Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Trešdiena, 23. septembris

Vanda, Veneranda, Venija

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

02:00

UgunsGrēks 11

11. sezona, 19. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

19.sērija Helēna samāca Aņu melot Donātam. Silvija cer, ka Vadims attieksies no plāna apprecēt Lidiju. Donāts atmasko Aņas melus un dusmojas uz Helēnu. Mildu šokē Silvijas paziņojums. Donātam ir ideja, kā panākt, lai visi uzzina par Vadima un Silvijas gaidāmo šķiršanos. Silvijai ir aizdomas, ka Vadimam parādījusies mīļākā. Mare SPA hotel atgriežas Edijs un grib zināt, kāpēc viņu uz šejieni atsaukuši. Vadims dusmojas par Silvijas aizdomām. Ediju satriec tas, ko viņš izlasa sava tēva vēstulē.

02:25

UgunsGrēks 11

11. sezona, 20. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

20.sērija Gunārs lūdz Ievas palīdzību kafejnīcā. Dana grib uzzināt, par ko spriež Lidijas, Gatis un Edijs. Milda uztraucas, ka Zenta nav bijusi naktī mājās. Lidija, Gatis un Edijs cenšas saprast, ar ko Pētersonu viesnīcā pirms 20 gadiem ticies Gata un Edija tēvs. Zenta baidās, ka Zigis uzzinās, ka viņa ir vienkārša istabene. Lidija pārdzīvo, ka ir bijusi slikta māte. Ievu pārsteidz tas, ko viņa ierauga savās istabās. Zigis uzdod Zentai nepatīkamu jautājumu.

03:00

UgunsGrēks 11

11. sezona, 21. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

21.sērija Ievu pārsteidz tas, ka Zenta nav izdarījusi savu darbu. Zenta turpina Zigim izlikties, ka ir viesnīcas menedžere. Sabīne cenšas noskaidrot, par ko tā satraukusies Āboliņu ģimene. Zenta vēlas uzpirkt Jezupu, lai viņš pats iztīra viesnīcas numuru. Silviju pārsteidz raksts dzeltenās preses žurnālā. Zigis uzzina, ka Zenta viņam melojusi. Vadims baidās, ka Silvija uz viņu dusmosies. Gatis pieķer Sabīni runājam pa telefonu par autoavāriju.

03:40

UgunsGrēks 11

11. sezona, 22. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

22.sērija Jezups cenšas aizkavēt Sabīni, lai viņa netiekas ar Fēliksu. Edijs paziņo, ka bibliotēkā pazudusi prese, kas attiecas uz 20 gadus seno pagātni. Sabīne ierosina Fēliksam iet viņu attiecībās soli tālāk, Fēlikss dodas pēc viesnīcas numura atslēdziņas. Lidija atceras, ka Aivaram bija foto albūmi, kuros atradās Āboliņus interesējošās fotogrāfijas. Fēlikss uzzina, ka Jevgēņija viņam melojusi un nav ne pie kādas krustmātes. Gati un Ediju pārsteidz Lidijas atradums.

04:10

UgunsGrēks 11

11. sezona, 23. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

23.sērija Lidija, Gatis un Edijs spriež, kā rīkoties attiecībā uz dakteri Baranovski. Zenta sūdzas Gunāram, ka Ieva un Jezups izjaukuši viņas mūža mīlu ar Zigi. Jezups mudina Induli satikties ar Zentu. Ieva pārdzīvo par satikšanos ar Ediju. Baranovski satrauc Edija jautājumi. Silviju šokē Aņas izteikumi un viņa sūdzas par tiem Donātam. Indulis sagatavo Zentai ziedus un dāvaniņu. Zenta pārprot situāciju un padomā, ka tas ir no Ziga. Vadims ierodas Mare SPA un flirtē ar Lidiju.

05:00

Gandrīz ideālas vakariņas 3

3. sezona, 15. sērija. 2012. g.

Gandrīz ideālas vakariņas 3

Gandrīz ideālas vakariņas ietvaros sabiedrībā zināmi cilvēki atklās daudz nezināma par savu privāto dzīvi, ļaus viesoties savās mājās un tos varēs ieraudzīt vēl neredzētās situācijās. Solās būt patiesi interesanti! Sekojiet jaunākajai informācijai TV3 un www.tv3.lv!

06:00

Tiešraide

900 sekundes

8. sezona, 181. sērija. 2020. g.

900 sekundes

Īemīļotais rīta raidījums "900 sekundes" katru darba dienu plkst.6:00 kanālā TV3! Ik darbdienas rītu skatītāju modina un par aktuālo informē raidījuma moderatori Kristīne Garklāva, Arta Skuja un Tālis Eipurs.

08:30

Bondi vetārsts-3

3. sezona, 5. sērija. 2010. g.

09:05

Bondi vetārsts-3

3. sezona, 6. sērija. 2010. g.

10:50

Meittenes 2

2. sezona, 12. sērija. 2013. g.

Meittenes 2

12. sērija Maša kafejnīcā satiek Sergeju Zvonarjovu. Serjoža vēlas, lai viņi atjaunotu attiecības, bet Maša vairs nav ar pliku roku ņemama. Viņa piedāvā Sergejam tikai fiziskas attiecības un neko vairāk. Sergejam nekas nav iebilstams.

11:20

Meittenes 2

2. sezona, 13. sērija. 2013. g.

Meittenes 2

13. sērija Spēja sevi parādīt ir svarīga īpašība ikvienam panākumiem bagātam cilvēkam. Pareizi izveidots CV var panākt, lai jūs atstājat vajadzīgo iespaidu uz jebkuru vadītāju. Un nav svarīgi, ja trūkst atbilstošas izglītības. Ļoļai šādas iemaņas piemīt. Savukārt Vasiļisa piedalās atlases pārbaudījumos mūziklā „Romeo un Džuljeta”.

12:50

Izdzīvotāji 35

35. sezona, 3. sērija. 2017. g.

Izdzīvotāji 35

Klāt jaunā, jau 35. viena no pasaules populārākā un neparedzamākā šova "Izdzīvotāji" sezonām! Šosezon cīņu par miljons dolāriem sāk 18 dalībnieki, kas sadalīti trīs ciltīs pēc viņu nodarbošanās un dzīves stila. Varoņus raksturo drosme un sasniegumi, starp viņiem ir bijušais NFL spēlētājs, jūras kājinieks, ugunsdzēsējs, glābēja un pat Olimpisko spēļu dalībniece. Dziednieku ciltī apvienoti tie, kuri palīdz citiem dziedēt emocionālas un fiziskas sāpes – medicīnas māsa, sociālā darbiniece, probācijas darbinieks, fizioterapeite un citi. Trešā cilts ir Darītāji – cilvēki, kurus ciena par darba tikumu. Tie ir cilvēki, kuri daudz nerunā, bet ķeras pie lietas – biznesmenis, slavenību asistente, sērfošanas instruktors. Katrai ciltij, katras profesijas pārstāvjiem ir atšķirīgas rakstura iezīmes, atšķirīgas iemaņas, fiziskās un emocionālās prasmes un dotības. Kas no tā visa izrādīsies svarīgākais, lai izdzīvotu šajā šovā līdz finālam un uzvarētu?

13:50

Nāvējošais ierocis

2. sezona, 8. sērija. 2017. g.

Nāvējošais ierocis

8.sērija Dīvaina slepkavība notikusi slimnīcā – pieredzējis un zināms mafijas loceklis nogalināts ar precīzu dakšiņas dūrienu tieši miega artērijā. Vēl interesantāk, ka uz dakšiņas atrastie pirkstu nospiedumi pieder ārstam, kurš pēc oficiālās informācijas miris jau pirms pieciem gadiem. Murto satriec atklājums, ka viņa meita draudzējas ar nīstamā kaimiņa Maknīlija dēlu, bet Rigss arvien vairāk satuvinās ar Molliju.

14:45

Atkārtojums

Nemīlētie

1. sezona, 13. sērija. 2020. g.

13. sērija Ieradies ciemos pie Zīles, Artūrs pie drauga datora izlasa zem raksta komentāru, kas viņu iepriecina – Māris veiksmīgi ticis pāri Latvijas robežai un aizceļojis, kur draugi bija plānojuši. Daina kafejnīcā tiekas ar draudzeni Ievu un atklāti izstāsta viņai par savām un Raimonda attiecībām, bet Raimonds nevar atrast svarīgus dokumentus, kurus sastādījusi Ieva, un pazudušais dokuments mistiski uzrodas uzņēmēja Katlapa žaketes kabatā. Daina brīdina Raimondu, lai uzmanās no Žoras un mēģina pārliecināt, ka viņš ir bīstams cilvēks. Pēc sarunas ar Dainu Raimonds tiekas ar Žoru. Pēc sarunas ar uzņēmēju Žora nolemj, ka pēc iespējas ātrāk jārīkojas pret pašu Dainu. Pilsētā negaidīti satiekas Žora un Inga, kas gan beidzas labi, jo blakus ir Normunds, tomēr pēc šīs tikšanās viņam rodas daudz jautājumu.

15:20

Atkārtojums

Nemīlētie

1. sezona, 14. sērija. 2020. g.

14. sērija Žora saņem no uzņēmēja Katlapa jaunu netīru darbiņu, bet pilsētā gluži kā rēgs Normunda acu priekšā pēkšņi uzrodas Ievas mamma Kornēlija un nopietni satrauc parasti mierīgo un atturīgo Normundu. Žora saprot, ka nav ko gaidīt, un uzzinājis, ka Raimonda dzīvoklī Daina ir palikusi viena pati, nolemj rīkoties. Pēc nakts ballītes ar biznesa partneriem, mājās atgriežas Raimonds un Juris, un abi ierauga to, ko tiešām nekad negribētu redzēt, bet Ieva pa telefonu no Jura Katlapa izdzird tādus jaunumus, kuriem nespēj noticēt. Kas ir atgadījies Dainai?

15:55

Alise Nevēra-11

11. sezona, 5. sērija. 2013. g.

18:00

Tiešraide

TV3 ziņas īsumā

8. sezona, 181. sērija. 2020. g.

18:10

Virtuve 6

6. sezona, 15. sērija. 2016. g.

Virtuve 6

15.sērija Deniss un Katja nolemj atzīties Svetai un Ņikitam, taču tas izrādās sarežģītāk, nekā sākumā likās. Ļovam tiek piedāvāta šefpavāra vieta kādā restorānā. Nastja un Kostja nolemj sakārtot Kostjas tēva Tomofeja Iļjiča privāto dzīvi.

18:40

Virtuve 6

6. sezona, 16. sērija. 2016. g.

Virtuve 6

16.sērija Viesnīcā notiek zviedru modelētāja apģērbu skate. Šefs vēlas iegadāties kleitu Jeļenai Pavlovnai. Seņa un Fedja papūlas, lai modele atsakās no diētas. Luī pavada nakti ar modeli.

19:10

Tiešraide

Bez Tabu

23. sezona, 190. sērija. 2020. g.

Bez Tabu

"Bez Tabu" saglabā savas pamatvērtības – īpašo skatījumu uz notikumiem, problēmām, cilvēkiem un viņu rīcību dažādās dzīves situācijās. "Lai varētu ieraudzīt savu spoguļattēlu, ir jāprot skatīties arī no mundiera otras – ne tikai parādes puses," pauž raidījuma veidotāju filozofija. "Tāpēc ņemsim uz grauda blēžus un krāpniekus, būsim neiecietīgi pret ierēdņu neiecietību un patvaļu. Solām daudz neparastus, ekstrēmus un oriģinālus stāstus!"

20:00

Tiešraide

TV3 Ziņas

22. sezona, 191. sērija. 2020. g.

20:33

Tiešraide

Sporta ziņas

22. sezona, 225. sērija. 2020. g.

20:37

Tiešraide

Laika ziņas

22. sezona, 225. sērija. 2020. g.

20:40

Tiešraide

Degpunktā

10. sezona, 181. sērija. 2020. g.

Degpunktā

Degpunktā – tās ir operatīvas kriminālziņas, ziņas par avārijām uz Latvijas ceļiem un cita informācija no "karsto" notikumu epicentra.

21:05

Nemīlētie

1. sezona, 15. sērija. 2020. g.

15. sērija Kamēr Oskars Zīle pusdieno ar mammu, viņam zvana Artūrs, lai paziņotu jaunumus, bet šo nepatīkamo ziņu izdzird arī Zīles mamma Sofija. Raimondam slimnīcā tiek paziņota diagnoze, kas skar arī Dainu, bet otrā pilsētas galā Gvido Doļskis līksmo – viņam kolēģis paziņojis, ka Interpols Londonā noķēris Māri Kļavu. Žora tiek izsaukts uz mafijas bosa Makara dārgo restorānu, un gaidot kamēr mafijas galva viņu pieņems, Žora saņem dīvainu zvanu. Notiek ļoti sirsnīga abu Katlapu dēlu saruna par Dainas likteni, un arī Makaram ir daudz jautājumu par nabaga Dainas situāciju, bet izveicīgajam bandītam uz visiem mafijas bosa jautājumiem ir atbildes un argumenti.

21:40

Manas mājas ar IKEA

3. sezona, 1. sērija. 2020. g.

Kas ir māju sajūta? Kādam tās ir mēbeles, citiem tie ir cilvēki. Taču nenoliedzami tā ir arī telpa. Interjera pārvērtību raidījums "Manas mājas ar IKEA" ciemosies pie 10 ģimenēm, lai pārveidotu kādu telpu viņu mājās, jaunu dzīves posmu sākot. Dažādas ģimenes, dažādas telpas un dažādi izaicinājumi.

22:15

Ekstrasensu cīņas 20

20. sezona, 13. sērija. 2019. g.

Kā ierasts, uz šova atlasi ieradušies simtiem cilvēku no visas pasaules. Viņi visi uzskata, ka redz, jūt un zina vairāk par citiem, un ir gatavi to pierādīt miljoniem skatītāju. Krāšņais un iespaidīgais dalībnieku saraksts nodrošina, ka cīņa būs azartiska, nesaudzīga un skatītājiem aizraujoša. Starp dalībniekiem ir gan pieredzes bagāti psihologi, gan cilvēki, kuri īpaši mācījušies par ekstrasensiem, gan arī visdažādāko profesiju pārstāvji. Šī sezona Latvijas skatītājiem būs īpaši interesanta, jo labāko ekstrasensu divpadsmitniekā iekļuvuši arī divi Latvijas pārstāvji – Sergejs Afanasjevs, kurš sauc sevi par doktoru Maiklu un uzskata par parapsihologu, kā arī Ivo Puriņš – senās maiju cilts maģisko tradīciju pēctecis.

23:55

Rezidents 3

3. sezona, 10. sērija. 2019. g.

Rezidents 3

10.sērija Ir Devona pēdējā darba diena kā internam. Devons un Konrāds ir morālas dilemmas priekšā – jaunietim pēc paracetamola pārdozēšanas nepieciešama aknu transplantācija. Viņi nolemj noklusēt, ka noticis pašnāvības mēģinājums, lai tiktu pie nepieciešamā orgāna. Bels atklāj, ka Keins mākslīgi uztur pie dzīvības pacientus ar mirušām smadzenēm, lai uzlabotu slimnīcas izdzīvošanas rādītājus. Viņš mēģina sakārtot situāciju, tomēr tiek izmests no amata. Sarkanā klints nozīmē Keinu viņa vietā. Adaku sākas priekšlaicīgas dzemdības.

00:55

Zibsnis 3

3. sezona, 4. sērija. 2016. g.

4.sērija Barijs turpina trenēt Džesiju, lai viņa varētu izmantot savas superspējas. Ir uzradies Sems Skaders, kurš vēlas atriebties savam senajam ienaidniekam Snārtam, tāpēc apmeklē visus savus bijušos biedrus un mēģina noskaidrot, kur Snārts atrodams. Džesija pievienojas komandai, lai notvertu Skaderu, un viņas lēmums nepakļauties kādai Barija pavēlei noved pie nevēlamām sekām.

01:45

UgunsGrēks 11

11. sezona, 24. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

24.sērija Fēlikss dusmojas, ka Jevgēņija viņam pa telefonu melojusi. Edijs, Gatis un Lidija nolemj lūgt Danas palīdzību, lai atmaskotu Baranovski. Sabīne pārdzīvo par Fēliksa atraidījumu. Gunārs atklāj, ka kafejnīcā apzagts zviedru galds. Fēlikss ierodas pie Sabīnes, abi sastrīdas. Indulis apvaino Silviju zādzībā. Edija, Gata un Lidijas plāns izdodas. Zenta uzskata, ka Indulis izturas nežēlīgi pret Felzenbaheru dvīņiem.

02:10

UgunsGrēks 11

11. sezona, 25. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

25.sērija Indulim un Jezupam rodas plāns, kā pielabināties Zentai. Dana ierosina Edijam atjaunot attiecības. Ieva aizstāj Gunāru kafejnīcā. Zenta spiesta lūgt palīdzību Indulim. Indulis izmanto situāciju, lai uzturētos Zentas klātbūtnē. Ieva dusmojas, ka Edijs sarunājis tikšanos ar Baranovski Gunāra kafejnīcā. Zenta atklāj, ka Indulis viņu piemānījis. Edijs uzzina pārsteidzošu informāciju par Lidiju un Baranovski.

02:50

UgunsGrēks 11

11. sezona, 26. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

26.sērija Silvija pamana, ka Aņa lieto aizdomīgas tabletes. Gatis un Edijs nolemj aprunāties ar Lidiju un Baranovski. Sabīne ierodas pie Fēliksa, lai salabtu. Donāts pārmet Helēnai, ka viņa nerūpējas par meitas veselību. Edijs un Ieva tēlo, ka ir vienaldzīgi viens pret otru. Aņa atzīstas, kur ņēmusi tabletes. Fēlikss ierauga Sabīni kopā ar Donātu. Gatis pieķer Lidiju melos. Donāts piedraud Sabīnei, lai viņa nestāsta Fēliksam patiesību.

03:15

UgunsGrēks 11

11. sezona, 27. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

27.sērija Silvija nopriecājas, ka Vadimam neveicas attiecībās ar Lidiju. Zenta pārdzīvo, ka Zigis pie viņas nenāk. Vadims lūdz Helēnas palīdzību, lai noskaidrotu Lidijas domas par sevi. Sabīne lūdz Donātam atļauju izstāstīt Fēliksam patiesību par abu attiecībām. Helēna paziņo Vadimam sensacionālus jaunumus par Lidiju. Viesnīcā ierodas Ingeborga un meklē Zigi. Sabīne melo Fēliksam. Zentu šokē Ingeborgas paziņojums.

03:55

UgunsGrēks 11

11. sezona, 28. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

28.sērija Zigis manipulē ar Zentu un Ingeborgu. Daniels atzīstas Sabīnei, ka viņam ir problēmas ar vienu precētu sievieti. Dana cenšas pavedināt Ediju, Daniels to redz. Lidija lūdz Baranovskim nestāstīt informāciju par viņiem abiem Gatim un Edijam. Daniels piedraud Danai. Zenta notic Ziga meliem. Edijs un Gatis grib noklausīties Lidijas telefona sarunas. Ingeborga šokē Zigi un Zentu. Lidija pārdzīvo par mazdēlu aizdomām.

04:20

UgunsGrēks 11

11. sezona, 29. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

29.sērija Zenta pārdzīvo, ka Zigis var izlemt palikt kopā ar Ingeborgu. Edijs un Gatis nolemj atvainoties Lidijai. Jezups mudina Induli doties pie Zentas. Lidijas uzvedība atkal rada aizdomas. Sabīne nolemj izstāstīt Fēliksam patiesību par sevi un Donātu. Zigis lūdz Zentai aizdot viņam naudu. Donāts iejaucas Sabīnes un Fēliksa sarunā. Indulis piedraud Zigim. Donāts piedraud Sabīnei nogalināt Fēliksu.