Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Ceturtdiena, 22. oktobris

Īrisa, Irīda, Airisa

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

00:20

Ekstrasensu cīņas 20

20. sezona, 17. sērija. 2019. g.

Kā ierasts, uz šova atlasi ieradušies simtiem cilvēku no visas pasaules. Viņi visi uzskata, ka redz, jūt un zina vairāk par citiem, un ir gatavi to pierādīt miljoniem skatītāju. Krāšņais un iespaidīgais dalībnieku saraksts nodrošina, ka cīņa būs azartiska, nesaudzīga un skatītājiem aizraujoša. Starp dalībniekiem ir gan pieredzes bagāti psihologi, gan cilvēki, kuri īpaši mācījušies par ekstrasensiem, gan arī visdažādāko profesiju pārstāvji. Šī sezona Latvijas skatītājiem būs īpaši interesanta, jo labāko ekstrasensu divpadsmitniekā iekļuvuši arī divi Latvijas pārstāvji – Sergejs Afanasjevs, kurš sauc sevi par doktoru Maiklu un uzskata par parapsihologu, kā arī Ivo Puriņš – senās maiju cilts maģisko tradīciju pēctecis.

01:55

Zibsnis 3

3. sezona, 8. sērija. 2016. g.

8.sērija Dodoties apskatīt tikko ārpus pilsētas nokritušu meteorītu, Barijs atklāj, ka tas patiesībā ir gaisa kuģis, kurš atvedis bīstamus un draudīgus citplanētiešus. Atklājas, ka šie radījumi ir nolaidušies uz Zemes jau piecdesmitajos gados, un nesen saņemta no viņiem ziņa – ka viņi vēlas cilvēkus tikai pētīt. Saprotot, ka nepieciešama palīdzība, lai tiktu galā ar šiem citplanētiešiem, Barijs nolemj pulcināt kopā veco komandu.

02:35

UgunsGrēks 13

13. sezona, 2. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks 13

2.sērija Fēlikss speciāli kaitina Jevgēņiju. Lidija uzzina, ka Edijs ir atbrīvots no Baranovska klīnikas un brīvi rīkojas ar Āboliņiem piederošo īpašumu. Ieva jūtas vainīga gan Edija, gan Viestura priekšā. Sofija uztraucas, ka Viesturs var nomirt. Zenta lūdz Induli noskaidrot, kam pieder asiņainā šalle. Ieva zvana Viesturam, Sofija atspiež telefonu. Gatis sakaujas ar Ediju. Sofija ir gatava Gati nošaut.

03:15

UgunsGrēks 13

13. sezona, 3. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks 13

3.sērija Gatis un Lidija gatavojas tikties ar Ediju, lai nokārtotu ģimenes naudas lietas. Sofija cenšas noskaidrot, cik nopietnas ir Ievas un Viestura attiecības. Viesturs izvairās pateikt Sofijai patiesību. Edijs paraksta visus dokumentus, kādus vēlas Gatis un Lidija. Ieva nolemj pa telefonu parunāt ar Viesturu, Viesturs nespēj būt atklāts, jo blakus atrodas Sofija. Sofija saprot, ka Viesturs viņu atraida.

03:50

UgunsGrēks 13

13. sezona, 4. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks 13

4.sērija Viesnīcā ierodas Mirdza un meklē Gunāru. Fēlikss un Jevgēņija nolemj samelot Mirdzai par Gunāra atrašanās vietu. Viesturam rodas aizdomas, ka Edijs izstāstīs Ievai par Sofiju. Ieva ar Ediju vienojas satikties. Mirdza uzpērk Zentu. Edijs vēlas noskaidrot, vai viņam ir cerības uz attiecībām ar Ievu. Mirdza pamana Jezupu un piedāvā viņam kļūt par Mirdzas pavadoni vienā pasākumā. Ievas un Edija sarunu iztraucē Viesturs.

04:20

UgunsGrēks 13

13. sezona, 5. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks 13

5.sērija Sofija nobīstas, ka Viesturam palicis sliktāk. Ievai rodas aizdomas, ka Edijs ir vainīgs pie Viestura sašaušanas. Viesturs neatbild uz Sofijas telefona zvanu. Fēlikss brīdina Jezupu no Mirdzas. Viesturs melo Sofijai. Mirdza manipulē ar Jezupu un pierunā viņu kļūt par Mirdzas pavadoni vēl uz vienu vakaru. Ieva satiekas ar Ediju kafejnīcā un pārmet viņam Viestura sašaušanu. Sofija uzzina, ka Edijs mīl Ievu.

08:30

Bondi vetārsts-5

5. sezona, 8. sērija. 2013. g.

Bondi vetārsts-5

Austrālijas vetārsts Kriss Brauns strādā Sidnejas veterinārajā klīnikā skaistajā Bondi pludmales rajonā, kur kopā ar kolēģiem nenogurstoši strādā, lai palīdzētu dzīvniekiem. Katrā raidījumā skatītājiem ir iespēja sekot līdzi vairāku dzīvnieku glābšanai – to atrašanai vai ievešanai klīnikā, ārstēšanai, atlabšanas procesam un saimnieku pārdzīvojumiem. Vetārsti dodas palīgā ne tikai mājas mīluļiem, bet arī savvaļas dzīvniekiem, kuri apdzīvo Sidneju un tās apkārtni – pingvīniem, pūcēm, koalas lāčiem un citiem, kam nepieciešama palīdzība.

09:30

Atkārtojums

Gandrīz ideālas vakariņas 9

9. sezona, 15. sērija. 2020. g.

15.raidījums Šovakar "Gandrīz ideālu vakariņu" trešajā vakarā ciemosimies kādā mazā, šarmantā Rīgas dzīvoklītī pie aktrises Zanes Burnickas. Zanes harizma apburs vakariņu viesus, tāpēc interesanti, kā viesi rīkosies, kad sapratīs, ka Zanei ir nogājis kaut kas greizi? Šajā raidījumā ciemos ieradīsies arī kāds neparasts viesis – jociņš spociņš. Vai viesus tas nobiedēs, vai tieši pretēji – iepriecinās?

11:05

Meittenes 3

3. sezona, 19. sērija. 2013. g.

Meittenes 3

19.sērija Katja izveido seksa grafiku ar Igoru Mihailoviču un meklē tajā likumsakarības. Maša pierakstās pašaizsardzības kursos, taču nespēj pretoties trenera šarmam.

12:35

Vajātie. Lielbritānija

1. sezona, 1. sērija. 2015. g.

Seko līdzi, kā 10 bēgļiem izdosies bēgšana no vajātājiem. Kuri sadalīs naudas balvu – 100 000?

13:35

Ilūzija

1. sezona, 6. sērija. 2018. g.

6.sērija Modes nedēļas laikā kāds mēģinājis aplaupīt Kamerona bijušo draudzeni Leksiju. To uzzinājis, Kamerons uzstāj, ka vēlas palīdzēt Kejai šajā izmeklēšanā, bet pārējā komanda ir noraizējusies – Kamerons joprojām pārdzīvo par šķiršanos. Tā kā nekas nav nolaupīts, FIB vēlas izmeklēšanu slēgt, taču Kamerons uzstāj, ka noticis kas neparasts, tāpēc jāturpina rakt. Drīz vien atklājas, ka Kameronam ir taisnība – Leksija pazūd. Nu gan FIB ir īsts pamats izmeklēšanai.

14:35

Atkārtojums

Nemīlētie

1. sezona, 30. sērija. 2020. g.

Nemīlētie

30. sērija Normunds Oskara mājās ir satraucies un uzbudināts, viņš draugam izstāsta, ka Inga kaut kādā veidā ir uzzinājusi abu noslēpumu par Žoras nozušanu, Oskaram uzreiz ir skaidrs, kā Inga tikusi pie tādas informācijas. Tomēr tā vēl nav pati sliktākā ziņa Normundam – viņš avīzē izlasa, kas noticis ar Sandru. Arī Valts, iegriezies Makara ofisā, uzzina, kas atgadījies ar Sandru. Tagad visi mēģina saprast, kur ir pazudis Žora un kas noticis ar Sandru. Atgriezies mājās, Normunds atrod Ingu, kura grib ar viņu nopietni parunāt un vienoties, kā viņi tālāk dzīvos. Vai Ingai izdosies pierunāt Normundu palikt kopā? Artūrs un Ieva gatavojas apciemot Ievas mammu. Kā viņiem veiksies saskarsmē tagad, kad abi ir oficiāli kļuvuši par vīru un sievu un vēl gaida bērniņu? Oskars Zīle pēc tēva lūguma apmeklē viņu cietumā, Mārtiņš izsaka dēlam pārmetumus par uzvedību un attieksmi pret viņa bijušo biznesa partneri Makaru.

15:10

Atkārtojums

Nemīlētie

1. sezona, 31. sērija. 2020. g.

Nemīlētie

31. sērija Iegriezies brāļa mājās, Normunds satiek Ievas pusmāsu Zani, bet, kamēr Artūra brālis ir ciemos, viņa dzīvoklī uzrodas Oskars. Tomēr durvis neatver draugs, bet cilvēks, kuru viņš šobrīd neieredz visvairāk – tā ir Normunda Inga. Pēc sarunas ar Ingu Zīle savam labākajam draugam izstāsta, ka viņam viss ir skaidrs par Normunda kāzām, kas gaidāmas nākotnē, tomēr Zīlem ir neapgāžami argumenti, kāpēc draugam tieši tagad ir jāprec Inga un kāpēc tas visiem nāks par labu. Zīli tagad nomoka lielas galvassāpes – kā pēc iespējas ātrāk un izdevīgāk pārdot Normunda tēvam zemes gabalu, kas pieder Mārtiņam, kamēr uz šī dārgā zemes pleķa savu ķepu nav uzlicis Makars. Kā labākajiem draugiem to izdosies paveikt? Notiek nepatīkama Ievas un viņas mammas tikšanās veikalā. Satikšanās Ievai nemaz nebūtu tik nepatīkama, tādu to padara Ievas mammas izturēšanos. Oskars Zīle zvana uz zonu tur sēdošajam tēvam, bet kā balsi un kādus pārmetumus viņš izdzirdēs otrā telefona galā?

15:50

Alise Nevēra-13

13. sezona, 8. sērija. 2015. g.

Alise Nevēra strādā kopā ar savu partneri detektīvu Fredu Maršānu. Katram no viņiem ir savas dotības, savas stiprās puses, savas metodes, kā notvert vainīgo, taču mērķis – abiem kopīgs. Starp abiem virmo plaša emociju gamma – gan draudzība un zināmas simpātijas, gan nesaprašanās un domstarpības, kas drūmo izmeklētāju darba dienu padara krietni vien aizraujošāku.

18:00

Tiešraide

TV3 ziņas īsumā

8. sezona, 202. sērija. 2020. g.

18:10

Gandrīz ideālas vakariņas 9

9. sezona, 16. sērija. 2020. g.

16.raidījums Influencere un veikala "Butterfly" īpašniece Elīna Didrihsone šodien viesus iepriecinās ne tikai ar gardiem ēdieniem, kas ir viens no viņas talanta trumpjiem, bet arī ar skaistu Vecpilsētas torņu skatu. Andrim būs iespēja ievērtēt Elīnas kokteiļu gatavošanas prasmi un padiskutēt aktīvās sarunās, kā tad īsti ir – ir rīdzinieki augstprātīgāki par citiem vai nav? Uzzināsim arī, kurš ir kašķīgākais restorānos, un ko iesāktu, ja ēdienā būtu mats? Noslēgumā noskaidrosim arī, kurš ir ieguvis visvairāk punktu un dosies lieliskā SPA piedzīvojumā.

19:10

Tiešraide

Bez Tabu

23. sezona, 211. sērija. 2020. g.

Bez Tabu

"Bez Tabu" saglabā savas pamatvērtības – īpašo skatījumu uz notikumiem, problēmām, cilvēkiem un viņu rīcību dažādās dzīves situācijās. "Lai varētu ieraudzīt savu spoguļattēlu, ir jāprot skatīties arī no mundiera otras – ne tikai parādes puses," pauž raidījuma veidotāju filozofija. "Tāpēc ņemsim uz grauda blēžus un krāpniekus, būsim neiecietīgi pret ierēdņu neiecietību un patvaļu. Solām daudz neparastus, ekstrēmus un oriģinālus stāstus!"

20:00

Tiešraide

TV3 Ziņas

22. sezona, 212. sērija. 2020. g.

20:33

Tiešraide

Sporta ziņas

22. sezona, 250. sērija. 2020. g.

20:37

Tiešraide

Laika ziņas

22. sezona, 250. sērija. 2020. g.

20:40

Tiešraide

Degpunktā

10. sezona, 202. sērija. 2020. g.

Degpunktā

Degpunktā – tās ir operatīvas kriminālziņas, ziņas par avārijām uz Latvijas ceļiem un cita informācija no "karsto" notikumu epicentra.

21:05

Nemīlētie

1. sezona, 32. sērija. 2020. g.

Nemīlētie

32. sērija Raimonds Katlaps Makara restorānā satiek Valtu un pasaka, ka bez Žoras viņš nav interesants, un, kamēr Žoras nebūs, nedos viņam nekādus papildu darbus, kā arī neizmaksās algu. Valts nopietni sadusmojas, bet Makars, kurš iejaucas sarunā, visu saliek pa vietām. Kad Raimonds un Makars palikuši vieni, abi mēģina vienoties par kopējo biznesu, bet vīri pat nenojauš, ka kaut kur netālu no viņu tikšanās vietas, Makara restorāna teritoriju sasprindzis novēro Oskars Zīle. Zīle ir ļoti dusmīgs par to, ka Makara rīkojumu zonā ticis sakauts viņa tēvs, bet vai Zīle jaunākais spēs pretoties tik nozīmīgai noziedzīgās pasaules autoritātei? Sofijai priecīgi svētki – viņas dzimšanas diena, bet mātes sirds raud, jo dzimšanas dienas ballē nevar piedalīties viņas dēls Oskars. Pa to laiku Raimonds Katlaps savam dēlam izstāsta par Makara piedāvājumu kopīgam biznesam, Raimondam pret to ir citādāka attieksme, nekā viņa dēlam Jurim, kurš ir skeptisks. Raimonds no Makara ir gatavs piesargāties citādāk.

21:45

Zebra 4

4. sezona, 42. sērija. 2020. g.

21:55

Operācija: Jauna dzīve

1. sezona, 3. sērija. 2020. g.

Latvijā atzīti un profesionāli estētiskās medicīnas speciālisti no estētiskās medicīnas klīnikas un zobārstniecības privātprakses ir apvienojuši spēks, lai dāvātu nevainojamu augumu un žilbinošu smaidu tiem, kam tas visvairāk nepieciešams! Raidījumā piedalās sievietes un vīrieši, kuriem tiks pilnībā uzlabots ārējais izskats, veicot visas nepieciešamās plastiskās operācijas, kā arī sniedzot zobārstniecības pakalpojumus.

23:00

Rezidents 3

3. sezona, 14. sērija. 2019. g.

Rezidents 3

14.sērija Keins nav apmierināts ar Konrāda atgriešanos slimnīcā par spīti viņa ienesīgajam līgumam ar futbola klubu. Kims brīdina Keinu, ka viņa rēķini sarūk, bet izdevumi kļūst pārāk augsti, un tas viņam var izmaksāt dārgi. Devonam un Feldmanam ir trīs pacienti ar atšķirīgiem simptomiem, kuri strauji pasliktinās. Devons diagnosticē viņiem saindēšanos, un vienīgais kopīgais visiem ir lietoti Bela un Andreas kompānijas uztura bagātinātāji. Negadījumā uz ūdens cietuši divi no lielākajiem Česteinas ziedotājiem. Konrādam un Keinam nākas strādāt kopā, lai glābtu viņu dzīvības.

00:00

Terorists

2012. g.

Kara veterāns un slepenā dienesta aģents Jūens Kīns, kurš savus draugus zaudējis kara laukā, bet sievu – teroristu uzbrukumos, metas cīņā ar teroristu grupējumu, kurš no ieroču tirgotājiem iepērk sprāgstvielas un gatavojas teroraktiem. Jūena galvenais pretinieks ir teroristu grupējuma līderis Ešs – jauns un izglītots musulmanis, kurš vēl nekad nav radījis ne mazākās aizdomas, tāpēc drošības dienestiem nav par viņu nekādas informācijas. Filma vēsta ne tikai par terorisma nodarīto postu cīņu ar to, bet skar arī to, kas bieži vien paliek nepateikts – kā īti notiek jaunā radikāļa Eša pievēršanās terorismam. Kā viņš no vienkārša studenta kļūst par bīstamu ekstrēmistu – pašnāvnieku.

02:05

UgunsGrēks

13. sezona, 6. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

6.sērija Mirdza cenšas piedzirdīt Jezupu. Fēlikss iesaka Jezupam paņemt no Mirdzas nopelnīto naudu un turēties no viņas pa gabalu. Mērija vēlas uztaisīt sensāciju par Mirdzas personisko dzīvi. Sofija atklāti izrunājas ar Ediju un piedāvā viņam kļūt par sabiedrotajiem. Mērijas fotogrāfs pieķer Mirdzu un Jezupu intīmā situācijā. Edijs un Sofija provocē Ievu. Sofija ir pārliecināta, ka Edijam ir cerības iegūt Ievu

02:45

UgunsGrēks

13. sezona, 7. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

7.sērija Mirdza piedraud Mērijai un atgūst savas un Jezupa fotogrāfijas. Helēna un Donāts saprot, ka Silvija ir pazudusi. Jezupu šokē atklājums no rīta. Zenta baidās, ka Silvija izdarījusi pašnāvību. Mirdza manipulē ar Jezupu. Edijs un Sofija turpina tēlot pārīti, Ieva viņiem nenotic. Fēlikss uzskata, ka Mirdza Jezupu tikai izmanto. Ieva uzzina, ka Pētersonu viesnīcas īstais īpašnieks ir Aivars. Helēnu šokē Induļa paziņojums.

03:10

UgunsGrēks

13. sezona, 8. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

8.sērija Dana un Vadims atgriežas no kāzu ceļojuma. Donāts mierina Helēnu, kura satraucas par Silviju. Viesturs cenšas izvairīties no Sofijas. Vadims gandrīz pieķer Danu, zāļojot viņu. Zenta izjauc Danas plānu. Aivars jūtas vainīgs Ievas priekšā, Ieva uz Aivaru nedusmojas. Dana sāk tēlot, ka viņai palicis slikti. Ieva cer, ka viņas un Viestura starpā vairs nav nekādu noslēpumu. Sofija iztraucē Ievas un Viestura sarunu.

03:50

UgunsGrēks

13. sezona, 9. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

9.sērija Fēlikss uzzina, ka Aivars un Viesturs visiem melojuši, un piedraud aiziet no darba. Dana tēlo, ka viņa ir slima un viņai nav apetītes. Vadims uztraucas par Danu. Zenta izjauc Danas nodomus pabrokastot. Vadims pieprasa no kafejnīcas kompensāciju par Danas saindēšanos ar pārtiku. Viesturs melo Sofijai. Sofija izmanto situāciju un nolemj apmesties Pētersonu viesnīcā. Vadims pieķer Danu ēdot.