Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Piektdiena, 18. septembris

Liesma, Elita, Alita

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

00:15

Zibsnis 3

3. sezona, 3. sērija. 2016. g.

3.sērija Barijs un Zibšņa komanda ir priecīgi atkal redzēt Džesi un Velsu. Velss atzīstas Barijam un Keitlinai, ka Džesei tagad piemīt visas ātruma superspējas, un viņa jau ir glābusi cilvēkus uz Velsa planētas. Viņš ir noraizējies par Džeses drošību, jo viņa pārāk naski vēlas izmantot savas superspējas. Tikmēr notikusi aizdomīga slepkavība, un ir pamats domāt, ka iesaistīts kāds, kam piemīt superspējas. Upura audžumeita ir bijusi notikuma vietā, taču apgalvo, ka neko neatceras.

01:10

UgunsGrēks 10

10. sezona, 52. sērija. 2013. g.

UgunsGrēks 10

52.sērija Danai rodas ideja, kā pierādīt viltus alibi. Helēnai nav naudas, un viņa ir spiesta no luksusa numura pārcelties uz parasto numuru. Dana pierunā Danielu melot policijai. Edijs turpina policijā apgalvot, ka nogalinājis Juri. Helēnai rodas plāns, kā dabūt naudu. Danu šokē Putniņa atklātā informācija. Donāts atklāj, ka ir apzagts. Gatis noskaidro, ka tieši Dana nogalinājusi Juri.

01:50

UgunsGrēks 10

10. sezona, 53. sērija. 2013. g.

UgunsGrēks 10

53.sērija Putniņš vēlas pārsteigt Lidiju ar informāciju par Danas pagātni. Lidija pasaka, ka to visu jau sen zina. Dana lūdzas Gatim, lai viņš neatklāj Edijam, ka Dana nogalinājusi Juri. Gatis nežēlīgi provocē Danu. Putniņš atbrīvo Ediju no apcietinājuma. Helēna pārdzīvo, ka Donāts pa trim gadiem pamatīgi pārvērties. Gunārs uztraucas par savu dēliņu, kuram palicis slikti. Edijs atgriežas viesnīcā un pavisam citām acīm skatās uz Danu.

02:15

UgunsGrēks 10

10. sezona, 54. sērija. 2013. g.

UgunsGrēks 10

54.sērija Edijs pasaka Danai, ka zina par viņas pagātni. Dana cenšas paskaidrot, kāpēc strādājusi par prostitūtu. Gatis cenšas saprast, kādas ir Danas un Daniela attiecības. Aivars ir norūpējies par to, kā Ievai klājas Anglijā. Edijam nepatīk, ka Gatis cenšas ieņemt omes vietu. Fēlikss pārdzīvo, ka atļāvis Jezupam braukt līdzi Ievai. Edijs ierodas viesnīcā, lai satiktu Ievu. Aivars iesit Edijam.

02:55

UgunsGrēks 10

10. sezona, 55. sērija. 2013. g.

UgunsGrēks 10

55.sērija Silvija uzzina, ka dvīņiem ir nepatikšanas ar policiju. Helēna noklausās, ka Katrīna ir prostitūta. Gunārs pārdzīvo par slimo dēliņu. Vadims dusmojas uz dēliem un ir gatavs pieļaut, ka viņi sēž cietumā. Signe pasaka Gunāram, ka viņu dēliņam vajadzīga aknu transplantācija. Vadims iežēlojas par Helēnu un piedod viņai. Fēlikss sāk rīkoties, lai palīdzētu Gunāram. Vadims pasaka Helēnai, ka Katrīnai samaksāts, lai viņa tēlotu Donāta draudzeni.

03:30

UgunsGrēks 10

10. sezona, 56. sērija. 2013. g.

UgunsGrēks 10

56.sērija Dana naktī dzird, kā Edijs murgo par Ievu. Gunārs ir izmisis, jo dēliņam steidzami vajadzīgs donors aknu transplantācijai. Daniels noklausās, ka Edijs jau vairākas dienas mēģina sazināties ar Ievu. Milda ierosina Gunāram lūgt Ramonas palīdzību. Daniels izstāsta Danai par Edija rīcību. Dana cenšas pārbaudīt Edija telefonu. Milda nolemj kļūt par donoru. Edijs uzzina, ka Ieva ir Anglijā, un sastrīdas ar Fēliksu.

04:00

UgunsGrēks 10

10. sezona, 57. sērija. 2013. g.

UgunsGrēks 10

57.sērija Milda ir satriekta, jo ārsti noraidījuši viņu kā donoru. Fēlikss uzzina par donora problēmu un nolemj pieteikties. Donāts dodas uz satikšanos ar Katrīnu, bet Katrīnas vietā numurā ir Helēna. Jevgēņija negrib pieļaut, ka Fēlikss kļūst par donoru. Edijs meklē Ievas adresi Anglijā. Donāts un Helēna ierauga Katrīnu gultā ar klientu. No apcietinājuma atgriežas Lidija un ir gatava ģimenes lietas pārņemt savās rokās.

08:30

Bondi vetārsts-2

2. sezona, 13. sērija. 2010. g.

09:05

Bondi vetārsts-2

2. sezona, 14. sērija. 2010. g.

10:50

Meittenes 2

2. sezona, 3. sērija. 2013. g.

Meittenes 2

3. sērija Mašas psihiskā veselība ir pamatīgi sašķobījusies privātās dzīves trūkuma dēļ. Meitenes nolemj neizvēlēties psihologa pakalpojumus vai antidepresantus. Viņas uzskata, ka labākās zāles Mašai būtu jaunas romantiskas attiecības.

11:20

Meittenes 2

2. sezona, 4. sērija. 2013. g.

Meittenes 2

4. sērija Palna ir gatava darīt visu mīļotā vīrieša dēļ. Viņa pierakstās svilpošanas kursos, jo, izrādās, Igoram ļoti patīk svilpot. Maša sāk satikties ar Gošu, un šķiet, ka viņas stāvoklis stabilizējas. Savukārt Ļoļa nolēmusi pilnībā pārveidot savu ārieni un gatavojas plastiskajai operācijai.

11:55

Meittenes 2

2. sezona, 5. sērija. 2013. g.

Meittenes 2

5. sērija Maša atzīstas, ka attiecībās ar Georgiju bieži vien simulē savu labsajūtu. Gošam ar steigu jadara kaut kas, lai situāciju labotu. Savukārt Vasiļisas rokās nonāk talismans, kurš viņai palīdzēs kļūt par šovbiznesa zvaigzni.

12:30

Izdzīvotāji 34

34. sezona, 14. sērija. 2017. g.

Izdzīvotāji 34

Šajā sezonā šovā satiekas dalībnieki, kas šovā reiz jau piedalījušies un izcēlušies ar īpaši agresīvu, viltīgu vai neparedzamu spēli. Tie ir spilgtākie dalībnieki, kuri mainīja spēles gaitu visneparedzamākajos brīžos. Viņi visi ir pārliecināti par sevi, un tagad viltīgāki, mācījušies no savām kļūdām un izstrādājuši jaunas stratēģijas. Starp dalībniekiem ir divi sezonu uzvarētāji, ir vairāki skatītāju favorīti, un daudziem dalībniekiem šis nebūs ne otrais, bet jau trešais vai pat ceturtais "Izdzīvotājs". Lai nu kā, viens ir skaidrs – viņi visi kā viens ir cīnītāji, kam nav zemāka mērķa par uzvaru.

13:50

Nāvējošais ierocis

2. sezona, 5. sērija. 2017. g.

Nāvējošais ierocis

Seriāla otrā sezona sākas uzreiz pēc pirmās sezonas notikumiem, kad Rigss atklāja patiesību par sievas nāvi – autoavārija, kurā gāja bojā Miranda, nebija negadījums – tā bija meksikāņu narkobarona Tito Floresa pasūtīta slepkavība. Rigss, daudz nedomājot, devās uz Meksiku, lai atriebtu sievas nāvi. Murto, nespēdams mierīgi gaidīt, ko atkal viņa pārinieks sastrādās, dodas Rigsam pa pēdām un ierodas tieši laikā, lai atturētu no milzīgas kļūdas. Abu atgriešanās Amerikā nenoritēs bez starpgadījumiem, priekšniekam nāksies viņus aizstāvēt, varbūt pat iekulties nepatikšanās viņu dēļ, bet gan jau viss atkal ieies vecajās sliedēs – abi turpinās strādāt un tvarstīt noziedzniekus. Arī otrajā sezonā abi pārinieki sagādās ne mazums galvas sāpes vadībai un viens otram, starp abiem turpina dzirksteļot tas pats lieliskais humors, un Rigss savus principus nenodos ne reizi – viņš būs un paliks tas pats nevaldāmais, neapturamais un neatkarīgais, kuru iebiedēt nespēj nekas, kamēr Murto centīsies partneri piesegt.

14:45

Nemīlētie

1. sezona, 10. sērija. 2020. g.

10. sērija Zīle atrodas Normunda dzīvoklī un iepazīstas tuvāk ar drauga mīļoto. Doļskis atgriežas nomaļajā mājā, kur pavisam nesen bija saticis Artūru Vanagu, un viņš atrod jaunus pierādījumus tam, ka Artūrs viņa izmeklētajā seifa aplaupīšanas lietā nav tikai nejaušs garāmgājējs. Par ko Normunda dzīvoklī sastrīdas Inga ar Zīli, un, kā viņš mammai paskaidros to, kāpēc viņa savu dārgo gredzenu, kurš kaut kad ir atdots lombardā, tagad atrod dēla džinsu kabatā? Artūrs sagaida policijas izmeklētāja Doļska zvanu – viņš tiek izsaukts uz nopratināšanu. Inga un Žora tiekas kafejnīcā, lai sadalītu naudu, ko ieguvuši apzogot Raimondu, tomēr notikumi pavēršas Žoram negaidītā virzienā.

15:20

Nemīlētie

1. sezona, 11. sērija. 2020. g.

11. sērija Žora un Valts meklē no kafejnīcas aizbēgušo Ingu, bet izmeklētājs Doļskis „pieracies“ tuvāk ne vien pie pašam Artūram Vanagam, bet arī viņa draugiem un tuvajiem. To sajutis, Artūrs ļoti pārdzīvo, bet viņu kā vienmēr nomierina līgava Ieva. Žora atrodas Raimonda dzīvoklī, viņš ieradies ar Ingas paziņojumu, ka viņai neesot nekādu pretenziju, dēļ notikušās izvarošanas, ne pret uzņēmēju, ne pašu Žoru. Kamēr viņi runājas, Raimonds Žoram piedāvā papildu peļņas iespējas. Artūrs satiekas ar Zīli. Viņš draugam lūdz padomu, kā uzvesties Doļska nopratināšanā. Ko Oskars ieteiks Artūram un, vai Zīles vārdi nomierinās Normunda brāli? Normunds tikmēr svēti apsola Ingai, ka vienmēr būs ar viņu kopā, pasargās no visām briesmām un problēmām. Kamēr Žora kopā ar draugu vakariņo Raimonda dzīvoklī, atgriežas Daina. Kamēr abi pie durvīm atvadās, Daina Raimonda jakas kabatā neatrod meklēto naudu, bet gan kādu dokumentu. Artūrs ierodas Doļska kabinetā, vai viņš izturēs aizdomu pilnā izmeklētāja nopratināšanu?

15:55

Alise Nevēra-11

11. sezona, 1. sērija. 2013. g.

18:00

Tiešraide

TV3 ziņas īsumā

8. sezona, 177. sērija. 2020. g.

18:10

Virtuve 6

6. sezona, 7. sērija. 2016. g.

Virtuve 6

7. sērija Jeļena Pavlovna uzzina par šefa veselības problēmām un aizsūta viņu uz izmeklēšanu. Viņš nolemj, ka savā vietā var aizsūtīt Ļovu. Savukārt Guļai rodas aizdomas, ka Ļova no viņas kaut ko slēpj.

18:40

Virtuve 6

6. sezona, 8. sērija. 2016. g.

Virtuve 6

8. sērija Katjai ir dzimšanas diena un visi grib viņai izpatikt ar dāvanām. Pat Nagijevs. Tieši tajā brīdī viesnīcā parādās Kristīna. Seņa visu dienu cenšas izplānot shēmu, kā izkrāpt apdrošināšanas naudu.

19:10

Tiešraide

Bez Tabu

23. sezona, 186. sērija. 2020. g.

Bez Tabu

"Bez Tabu" saglabā savas pamatvērtības – īpašo skatījumu uz notikumiem, problēmām, cilvēkiem un viņu rīcību dažādās dzīves situācijās. "Lai varētu ieraudzīt savu spoguļattēlu, ir jāprot skatīties arī no mundiera otras – ne tikai parādes puses," pauž raidījuma veidotāju filozofija. "Tāpēc ņemsim uz grauda blēžus un krāpniekus, būsim neiecietīgi pret ierēdņu neiecietību un patvaļu. Solām daudz neparastus, ekstrēmus un oriģinālus stāstus!"

20:00

Tiešraide

TV3 Ziņas

22. sezona, 187. sērija. 2020. g.

20:33

Tiešraide

Sporta ziņas

22. sezona, 220. sērija. 2020. g.

20:37

Tiešraide

Laika ziņas

22. sezona, 220. sērija. 2020. g.

20:40

Tiešraide

Degpunktā

10. sezona, 177. sērija. 2020. g.

Degpunktā

Degpunktā – tās ir operatīvas kriminālziņas, ziņas par avārijām uz Latvijas ceļiem un cita informācija no "karsto" notikumu epicentra.

21:05

Nemīlētie

1. sezona, 12. sērija. 2020. g.

12. sērija Valts nomaļā vietā satiekas ar dīvaina izskata un vēl dīvainākas uzvedības puišiem. Kas tie tādi ir, un, ko viņi grib no Valta? Doļska kabinetā joprojām turpinās Artūra nopratināšana, jo izmeklētajam rodas arvien jauni jautājumi. Dalīdami pirmo peļņu no netīrā biznesa, Žora Valtam iedod uzdevumu – viņam jāuzzina no kāda piegādātāja pazīstamais uzņēmējs Raimonds ņem narkotikas. Seifa aplaupīšanas izmeklētājs Gvido Doļskis ir ļoti neapmierināts ar to, kā pagājusi Artūra Vanaga nopratināšana. Žora zvana Ingai, bet viņu sarunu iztraucē Normunds, kurš negaidot atgriežas mājās; viņam rodas daudz jautājumu par dzirdēto. Kā tālāk rīkosies Normunds un, vai viņš noticēs versijai, ko izstāstīs Inga? Žoras mājās kā viesulis iebrāžas Daina, un izsaka viņam pārmetumus. Žora ar to ir neapmierināts, bet Daina pat nenojauš, kādu bīstamu spēli sākusi spēlēt.

21:45

Zebra 4

4. sezona, 37. sērija. 2020. g.

22:00

Dženifera Lorensa atkal iejūtas Katnisas Everdīnas lomā otrajā šīs zinātniskās fantastikas triloģijas filmā, kuras pamatā ir Sjūzenas Kolinsas romāns. Pēc uzvaras 74. Bada spēlēs Ketnisa kopā ar otru uzvarētāju Pītu Melarku (Džošs Hačersons) atgriežas dzimtajā 21. rajonā, lai baudītu pelnītu atpūtu. Tomēr „Uzvarētāju tūrē” pa rajoniem viņa sāk nojaust arvien pieaugošo pretestību Kapitolija varai un saprot, ka briest nemieri. Kamēr Panama gatavojas „Gadsimta ceturkšņa” jeb 75. Bada spēlēm, patvaļīgais prezidents Koriolāns Snovs (Donalds Saderlends) joprojām pārdzīvo Kapitolija pazemojumu pēdējās spēlēs, tāpēc dara visu, lai gaidāmajā turnīrā uz visiem laikiem iznīcinātu jebkādu rajonu izrādīto pretestību.

00:55

Atkārtojums

Speciālo uzdevumu vienība S.W.A.T. 2

2. sezona, 19. sērija. 2017. g.

Speciālo uzdevumu vienība S.W.A.T. 2

19.sērija Luka, Strītu un Krisu paciemo kaimiņiene, kura noraizējusies, ka pazudis viņas dēls Timo. Puiku izrodas atrast, viņš apgalvo, ka slēpies no ļauniem vīriem, kas nolaupījuši kaimiņieni Sosiju, un viņš bijis liecinieks šai nolaupīšanai. Izrādās, ka Sosiju nolaupījuši vīri, kuriem bijusi nepieciešama informācija par viņas darba devēju – ģimeni, pie kuras Sosija strādā par mājkalpotāju. Tomēr ne jau vienkārša aplaupīšana ir ieplānota.

01:50

UgunsGrēks 10

10. sezona, 58. sērija. 2013. g.

UgunsGrēks 10

58.sērija Zenta pārdzīvo, ka Miervaldis un Milda viņu nosoda. Edijs gatavojas braukt uz Angliju pie Ievas un melo Danai. Zenta arī nolemj pārbaudīt saderību, lai kļūtu par donoru. Dana cenšas nepieļaut, ka Edijs aizbrauc. Donāts pārtrauc attiecības ar Katrīnu. Viņa nolemj atgriezties prostitūcijas biznesā. Helēna piesakās kļūt par donoru. Edijs pieķer Danu zogam viņa pasi.

02:20

UgunsGrēks 10

10. sezona, 59. sērija. 2013. g.

UgunsGrēks 10

59.sērija No Anglijas atgriežas Ieva un Jezups. Fēliksam nepatīk, ka Aivars gatavojas satikties ar Lidiju. Jezupu pārsteidz tas, ka Ieva viņu arī nosauc par donoru. Zenta baidās braukt uz slimnīcu un pārbaudīties. Dana lūdz Gata un Lidijas palīdzību, lai noregulētu attiecības ar Ediju. Fēlikss cenšas atrunāt Ievu kļūt par donoru. Jezups un Zenta vienojas, ka operācijai nepiekritīs. Dana pārdzīvo konfliktu ar Ediju.

03:00

UgunsGrēks 10

10. sezona, 60. sērija. 2013. g.

UgunsGrēks 10

60.sērija Gunārs nepacietīgi gaida ziņas, vai kādam ir atklājusies nepieciešamā saderība. Fēlikss dusmojas uz Aivaru, kurš noticējis Lidijas stāstiem par Danu un Ediju. Edijs atzīstas Danai, ka viņam iepatikusies Ieva. Donātam mainās viedoklis par Helēnu. Gatis pasaka Edijam un Lidijai, ka Juri nogalinājusi Dana. Gunāram piezvana no slimnīcas un pasaka, ka saderība ir atrasta. Dana piesolās nošaut Ediju.

03:35

UgunsGrēks 11

11. sezona, 1. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

1.sērija Milda satraucas, kā veicas Gunāra dēliņa operācija. Antons paziņo, ka Mare SPA hotel miris viens no Āboliņu ģimenes. Ieva nevēlas nekādus kontaktus un sadarbību ar Āboliņu ģimeni. Gatis un Lidija gatavojas bērēm. Milda nezina, kā skumjos jaunumus pavēstīt Ievai. Jezups paziņo Ievai, ka Edijs ir miris. Fēlikss cenšas Ievu mierināt, Ieva vēlas, lai viņu atstāj vienu. Ievu pārsteidz negaidīta viesa ierašanās.

04:05

UgunsGrēks 11

11. sezona, 2. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

2.sērija Ieva mēģina aptvert, ka notikusi kļūda. Zenta un Jezups uzzina, ka Gunāra dēliņa operācija noritējusi veiksmīgi. Jevgēņija gatavojas braukt uz Tambovu pie slimās krustmātes. Zentu pārsteidz ieraudzītais vestibilā. Mare SPA hotel ierodas Sabīne un iekārtojas darbā par istabeni. Dana sāk šantažēt Lidiju. Jezups priecājas satikt Sabīni.