Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Sestdiena, 31. oktobris

Ikars

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

00:25

Divsimt gadu pēc Elēnas Riplijas nāves ārsti viņu klonē, izmantojot asins paraugu, cerot atdzīvināt citplanētieša embriju, kas ieperinājās viņā, kad viņa bija nonākusi uz tālās planētas. Pēc vairākiem mēģinājumiem ārstiem izdodas iecerētais – viņi izņem citplanētieti un izveido klonu turpmākiem pētījumiem. Nav ilgi jāgaida, līdz Riplijas klons ir ieguvis apziņu un apliecina pārcilvēciskas spējas, kas liek spriest par to, ka viņā joprojām ir citplanētieša DNS. Kad Riplija uzzina, ka ģenerālis Peress citplanētieti tur ieslēgtu cieši norobežotā telpā kosmosa stacijā, viņa militāristu un zinātniekus brīdina, ka šo radību neviens nespēs savaldīt ne ar kādiem līdzekļiem.

02:25

UgunsGrēks

13. sezona, 40. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

40.sērija Guntis pavada nakti kopā ar Sofiju. Ieva dodas uz nopratināšanu policijā. Lidija uztraucas par Ediju un liek Gatim par viņu parūpēties. Guntis noorganizē Sodijai un Ievai konfrontāciju. Zenta cenšas izlūgties piedošanu, Aivars viņai nepiedod. Gatis ierosina Lidijai uzsākt romānu ar Aivaru. Aivars ļaujas Lidijas manipulācijām. Sofija pati sevi savaino ar nazi un notikušajā apvaino Ievu.

03:05

UgunsGrēks

13. sezona, 41. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

41.sērija Guntis netic Ievas versijai par konfliktu ar Sofiju. Dana nav pārliecināta, vai var uzticēties Gatim. Vadims cenšas saprast, kāpēc viņu vairs nesaista Dana. Fēlikss uzzina, ka Ievu aizturējusi policija, un sadusmojas. Gatim rodas plāns, kā apkrāpt Vadimu. Fēlikss vienojas ar Gunti par apsūdzību atsaukšanu. Vadims cenšas atrast kontaktu ar Silviju. Guntim rodas aizdomas, ka Sofija viņam melo.

03:40

UgunsGrēks

13. sezona, 42. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

42.sērija Gatim ir plāns, kā uzmundrināt Ediju. Lidija melo Mildai. Edijs netic Gatim, Gatis nobīstas par brāli. Aivars nespēj sagaidīt, kad Lidija atnāks uz tikšanos. Gatis atzīstas Edijam, ka satiekas ar Danu. Mildai rodas aizdomas, ka Lidija viņai nestāsta patiesību. Ieva tiek izlaista no policijas izolatora. Guntis atvainojas Sofijai un grib ar viņu salabt. Milda uzskata, ka Lidija grib Aivaru izmantot, un nolemj to nepieļaut.

04:15

UgunsGrēks

13. sezona, 43. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

43.sērija Gatis pieprasa, lai Sofija samaksā par viesnīcu. Sofijas māte atsakās Sofijai dot naudu. Lidiju sasmīdina Sofijas priekšlikums. Zenta cenšas salabt ar Mildu un izlūdzas viņas piedošanu. Sofija nozog Āboliņu dokumentus, kas apliecina viņu nelegālo darbību. Gunāru satrauc tas, ka Mirdza grib ar viņu satikties. Sofija nozog Vadimam telefonu. Mirdza grib atjaunot Gunāra partijas darbību. Aivaru nobiedē Sofijas rīcība.

05:00

Gandrīz ideālas vakariņas 4

4. sezona, 14. sērija. 2012. g.

Gandrīz ideālas vakariņas 4

Gandrīz ideālas vakariņas ietvaros sabiedrībā zināmi cilvēki atklās daudz nezināma par savu privāto dzīvi, ļaus viesoties savās mājās un tos varēs ieraudzīt vēl neredzētās situācijās. Solās būt patiesi interesanti! Sekojiet jaunākajai informācijai TV3 un www.tv3.lv!

06:00

Lauvas sardze

1. sezona, 19. sērija. 2015. g.

Simbas dēls Kions apvieno savus draugus, un visi kopā saukti par Lauvas sardzi viņi cīnās, lai aizsargātu savu zemi

06:30

Spēkratu ciems

1. sezona, 13. sērija. 2014. g.

Šis bērniem domātais animācijas seriāls ataino braucamrīku piedzīvojumus un mācībstundas pasaulē, kur mājo dzīvas automašīnas un cita tehnika.

08:55

Dzīvnieku mānija

1. sezona, 19. sērija. 2017. g.

Dzīvnieku pasaule ir tik plaša, daudzpusīgu un mainīga, ka diez vai to vispār iespējams izzināt pilnībā, taču šajā raidījumā var gūt izsmeļošu un koncentrētu informāciju par visdažādākajiem dzīvniekiem un to dzīvi. Būs gan iepazīšanās ar mājas mīluļiem un viņu saimniekiem un dažādu triku mācīšanās, uzzināsim interesantus faktus par dzīvniekiem un viņu dzīvi, būs arī viktorīna, kurā skatītāji paši var mēģināt atbildēt uz āķīgiem jautājumiem, kā arī uzzināt izsmeļošas atbildes uz tiem.

09:25

Dzīvnieku mānija

1. sezona, 20. sērija. 2017. g.

Dzīvnieku pasaule ir tik plaša, daudzpusīgu un mainīga, ka diez vai to vispār iespējams izzināt pilnībā, taču šajā raidījumā var gūt izsmeļošu un koncentrētu informāciju par visdažādākajiem dzīvniekiem un to dzīvi. Būs gan iepazīšanās ar mājas mīluļiem un viņu saimniekiem un dažādu triku mācīšanās, uzzināsim interesantus faktus par dzīvniekiem un viņu dzīvi, būs arī viktorīna, kurā skatītāji paši var mēģināt atbildēt uz āķīgiem jautājumiem, kā arī uzzināt izsmeļošas atbildes uz tiem.

10:00

Superbingo

21. sezona, 44. sērija. 2020. g.

Superbingo

Loterijas Superbingo TV šova skatītājus svētdienas rītos priecē vadītājas Ligita Mieze un Nora Legzdiņa, kā arī atraktīvais Armands Simsons.

11:30

Atkārtojums

Nākamā pietura: Mīlestība

1. sezona, 5. sērija. 2020. g.

5.raidījums Randiņā dodas automehāniķis Edijs un topošā aktrise, pasākumu vadītāja Diāna. Viņiem labi saskan, un izvēršas interesants brauciens uz Lietuvu. Diāna saka, ka ir gatava precēties, taču vai tas būs pa prātam Edijam? Savukārt jaunieši Dita un Artūrs dodas Kurzemes virzienā. Artūrs ir topošais fotogrāfs, un viņam ir iespēja parādīt savu talantu arī meitenei. Vai viņai tas patiks, un pāris izvēlēsies randiņu turpināt? Trešais stāsts ir par sešdesmit gadus vecajem Andri un Antru. Mīlestībai nav vecum, un izrādās, ka Andris ir ļoti liels romantiķis! Iespējams, ka pēc jautra brauciena, kura viena no sastāvdaļām būs sēņošana, viņi nolems randiņu turpināt!

12:30

Atkārtojums

Manas mājas ar IKEA

3. sezona, 6. sērija. 2020. g.

Kas ir māju sajūta? Kādam tās ir mēbeles, citiem tie ir cilvēki. Taču nenoliedzami tā ir arī telpa. Interjera pārvērtību raidījums "Manas mājas ar IKEA" ciemosies pie 10 ģimenēm, lai pārveidotu kādu telpu viņu mājās, jaunu dzīves posmu sākot. Dažādas ģimenes, dažādas telpas un dažādi izaicinājumi.

13:05

Atkārtojums

Kas kaiš manam mīlulim?

1. sezona, 10. sērija. 2018. g.

Kas kaiš manam mīlulim?

Tiekot pie suņa, kaķa, putniņa, kāmīša, truša vai jebkura cita mājdzīvnieka, cilvēks cer uz mīlīgu un uzvedīgu draugu, taču nav nekāds noslēpums, ka bieži vien viss izvēršas pavisam citādi. Dzīvnieki mēdz būt īsti negantnieki, un dzīve ar tiem var būt ļoti apgrūtinoša un novest izmisumā. Ko iesākt, ja mīlulim ir uzvedības problēmas? Palīgā dzīvnieku īpašniekiem nāk ekspertu komanda – vetārsti un dzīvnieku uzvedības speciālisti, lai noskaidrotu, kādas ir problēmas, kas ir to pamatā un kādi ir iespējamie risinājumi. Nejauka dzīvnieku uzvedība sagādā raizes saimniekiem, taču tai vienmēr ir kāds iemesls – psiholoģisks vai fizisks, un praktiski vienmēr var rast izeju no situācijas.

13:35

Atkārtojums

Runcis zābakos

2011. g.

Vēl pirms leģendārais Runcis Zābakos satiek mums visiem jau zināmo zaļo briesmoni vārdā Šreks, viņš dodas varonīgiem piedzīvojumiem pilnā ceļojumā, lai kopā ar ideju meistaru Oliņu Aleksandru Boliņu un drosmīgo kaķenīti Kitiju Maigķepu nozagtu Zosi, kas dēj zelta olas. Tas tik būs viens varens un deviņas dzīvības vērts piedzīvojums!

15:15

Atkārtojums

Tors: Ragnaroks

2017. g.

Tors: Ragnaroks

Atgriezies Asgardā, lai atrastu noslēpumaino ienaidnieku, kurš meklē Bezgalības Akmeņus, Tors uzzina, ka viņa brāļa Loki rīcība ir pietuvinājusi karaļvalsti briesmīgam notikumam - Ragnarokam. Leģenda vēsta, ka tas nozīmē pēdējo kauju, pēc kuras Asgarda tiks iznīcināta. Toram nāk palīgā Halks, un viņiem abiem būs lemts sastapties aci pret aci ar visu deviņu pasauļu ļaunāko ienaidnieku.

19:00

Tiešraide

Nekā personīga

25. sezona, 11. sērija. 2020. g.

Raidījuma "Nekā personīga" ik svētdienu saviem skatītājiem piedāvā nedēļas notikumu un procesu skaidrojumu un atklāj norises, kas būs svarīgas arī turpmāk. Raidījuma komanda ir par godīgu un atbildīgu politiku, kas Latviju padarītu par plaukstošu iespēju zemi.

19:50

Tiešraide

Melu Teorija 6

6. sezona, 4. sērija. 2020. g.

20:20

Balss maskā

1. sezona, 8. sērija. 2020. g.

Balss maskā

Šovs "Balss maskā" ir spilgta, azartiska un intrigām pārbagāta slavenību muzikāla sacensība. Tajā piedalās divpadsmit sabiedrībā zināmas personas un slavenības, kuras uzstājas sava unikālā tēla maskā, izpildot muzikālu priekšnesumu. Dalībnieku sniegumu vērtēs skatītāji, bet minējumus par to, kas tieši slēpjas zem maskas, izteiks šova īpašā detektīvu komanda. Šis ir noslēpumainākais un krāšņākais šovs pasaules vēsturē, kura aizsākumi meklējami Korejā. Tas kļuvis par pēdējo gadu veiksmes stāstu, šovam var sekot līdzi vairāk nekā 15 pasaules valstīs, tai skaitā arī kaimiņvalstī Igaunijā.

23:00

Grābēji

2010. g.

Grābēji

Rūdīta banku laupītāju komanda, kurā darbojas Gordons Dženings (Idriss Elba), Džons Ravejs (Pols Vokers), Eidžejs (Heidens Kristensens), kā arī brāļi Džeiks (Maikls Īlijs) un Džesijs (Kriss Brauns) Atikas, veiksmīgi īsteno jaunāko operāciju un bauda greznu dzīvi, gaidot nākamo darbu. Kad no ieslodzījuma atbrīvo bijušo bandas dalībnieku Rēgu (Tips T.I. Hariss), viņš pārliecina puišus uzbrukt inkasatoru mašīnai, kas ved 20 miljonus dolāru. Kamēr „grābēji” rūpīgi plāno notikumu gaitu un gatavojas īstenot grandiozo noziegumu, kāds pārgalvīgs policists (Mets Dilons) ir iecerējis aizturēt neliešus.

01:10

Kad izdevniecība pātrauc sadarboties ar populāro romānu rakstnieci Hannu Raienu, viņa nepadodas, bet izmanto neveiksmi, lai iedvesmotos jaunradei un publicētu kriminālromānu, kura jaunākās nodaļas lasītāji saņem katru nedēļu. Sākotnēji darbs negūst īpašu popularitāti, līdz notiek īsta slepkavība Hannas radītā romāna darbībai līdzīgos apstākļos. Vai tā patiešām ir tikai sagadīšanās, vai arī iespējams, ka slepkava atdarina romānā rakstīto? Vai jaunās nodaļas publicēšana izraisīs jaunu noziegumu?

03:05

UgunsGrēks

13. sezona, 44. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

44.sērija Gatis un Lidija cenšas atrast Sofiju. Manfrēdu pārsteidz tikšanās ar Lidiju. Sofija taisās šantažēt Manfrēdu. Mirdza baidās, ka noskaidrosies meli par Gunāra partijas dibināšanu. Viesturs un Aivars atklāj, ka no kabineta seifa pazudis Sofijas ierocis. Jevgēņija sastrīdas ar Sofiju. Indulis nervozē par gaidāmajām pusdienām ar Gunti. Dana un Gatis nobīstas, ka Vadims uzzinās par viņu romānu. Viesnīcā atskan šāviens.

03:45

UgunsGrēks

13. sezona, 45. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

45.sērija Viesturu šokē atklājums biljarda zālē. Milda nespēj noticēt tam, ko redz. Gatis un Dana nolemj melot par savu rīcību un steidzami atstāj Pētersonu viesnīcu. Indulis ir gatavs nekavējoties atklāt noziegumu, kas noticis viesnīcā. Miervaldis paziņo Guntim, ka viesnīcā atskanējis šāviens. Fēlikss un Aivars satraucas, ka policija noziegumā vainos Ievu. Guntis aiztur Ievu. Fēlikss nobīstas, ka Jevgēņija ir mirusi.

04:10

UgunsGrēks

13. sezona, 46. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

46.sērija Guntis pratina Ievu un ir pārliecināts, ka viņa melo. Gunārs pārdzīvo par Jevgēņiju, kura vēl aizvien nav nākusi pie samaņas. Milda ir nelaimīga par notikušo un nespēj izlemt, kā rīkoties ir pareizāk. Mirdza cenšas noskaidrot notikušā nozieguma detaļas. Gunāram rodas aizdomas, ka Mirdza kaut ko noklusē. Gatis, Dana un Lidija vienojas par viltus alibi. Milda pasaka Aivaram un Fēliksam, ka Ieva ir vainīga noziegumā.