Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Trešdiena, 21. oktobris

Urzula, Severīns

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

00:45

Atkārtojums

3 dienas, lai nogalinātu

2014. g.

Šajā spraigajā asa sižeta filmā Kevins Kostners atveido bīstamu starptautisko spiegu, kurš ir apņēmies pamest savu riskanto darbu, lai beidzot veidotu tuvākas attiecības ar sievu un meitu, no kurām viņš ir atsvešinājies viņu drošības dēļ. Tomēr viņam jāizpilda pēdējais uzdevums. Vai viņš spēs atrast pasaules nežēlīgāko teroristu un vienlaikus sievas prombūtnes laikā pirmo reizi pieskatīt savu meitu, kura jau ir pusaudze?

02:55

UgunsGrēks 12

12. sezona, 67. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 12

67.sērija Gatis nolemj beidzot salauzt Edija spītēšanos. Fēlikss gaida pienākam DNS testa rezultātus. Baranovski uztrauc Edija psiholoģiskais stāvoklis. Gatis nobīstas, ka Edijs ir sajucis prātā. Fēlikss un Svjatoslavs nolemj gaidīt DNS testa rezultātus kopā. Vadims pasaka, ka nevēlas Donātu redzēt savās un Danas kāzās. Helēna mēģina pierunāt Donātu salabt ar Vadimu. Donāts atsakās. Fēlikss un Svjatoslavs uzzina DNS testa rezultātus.

03:30

UgunsGrēks 12

12. sezona, 68. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 12

68.sērija Vadims un Dana gatavojas kāzu ceremonijai. Silvija cenšas kāzas izjaukt. Viesturs uzzina, kur tiek turēts Edijs. Jevgēņija dusmojas uz Svjatoslavu, kurš izrādījies krāpnieks. Silvija mēģina izdarīt pašnāvību. Viesturs atbrīvo Ediju no Baranovska klīnikas. Fēlikss un Svjatoslavs salabst. Ievu šokē Edija parādīšanās viesnīcā. Helēna apsola Silvijai izjaukt Vadima un Danas laulību. Viesnīcā atskan šāviens.

04:20

UgunsGrēks 13

13. sezona, 1. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks 13

1.sērija Lode trāpa Viesturam plecā. Danai nepatīk Vadima lēmums. Ediju pārsteidz tas, ka Viesturs pazīst šāvēju. Gunārs uzzina nepatīkamus jaunumus. Dana dara visu, lai viņai nebūtu jāpārguļ ar Vadimu. Svjatoslavs nolemj braukt uz Murmansku, lai sameklētu savu īsto tēvu. Fēlikss un Jevgēņija apsola Gunāram, ka Gunāra probūtnes laikā pieskatīs kafejnīcu. Sofija nolemj cīnīties par savām interesēm.

08:30

Bondi vetārsts-5

5. sezona, 7. sērija. 2013. g.

Bondi vetārsts-5

Austrālijas vetārsts Kriss Brauns strādā Sidnejas veterinārajā klīnikā skaistajā Bondi pludmales rajonā, kur kopā ar kolēģiem nenogurstoši strādā, lai palīdzētu dzīvniekiem. Katrā raidījumā skatītājiem ir iespēja sekot līdzi vairāku dzīvnieku glābšanai – to atrašanai vai ievešanai klīnikā, ārstēšanai, atlabšanas procesam un saimnieku pārdzīvojumiem. Vetārsti dodas palīgā ne tikai mājas mīluļiem, bet arī savvaļas dzīvniekiem, kuri apdzīvo Sidneju un tās apkārtni – pingvīniem, pūcēm, koalas lāčiem un citiem, kam nepieciešama palīdzība.

09:30

Atkārtojums

Gandrīz ideālas vakariņas 9

9. sezona, 14. sērija. 2020. g.

14.raidījums "Gandrīz ideālu vakariņu" stafeti pārņem mūziķis Edgars Kreilis, kas kā atklāsies, negatavos savās mājās, bet kādā ļoti greznā draugiem piederošā Rīgas dzīvoklī. Edgars vakariņas negatavos viens – kas būs šī daiļā būtne, kas metīsies palīgā Edgara mīļākās kūkas cepšanā? Raidījumā uzzināsim, jeb pieķersim Edgaru nelielos melos, un vakara gaitā uzzināsim cik gados ir visprātīgāk precēties.

11:05

Meittenes 3

3. sezona, 18. sērija. 2013. g.

Meittenes 3

18.sērija Viss norāda uz to, ka uzticamai Karls ir Mašas liktenīgais vīrietis. Taču pretrunā visam, Mašu vēl aizvien saista vieglprātīgais Saša. Lai būtu atbilstoša partnera Igoram jaungada ballē, Katja mācās dejot tango.

12:35

Vajātie

1. sezona, 8. sērija. 2017. g.

Mūsdienās cilvēkam grūti palikt neredzamam – jebkura kustība atstāj digitālos nospiedumus, pēc kuriem daudz ko par cilvēku var uzzināt un izsekot viņu gaitām. Šovs ļauj pārbaudīt – cik vienkārši vai sarežģīti vienkāršiem cilvēkiem būtu bēguļot no likumsargiem un netikt notvertiem. Deviņas vienkāršu amerikāņu komandas, kurā katrā ir pa diviem cilvēkiem, mēģina izvairīties no 32 pasaules labāko izmeklētājiem. Ja viņiem tas izdosies 28 dienas, komanda balvā iegūs 250 tūkstošu dolāru. Starp bēgošajiem ir izbijis bandas dalībnieks, kurš bijis arestēts 13 reizes, bet nu kļuvis par krimināllietu advokātu; ir cilvēki, kuru bizness ir izklaide – dažādu labirinta tipa spēļu un āķīgu uzdevumu veidošana; ir arī tādi, kas savas dienas pavada meža takās un zina visu par izdzīvošanu. Vai kādam izdosies noturēties visas 28 dienas nenotvertam?

13:35

Ilūzija

1. sezona, 5. sērija. 2018. g.

5.sērija No Džonatana kameras izbēdzis ieslodzītais, taču Džonatans apgalvo, ka nav tajā iesaistīts. Pilsētā ieradies Bišops – pazīstams grafiti mākslinieks, kurš reiz izsmējis Kameronu, tāpēc Kameronam ir neliels zobs uz viņu. Kad no baznīcas tiek nozagta vitrāža, kas bijusi tās galvenais elements, rodas aizdomas, Bišops tajā bijis iesaistīts, jo tieši blakus gleznojis grafiti. Kameronam ir īpaša interese notvert vainīgo.

14:35

Atkārtojums

Nemīlētie

1. sezona, 29. sērija. 2020. g.

Nemīlētie

29. sērija Kamēr Sandra ciemojas Oskara dzīvoklī, viņa domas klīst citur, viņš dīvaini uzvedas, un dīvainas izvēršas arī abu attiecības. Varbūt tas ir tāpēc, ka Sandra netīšām kļuva par Oskara, Normunda un Žoras stāsta liecinieci? Valts nekur nevar atrast, kā ūdenī iekritušo Žoru, viņš vēršas pēc palīdzības pie Raimonda Katlapa, bet, nesagaidot palīdzību no uzņēmēja, Valts ir gatavs pat braukt pie Makara uz ofisu. Pēc Sandras vizītes viņa dzīvoklī, Zīle steidzas runāt ar Normundu, tomēr viņš īsti nevar palīdzēt, un, kamēr abi apspriež delikātās, tikai viņiem zināmās tēmas, draugu sarunu, viņiem to nenojaušot, noklausās Inga. Oskars Zīle saprot, ka Žoram ir liela problēma, un viņam steidzīgi vajag to atrisināt. Ieva ar Artūru atgriežas Rīgā no kāzu ceļojuma. Artūra brālis Normunds pasaka Ingai acīs tieši to, ko domā – viņam vairāk nav spēka ar Ingu dzīvot zem viena jumta, tomēr meitenei izdodas šo sarunu pagriezt tā, lai gūtu no tās labumu, un Normundam pilnībā izslīd zeme zem kājām. Pēc romantiskām vakariņām Zīle ar Sandru izlemj omulīgo vakaru turpināt brīvā dabā – diemžēl vienam no viņiem tas var beigties traģiski.

15:10

Atkārtojums

Nemīlētie

1. sezona, 30. sērija. 2020. g.

Nemīlētie

30. sērija Normunds Oskara mājās ir satraucies un uzbudināts, viņš draugam izstāsta, ka Inga kaut kādā veidā ir uzzinājusi abu noslēpumu par Žoras nozušanu, Oskaram uzreiz ir skaidrs, kā Inga tikusi pie tādas informācijas. Tomēr tā vēl nav pati sliktākā ziņa Normundam – viņš avīzē izlasa, kas noticis ar Sandru. Arī Valts, iegriezies Makara ofisā, uzzina, kas atgadījies ar Sandru. Tagad visi mēģina saprast, kur ir pazudis Žora un kas noticis ar Sandru. Atgriezies mājās, Normunds atrod Ingu, kura grib ar viņu nopietni parunāt un vienoties, kā viņi tālāk dzīvos. Vai Ingai izdosies pierunāt Normundu palikt kopā? Artūrs un Ieva gatavojas apciemot Ievas mammu. Kā viņiem veiksies saskarsmē tagad, kad abi ir oficiāli kļuvuši par vīru un sievu un vēl gaida bērniņu? Oskars Zīle pēc tēva lūguma apmeklē viņu cietumā, Mārtiņš izsaka dēlam pārmetumus par uzvedību un attieksmi pret viņa bijušo biznesa partneri Makaru.

15:50

Alise Nevēra-13

13. sezona, 7. sērija. 2015. g.

Alise Nevēra strādā kopā ar savu partneri detektīvu Fredu Maršānu. Katram no viņiem ir savas dotības, savas stiprās puses, savas metodes, kā notvert vainīgo, taču mērķis – abiem kopīgs. Starp abiem virmo plaša emociju gamma – gan draudzība un zināmas simpātijas, gan nesaprašanās un domstarpības, kas drūmo izmeklētāju darba dienu padara krietni vien aizraujošāku.

18:00

Tiešraide

TV3 ziņas īsumā

8. sezona, 201. sērija. 2020. g.

18:10

Gandrīz ideālas vakariņas 9

9. sezona, 15. sērija. 2020. g.

15.raidījums Šovakar "Gandrīz ideālu vakariņu" trešajā vakarā ciemosimies kādā mazā, šarmantā Rīgas dzīvoklītī pie aktrises Zanes Burnickas. Zanes harizma apburs vakariņu viesus, tāpēc interesanti, kā viesi rīkosies, kad sapratīs, ka Zanei ir nogājis kaut kas greizi? Šajā raidījumā ciemos ieradīsies arī kāds neparasts viesis – jociņš spociņš. Vai viesus tas nobiedēs, vai tieši pretēji – iepriecinās?

19:10

Tiešraide

Bez Tabu

23. sezona, 210. sērija. 2020. g.

Bez Tabu

"Bez Tabu" saglabā savas pamatvērtības – īpašo skatījumu uz notikumiem, problēmām, cilvēkiem un viņu rīcību dažādās dzīves situācijās. "Lai varētu ieraudzīt savu spoguļattēlu, ir jāprot skatīties arī no mundiera otras – ne tikai parādes puses," pauž raidījuma veidotāju filozofija. "Tāpēc ņemsim uz grauda blēžus un krāpniekus, būsim neiecietīgi pret ierēdņu neiecietību un patvaļu. Solām daudz neparastus, ekstrēmus un oriģinālus stāstus!"

20:00

Tiešraide

TV3 Ziņas

22. sezona, 211. sērija. 2020. g.

20:33

Tiešraide

Sporta ziņas

22. sezona, 249. sērija. 2020. g.

20:37

Tiešraide

Laika ziņas

22. sezona, 249. sērija. 2020. g.

20:40

Tiešraide

Degpunktā

10. sezona, 201. sērija. 2020. g.

Degpunktā

Degpunktā – tās ir operatīvas kriminālziņas, ziņas par avārijām uz Latvijas ceļiem un cita informācija no "karsto" notikumu epicentra.

21:05

Nemīlētie

1. sezona, 31. sērija. 2020. g.

Nemīlētie

31. sērija Iegriezies brāļa mājās, Normunds satiek Ievas pusmāsu Zani, bet, kamēr Artūra brālis ir ciemos, viņa dzīvoklī uzrodas Oskars. Tomēr durvis neatver draugs, bet cilvēks, kuru viņš šobrīd neieredz visvairāk – tā ir Normunda Inga. Pēc sarunas ar Ingu Zīle savam labākajam draugam izstāsta, ka viņam viss ir skaidrs par Normunda kāzām, kas gaidāmas nākotnē, tomēr Zīlem ir neapgāžami argumenti, kāpēc draugam tieši tagad ir jāprec Inga un kāpēc tas visiem nāks par labu. Zīli tagad nomoka lielas galvassāpes – kā pēc iespējas ātrāk un izdevīgāk pārdot Normunda tēvam zemes gabalu, kas pieder Mārtiņam, kamēr uz šī dārgā zemes pleķa savu ķepu nav uzlicis Makars. Kā labākajiem draugiem to izdosies paveikt? Notiek nepatīkama Ievas un viņas mammas tikšanās veikalā. Satikšanās Ievai nemaz nebūtu tik nepatīkama, tādu to padara Ievas mammas izturēšanos. Oskars Zīle zvana uz zonu tur sēdošajam tēvam, bet kā balsi un kādus pārmetumus viņš izdzirdēs otrā telefona galā?

21:40

Manas mājas ar IKEA

3. sezona, 5. sērija. 2020. g.

Kas ir māju sajūta? Kādam tās ir mēbeles, citiem tie ir cilvēki. Taču nenoliedzami tā ir arī telpa. Interjera pārvērtību raidījums "Manas mājas ar IKEA" ciemosies pie 10 ģimenēm, lai pārveidotu kādu telpu viņu mājās, jaunu dzīves posmu sākot. Dažādas ģimenes, dažādas telpas un dažādi izaicinājumi.

22:15

Tēta nedienas 8

8. sezona, 3. sērija. 2019. g.

00:20

Ekstrasensu cīņas 20

20. sezona, 17. sērija. 2019. g.

Kā ierasts, uz šova atlasi ieradušies simtiem cilvēku no visas pasaules. Viņi visi uzskata, ka redz, jūt un zina vairāk par citiem, un ir gatavi to pierādīt miljoniem skatītāju. Krāšņais un iespaidīgais dalībnieku saraksts nodrošina, ka cīņa būs azartiska, nesaudzīga un skatītājiem aizraujoša. Starp dalībniekiem ir gan pieredzes bagāti psihologi, gan cilvēki, kuri īpaši mācījušies par ekstrasensiem, gan arī visdažādāko profesiju pārstāvji. Šī sezona Latvijas skatītājiem būs īpaši interesanta, jo labāko ekstrasensu divpadsmitniekā iekļuvuši arī divi Latvijas pārstāvji – Sergejs Afanasjevs, kurš sauc sevi par doktoru Maiklu un uzskata par parapsihologu, kā arī Ivo Puriņš – senās maiju cilts maģisko tradīciju pēctecis.

01:55

Zibsnis 3

3. sezona, 8. sērija. 2016. g.

8.sērija Dodoties apskatīt tikko ārpus pilsētas nokritušu meteorītu, Barijs atklāj, ka tas patiesībā ir gaisa kuģis, kurš atvedis bīstamus un draudīgus citplanētiešus. Atklājas, ka šie radījumi ir nolaidušies uz Zemes jau piecdesmitajos gados, un nesen saņemta no viņiem ziņa – ka viņi vēlas cilvēkus tikai pētīt. Saprotot, ka nepieciešama palīdzība, lai tiktu galā ar šiem citplanētiešiem, Barijs nolemj pulcināt kopā veco komandu.

02:35

UgunsGrēks 13

13. sezona, 2. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks 13

2.sērija Fēlikss speciāli kaitina Jevgēņiju. Lidija uzzina, ka Edijs ir atbrīvots no Baranovska klīnikas un brīvi rīkojas ar Āboliņiem piederošo īpašumu. Ieva jūtas vainīga gan Edija, gan Viestura priekšā. Sofija uztraucas, ka Viesturs var nomirt. Zenta lūdz Induli noskaidrot, kam pieder asiņainā šalle. Ieva zvana Viesturam, Sofija atspiež telefonu. Gatis sakaujas ar Ediju. Sofija ir gatava Gati nošaut.

03:15

UgunsGrēks 13

13. sezona, 3. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks 13

3.sērija Gatis un Lidija gatavojas tikties ar Ediju, lai nokārtotu ģimenes naudas lietas. Sofija cenšas noskaidrot, cik nopietnas ir Ievas un Viestura attiecības. Viesturs izvairās pateikt Sofijai patiesību. Edijs paraksta visus dokumentus, kādus vēlas Gatis un Lidija. Ieva nolemj pa telefonu parunāt ar Viesturu, Viesturs nespēj būt atklāts, jo blakus atrodas Sofija. Sofija saprot, ka Viesturs viņu atraida.

03:50

UgunsGrēks 13

13. sezona, 4. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks 13

4.sērija Viesnīcā ierodas Mirdza un meklē Gunāru. Fēlikss un Jevgēņija nolemj samelot Mirdzai par Gunāra atrašanās vietu. Viesturam rodas aizdomas, ka Edijs izstāstīs Ievai par Sofiju. Ieva ar Ediju vienojas satikties. Mirdza uzpērk Zentu. Edijs vēlas noskaidrot, vai viņam ir cerības uz attiecībām ar Ievu. Mirdza pamana Jezupu un piedāvā viņam kļūt par Mirdzas pavadoni vienā pasākumā. Ievas un Edija sarunu iztraucē Viesturs.

04:20

UgunsGrēks 13

13. sezona, 5. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks 13

5.sērija Sofija nobīstas, ka Viesturam palicis sliktāk. Ievai rodas aizdomas, ka Edijs ir vainīgs pie Viestura sašaušanas. Viesturs neatbild uz Sofijas telefona zvanu. Fēlikss brīdina Jezupu no Mirdzas. Viesturs melo Sofijai. Mirdza manipulē ar Jezupu un pierunā viņu kļūt par Mirdzas pavadoni vēl uz vienu vakaru. Ieva satiekas ar Ediju kafejnīcā un pārmet viņam Viestura sašaušanu. Sofija uzzina, ka Edijs mīl Ievu.