Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Ceturtdiena, 26. novembris

Konrāds, Sebastians

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

00:40

Speciālo uzdevumu vienība S.W.A.T.

1. sezona, 4. sērija. 2017. g.

Speciālo uzdevumu vienība S.W.A.T.

Speciālo uzdevumu vienība S.W.A.T. strādā Losandželosas ielās, kur cīnās pret arvien pieaugošo noziedzību. Kad nolaupītas ģimenes atbrīvošanas laikā izceļas apšaude, un vienības vadītājs ievaino neapbruņotu civiliedzīvotāju, par jauno komandas vadītāju tiek iecelts leitnants Deniels Harelsons, saukts par Hondo. Seriāls visiem izmeklēšanas un spriedzes stāstu cienītājiem – pakaļdzīšanās, izsekošanas, apšaudes, bīstamas situācijas, smagu lēmumu pieņemšana – tas viss ir Speciālās uzdevumu vienības S.W.A.T. ikdiena.

01:40

UgunsGrēks

15. sezona, 4. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

4.sērija Jevgēņija priecājas, ka vakarā varēs dziedāt, jo Fēlikss dodas uz nakts copi. Sandija ar savu piedāvājumu samulsina Dāvidu. Zenta ar savu priekšlikumu pārsteidz Helēnu un Jevgēņiju. Sandija šokēta uzzina, ka Krista redzējusi Intara seju. Zenta gatava izstāstīt patiesību Fēliksam, Helēna viņu aizkavē. Donāts notic, ka Helēnai ir mīļākais. Dana nesaprot, kāpēc Gatis pārskaitījis tik daudz naudas Kristai. Krista uzbrūk Intaram.

02:10

UgunsGrēks

15. sezona, 5. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

5.sērija Kristu pārsteidz Intara paziņojums. Sandija melo Dāvidam, kāpēc ņēmusi no Gata naudu. Helēna un Donāts izskaidrojas, Fēlikss padomā, ka Jevgēņijai ir mīļākais. Sandija apsola izdomāt, kā turpmāk iebiedēt Kristu. Fēlikss gatavojas pieķert Jevgēņiju melos. Dana uzzina, ka Sandija apkrāpusi Gati. Gunārs cenšas aizkavēt Fēliksu. Danai liekas, ka Krista ir simulante.

02:35

UgunsGrēks

15. sezona, 6. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

6.sērija Sandija uztraucas, ka Dana viņu atmaskos. Gatis nespēj noticēt tam, ko Dana stāsta. Magda gatavojas pavadīt vakaru kopā ar Aivaru. Gatis prasa paskaidrojumus "Kristai", Sandija melo Gatim. Dana sašutusi, ka Gatis noticējis "Kristai". Aivars sastrīdas ar Magdu. Gatis noorganizē ģimenes vakariņas. Dana izmanto situāciju, lai atmaskotu "Kristu".

03:15

UgunsGrēks

15. sezona, 7. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

7.sērija Lidija un Gatis dusmojas uz Danu par vakardienas incidentu kafejnīcā. Intaru uztrauc Kristas pieteiktais badastreiks. Gatis nolemj aprunāties ar "Kristas" ārstējošo ārstu. Fēlikss pārdzīvo, ka Jevgēņija viņu krāpj. Dana notic, ka kļūdījusies attiecībā uz "Kristas" veselības stāvokli. Fēlikss noklausās, ka Gunārs viņam melojis. Intars cenšas piespiest Kristu ēst. Aivars redz, kā Fēlikss pārdzīvo. Kristai rodas izdevība piezvanīt Magdai.

03:55

UgunsGrēks

15. sezona, 8. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

8.sērija Krista runā pa telefonu ar Magdu, Intars viņu aptur. Gunārs uzskata, ka Fēliksam vajag izstāstīt patiesību par Jevgēņiju. Sandija izmelojas Magdai par dīvaino telefona zvanu. Magda cenšas salabt ar Aivaru. Sandijai rodas plāns, kā dabūt naudu. Aivars un Fēlikss cenšas iegūt no Gunāra informāciju par Jevgēņiju. Gunārs nolemj pateikt patiesību, bet Fēlikss viņam nenotic. Aivars gandrīz pieķer Sandiju zogam.

04:20

UgunsGrēks

15. sezona, 9. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

9.sērija Sandija dusmojas, ka nav izdevies apzagt Aivaru. Dāvidu pārsteidz Intara rīcība. Zenta nolemj pielabināties Aivaram, lai iegūtu darbu Pētersonu viesnīcā. Krista cenšas atbrīvoties no ieslodzījuma. Zenta noklausās, ka Aivaru interesē Mare SPA hotel dokumenti. Dāvidam nepatīk Sandijas uzbāzība. Lidija pieķer Zentu, atnesot Aivaram Mare SPA hotel dokumentus. Sandija ierauga Intaru un Kristu divdomīgā situācijā.

05:00

Gandrīz ideālas vakariņas 4

4. sezona, 39. sērija. 2012. g.

Gandrīz ideālas vakariņas 4

Gandrīz ideālas vakariņas ietvaros sabiedrībā zināmi cilvēki atklās daudz nezināma par savu privāto dzīvi, ļaus viesoties savās mājās un tos varēs ieraudzīt vēl neredzētās situācijās. Solās būt patiesi interesanti! Sekojiet jaunākajai informācijai TV3 un www.tv3.lv!

06:00

Tiešraide

900 sekundes

8. sezona, 226. sērija. 2020. g.

900 sekundes

Īemīļotais rīta raidījums "900 sekundes" katru darba dienu plkst.6:00 kanālā TV3! Ik darbdienas rītu skatītāju modina un par aktuālo informē raidījuma moderatori Kristīne Garklāva, Arta Skuja un Tālis Eipurs.

08:30

Bondi vetārsts-6

6. sezona, 2. sērija. 2014. g.

09:30

Atkārtojums

Gandrīz ideālas vakariņas 9

9. sezona, 35. sērija. 2020. g.

35.raidījums Aldis Gobzems virtuvē darbojas pārliecinoši. Taču konflikts ar Māru aug augumā. Kādēļ Māra atteiksies no Alda piedāvātā dzēriena un kādēļ viņai vienīgajai zivju zupā būs asakas? Vai tiešām Māra Alda mājās uzvedīsies nepieklājīgi?

11:05

Meittenes 4

4. sezona, 23. sērija. 2014. g.

Meittenes 4

23. sērija Maša pārvācas pie Džuliano, bet jau pirmajā naktī pamana, ka dzīvoklī atrodas vēl kāda sveša sieviete. Ļoļa, Gena, Katja un Igors visi metas apspriest Mašas un itāļa kaislīgo romānu.

11:35

Džima Dēļ

1. sezona, 1. sērija. 2001. g.

Džima Dēļ

1.sērija Ir problēma – Endijs ir sastrīdējies ar draudzeni Keriju, un māsas uzskata, ka jāglābj viņu attiecības, jo Kerija nāk brālim par labu. Šis jautājums jārisina Džimam. Otra problēma – Šerila nespēj atstāt Rūbiju bērnudārzā, jo viņa raud bez apstājas. Šo jautājumu Džims pats piesakās atrisināt.

12:05

Džima Dēļ

1. sezona, 2. sērija. 2001. g.

Džima Dēļ

2.sērija Džims un Šerila gatavojas doties romantiskā ceļojumā uz Bahamu salām, kamēr Deina piesakās pieskatīt bērnus. Pēdējā mirklī gan atklājas, ka Deina bērnus nevarēs pieskatīt, tāpēc Džimam un Šerilai savus plānus nākas atlikt. Endijs tik ļoti aizraujas ar perfektas mājas izgatavošanu Greisijai un Rūbijai, ka procesā savaino sevi.

12:35

Vajātie. Lielbritānija 5

5. sezona, 1. sērija. 2020. g.

13:40

Nozieguma skelets 11

11. sezona, 17. sērija. 2015. g.

Nozieguma skelets 11

17. sērija Mežā atrasts līķis, izrādās, ir slepenā dienesta aģents. Tas rada neskaidrību, vai slepkavības motīvi bijuši personīgi vai saistīti ar darbu un varbūt pat atentātu prezidentam. Obrijs tiek pie jauna pārinieka, jo slepenais dienests Būtam neļauj iesaistīties izmeklēšanā sakarā ar radniecību ar Džonu Vilksu Būtu. Brenanai jākvern mājās slimības dēļ.

14:40

Atkārtojums

Nemīlētie

1. sezona, 49. sērija. 2020. g.

Nemīlētie

49. sērija Ieva, ar Jura mašīnu, tiek aizvesta uz tikšanos ar svarīgiem cilvēkiem no tiesu sistēmas, tikai vai viņa izpildīs visu, ko viņai licis vīra brālis Normunds? Zane ar Normundu spēlē viltīgu spēli – viņš ar ziediem un šampanieti ierodas viņas dzīvoklī, Zane Normundam piedāvā svētkus turpināt viņa dzīvoklī, jo viņu interesē, kā dzīvo vīrietis pret kuru viņa nav vienaldzīga. Normunds piekrīt Zanes piedāvājumam, tomēr, kas viņus abus sagaisīs Normunda dzīvoklī? Nevarēdams sazvanīt Ievu, Juris Katlaps ierodas viņas mājā, Ieva nav priecīga ieraugot viesi, jo jebkurā brīdī pie viņas var ierasties arī Artūra brālis, bet par šo Katlapa jaunākā vizīti ļoti priecājas Ievas mamma Kornēlija. Ieva izstāsta Normundam, kā pagājusi tikšanās ar tiesas pārstāvi un pārliecina viņu, ka lielā naudas suma, kas bija paredzēta kukulim ir nodota, kā Normunds to licis. Bet pats Normunds no Zanes saņem negaidītu jautājumu – kāpēc viņš izšķīrās no Ingas? Zane no Normunda saņem godīgu un argumentētu atbildi.

15:15

Atkārtojums

Nemīlētie

1. sezona, 50. sērija. 2020. g.

Nemīlētie

50. sērija Normunds izstāsta Oskaram, kā viņš ar Zani nonācis dzīvoklī, kurš pieder pašam Oskaram, izskatās, ka tagad, Normunda intrigu dēļ, šis dzīvoklis kļūs arī par Normunda un Zanes tikšanās vietu, un tas Oskaru neiepriecina. Kornēlija atrod naudu, kuru viņas meitai vajadzēja atdot kā kukuli tiesas pārstāvim, viņa mēģina no Ievas uzzināt, kāpēc viņa šo summu nav atdevusi cilvēkam, no kura ir atkarīgs tālākais Ievas vīra liktenis. Zane, pēc darba atgriežas mājās un pie dzīvokļa durvīm atrod lielu, sarkanu rožu pušķi, viņa uzreiz pateicas Normundam par šo pārsteigumu, bet Normundam, zinot to, ka nekādus ziedus Zanei nav sūtījis, rodas pamatīgas aizdomas. Vai viņa Zanei ir cits pielūdzējs? Artūrs atkal tiek pārcelts uz citu zonas kameru, viņu kārtējo reizi sagaida jauni apstākļi un kaimiņi. Vai šie kaimiņi būs tikpat draudzīgi, kā tie, kuri bija iepriekšējā kamerā, no kuras viņš tika pārcelts? Māris pilsētā satiek Ievu, kura ir kļuvusi augstprātīga, un saņem no viņas ne vien nicinājumu, bet arī pārmetumus par to, ka tā ir viņa vaina, ka Artūrs ir nokļuvis neapskaužamajā situācijā. Māris mēģina Ievai paskaidrot, ka viņš savu labāko draugu nav nodevis, un lūdz Ievu to pateikt arī Artūram.

17:00

Divarpus vīri

1. sezona, 19. sērija. 2003. g.

Divarpus vīri

19. sērija Džeika dzimšanas dienas svinību laikā Alans piedzīvo nepatīkamus mirkļus – viņam uzmanību izrāda Džūditas māsa Liza. Evelīna kūkas vietā izvēlas alkoholu.

17:30

Divarpus vīri

1. sezona, 20. sērija. 2003. g.

Divarpus vīri

20. sērija Džeiks sāk nepārtraukti spēlēt ģitāru. Džūdita nolemj, ka viņš pārdzīvo par vecāku šķiršanos, tāpēc uzstāj, ka Džeikam ir jāapmeklē psiholoģe. Alans par to nav sajūsmā.

18:00

Tiešraide

TV3 ziņas īsumā

8. sezona, 226. sērija. 2020. g.

18:10

Gandrīz ideālas vakariņas 9

9. sezona, 36. sērija. 2020. g.

36.raidījums Dziedātāja Ieva Sutugova viesus cienās ar lauku labumiem no savu vecāku dārza. Bet Aldis Gobzems ciemošanos pie Ievas apvienos ar piedalīšanos attālinātajā Saeimas sēdē. Desertu Ieva piedāvās baudīt ārpus mājas, kur viesus gaidīs pārsteigums. Kurš šonedēļ uzvarēs?

19:10

Tiešraide

Bez Tabu

23. sezona, 236. sērija. 2020. g.

Bez Tabu

"Bez Tabu" saglabā savas pamatvērtības – īpašo skatījumu uz notikumiem, problēmām, cilvēkiem un viņu rīcību dažādās dzīves situācijās. "Lai varētu ieraudzīt savu spoguļattēlu, ir jāprot skatīties arī no mundiera otras – ne tikai parādes puses," pauž raidījuma veidotāju filozofija. "Tāpēc ņemsim uz grauda blēžus un krāpniekus, būsim neiecietīgi pret ierēdņu neiecietību un patvaļu. Solām daudz neparastus, ekstrēmus un oriģinālus stāstus!"

20:00

Tiešraide

TV3 Ziņas

22. sezona, 237. sērija. 2020. g.

20:33

Tiešraide

Sporta ziņas

22. sezona, 280. sērija. 2020. g.

20:37

Tiešraide

Laika ziņas

22. sezona, 280. sērija. 2020. g.

20:40

Tiešraide

Degpunktā

10. sezona, 226. sērija. 2020. g.

Degpunktā

Degpunktā – tās ir operatīvas kriminālziņas, ziņas par avārijām uz Latvijas ceļiem un cita informācija no "karsto" notikumu epicentra.

21:05

Nemīlētie

1. sezona, 51. sērija. 2020. g.

Nemīlētie

51. sērija Izskatās, ka Artūrs pamazām sadraudzējas un atrod kopīgu valodu ar jaunajiem kameras biedriem, tāpat viņš jaunajā kamerā satiek senu un labu paziņu – Lūkasu. Normunds ir ļoti dusmīgs un pārmet Zanei par kaut kādu mistisku pielūdzēju, kurš viņai sūtot ziedus, bet situācija atslābst brīdī, kad Normunda mājā ierodas īstais dzīvokļa saimnieks Zīle un iejaucas sarunā. Kamēr Artūrs mēģina izdzīvot un pierast pie jaunās kameras „smalkumiem“, viņa Ieva pavada jautru laiku Jura Katlapa kompānijā. Māris pie tiesas nama sagaida brīdi, kad policisti atved Artūru, viņš mēģina izkliegt labākajam draugam ziņu, ka nav viņu nodevis un nosūdzējis, bet Artūrs izliekas, ka nedzird šos Māra vārdus. Zīle savā jaunajā dzīvoklī sagaida sen nesatikto Lorensu, bet Ieva nevar atrast lielo naudas summu, kuru viņai iedeva Normunds un vaino savu mammu par to, ka viņa ir piesavinājusies Artūra „izpirkšanai“ paredzēto naudu. Ko par šiem apvainojumiem teiks Kornēlija?

21:45

Zebra 4

4. sezona, 47. sērija. 2020. g.

22:00

Operācija: Jauna dzīve

1. sezona, 8. sērija. 2020. g.

8.sērija Šoreiz sekosim līdzi, kā zobārstniecības klīnikā klāsies Renāram, kuram bērnībā materiālu apstākļu dēļ neesot bijis pat īstas zobu pastas un vēlāk Anglijā tā vietā, lai tos labotu, tika rauts ārā viens zobs pēc otra, līdz jaunā vīrieša smaids ne tuvu nelīdzinājās ideālam. Nu Renārs ir pārcietis nopietnu plastisko operāciju un atbrīvojies no liekās ādas, kas traucēja pēc 50 kilogramu svara zaudēšanas. Viņš vēl nav apradis ar jauniegūtajām ķermeņa aprisēm, bet ir gatavs ieraudzīt jauno smaidu. Sekosim arī Leilas smaida uzlabojumiem – sieviete, kas dzīvē smagi cietusi no vardarbības, nu ir ne tikai uz fizisku, bet arī emocionālu pārmaiņu ceļa un ar katru dienu jūtas arvien labāk. Pēc sejas un krūšu plastiskajām operācijām Leilai nāksies pārsteigt zobārstu ar neapskaužamu zobu stāvokli. Uzzināsim, kā pēc operācijām atkopjas vientuļā māmiņa Ineta un kā nākamajā dienā pēc vērienīgās krūšu samazināšanas operācijas jūtas Danēla, kas beidzot ieguvusi cerēto krūšu izmēru. Apciemosim Madaru, kurai smagās ķirurģiskās manipulācijas jau aiz muguras – vai viņa būs kļuvusi sievišķīgāka? Būsim arī liecinieki 10 stundas garai Nataļjas plastisko operāciju sērijai, kurā jaunajai sievietei, īpašā dēliņa mammai, tiks ievietoti krūšu implanti un veiktas vairākas sejas korekcijas, tai skaitā sarežģīta rinoplastikas jeb deguna formas korekcijas operācija.

23:00

Rezidents 3

3. sezona, 19. sērija. 2019. g.

Rezidents 3

19.sērija Keins un Kims mēģina apturēt nāvējošās sēnītes izplatīšanos un reizē noslēpt tās eksistenci. Kad saslimst Konrāda un Devona paciente Sofija, Keins lūdz Ezras palīdzību, un Kims viņai piedraud klusēt. Keins vēlas atklāt patiesību, taču Kims to neļauj. Konrāds gan pat saprot, kas notiek. Nikai un Eidžī ir pacients, kam nepieciešama plaušu transplantācija, taču nav neviena, kas viņu atbalstītu, tāpēc ārsti palīdz sameklēt viņa bioloģisko ģimeni.

00:00

Kādā rītā Vašingtonas štata pilsētas iedzīvotājus pārsteidz sirreāla aina - no debesīm lejā laižas ienaidnieka gaisa desantnieki. Ir noticis neiedomājamais - kāds ir iebrucis ASV. Ātri vien, pat nepagūdami attapties, pilsētnieki kļūst par iebrucēju gūstekņiem. Apņēmības pilnu jauno patriotu grupa rod patvērumu apkaimes mežos, kur pārtop par partizāniem un apgūst kaujas iemaņas. Par godu skolas talismanam, viņi dēvē sevi par āmrijām. Jaunie cilvēki ir apņēmušies pasargāt viens otru, patriekt iebrucējus no pilsētas un atgūt brīvību.

01:55

UgunsGrēks

15. sezona, 10. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

10.sērija Sandija dusmojas uz Kristu un Intaru. Gatis vēlas parunāt ar Kristas fizioterapeitu Intaru. Dāvids un Gatis atklāj, ka Krista pazudusi no Dāvida istabām. Sandija draud Kristai. Magda arī satraucas par Kristas pazušanu, visi dodas viņu meklēt. Lidija atlaiž Zentu no darba Mare SPA hotel. Zentu šokē paziņojums, ka viņa Āboliņiem ir parādā naudu. Sandija atgriežas viesnīcā un melo Dāvidam un Gatim. Kristu šokē Sandijas paziņojums.

02:30

UgunsGrēks

15. sezona, 11. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

11.sērija Aivars ir neapmierināts, ka pienākusi algas diena. Magda nolemj pati nokārtot attiecības ar Aivaru. Jevgēņija pārdzīvo, ka Fēlikss viņai melo un netic. Magda atdod Aivaram naudu, Aivaram paliek neērti. Gunārs lūdz Mildas palīdzību, lai viņa salabinātu Fēliksu un Jevgēņiju. Sandija triumfē, ka viņai izdevies dabūt vajadzīgo informāciju no Kristas. Intars cenšas pierunāt Kristu viņam uzticēties. Dāvids ir greizsirdīgs uz Intaru.

03:00

UgunsGrēks

15. sezona, 12. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

12.sērija Sandija cenšas salabt ar Dāvidu. Fēlikss ir nelaimīgs, ka Helēna un Jezups organizējuši Jevgēņijai tikšanos ar mīļāko. Dāvids pārdzīvo, ka Krista ir mainījusies. Fēlikss ierosina Aivaram salabt ar Magdu. Sandija liekuļo un izrāda mīlestību Gatim. Aivars vēlas samaksāt Magdas vietā, Magda atsakās. Sandija pielabinās Lidijai, Lidijai Sandija iepatīkas. Intaru šokē Sandijas paziņojums.

03:35

UgunsGrēks

15. sezona, 13. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

13.sērija Fēlikss paziņo Jevgēņijai, ka naktī nebūs mājās. Jevgēņija lūdz palīdzību Helēnai, lai salabtu ar Fēliksu. Dāvidam rodas aizdomas, ka Kristas un Intara starpā ir kaut kas, ko viņš nezina. Fēlikss izspiego Helēnu un Jevgēņiju. Aivaram liekas, ka Dāvids vēlas atbrīvoties no Kristas klātbūtnes viņa numurā. Fēlikss noklausās, kā Jevgēņija atzīstas, cik ļoti viņu mīl. Dāvids ierauga tuvas attiecības Sandijas un Intara starpā un gaida paskaidrojumus.

04:05

UgunsGrēks

15. sezona, 14. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

14.sērija Dāvids lūdz Sandiju izvākties no viņa istabām. Sandija nolemj, ka pati spēs šo situāciju nokārtot. Zenta pārdzīvo par parādu Āboliņiem un domā, kā iekārtoties darbā Pētersonu viesnīcā. Sandijai neizdodas pielabināties Dāvidam un viņa izvācas no Dāvida istabām. Aivaru ieinteresē Zentas piedāvājums. Sandija pierunā Gati apmaksāt viņai numuriņu Pētersonu viesnīcā. Aivars sadusmojas un nolemj meklēt citu istabeni Zentas un Magdas vietā.