Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Trešdiena, 2. decembris

Meta, Sniedze

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

00:45

Atkārtojums

Pasažieri

2016. g.

Kosmiskais kuģis ar pieciem tūkstošiem pasažieriem, kuri ir iegremdēti mākslīgajā sapnī, ceļo uz planētu, kas viņiem kļūs par jauno mājvietu. Negaidītas sistēmas kļūmes dēļ divi pasažieri Džims un Aurora pamostas ātrāk un saprot, ka līdz ceļojuma galapunktam vēl ir jālido 90 gadi, kas nozīmē, ka dzīves atlikušo daļu viņiem nāksies pavadīt divatā, kosmiskā kuģa greznajā interjerā. Laiks skrien, un pakāpeniski viņi sajūt abpusējas simpātijas... Taču pēkšņi atklājas, ka kuģim draud briesmas...

02:55

UgunsGrēks

15. sezona, 35. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

35.sērija Sandija vēlas, lai Dins nevienam nestāsta par kopā pavadīto nakti. Aņa ir nelaimīga, ka izjūk randiņš ar Viktoru. Gatim aizvien vairāk iepatīkas Sandija. Viktors piedzirda Helēnu un apgalvo, ka cienīs Aņu. Aivars nolemj atvainoties Grīnbergu pārim par Kristas un Magdas uzvedību. Eva sarunā ar Gati satikšanos. Donāts uzzina, ka Aņa draudzējas ar Viktoru. Grīnbergs pieķer Evu un Gati saunā.

03:30

UgunsGrēks

15. sezona, 36. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

36.sērija Eva cenšas saprast, cik īsti naudas ir Grīnbergam. Sandija uzzina, ka Eva un Gatis ir pārgulējuši. Magda apsveic Kristu vārda dienā. Krista pārdzīvo, ka Eva un Gatis par viņas vārda dienu aizmirsuši. Sandijai rodas plāns, kā ieriebt Kristai. Gatis izlasa Sandijas rakstīto zīmīti un sadusmojas. Magda lūdz Evu, lai viņa apsveic Kristu vārda dienā. Eva uzdāvina Kristai auskarus. Dana uzdod nepatīkamu jautājumu Gatim.

04:05

UgunsGrēks

15. sezona, 37. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

37.sērija Dana vēlas aprunāties ar Kristu un noskaidrot viņas zvana iemeslus. Fēlikss ir satraucies, ka Jevgēņijai kuru katru dienu jādzemdē. Sandija vēlas pabojāt Kristas mierīgo dzīvi. Kristu pārsteidz Danas pārmetumi. Sandija izliekas par Kristu un apvaino Jevgēņiju. Fēlikss satver Kristu un liek viņai atvainoties Jevgēņijas priekšā. Sandija apzog Grīnbergu numuru un izliekas Grīnberga priekšā par Kristu.

05:00

Gandrīz ideālas vakariņas 4

4. sezona, 45. sērija. 2012. g.

Gandrīz ideālas vakariņas 4

Gandrīz ideālas vakariņas ietvaros sabiedrībā zināmi cilvēki atklās daudz nezināma par savu privāto dzīvi, ļaus viesoties savās mājās un tos varēs ieraudzīt vēl neredzētās situācijās. Solās būt patiesi interesanti! Sekojiet jaunākajai informācijai TV3 un www.tv3.lv!

06:00

Tiešraide

900 sekundes

8. sezona, 230. sērija. 2020. g.

900 sekundes

Īemīļotais rīta raidījums "900 sekundes" katru darba dienu plkst.6:00 kanālā TV3! Ik darbdienas rītu skatītāju modina un par aktuālo informē raidījuma moderatori Kristīne Garklāva, Arta Skuja un Tālis Eipurs.

08:30

Bondi vetārsts-6

6. sezona, 6. sērija. 2014. g.

09:30

Atkārtojums

Gandrīz ideālas vakariņas 9

9. sezona, 38. sērija. 2020. g.

38.raidījums Šovakar ciemosimies pie tautā iemīļotās aktrises, dziedātājas un pasākumu vadītājas Vitas Baļčunaites, kura savus viesus uzņems draugu mājā. Šīs vakariņas būs īpašas ar to, ka tās nebūt nebūs pēc etiķetes, taču tas netraucēs viesu garšu kārpiņām izbaudīt Vitas sagatavotos ēdienus un arī atgriezties bērnībā. Uzzināsim kāpēc Felipe uz vakariņām ir atnesis kartupeli un kā Vita spēj atdarināt multfilmu varoņu balsis?

11:05

Meittenes 4

4. sezona, 27. sērija. 2014. g.

Meittenes 4

27. sērija Ļoļa uzzina, ka Fjodors ir miris. Viņa kopā ar Genu dodas uz Fjodora bērēm. Tur visi viņu uztver kā oligarha atraitni. Palna saprot, ak dzīve ir īsa un uzsāk attiecības ar Koļu.

11:35

Džima Dēļ

1. sezona, 9. sērija. 2001. g.

Džima Dēļ

9.sērija Endijam ir jauna draudzene, un Šerila vēlas, lai Džims ir pret viņu jauks, jo šī ir pirmā Endija draudzene kopš Kerijas un reizē arī Rūbijas klavierskolotāja Eliša. Diemžēl Eliša aizvaino Džimu, paziņojot, ka ir veģetāriete, ka Dievs ir sieviete, un ka viņa ir Džima futbolkomandas galveno konkurentu fane. Kad vēlāk Eliša un Endijs noraida Šerilas un Džima uzaicinājumus ciemos, Šerila domā, ka tas ir Džima dēļ, taču izrādās, ka Elišai Šerila šķiet pārāk perfekta.

12:05

Džima Dēļ

1. sezona, 10. sērija. 2001. g.

Džima Dēļ

10.sērija Uz Ziemassvētkiem ciemos ierodas Šerilas māte Megija un vēlas pie Šerilas arī palikt. Džims un Šerila vēlētos, lai Megija paliek viesnīcā, taču nezina, kā lai viņai to pasaka, neaizvainojot viņu. Kad Džims to beidzot pasaka, Megija vecmāmiņas pērļu kaklarotu atdod Deinai. Šerila ir sabēdājusies un dodas uz lidostu atvainoties Megijai, taču uzzina, ka tam, ka pērļu kaklarotu viņa atdevusi Deinai pavisam citu iemeslu dēļ.

12:35

Vajātie. Lielbritānija 5

5. sezona, 5. sērija. 2020. g.

13:40

Nozieguma skelets 11

11. sezona, 21. sērija. 2015. g.

Nozieguma skelets 11

21. sērija Džefersona institūta komandai ir jāsadarbojas ar franču inspektoru, jo stikla pārstrādes fabrikā ir atrasts līķis, kuram zobos ir briljants. Hodžinss turpina fizioterapiju un piedzīvo pēkšņu uzlabošanos, nejauši apgāžot priekšmetus laboratorijā, jo kājas muskuļos negaidīti sākas spazmas. Būtam diagnosticē acu kaiti, kuras dēļ ir jāvalkā brilles.

14:40

Atkārtojums

Nemīlētie

1. sezona, 52. sērija. 2020. g.

Nemīlētie

52. sērija Visi Artūra tuvākie gatavojas izšķirošajai tiesas dienai, visi tic, ka Normunda brālis saņems mazāko iespējamo sodu, jo zina, ka Ieva ir iedevusi lielu kukuli, lai tiesnesis samazinātu gadus, kuri Artūram jāpavada cietumā. Kamēr Ieva atrodas tiesas zālē, viņas dzīvoklī saimnieko mamma, kura sagaida viesi – Juri, izskatās, ka abi pamazām atrod kopēju valodu, Kornēlijai patīk meitas jaunais draugs un viņai ir svarīgi, lai meita aizmirst viņai tik nepatīkamo znotu. Lai arī Artūra sprieduma dēļ visi draugi ir bez noskaņojuma, dzīve tomēr neapstājas. Draugu kompānija apsver izdevīgu uzņēmējdarbības shēmu, kura tiek piedāvāta Lorensa Zīlem un Normundam, jo šobrīd visiem nauda ir nepieciešama kā nekad agrāk. Zane mierina pusmāsu Ievu par ilgajiem gadiem, kuri zonā būs jāpavada viņas vīram Artūram, bet pati Ieva ir nemierīga, jo uzzina, ka Normunds grib satikties ar tiesnesi un noskaidrot, kāpēc, lai gan paņēmis kukuli, vienalga notiesājis Artūru uz daudziem gadiem. Ieva pieprasa savai mammai, lai tā atdod kukulim paredzēto naudu, viņa vēlas to atdot Normundam. Bet Raimonds Katlaps palūdz Sofiju, lai viņa piezvana savam dēlam Oskaram un vienojas par abu tikšanās laiku – Raimonds Oskaram grib piedāvāt ļoti labu biznesa piedāvājumu.

15:15

Atkārtojums

Nemīlētie

1. sezona, 53. sērija. 2020. g.

Nemīlētie

53. sērija Kārtējā Ievas un viņas mammas saruna par naudas tēmu beidzas ar strīdu – Ieva grib daudz vairāk naudas, nekā mamma viņai dod, kaut arī tā nav Kornēlijas nauda, bet pieder Normundam. Artūra sievasmāte gan uzskata, ka zina labāk, kā rīkoties ar lielo naudas summu, kura patiesībā viņai nepieder – tas ir kukulis, kuru Ieva tā arī nenodeva tiesnesim, kurš izskatīja Artūra lietu. Divās atšķirīgās Rīgas kafejnīcās vienlaicīgi notiek divas tikšanās – Oskars Zīle satiekas ar patēvu Raimondu Katlapu un saņem no viņa izdevīgu biznesa piedāvājumu, bet Normunds beidzot tiekas ar tiesnesi, kurš notiesāja viņa brāli un ielika uz daudziem gadiem cietumā. Juris Katlaps kļūst par liecinieku kārtējam Ievas un viņas mammas strīdam par naudu – Ieva vēlas pirkt jaunu mašīnu, bet mamma pret šo ideju ir noliedzoša – viņa neļaus meitai vējā izmest naudu, jo vairāk tāpēc, ka blakus Kornēlijas meitai arvien biežāk parādās turīgā uzņēmuma dēls. Pēc tikšanās ar tiesnesi, Normunds dalās savās izbailēs par Ievu un aizsteidzas uz sava brāļa sievas dzīvokli, kur viņai pajautā tieši par kukuli tiesnesim, bet te iejaucas Ievas mammas Kornēlija un sāk aizstāvēt savu meitu. Makars Juri, kurš ir kļuvis pārdrošs un dod pārāk daudz padomu mafijas bosam, tikšanās laikā noliek pie vietas, bet Makara sievu Valēriju ļoti aizkustina avīzē izlasīts raksts par meiteni, kura sirgst ar smagu slimību un ir palikusi viena bez tēva un tuvākajiem ģimenes locekļiem.

17:00

Divarpus vīri 2

2. sezona, 3. sērija. 2004. g.

Divarpus vīri 2

3. sērija Džeikam draud īslaicīga izslēgšana no skolas par rupju izturēšanos pret skolotāju. Lai to novērstu, Čārlijs dodas brāļadēlam palīgā, tomēr viņa centieni nevainagojas ar panākumiem.

17:30

Divarpus vīri 2

2. sezona, 4. sērija. 2004. g.

Divarpus vīri 2

4. sērija Džeiks ir sajūsmā par savas mātes jauno draugu, bet Alans nespēj izprast dēla sajūsmu. Evelīna aizņemas Čārlija automašīnu, lai atstātu iespaidu uz arābu princi.

18:00

Tiešraide

TV3 ziņas īsumā

8. sezona, 230. sērija. 2020. g.

18:10

Gandrīz ideālas vakariņas 9

9. sezona, 39. sērija. 2020. g.

39.raidījums Latvijā dzīvojošais brazīliešu futbolists, reperis un multimākslinieks Felipe Gabriel Xavier šoreiz viesus uzņems pie sevis un galdā cels un savus viesus lutinās arī ar brazīliešu garšām. Uzzināsim, kas Felipi ar atvedis uz Latviju un kā viņš šeit pašlaik ir iejuties. Uzzināsim arī daudz ko citu par Felipi un to, kāpēc viņš savus viesus "izlika" uz balkona? Izklaidē Felipe sagatavojis pārsteigumu, kurš aizraus visus dalībniekus!

19:10

Tiešraide

Bez Tabu

23. sezona, 240. sērija. 2020. g.

Bez Tabu

"Bez Tabu" saglabā savas pamatvērtības – īpašo skatījumu uz notikumiem, problēmām, cilvēkiem un viņu rīcību dažādās dzīves situācijās. "Lai varētu ieraudzīt savu spoguļattēlu, ir jāprot skatīties arī no mundiera otras – ne tikai parādes puses," pauž raidījuma veidotāju filozofija. "Tāpēc ņemsim uz grauda blēžus un krāpniekus, būsim neiecietīgi pret ierēdņu neiecietību un patvaļu. Solām daudz neparastus, ekstrēmus un oriģinālus stāstus!"

20:00

Tiešraide

TV3 Ziņas

22. sezona, 241. sērija. 2020. g.

20:33

Tiešraide

Sporta ziņas

22. sezona, 285. sērija. 2020. g.

20:37

Tiešraide

Laika ziņas

22. sezona, 285. sērija. 2020. g.

20:40

Tiešraide

Degpunktā

10. sezona, 230. sērija. 2020. g.

Degpunktā

Degpunktā – tās ir operatīvas kriminālziņas, ziņas par avārijām uz Latvijas ceļiem un cita informācija no "karsto" notikumu epicentra.

21:05

Nemīlētie

1. sezona, 54. sērija. 2020. g.

Nemīlētie

54. sērija Zīle, Lorenss un Normunds vienojas par to, kā labāk iekārtot firmu, lai par to pēc iespējas mazāk interesētos finanšu policija, viņi vēlas atrast arī neitrālu cilvēku, kurš varētu kļūt par viņu izveidotās firmas direktoru. Valērija mēģina aizkustināt Makaru un palīdzēt nabaga vientuļajai, slimajai meitenei – viņai nepieciešama liela naudas summa, lai veiktu operāciju ārzemēs. Lorenss beidzot saviem jaunajiem draugiem izstāsta patiesību – sarežģīto naudas nopelnīšanas shēmu nav izdomājis viņš, bet gan Oskara tēvs Mārtiņš. Nedabūjusi no sava vīra ne naudu, ne sapratni, Valērija nolemj pati atrast Gabriēlu – meiteni, kurai nepieciešama operācija ārzemēs. Māris no Zīles saņem pirmo uzdevumu – atrast parādnieku Tomu un izsist no viņa trīs tūkstošus latu, kuru viņš ir parādā Oskaram. Nokļuvis norādītajā vietā, Māris satiek ne vien Zīles parādnieku, bet arī valdzinošu meiteni – Gabriēlu. Cietuma teritorijā satiekas un iepazīstas Artūrs un Zīles tēvs Mārtiņš, bet gādīgajai Valērijai beidzot izdodas iegūt Gabrielas numuru, sazvanīt viņu un izteikt piedāvājumu tikties un parunāties.

21:40

Tēta nedienas 8

8. sezona, 8. sērija. 2019. g.

23:45

Zibsnis 3

3. sezona, 13. sērija. 2016. g.

13.sērija Pēc palīdzības izmisīgi lūdz Džese. Jau divas nedēļas nav ne ziņas, ne miņas no viņas tēva, kurš devies uz Gorillu pilsētu uz Zemes 2. Viņš desmit cilvēku ekspedīcijā devies satikties ar gorillām un pazudis. Visi pārējie ekspedīcijas dalībnieki ir atrasti nogalināti, bet Harijs ir pazudis. Barijs, Cisko, Keitlina un Džulians dodas uz Zemi 2 meklēt Hariju. Uz Zemes 2 viņus uzreiz nolaupa Grods, kurš lūdz palīdzību, lai apturētu Solovāru.

00:40

Speciālo uzdevumu vienība S.W.A.T.

1. sezona, 5. sērija. 2017. g.

Speciālo uzdevumu vienība S.W.A.T.

Speciālo uzdevumu vienība S.W.A.T. strādā Losandželosas ielās, kur cīnās pret arvien pieaugošo noziedzību. Kad nolaupītas ģimenes atbrīvošanas laikā izceļas apšaude, un vienības vadītājs ievaino neapbruņotu civiliedzīvotāju, par jauno komandas vadītāju tiek iecelts leitnants Deniels Harelsons, saukts par Hondo. Seriāls visiem izmeklēšanas un spriedzes stāstu cienītājiem – pakaļdzīšanās, izsekošanas, apšaudes, bīstamas situācijas, smagu lēmumu pieņemšana – tas viss ir Speciālās uzdevumu vienības S.W.A.T. ikdiena.

01:35

UgunsGrēks

15. sezona, 38. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

38.sērija Fēlikss ir laimīgs, ka piedzimusi meita, un sadzer ar visiem. Magdu aizvaino, ka Krista nelieto viņas dāvināto kosmētikas maciņu. Eva noklausās Danas un Gata sarunu un apvainojas. Magda aiz bēdām iedzer. Gatis cenšas atvainoties Evai, Eva viņam nepiedod. Zentu aizvaino, ka Aivars piešķīris Magdai prēmiju, un nolemj atriebties. Indulis arestē Kristu par zādzību.

02:10

UgunsGrēks

15. sezona, 39. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

39.sērija Donāts ir kategoriski pret, ka Aņa satiekas ar Viktoru. Viktors melo Aņai un lūdz viņai naudu. Aivaru pārsteidz, ka Grīnbergs ļāvis policijai aizturēt Kristu. Aņa lūdz naudu gan Helēnai, gan Donātam. Dāvids lūdz Gati kļūt par Kristas advokātu. Gunārs ierauga Aņu kopā ar Viktoru. Krista vēlas, lai Eva atzīstas, ka auskarus uzdāvinājusi. Donāts piedraud Viktoram. Grīnbergs uzzina, ka Evai ir divas meitas.

02:50

UgunsGrēks

15. sezona, 40. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

40.sērija Grīnbergs piekrīt Evas lūgumam attaisnot Kristu. Indulis ir sašutis par liecības maiņu. Magda uzzina, ka Krista aizturēta. Grīnbergs vēlas ar Evu braukt prom no viesnīcas. Zenta šantažē Magdu, ka viņa dzērumā pārgulējusi ar Fēliksu. Eva cenšas panākt, lai varētu palikt viesnīcā. Fēlikss neatceras, vai pārgulējis ar Magdu. Zenta šantažē arī Fēliksu. Gatis cenšas aizkavēt Grīnberga prombraukšanu. Grīnbergs nokrīt pa kāpnēm.

03:25

UgunsGrēks

15. sezona, 41. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

41.sērija Grīnbergs un Eva atgriežas no slimnīcas. Fēliksam un Magdai rodas ideja, kā izvairīties no Zentas šantāžas. Gatis vēlas satikties ar Evu, Eva piekrīt. Fēlikss melo Zentai, ka gatavs piekāpties viņas šantāžai. Dana nolemj, ka viņai jāsatiek Gatis. Krista tiek izlaista no apcietinājuma, Dāvids viņai sarūpē romantisku pārsteigumu. Fēlikss un Magda lūdz palīdzību Mildai. Dana pieķer Gati kopā ar Evu.

03:55

UgunsGrēks

15. sezona, 42. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

42.sērija Fēlikss nolemj, ka par Zentas šantāžu ir jāizstāsta Aivaram. Dana ierodas pie Grīnberga un izstāsta viņam par Evas un Gata romānu. Edijs uzzina, ka Sandija bija nolaupījusi Kristu. Zenta atklāj Aivaram, ka Fēlikss un Magda ir pārgulējuši. Aivars Zentai nenotic. Grīnbergs atsakās dzert Evas dotās zāles. Edijs sāk novērot Sandiju. Viesnīcas darbinieki atsakās runāt ar Zentu. Edijs uzdod nepatīkamu jautājumu Sandijai.

04:25

UgunsGrēks

15. sezona, 43. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

43.sērija Sandija cenšas iepatikties Edijam. Fēlikss dodas izņemt no slimnīcas Jevgēņiju un meitu. Gatim nepatīk, ka Edijam ir negatīva attieksme pret Sandiju. Magda apņemas nedzert. Gatis gandrīz pieķer Sandiju un Dinu gultā. Zenta pārdzīvo, ka tiek ignorēta. Sandija taisnojas Gatim par Grīnbergu apzagšanas mēģinājumu. Zenta kārdina Magdu ar alkoholu. Aņa noklausās, ka Donāts piedāvā Viktoram naudu par šķiršanos no Aņas.