēks

15. sezona, 47. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

47.sērija Elīna vēlas no Intara naudu par meliem Kristai. Donāts dusmojas, ka Helēna viņam aiz muguras gatavojas organizēt Aņas un Viktora tikšanos. Intars melo Kristai, ka Elīnu bija atsūtījusi Sandija. Vadims uzzina, ka Aņa satiekas ar Viktoru, un ļoti sadusmojas. Eva paziņo Gatim, ka ir gatava šķirties. Aņa grib aizbēgt ar Viktoru. Viktors nozog Gunāram koferīti ar naudu. Danu pārsteidz Evas attieksme.

04:00

UgunsGrēks

15. sezona, 48. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

48.sērija Viktors ir šokā par naudas daudzumu, kas atrodas koferītī. Gunārs ir izmisis, ka viņam pazudis koferītis ar naudu. Vadims pasaka Donātam un Helēnai, ka Aņa gatavojas viena pati aizceļot. Gunārs meklē Viktoru, lai atgūtu naudu. Zenta cer labi nopelnīt, ja atradīs Viktoru. Viktors atnes koferīti ar naudu Vadimam. Donāts netic, ka Viktors koferīti atnesis labprātīgi. Viesnīcā ierodas Luīze un šokē Vadimu.