Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Sestdiena, 5. decembris

Sabīne, Sarma, Klaudijs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

01:30

Kad draugs vēlas ar Mēriju nopienti aprunāties, paziņojums, ka viņam ar Mēriju ir garlaicīgi un viņš vēlas šķirties, galīgi nav tas, uz ko jaunā sieviete cerējusi. Tomēr katram mākonim ir zelta maliņa – jau braucot mājās no šīs nepatīkamās tikšanās, Mērija pamana simpātisku vīrieti, kurš izkāpj no metro, tur aizmirstot savu telefonu. Un tieši šis telefons būs ceļš uz iepazīšanos, kas Mērijai atklās pavisam jaunu dzīvi.

03:15

UgunsGrēks

15. sezona, 49. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

49.sērija Gunārs lūdz piedošanu Vadimam par nozagto naudu. Vadims pasaka, ka Gunāram nauda jāatmaksā. Luīze grib apprecēties un lūdz Vadimu viņai sameklēt vīru. Gunārs lūdz palīdzību Donātam, bet nekas no tā neizdodas. Donātam rodas doma, kur dabūt Luīzei vīru. Luīze ir izvēlīga un Vadima un Donāta piedāvātos vīra kandidātus neakceptē. Gunārs nonāk nepatīkamas dilemmas priekšā.

03:55

UgunsGrēks

15. sezona, 50. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

50.sērija Krista un Milda pārdzīvo, ka var zaudēt darbu kafejnīcā. Aivaram rodas ideja, kāpēc Gunārs ir tik sadrūmis. Fēlikss piedāvā Gunāram kļūt par otro Marijas krusttēvu. Gatis jūtas vainīgs Danas priekšā. Fēliksam rodas ideja, kā panākt, lai Luīze nevēlētos precēties ar Gunāru. Gatis uzzina, ka Dana zina par viņa romānu ar Evu. Grīnbergs liek Evai atdot viņam zīmīti, ko sūtījis Gatis.

04:20

UgunsGrēks

15. sezona, 51. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

51.sērija Eva melo Grīnbergam, ka zīmīti sūtījusi Krista. Gunārs samelo Silvijai par to, ko viņa nedrīkst uzzināt. Aivars uzdāvina Magdai krelles. Gatis pasaka Evai, ka Dana zina, ka Gatis viņu neprecēs. Zenta un Magda saplēž Aivara dāvinātās krelles. Gatis slēpjas no Grīnberga. Krista apsola Gatim noorganizēt viņam tikšanos ar Evu. Vadims un Luīze domā gaidāmajam mazulim vārdu. Silvija pieķer Vadimu ar Luīzi.

06:00

Teksasas reindžers 7

7. sezona, 12. sērija. 1999. g.

Teksasas reindžers 7

Varbūt viņš ir mazliet vecmodīgs, toties vecā kaluma cilvēks – īsts godavīrs. Pēdējais no tādiem modernajā Dallasā, varbūt pat visā Amerikā! Nerunā lieku, vārdos tiešs, uzticams draugs, bet nesaudzīgs pret likuma pārkāpējiem. Izdarīs visu, lai noziedznieks saņemtu pēc nopelniem, bet draugu dēļ bez vilcināšanās ir gatavs atdot savu dzīvību. Taču, pateicoties lieliskajai fiziskai sagatavotībai, austrumu cīņu un citām iemaņām, Volkeram nemaz nav vajadzības to darīt. Teksasas reindžers Volkers un viņa partneris – jauniņais reindžers Džimijs kopā iespēj daudz. Džimijs darbā paļaujas uz datoru un citām modernām tehnoloģijām, bet Volkera noziegumu izmeklēšanas un noziedznieku aizturēšanas metodes pamatā balstā mežonīgo rietumu tradīcijās, tāpēc abi lieliski papildina viens otru. Drosmīgajiem reindžeriem palīdz bijušais reindžers Sī Dī Pārkers un apgabala prokurore Aleksa Kehila, kurai izveidojušās īpašas attiecības ar Volkeru. Kopā šis tandēms ir neapturams spēks cīņā par taisnību.

06:55

Spēkratu ciems

1. sezona, 22. sērija. 2014. g.

Šis bērniem domātais animācijas seriāls ataino braucamrīku piedzīvojumus un mācībstundas pasaulē, kur mājo dzīvas automašīnas un cita tehnika.

07:25

Spēkratu ciems

1. sezona, 23. sērija. 2014. g.

Šis bērniem domātais animācijas seriāls ataino braucamrīku piedzīvojumus un mācībstundas pasaulē, kur mājo dzīvas automašīnas un cita tehnika.

07:55

Lauvas sardze

1. sezona, 28. sērija. 2015. g.

Simbas dēls Kions apvieno savus draugus, un visi kopā, saukti par Lauvas sardzi, viņi cīnās, lai aizsargātu savu zemi.

08:30

Džeiks un Nekurnekadzemes pirāti

1. sezona, 5. sērija. 2010. g.

Džeiks un Nekurnekadzemes pirāti

Stāsts par trim jauniem pirātiem – Džeiku, Iziju un Kabiju un viņu papagaili Skalliju, kuri savas dienas pavada mēģinot apsteigt Kapteini Āķi un misteru Smī bagātību medībās. Pirātiem bieži vien kompāniju sastāda dažādi tēli, ieskaitot viņu pirātu kuģi "Puisi" un draudzeni nāriņu Marīnu.

08:55

Dzīvnieku mānija

1. sezona, 37. sērija. 2017. g.

Dzīvnieku pasaule ir tik plaša, daudzpusīgu un mainīga, ka diez vai to vispār iespējams izzināt pilnībā, taču šajā raidījumā var gūt izsmeļošu un koncentrētu informāciju par visdažādākajiem dzīvniekiem un to dzīvi. Būs gan iepazīšanās ar mājas mīluļiem un viņu saimniekiem un dažādu triku mācīšanās, uzzināsim interesantus faktus par dzīvniekiem un viņu dzīvi, būs arī viktorīna, kurā skatītāji paši var mēģināt atbildēt uz āķīgiem jautājumiem, kā arī uzzināt izsmeļošas atbildes uz tiem.

09:25

Dzīvnieku mānija

1. sezona, 38. sērija. 2017. g.

Dzīvnieku pasaule ir tik plaša, daudzpusīgu un mainīga, ka diez vai to vispār iespējams izzināt pilnībā, taču šajā raidījumā var gūt izsmeļošu un koncentrētu informāciju par visdažādākajiem dzīvniekiem un to dzīvi. Būs gan iepazīšanās ar mājas mīluļiem un viņu saimniekiem un dažādu triku mācīšanās, uzzināsim interesantus faktus par dzīvniekiem un viņu dzīvi, būs arī viktorīna, kurā skatītāji paši var mēģināt atbildēt uz āķīgiem jautājumiem, kā arī uzzināt izsmeļošas atbildes uz tiem.

10:00

Veco ļaužu bērnudārzs

1. sezona, 4. sērija. 2019. g.

Skatieties unikālu sociālo eksperimentu, kurš apvienojis pensionāru grupiņu ar mazajiem četrgadniekiem.

11:05

Atkārtojums

Zebra 4

4. sezona, 48. sērija. 2020. g.

11:20

Atkārtojums

Balss maskā

1. sezona, 12. sērija. 2020. g.

Balss maskā

Šovs "Balss maskā" ir spilgta, azartiska un intrigām pārbagāta slavenību muzikāla sacensība. Tajā piedalās divpadsmit sabiedrībā zināmas personas un slavenības, kuras uzstājas sava unikālā tēla maskā, izpildot muzikālu priekšnesumu. Dalībnieku sniegumu vērtēs skatītāji, bet minējumus par to, kas tieši slēpjas zem maskas, izteiks šova īpašā detektīvu komanda. Šis ir noslēpumainākais un krāšņākais šovs pasaules vēsturē, kura aizsākumi meklējami Korejā. Tas kļuvis par pēdējo gadu veiksmes stāstu, šovam var sekot līdzi vairāk nekā 15 pasaules valstīs, tai skaitā arī kaimiņvalstī Igaunijā.

13:20

Pasaules smieklīgāko video kuriozu top 10

2. sezona, 48. sērija. 2017. g.

Ik dienu pasaulē notiek negaidīti, pārsteidzoši, neveikli un smieklīgi gadījumi – īsti kuriozi. Labi, ja tādos brīžos pa rokai gadījusies videokamera, un šie jautrie gadījumi ir iemūžināti. Raidījums apkopojis smieklīgākos video kuriozus no visas pasaules.

14:10

Pirātu Kapteinis ir ar krāšņu bārdu apveltīts pirātu kapteinis, kura entuziasms, meklējot dārgumus, allaž bijis neizmērojams. Kopā ar vēl neredzētu lupatlašu komandu viņam jāīsteno savas dzīves lielākais sapnis – jāpieveic savi sīvākie konkurenti, lai iegūtu Gada Pirāta balvu. Paveicamie uzdevumi ved mūsu varoni un viņa biedrus apkārt visai pasaulei - no eksotiskās Asins salas krastiem līdz pat miglainajai Londonai. Ceļā jāizcīna ne viena vien kauja, bet protams, ka mūsu varoņi var izbaudīt to, ko pirāts mīl vairāk par visu pasaulē – piedzīvojumus!

15:55

Agata Kristi. Erkils Puaro 11

11. sezona, 3. sērija. 2009. g.

Agata Kristi. Erkils Puaro 11

3.sērija Puaro apciemo jauna un ļoti satraukta sieviete – viņa uzskata, ka ir kādu nogalinājusi. Kad drīz vien nogalināta tiek atrasta sievietes bijusī auklīte, Puaro ķeras pie darba, lai noskaidrotu – kas sievietei liek domāt, ka viņa varētu būt vainojama šajā nāvē un vai tiešām tā ir.

18:00

Elenas spēle

1. sezona, 3. sērija. 2017. g.

Spēļu šova dalībnieki sacenšas par iespēju iegūt balvā 100 000 USD! Spēle balstīta uz Elenas šovu (Ellen Show).

20:33

Tiešraide

Sporta ziņas

22. sezona, 288. sērija. 2020. g.

20:37

Tiešraide

Laika ziņas

22. sezona, 288. sērija. 2020. g.

20:40

Murmuļa dēls Ēriks cīnās, lai imperatorpingvīnu pasaulē īstenotu savus talantus. Pa to laiku Murmulis ar ģimeni un draugiem atklāj jaunus draudus savām mājām, taču tieši grūtības liks visiem kopā strādāt, lai mājas izglābtu.

22:35

Draiskule

2015. g.

Draiskule

Kopš bērnības Eimijas brunčumednieks tēvs ir pārliecinājis viņu, ka monogāmija nav iespējama. Tagad Eimija strādā žurnāla redakcijā un dzīvo ar šādu pārliecību, baudot dzīvi, kas ir brīva no smacējošām, garlaicīgām romantiskajām saistībām, tomēr patiesībā viņa ir iegrimusi rutīnā. Reiz Eimija secina, ka sāk iemīlēties sava jaunā raksta varonī - apburošajā un veiksmīgajā sporta ārstā Āronā Konersā. Tas liek sievietei prātot, vai citi pieaugušie, tostarp šis puisis, kuram ir patiesas simpātijas pret Eimiju, varētu pārliecināt viņu mainīt dzīves filozofiju.

01:10

Keitai un Lūkam ir daudz kopīga. Viņi abi strādā alus darītavā. Viņi abi ir neglābjami optimisti. Piedevām viņus abus saista kas nedaudz vairāk kā tikai darba attiecības – viņi pamanījušies rutinēto alus vārīšanas procesu padarīt par iemeslu pasēdēšanai kopā arī pēc darba stundām. Tad atklājas, ka abiem ir līdzīgs viedoklis par ne vienu vien dzīves sfēru, Lūkam škiet, ka Keita ir skaista, gudra un jautram, bet Keita jau nevar vien sagaidīt kārtējo kopīgo pasēdēšanu pēc darba. Ir tikai viena problēma – viņiem abiem jau ir attiecības un otras pusītes.

03:00

UgunsGrēks

15. sezona, 52. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

52.sērija Vadims melo Silvijai, ka Luīze ir viņa radiniece. Dana vēlas izrunāties ar Gati, Gatis viņā neklausās. Krista organizē Gatim un Evai tikšanos. Silvija sola Gunāram noorganizēt viņa kāzas ar Luīzi. Grīnbergs uzzina, ka Gatis sarunājis tikšanos ar Evu. Sandija piedāvā Danai un Lidijai savu palīdzību. Danai rodas aizdomas, ka Sandija to dara naudas dēļ. Silvija pārmet Vadimam melus. Grīnbergs pieķer Gati kopā ar Evu.

03:35

UgunsGrēks

15. sezona, 53. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

53.sērija Eva melo Grīnbergam, ka Gatis viņai uzmācas. Intaram rodas plāns, kā izšķirt Kristu un Dāvidu. Dāvids uztraucas par Kristas veselību. Silvija notic Vadima meliem par viņa un Luīzes radniecību. Gunārs un Krista nesaprot, kur pazudusi Mildas aptieciņa. Grīnbergs pasaka Gatim, ka zina par Lidijas šantāžu. Intaram izdodas iedot Kristai miegazāles. Dāvids ierauga Kristu un Intaru gultā.

04:10

UgunsGrēks

15. sezona, 54. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

54.sērija Sandija turpina iekarot Lidijas labvēlību. Dana jūt, ka Sandija kaut ko slēpj. Lidija atalgo Sandijas pūles ar dārgu dāvanu. Ediju kaitina Sandijas liekulība, un viņš mēģina pārliecināt Gati, ka Sandijai nevar uzticēties. Krista cer, ka Eva un Gatis saies kopā. Grīnbergs maksā Sandijai par ziņu pienešanu. Krista nesaprot, kāpēc Dāvids tur uz viņu ļaunu prātu. Gatis pieņem nopietnu lēmumu attiecībā uz Danu. Edijs izseko Sandiju un pieķer viņu kompromitējošā situācijā.