Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Otrdiena, 22. septembris

Māris, Mārica, Maigurs

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

00:40

Autoziņas

9. sezona, 32. sērija. 2020. g.

01:15

UgunsGrēks 11

11. sezona, 13. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

13.sērija Ieva gatavojas tikties ar Gati. Gatis melo Lidijai, ka viņam sarunāta biznesa tikšanās. Aņa dusmojas uz Donātu, ka viņš neļauj viņai iet modeļu skolā. Sabīne pasaka Jezupam, ka viņai iepaticies Fēlikss. Fēlikss to dzird. Aņa melo Vadimam, ka Donāts viņu sit. Lidiju pārsteidz tas, ka Gatis tiekas ar Ievu. Vadims cenšas pierunāt Donātu, lai viņš atļauj Aņai iet modeļu skolā. Lidija aizliedz Gatim bez viņas ziņas kontaktēties ar Ievu. Gatis sadusmojas, piedraud aiziet no ģimenes.

01:50

UgunsGrēks 11

11. sezona, 14. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

14.sērija Dvīņi grib no Silvijas izlūgties naudu jauniem telefoniem, Silvija apsola parunāt ar Vadimu. Lidija uzzina, ka Gatis gatavojas doties prom uz Rīgu, un dodas izskaidroties. Silvija pārmet, ka Vadims izturas labāk pret Aņu, nekā saviem dēliem. Lidija atvainojas Gatim par savu uzvedību un piesola atjaunot viņa pilnvaras biznesa lietās. Vadims atklāj, ka viņam nozagta nauda. Gatis nomelno Ediju Ievas acīs. Silvija uzzina, ka dvīņi paņēmuši Vadima naudu. Ieva atļauj Gatim sev piezvanīt.

02:20

UgunsGrēks 11

11. sezona, 15. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

15.sērija Daniels atdod Danai flešku ar kompromitējošajiem dokumentiem. Sabīne noklausās, kā Ieva atsaka tikšanos Gatim. Lidija grib Danai uzdāvināt uzņēmuma akcijas, Danu tas pārsteidz. Indulis sūdzas Jezupam, ka Zenta nav likusies par viņu ne zinis. Gatim nepatīk Lidijas labvēlība pret Danu. Jezups Zentai piesola Induļa palīdzību, lai atrastu un sodītu krāpnieku Zigi. Gatis gandrīz pieķer Danu kopā ar Danielu. Zenta uzzina, ka Zigis ir bijis cietumnieks. Gatis uzspiež Danai seksu.

02:55

UgunsGrēks 11

11. sezona, 16. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

16.sērija Sabīne sarunā tikšanos ar Fēliksu. Indulis pierunā Zentu iesniegt policijā sūdzību par Zigi. Fēlikss gatavs Sabīnei noorganizēt šampanieti un kūciņas. Zigis atdod Zentai naudu. Lidijai nepatīk, ka Sabīne tiekas ar Fēliksu. Danielu šokē, ka Gatis izvarojis Danu. Jezups lūdz Induļa palīdzību, lai izjauktu Fēliksa un Sabīnes tikšanos. Dana vēlas sūdzēties Lidijai par Gati, bet Gatis iztraucē abu sarunu. Jezupa plāns izdodas – Fēlikss un Sabīne sastrīdas. Gatis piedraud Danai.

03:25

UgunsGrēks 11

11. sezona, 17. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

17.sērija Indulis ierodas viesnīcā, lai Zentu aizvestu uz policiju liecināt pret Zigi. Sabīne pārdzīvo par šķiršanos no Fēliksa. Zenta pasaka Indulim, ka Zigis naudu atdevis. Fēlikss cenšas noskaidrot, kas par cilvēku izjauca viņa attiecības ar Sabīni. Helēna lūdz Daniela palīdzību, lai izpalīdzētu Aņai. Fēlikss noskaidro, ka vainīgais ir Indulis, un cenšas viņu piespiest doties pie Sabīnes. Vadimam rodas doma apprecēties ar Lidiju. Indulis grib aizturēt Fēliksu par huligānismu.

04:05

UgunsGrēks 11

11. sezona, 18. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

18.sērija Fēlikss ierodas pie Sabīnes, lai aicinātu viņu uz tikšanos. Gunārs priecājas, ka Signe un Jancis atgriezušies mājās no Vācijas. Gatis grib nosūtīt ziedus Ievai, Fēliksam tas nepatīk. Gunārs cienā visus, kas atbalstījuši viņu grūtā brīdī. Zigis uzaicina Miervaldi uzspēlēt kārtis. Gunārs uzzina, ka Zigis ir bijušais cietumnieks. Miervaldis pārdzīvo, ka nospēlējis visu pensiju. Gatis atnes Lidijai dokumentus, kas glabājušies pie viņu nesen miruša notāra. Lidiju pārsteidz sena vēstule no viņas dēla.

08:30

Bondi vetārsts-3

3. sezona, 3. sērija. 2010. g.

09:05

Bondi vetārsts-3

3. sezona, 4. sērija. 2010. g.

10:50

Meittenes 2

2. sezona, 10. sērija. 2013. g.

Meittenes 2

10. sērija Ļoļa naktsklubā satiek populāro rakstnieci Oksanu Robski. Šī tikšanās viņu iedvesmo pievērsties grāmatu rakstīšanai. Vasiļisa tēlo grūtnieci, lai tiktu pie vietas orķestrī. Palna vēl aizvien cīnās ar ienīsto ārieni un nolemj atteikties no miltu izstrādājumiem.

11:20

Meittenes 2

2. sezona, 11. sērija. 2013. g.

Meittenes 2

11. sērija Satraukums par ārieni pārņēmis visas meitenes. Ļoļa izlasa, ka labākais līdzeklis pret krunkām ir labdarība. Tāpēc viņa metas tajā ar pilnu atdevi, jo uz spēles likta viņas jaunība un piedevām arī skaistums. Savukārt Palna nolemj, ka viņai vajadzīgi jauni draugi.

12:50

Izdzīvotāji 35

35. sezona, 2. sērija. 2017. g.

Izdzīvotāji 35

Klāt jaunā, jau 35. viena no pasaules populārākā un neparedzamākā šova "Izdzīvotāji" sezonām! Šosezon cīņu par miljons dolāriem sāk 18 dalībnieki, kas sadalīti trīs ciltīs pēc viņu nodarbošanās un dzīves stila. Varoņus raksturo drosme un sasniegumi, starp viņiem ir bijušais NFL spēlētājs, jūras kājinieks, ugunsdzēsējs, glābēja un pat Olimpisko spēļu dalībniece. Dziednieku ciltī apvienoti tie, kuri palīdz citiem dziedēt emocionālas un fiziskas sāpes – medicīnas māsa, sociālā darbiniece, probācijas darbinieks, fizioterapeite un citi. Trešā cilts ir Darītāji – cilvēki, kurus ciena par darba tikumu. Tie ir cilvēki, kuri daudz nerunā, bet ķeras pie lietas – biznesmenis, slavenību asistente, sērfošanas instruktors. Katrai ciltij, katras profesijas pārstāvjiem ir atšķirīgas rakstura iezīmes, atšķirīgas iemaņas, fiziskās un emocionālās prasmes un dotības. Kas no tā visa izrādīsies svarīgākais, lai izdzīvotu šajā šovā līdz finālam un uzvarētu?

13:50

Nāvējošais ierocis

2. sezona, 7. sērija. 2017. g.

Nāvējošais ierocis

7.sērija Pludmalē atrasts miris sērfotājs. Noskaidrojas, ka sērfošanas vietas pludmalē ir stingri sadalītas – vietējie krasta puiši savu pludmali sargā no iebraucējiem. Īpaši par to noraizējies kāds bagātnieks, kura dēls pavada visu dienu sērfojot kopā ar šo bandu. Vai cīņa par sērfošanas vietām varētu būt beigusies tik nelāgi?

14:45

Atkārtojums

Nemīlētie

1. sezona, 12. sērija. 2020. g.

12. sērija Valts nomaļā vietā satiekas ar dīvaina izskata un vēl dīvainākas uzvedības puišiem. Kas tie tādi ir, un, ko viņi grib no Valta? Doļska kabinetā joprojām turpinās Artūra nopratināšana, jo izmeklētajam rodas arvien jauni jautājumi. Dalīdami pirmo peļņu no netīrā biznesa, Žora Valtam iedod uzdevumu – viņam jāuzzina no kāda piegādātāja pazīstamais uzņēmējs Raimonds ņem narkotikas. Seifa aplaupīšanas izmeklētājs Gvido Doļskis ir ļoti neapmierināts ar to, kā pagājusi Artūra Vanaga nopratināšana. Žora zvana Ingai, bet viņu sarunu iztraucē Normunds, kurš negaidot atgriežas mājās; viņam rodas daudz jautājumu par dzirdēto. Kā tālāk rīkosies Normunds un, vai viņš noticēs versijai, ko izstāstīs Inga? Žoras mājās kā viesulis iebrāžas Daina, un izsaka viņam pārmetumus. Žora ar to ir neapmierināts, bet Daina pat nenojauš, kādu bīstamu spēli sākusi spēlēt.

15:20

Atkārtojums

Nemīlētie

1. sezona, 13. sērija. 2020. g.

13. sērija Ieradies ciemos pie Zīles, Artūrs pie drauga datora izlasa zem raksta komentāru, kas viņu iepriecina – Māris veiksmīgi ticis pāri Latvijas robežai un aizceļojis, kur draugi bija plānojuši. Daina kafejnīcā tiekas ar draudzeni Ievu un atklāti izstāsta viņai par savām un Raimonda attiecībām, bet Raimonds nevar atrast svarīgus dokumentus, kurus sastādījusi Ieva, un pazudušais dokuments mistiski uzrodas uzņēmēja Katlapa žaketes kabatā. Daina brīdina Raimondu, lai uzmanās no Žoras un mēģina pārliecināt, ka viņš ir bīstams cilvēks. Pēc sarunas ar Dainu Raimonds tiekas ar Žoru. Pēc sarunas ar uzņēmēju Žora nolemj, ka pēc iespējas ātrāk jārīkojas pret pašu Dainu. Pilsētā negaidīti satiekas Žora un Inga, kas gan beidzas labi, jo blakus ir Normunds, tomēr pēc šīs tikšanās viņam rodas daudz jautājumu.

15:55

Alise Nevēra-11

11. sezona, 4. sērija. 2013. g.

18:00

Tiešraide

TV3 ziņas īsumā

8. sezona, 180. sērija. 2020. g.

18:10

Virtuve 6

6. sezona, 13. sērija. 2016. g.

Virtuve 6

13.sērija Uzzinājis, ka Ņikita lūdzis Katjas roku, Deniss grib pārbaudīt viņas jūtas pret sevi. Kostja uzzina, ka viņa tēvs ir sēdējis cietumā. Šefs izdomā atriebības plānu pret Mihailu Džekoviču.

18:40

Virtuve 6

6. sezona, 14. sērija. 2016. g.

Virtuve 6

14.sērija Viesnīcā ierodas korejiešu delegācija un sarīko rituālas vakariņas. Katja mēģina saprast, kuru viņa mīl vairāk – Denisu, ar kuru pavadījusi nakti uz jumta, vai Ņikitu, ar kuru piekritusi precēties.

19:10

Tiešraide

Bez Tabu

23. sezona, 189. sērija. 2020. g.

Bez Tabu

"Bez Tabu" saglabā savas pamatvērtības – īpašo skatījumu uz notikumiem, problēmām, cilvēkiem un viņu rīcību dažādās dzīves situācijās. "Lai varētu ieraudzīt savu spoguļattēlu, ir jāprot skatīties arī no mundiera otras – ne tikai parādes puses," pauž raidījuma veidotāju filozofija. "Tāpēc ņemsim uz grauda blēžus un krāpniekus, būsim neiecietīgi pret ierēdņu neiecietību un patvaļu. Solām daudz neparastus, ekstrēmus un oriģinālus stāstus!"

20:00

Tiešraide

TV3 Ziņas

22. sezona, 190. sērija. 2020. g.

20:33

Tiešraide

Sporta ziņas

22. sezona, 224. sērija. 2020. g.

20:37

Tiešraide

Laika ziņas

22. sezona, 224. sērija. 2020. g.

20:40

Tiešraide

Degpunktā

10. sezona, 180. sērija. 2020. g.

Degpunktā

Degpunktā – tās ir operatīvas kriminālziņas, ziņas par avārijām uz Latvijas ceļiem un cita informācija no "karsto" notikumu epicentra.

21:05

Nemīlētie

1. sezona, 14. sērija. 2020. g.

14. sērija Žora saņem no uzņēmēja Katlapa jaunu netīru darbiņu, bet pilsētā gluži kā rēgs Normunda acu priekšā pēkšņi uzrodas Ievas mamma Kornēlija un nopietni satrauc parasti mierīgo un atturīgo Normundu. Žora saprot, ka nav ko gaidīt, un uzzinājis, ka Raimonda dzīvoklī Daina ir palikusi viena pati, nolemj rīkoties. Pēc nakts ballītes ar biznesa partneriem, mājās atgriežas Raimonds un Juris, un abi ierauga to, ko tiešām nekad negribētu redzēt, bet Ieva pa telefonu no Jura Katlapa izdzird tādus jaunumus, kuriem nespēj noticēt. Kas ir atgadījies Dainai?

21:40

Vakariņas mammai

1. sezona, 4. sērija. 2020. g.

4.raidījums Mūziķis Dons dodas uz Saldu pie savas mammas, lai gatavotu viņai īpašas vakariņas – viņa bērnības ēdienus, kuriem mūsdienu “odziņu” palīdzēs piešķirt viesmīlības eksperts Arvis Zēmanis. Dons bērnībā bijis īsts “razbainieks”, un viņa mamma Dona darbu un nedarbu dēļ, ieguvusi ne vienu vien sirmu matu. Toties tagad mamma iedvesmojas no Dona dziesmām un ļoti lepojas ar savu dēlu. Kādas “ziepes” Dons vārījis un kā viņam izdosies pārsteigt mammu, skaties “Vakariņas mammai” 4.sērijā.

22:40

Labais ārsts 3

3. sezona, 4. sērija. 2017. g.

4.sērija Endrjū, Pārkai un Šonam ir pacients Mičels Stjuarts, konspirācijas teoriju atbalstītājs, kurš uzskata, ka ticis saindēts, lai arī viņam ir ģenētiska aknu slimība. Šons saprot, ka Mičels neapzināti indējis pat sevi, katru dienu dzerot tējas savas vīrišķības uzlabošanai. Melendezam, Klērai un Morganai ir paciente Lilija, kura nejūt sāpes. Tas noved pie plīsuša apendiksa un amputētas rokas. Glāsmans un Debija apprecas.

23:45

Atkārtojums

Šāvējs

2015. g.

Džims ir izbijis speciālo uzdevumu vienības kareivis. Vairākus gadus pēc vienības pamešanas Džimam ir jāmaksā par pagātnes grēkiem brīdī, kad viņa bijušie darba devēji pieņem lēmumu Džimu nogalināt. Bēgot no pasūtījuma slepkavām, Džims no Āfrikas džungļiem nokļūs Londonas dinamiskajās ielās, no kurienes patiesības meklējumi viņu aizved uz Barselonu.

02:00

UgunsGrēks 11

11. sezona, 19. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

19.sērija Helēna samāca Aņu melot Donātam. Silvija cer, ka Vadims attieksies no plāna apprecēt Lidiju. Donāts atmasko Aņas melus un dusmojas uz Helēnu. Mildu šokē Silvijas paziņojums. Donātam ir ideja, kā panākt, lai visi uzzina par Vadima un Silvijas gaidāmo šķiršanos. Silvijai ir aizdomas, ka Vadimam parādījusies mīļākā. Mare SPA hotel atgriežas Edijs un grib zināt, kāpēc viņu uz šejieni atsaukuši. Vadims dusmojas par Silvijas aizdomām. Ediju satriec tas, ko viņš izlasa sava tēva vēstulē.

02:25

UgunsGrēks 11

11. sezona, 20. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

20.sērija Gunārs lūdz Ievas palīdzību kafejnīcā. Dana grib uzzināt, par ko spriež Lidijas, Gatis un Edijs. Milda uztraucas, ka Zenta nav bijusi naktī mājās. Lidija, Gatis un Edijs cenšas saprast, ar ko Pētersonu viesnīcā pirms 20 gadiem ticies Gata un Edija tēvs. Zenta baidās, ka Zigis uzzinās, ka viņa ir vienkārša istabene. Lidija pārdzīvo, ka ir bijusi slikta māte. Ievu pārsteidz tas, ko viņa ierauga savās istabās. Zigis uzdod Zentai nepatīkamu jautājumu.

03:00

UgunsGrēks 11

11. sezona, 21. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

21.sērija Ievu pārsteidz tas, ka Zenta nav izdarījusi savu darbu. Zenta turpina Zigim izlikties, ka ir viesnīcas menedžere. Sabīne cenšas noskaidrot, par ko tā satraukusies Āboliņu ģimene. Zenta vēlas uzpirkt Jezupu, lai viņš pats iztīra viesnīcas numuru. Silviju pārsteidz raksts dzeltenās preses žurnālā. Zigis uzzina, ka Zenta viņam melojusi. Vadims baidās, ka Silvija uz viņu dusmosies. Gatis pieķer Sabīni runājam pa telefonu par autoavāriju.

03:40

UgunsGrēks 11

11. sezona, 22. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

22.sērija Jezups cenšas aizkavēt Sabīni, lai viņa netiekas ar Fēliksu. Edijs paziņo, ka bibliotēkā pazudusi prese, kas attiecas uz 20 gadus seno pagātni. Sabīne ierosina Fēliksam iet viņu attiecībās soli tālāk, Fēlikss dodas pēc viesnīcas numura atslēdziņas. Lidija atceras, ka Aivaram bija foto albūmi, kuros atradās Āboliņus interesējošās fotogrāfijas. Fēlikss uzzina, ka Jevgēņija viņam melojusi un nav ne pie kādas krustmātes. Gati un Ediju pārsteidz Lidijas atradums.

04:10

UgunsGrēks 11

11. sezona, 23. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

23.sērija Lidija, Gatis un Edijs spriež, kā rīkoties attiecībā uz dakteri Baranovski. Zenta sūdzas Gunāram, ka Ieva un Jezups izjaukuši viņas mūža mīlu ar Zigi. Jezups mudina Induli satikties ar Zentu. Ieva pārdzīvo par satikšanos ar Ediju. Baranovski satrauc Edija jautājumi. Silviju šokē Aņas izteikumi un viņa sūdzas par tiem Donātam. Indulis sagatavo Zentai ziedus un dāvaniņu. Zenta pārprot situāciju un padomā, ka tas ir no Ziga. Vadims ierodas Mare SPA un flirtē ar Lidiju.