Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Otrdiena, 1. decembris

Arnolds, Emanuels

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

00:35

Autoziņas

9. sezona, 42. sērija. 2020. g.

01:05

Tiešraide

Melu Teorija 6

6. sezona, 8. sērija. 2020. g.

01:40

UgunsGrēks

15. sezona, 25. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

25.sērija Sandija melo Dāvidam par rētu, kura bija Kristai, bet viņai nav. Aivars cenšas noskaidrot, ko Magda un viesnīcas klients dara numurā. Zenta gatavojas uzdzīvot par saņemto naudu. Jezupam rodas ideja, ka Sandijas melus vajag pārbaudīt pie Gata. Aivars pieķer Zentu melos. Gatis apliecina Dāvidam Sandijas teikto. Krista piedāvā Intaram sevi atbrīvot no ieslodzījuma. Intars šaubās, ko darīt.

02:10

UgunsGrēks

15. sezona, 26. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

26.sērija Magda mocās ar paģirām. Intars pieprasa, lai Sandija viņam sāk maksāt par palīdzēšanu. Dāvidam rodas plāns, kā noskaidrot patiesību par Kristu. Magda nozog Gunāram no bāra pudeli un piedzeras. Gatis izvaicā Sandiju par Dāvidu un viņa uzvedību. Jevgēņijai ir apnikusi Fēliksa rosība ar paštaisīto pūriņu. Klients sūdzas Aivaram par Magdu un Fēliksu. Krista ierodas viesnīcā un ierauga Sandiju un Dāvidu gultā.

02:45

UgunsGrēks

15. sezona, 27. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

27.sērija Sandiju šokē atklājums, ka Krista ir dzīva. Aivars ir norūpējies par Magdu un iedod viņai naudu taksim, lai Magda tiktu mājās. Krista netic Dāvidam, ka viņam ar Sandiju nekas nav bijis. Sandija dusmojas uz Intaru. Dāvids cenšas pierunāt Kristu izsaukt policiju, Krista to nevēlas darīt. Aivars vienojas ar Gunāru, ka Magdai alkoholu kafejnīcā vairs nedos. Viesnīcā ierodas Indulis. Kristu pārsteidz Sandijas meli.

03:20

UgunsGrēks

15. sezona, 28. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

28.sērija Indulis netic Dāvida teiktajam par Kristas nolaupīšanu. Magda pārdzīvo, ka visu nolaupīšanas laiku nav sapratusi, ka Kristas vietā ir cita meitene. Zenta no Induļa uzzina par dvīņu māsām un nolaupīšanu. Dāvids pierunā Kristu visu izstāstīt Gatim. Sandija melo Gatim par Kristu. Gatis dusmojas uz Lidiju, kura nav viņam pateikusi par dvīņiem. Sandija pārliecina Kristu, ka viņa ir kopā ar Dāvidu.

03:50

UgunsGrēks

15. sezona, 29. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

29.sērija Krista pārdzīvo Sandijas teikto, ka viņa ir kopā ar Dāvidu. Vadims ir sadrūmis, jo policija likvidējusi viņa nelegālās naudas nodošanas punktu. Dāvids pārliecina Kristu, ka Sandija ir melojusi. Sandijai rodas plāns, kā izjaukt Dāvida un Kristas attiecības. Helēna iesaista Vadima biznesā Gunāru. Dana priecājas par salabšanu ar Gati. Sandija Dāvida priekšā izliekas par Kristu un skūpsta viņu. Mare SPA hotel ierodas Eva.

04:15

UgunsGrēks

15. sezona, 30. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

30.sērija Gatis nespēj noticēt Edija teiktajam, ka ir atradusies Eva. Kristu sāpina tas, ka Dāvids nespēj viņu atšķirt no Sandijas. Sandija atzīstas Dāvidam mīlestībā. Eva un Gatis atklāj, ka vecāki pagātnē viņus mānījuši. Dāvids palūdz Sandiju izvākties no viesnīcas. Gunārs sajauc cilvēkus un nodod Vadima koferīti nepareizajai sievietei. Dana ir greizsirdīga un stādās Evai priekšā kā Gata līgava.

06:00

Tiešraide

900 sekundes

8. sezona, 229. sērija. 2020. g.

900 sekundes

Īemīļotais rīta raidījums "900 sekundes" katru darba dienu plkst.6:00 kanālā TV3! Ik darbdienas rītu skatītāju modina un par aktuālo informē raidījuma moderatori Kristīne Garklāva, Arta Skuja un Tālis Eipurs.

08:30

Bondi vetārsts-6

6. sezona, 5. sērija. 2014. g.

09:30

Atkārtojums

Gandrīz ideālas vakariņas 9

9. sezona, 37. sērija. 2020. g.

37.raidījums Šī nedēļa "Gandrīz ideālās vakariņās" būs smieklu, asprātību un pozitīvisma pilna! Jestro nedēļu atklās uzņēmēja - elegantā Inese Ozola, kura saviem viesiem sarūpēs labāko pilsētā pieejamo pastu, svaigākos dārzeņus no tirgus un pat ēdamus ziedus. Viesu vidū būs ne mazāk kolorīta kompānija – radošais mārketinga guru un pasākuma vadītājs Miķelis Visockis, dziedātāja un aktrise Vita Baļčunaite, kā arī Latvijā dzīvojošs brazīļu futbolists un multimākslinieks Felipe Gabriels Ksavjers. Kā redzēsim, jau pirmajā raidījumā kompānijā radīsies savstarpēja saikne un tradīcijas, kas vainagosies gan ar anekdotēm par melnādainajiem cilvēkiem un blondīnēm, gan jaunas tradīcijas ieviešanu turpmākajiem vakariem.

11:05

Meittenes 4

4. sezona, 26. sērija. 2014. g.

Meittenes 4

26. sērija Palna gatavojas kāzām ar Igoru. Maša nevar izdomāt, kā paziņot Zvonarjam, ka viņa ir stāvoklī. Savukārt Ļoļa šķiras no Genas, un nolemj atgriezties pie Fjodora.

11:35

Džima Dēļ

1. sezona, 7. sērija. 2001. g.

Džima Dēļ

7.sērija Deina ir noraizējusies, ka viņai nav drauga. Džims sarunā viņai randiņu ar vīrieti, kurš ir tik lielisks, ka ar viņu aizraujas arī Šerila. Džims gan nav īpaši apmierināts ar šo situāciju.

12:05

Džima Dēļ

1. sezona, 8. sērija. 2001. g.

Džima Dēļ

8.sērija Ir Pateicības diena, un Džims kopā ar Endiju pirms vakariņām grib apmeklēt boulinga spēli. Šerilai šī ideja diez ko nepatīk, bet viņa aizsūta puišiem līdzi meitenes. Džimam izdodas perfekta spēle, tomēr pirms pēdējā un izšķirošā metiena izdziest elektrība, un Džims nonāk smagas izvēles priekšā. Labi, ka tādās reizēs ir tik lieliska sieva kā Šerila, kura izglābj situāciju.

12:35

Vajātie. Lielbritānija 5

5. sezona, 4. sērija. 2020. g.

13:40

Nozieguma skelets 11

11. sezona, 20. sērija. 2015. g.

Nozieguma skelets 11

20. sērija Kūstot Aļaskas ledājam, tiek atrasts vīrieša līķis. Atklājas, ka tas ir kāds dēkains miljardieris, kurš pazudis bez vēsts ekspedīcijā pirms desmit gadiem. Doktors Klārks Edisons kļūst par aizdomās turamo, jo arī ir piedalījies ekspedīcijā, turklāt advokāts viņam iesaka nepalīdzēt izmeklēšanā. Kema sastrīdas ar māsu, kura ieradusies palīgā organizēt kāzas.

14:40

Atkārtojums

Nemīlētie

1. sezona, 51. sērija. 2020. g.

Nemīlētie

51. sērija Izskatās, ka Artūrs pamazām sadraudzējas un atrod kopīgu valodu ar jaunajiem kameras biedriem, tāpat viņš jaunajā kamerā satiek senu un labu paziņu – Lūkasu. Normunds ir ļoti dusmīgs un pārmet Zanei par kaut kādu mistisku pielūdzēju, kurš viņai sūtot ziedus, bet situācija atslābst brīdī, kad Normunda mājā ierodas īstais dzīvokļa saimnieks Zīle un iejaucas sarunā. Kamēr Artūrs mēģina izdzīvot un pierast pie jaunās kameras "smalkumiem", viņa Ieva pavada jautru laiku Jura Katlapa kompānijā. Māris pie tiesas nama sagaida brīdi, kad policisti atved Artūru, viņš mēģina izkliegt labākajam draugam ziņu, ka nav viņu nodevis un nosūdzējis, bet Artūrs izliekas, ka nedzird šos Māra vārdus. Zīle savā jaunajā dzīvoklī sagaida sen nesatikto Lorensu, bet Ieva nevar atrast lielo naudas summu, kuru viņai iedeva Normunds un vaino savu mammu par to, ka viņa ir piesavinājusies Artūra "izpirkšanai" paredzēto naudu. Ko par šiem apvainojumiem teiks Kornēlija?

15:15

Atkārtojums

Nemīlētie

1. sezona, 52. sērija. 2020. g.

Nemīlētie

52. sērija Visi Artūra tuvākie gatavojas izšķirošajai tiesas dienai, visi tic, ka Normunda brālis saņems mazāko iespējamo sodu, jo zina, ka Ieva ir iedevusi lielu kukuli, lai tiesnesis samazinātu gadus, kuri Artūram jāpavada cietumā. Kamēr Ieva atrodas tiesas zālē, viņas dzīvoklī saimnieko mamma, kura sagaida viesi – Juri, izskatās, ka abi pamazām atrod kopēju valodu, Kornēlijai patīk meitas jaunais draugs un viņai ir svarīgi, lai meita aizmirst viņai tik nepatīkamo znotu. Lai arī Artūra sprieduma dēļ visi draugi ir bez noskaņojuma, dzīve tomēr neapstājas. Draugu kompānija apsver izdevīgu uzņēmējdarbības shēmu, kura tiek piedāvāta Lorensa Zīlem un Normundam, jo šobrīd visiem nauda ir nepieciešama kā nekad agrāk. Zane mierina pusmāsu Ievu par ilgajiem gadiem, kuri zonā būs jāpavada viņas vīram Artūram, bet pati Ieva ir nemierīga, jo uzzina, ka Normunds grib satikties ar tiesnesi un noskaidrot, kāpēc, lai gan paņēmis kukuli, vienalga notiesājis Artūru uz daudziem gadiem. Ieva pieprasa savai mammai, lai tā atdod kukulim paredzēto naudu, viņa vēlas to atdot Normundam. Bet Raimonds Katlaps palūdz Sofiju, lai viņa piezvana savam dēlam Oskaram un vienojas par abu tikšanās laiku – Raimonds Oskaram grib piedāvāt ļoti labu biznesa piedāvājumu.

17:00

Divarpus vīri 2

2. sezona, 1. sērija. 2004. g.

Divarpus vīri 2

1. sērija Alans uzzina, ka Čārlijs un viņa draugi ir nodibinājuši īpašu „puišu klubiņu”, un viņš ļoti vēlas tajā iesaistīties, taču Čārlijs nav sajūsmā par brāļa iejaukšanos.

17:30

Divarpus vīri 2

2. sezona, 2. sērija. 2004. g.

Divarpus vīri 2

2. sērija Džūdita uzsāk attiecības ar Džeika ārstu. Alans to ļoti pārdzīvo, taču drīz vien saprot, ka viņam tas varētu būt izdevīgi – ja Džūdita apprecēsies, viņam vairs nebūs jāmaksā alimenti.

18:00

Tiešraide

TV3 ziņas īsumā

8. sezona, 229. sērija. 2020. g.

18:10

Gandrīz ideālas vakariņas 9

9. sezona, 38. sērija. 2020. g.

38.raidījums Šovakar ciemosimies pie tautā iemīļotās aktrises, dziedātājas un pasākumu vadītājas Vitas Baļčunaites, kura savus viesus uzņems draugu mājā. Šīs vakariņas būs īpašas ar to, ka tās nebūt nebūs pēc etiķetes, taču tas netraucēs viesu garšu kārpiņām izbaudīt Vitas sagatavotos ēdienus un arī atgriezties bērnībā. Uzzināsim kāpēc Felipe uz vakariņām ir atnesis kartupeli un kā Vita spēj atdarināt multfilmu varoņu balsis?

19:10

Tiešraide

Bez Tabu

23. sezona, 239. sērija. 2020. g.

Bez Tabu

"Bez Tabu" saglabā savas pamatvērtības – īpašo skatījumu uz notikumiem, problēmām, cilvēkiem un viņu rīcību dažādās dzīves situācijās. "Lai varētu ieraudzīt savu spoguļattēlu, ir jāprot skatīties arī no mundiera otras – ne tikai parādes puses," pauž raidījuma veidotāju filozofija. "Tāpēc ņemsim uz grauda blēžus un krāpniekus, būsim neiecietīgi pret ierēdņu neiecietību un patvaļu. Solām daudz neparastus, ekstrēmus un oriģinālus stāstus!"

20:00

Tiešraide

TV3 Ziņas

22. sezona, 240. sērija. 2020. g.

20:33

Tiešraide

Sporta ziņas

22. sezona, 284. sērija. 2020. g.

20:37

Tiešraide

Laika ziņas

22. sezona, 284. sērija. 2020. g.

20:40

Tiešraide

Degpunktā

10. sezona, 229. sērija. 2020. g.

Degpunktā

Degpunktā – tās ir operatīvas kriminālziņas, ziņas par avārijām uz Latvijas ceļiem un cita informācija no "karsto" notikumu epicentra.

21:05

Nemīlētie

1. sezona, 53. sērija. 2020. g.

Nemīlētie

53. sērija Kārtējā Ievas un viņas mammas saruna par naudas tēmu beidzas ar strīdu – Ieva grib daudz vairāk naudas, nekā mamma viņai dod, kaut arī tā nav Kornēlijas nauda, bet pieder Normundam. Artūra sievasmāte gan uzskata, ka zina labāk, kā rīkoties ar lielo naudas summu, kura patiesībā viņai nepieder – tas ir kukulis, kuru Ieva tā arī nenodeva tiesnesim, kurš izskatīja Artūra lietu. Divās atšķirīgās Rīgas kafejnīcās vienlaicīgi notiek divas tikšanās – Oskars Zīle satiekas ar patēvu Raimondu Katlapu un saņem no viņa izdevīgu biznesa piedāvājumu, bet Normunds beidzot tiekas ar tiesnesi, kurš notiesāja viņa brāli un ielika uz daudziem gadiem cietumā. Juris Katlaps kļūst par liecinieku kārtējam Ievas un viņas mammas strīdam par naudu – Ieva vēlas pirkt jaunu mašīnu, bet mamma pret šo ideju ir noliedzoša – viņa neļaus meitai vējā izmest naudu, jo vairāk tāpēc, ka blakus Kornēlijas meitai arvien biežāk parādās turīgā uzņēmuma dēls. Pēc tikšanās ar tiesnesi, Normunds dalās savās izbailēs par Ievu un aizsteidzas uz sava brāļa sievas dzīvokli, kur viņai pajautā tieši par kukuli tiesnesim, bet te iejaucas Ievas mammas Kornēlija un sāk aizstāvēt savu meitu. Makars Juri, kurš ir kļuvis pārdrošs un dod pārāk daudz padomu mafijas bosam, tikšanās laikā noliek pie vietas, bet Makara sievu Valēriju ļoti aizkustina avīzē izlasīts raksts par meiteni, kura sirgst ar smagu slimību un ir palikusi viena bez tēva un tuvākajiem ģimenes locekļiem.

21:40

Īpašo uzdevumu vienība Hawaii 5-0 9

9. sezona, 4. sērija. 2018. g.

4.sērija Džerijs kopā ar Junioru dodas ceļā, lai pārvestu mājās kritušu karavīru, kuru Juniors iedvesmoja pievienoties armijai, taču nu ir kritis kaujas laukā. Džerijs atklāj, kā ticis atraidīts, kad vēlējies pievienoties armijai. Makgarets un Denijs izmeklē slepkavību – no kravas automašīnas izmests miruša cilvēka ķermenis bez pēdām.

22:40

Labais ārsts 3

3. sezona, 14. sērija. 2017. g.

14.sērija Klēra, Pārks un Melendezs ārstē Annu, kura saslimusi pēc tam, kad mēģinājusi ārstēties ar internetā atrastu padomu palīdzību. Annai noteiktā diagnoze palīdz atklāt nopietnu sirds slimību arī viņas trīs gadus vecajai meitai Marlai. Šons rūpējas par sociālo mediju influenceri Keiliju, kura ir neapmierināta ar neskaitāmajām dažādu ārstu diagnozēm. Keilija pievērš mediju uzmanību Šonam, kas liek justies viņam neērti.

23:40

Atkārtojums

Operācija: Jauna dzīve

1. sezona, 8. sērija. 2020. g.

8.sērija Šoreiz sekosim līdzi, kā zobārstniecības klīnikā klāsies Renāram, kuram bērnībā materiālu apstākļu dēļ neesot bijis pat īstas zobu pastas un vēlāk Anglijā tā vietā, lai tos labotu, tika rauts ārā viens zobs pēc otra, līdz jaunā vīrieša smaids ne tuvu nelīdzinājās ideālam. Nu Renārs ir pārcietis nopietnu plastisko operāciju un atbrīvojies no liekās ādas, kas traucēja pēc 50 kilogramu svara zaudēšanas. Viņš vēl nav apradis ar jauniegūtajām ķermeņa aprisēm, bet ir gatavs ieraudzīt jauno smaidu. Sekosim arī Leilas smaida uzlabojumiem – sieviete, kas dzīvē smagi cietusi no vardarbības, nu ir ne tikai uz fizisku, bet arī emocionālu pārmaiņu ceļa un ar katru dienu jūtas arvien labāk. Pēc sejas un krūšu plastiskajām operācijām Leilai nāksies pārsteigt zobārstu ar neapskaužamu zobu stāvokli. Uzzināsim, kā pēc operācijām atkopjas vientuļā māmiņa Ineta un kā nākamajā dienā pēc vērienīgās krūšu samazināšanas operācijas jūtas Danēla, kas beidzot ieguvusi cerēto krūšu izmēru. Apciemosim Madaru, kurai smagās ķirurģiskās manipulācijas jau aiz muguras – vai viņa būs kļuvusi sievišķīgāka? Būsim arī liecinieki 10 stundas garai Nataļjas plastisko operāciju sērijai, kurā jaunajai sievietei, īpašā dēliņa mammai, tiks ievietoti krūšu implanti un veiktas vairākas sejas korekcijas, tai skaitā sarežģīta rinoplastikas jeb deguna formas korekcijas operācija.

00:45

Atkārtojums

Pasažieri

2016. g.

Kosmiskais kuģis ar pieciem tūkstošiem pasažieriem, kuri ir iegremdēti mākslīgajā sapnī, ceļo uz planētu, kas viņiem kļūs par jauno mājvietu. Negaidītas sistēmas kļūmes dēļ divi pasažieri Džims un Aurora pamostas ātrāk un saprot, ka līdz ceļojuma galapunktam vēl ir jālido 90 gadi, kas nozīmē, ka dzīves atlikušo daļu viņiem nāksies pavadīt divatā, kosmiskā kuģa greznajā interjerā. Laiks skrien, un pakāpeniski viņi sajūt abpusējas simpātijas... Taču pēkšņi atklājas, ka kuģim draud briesmas...

02:55

UgunsGrēks

15. sezona, 35. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

35.sērija Sandija vēlas, lai Dins nevienam nestāsta par kopā pavadīto nakti. Aņa ir nelaimīga, ka izjūk randiņš ar Viktoru. Gatim aizvien vairāk iepatīkas Sandija. Viktors piedzirda Helēnu un apgalvo, ka cienīs Aņu. Aivars nolemj atvainoties Grīnbergu pārim par Kristas un Magdas uzvedību. Eva sarunā ar Gati satikšanos. Donāts uzzina, ka Aņa draudzējas ar Viktoru. Grīnbergs pieķer Evu un Gati saunā.

03:30

UgunsGrēks

15. sezona, 36. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

36.sērija Eva cenšas saprast, cik īsti naudas ir Grīnbergam. Sandija uzzina, ka Eva un Gatis ir pārgulējuši. Magda apsveic Kristu vārda dienā. Krista pārdzīvo, ka Eva un Gatis par viņas vārda dienu aizmirsuši. Sandijai rodas plāns, kā ieriebt Kristai. Gatis izlasa Sandijas rakstīto zīmīti un sadusmojas. Magda lūdz Evu, lai viņa apsveic Kristu vārda dienā. Eva uzdāvina Kristai auskarus. Dana uzdod nepatīkamu jautājumu Gatim.

04:05

UgunsGrēks

15. sezona, 37. sērija. 2016. g.

UgunsGrēks

37.sērija Dana vēlas aprunāties ar Kristu un noskaidrot viņas zvana iemeslus. Fēlikss ir satraucies, ka Jevgēņijai kuru katru dienu jādzemdē. Sandija vēlas pabojāt Kristas mierīgo dzīvi. Kristu pārsteidz Danas pārmetumi. Sandija izliekas par Kristu un apvaino Jevgēņiju. Fēlikss satver Kristu un liek viņai atvainoties Jevgēņijas priekšā. Sandija apzog Grīnbergu numuru un izliekas Grīnberga priekšā par Kristu.