Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Piektdiena, 18. septembris

Verners, Muntis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

01:25

Lucifers 2

2. sezona, 11. sērija. 2016. g.

11.sērija Kad divu slepkavības upuru vienīgā saikne ir tas, ka abi reiz bijuši Lucifera gultā, Hlojai nākas nopratināt veselu rindu Lucifera bijušo mīļāko – gan sievietes, gan vīriešus. Lucifera pašapziņa tiek nopietni iedragāta, kad viņš saprot, ka mīļākajiem viņš nekad nav nozīmējis vairāk kā viņam tie. Šī izmeklēšana padara Hlojas un Lucifera attiecības vēl sarežģītākas.

02:05

UgunsGrēks 11

11. sezona, 3. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

3.sērija Ieva nespēj noticēt tam, ko viņai sola Edijs. Dana turpina šantažēt Lidiju un Gati. Milda pārdzīvo, ka pieļāvusi kļūdu attiecībā uz Ediju. Edijs paziņo Lidijai un Gatim, ka brauc uz Rīgu un gatavojas šķirties no Danas. Ieva Jezupam skaidri liek saprast, ka abu starpā nekas nebūs. Dana lūdz Daniela palīdzību, lai tiktu galā ar Āboliņu ģimeni. Jezups pārdzīvo Ievas atraidījumu. Danu aizved uz psihiatrisko slimnīcu.

02:45

UgunsGrēks 11

11. sezona, 4. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

4.sērija Dana cenšas pārliecināt ārstu, ka ir psihiski vesela. Daniels grib noskaidrot Danas atrašanās vietu. Sabīne atved Jezupam ciemakukuli no mājām. Ārsts pieprasa, lai Dana dzertu zāles. Gunārs vēlas nosvinēt sava dēliņa veiksmīgo operāciju un sarīko pasēdēšanu kafejnīcā. Jezups dusmojas uz Ievu. Sabīne vēlas uzzināt Danas klīnikas adresi. Dana saprot, ka klīnikas ārsti ir uzpirkti, un uzbrūk Lidijai.

03:10

UgunsGrēks 11

11. sezona, 5. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

5.sērija Aivars uzzina, ka viņam steidzami jābrauc uz Angliju. Fēliksam nepatīk, kā Jezups izturas pret Ievu. Gatis apsola Lidijai, ka turpmāk Danas rīcība tiks kontrolēta ar zālēm. Ieva šaubās, vai var ticēt Edija vārdiem. Fēlikss dodas uz Mare SPA hotel, lai pārbaudītu, vai Edijs tiešām aizbraucis. Gatis grib mierīgā ceļā atrisināt situāciju ar Danu. Fēlikss viesnīcā satiek Sabīni. Dana ir agresīva pret Gati.

03:50

UgunsGrēks 11

11. sezona, 6. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

6.sērija Zenta gatavojas randiņam ar internetā iepazīto vīrieti. Lidija nevēlas, lai Danu ārsti pilnībā sazāļo. Ievu sāpina tas, ko Fēlikss uzzinājis no Lidijas par Ediju. Jezupam rodas ideja savu onkuli Induli iepazīstināt ar Zentu. Edijs atved Ievai pierādījumus, ka šķiras. Zentu nobiedē Induļa stāstītais. Kafejnīcā ierodas īstais Zentas pielūdzējs Zigis. Gatis pasaka Ievai, ka Edijs Danu ievietojis psihiatriskajā slimnīcā.

04:15

UgunsGrēks 11

11. sezona, 7. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

7.sērija Ieva nespēj noticēt Gata teiktajam. Jezups cenšas pierunāt Gunāru atbrīvoties no Ziga klātbūtnes kafejnīcā. Ieva dodas uz klīniku pie Danas. Zenta satiek Zigi, viņš Zentai iepatīkas. Jezups sola Indulim palīdzēt savaldzināt Zentu. Edijs nevar sagaidīt atgriežamies Ievu. Ievu šokē Danas stāvoklis. Indulis atpazīst Zigī zagli. Ieva atsakās ar Ediju runāt.

05:00

Gandrīz ideālas vakariņas 3

3. sezona, 11. sērija. 2012. g.

Gandrīz ideālas vakariņas 3

Gandrīz ideālas vakariņas ietvaros sabiedrībā zināmi cilvēki atklās daudz nezināma par savu privāto dzīvi, ļaus viesoties savās mājās un tos varēs ieraudzīt vēl neredzētās situācijās. Solās būt patiesi interesanti! Sekojiet jaunākajai informācijai TV3 un www.tv3.lv!

06:00

Princese Bruņiniece Nella

1. sezona, 31. sērija. 2017. g.

06:35

Rastijs Rivets

1. sezona, 26. sērija. 2016. g.

Rastijs ir inženieris, kurš vada glābējrobotu komandu, kopā atrodot risinājumu vissarežģītākajām problēmām.

08:55

Dokumentālā filma seko līdzi dažāda vecuma bērnudārza grupām, kurās var redzēt, kā bērni iepazīst pasauli apkārt tiem.

10:00

Brīnumlāde

1. sezona, 3. sērija. 2020. g.

Informatīvi izglītojošs un izklaidējošs raidījums bērniem "Brīnumlāde". Katra raidījuma laikā kopā ar tā vadītāju – populāro TV personību Māru Sleju un mazajiem pētniekiem veiksim pārsteidzošus zinātniskus eksperimentus, izzinot ķīmijas un fizikas likums, dosimies pārgājienos, lai iepazītu dabas varenību un izprastu kopsakarības tajā, kā arī atbildēsim uz bērnu jautājumiem par sabiedrībā aktuālām tēmām, kuras skaidrosim tā, lai saprot pat mazākie!

10:15

Vakariņas mammai

1. sezona, 3. sērija. 2020. g.

3.raidījums Dailes teātra aktieris Gints Andžāns bērnībā bijis bērns – dzīvsudrabs. Viņš mācījis vistām peldēt, domājis, ka viņa mamma spēj redzēt cauri sienām, bet pusaudža gados eksperimentējis ar frizūrām un reiz uz skolu pat aizgājis svārkos! Pateicībā par to, ka viņa mamma vienmēr bijusi līdzās un viņu atbalstījusi, Gints kopā ar savu bērnības draugu, viesmīlības ekspertu Arvi Zēmani, gatavos pārsteiguma vakariņas savai mammai. Vai Gintam izdosies pārsteigt mammu, skaties “Vakariņas mammai” 3.sērijā.

11:15

Atkārtojums

Zebra 4

4. sezona, 37. sērija. 2020. g.

11:40

Atkārtojums

Balss maskā

1. sezona, 1. sērija. 2020. g.

Balss maskā

Dziedāšanas sacensības izveidotas pēc Korejas "King of Mask Singer" šova parauga. 12 slavenības uzstājas kostīmos un maskās, lai slēptu savu identitāti. Katru nedēļu viens dziedātājs tiek atklāts un izslēgts no šova, kamēr skatītājiem tiek dotas nelielas norādes, kas palīdz uzminēt balsi maskā.

14:15

Apdāvinātie 2

2. sezona, 16. sērija. 2018. g.

15:10

Auniņa Šona piedzīvojumi 4

4. sezona, 22. sērija. 2010. g.

15:30

Viltīgais un ļaunais Urfins Džīss ir nolēmis kļūt par Burvju zemes pavēlnieku, sagrābt Smaragda pilsētu ar savu koka zaldātu palīdzību un nosaukt to par Urfingradu. Viņš jau ir gatavs svinēt uzvaru, bet iejaucas pavisam parasta meitene Ella, kas gadījusies Burvju zemē īstajā brīdī. Viņa ļoti vēlas atgriezties mājās, bet pirms tam viņai jāpalīdz saviem draugiem Biedēklim, Dzelzs Malkas Cirtējam un Lauvam uzvarēt Urfinu un viņa armiju.

17:10

Dabas spēks

1999. g.

Pedantiskais Bens jau ir ceļā uz savām kāzām, kad visus plānus izjauc dabas katastrofa. Tuvojošās vētras dēļ tiek atcelts viņa lidmašīnas reiss un vīrietis ir spiests stopēt automašīnas. Ceļā viņš iepazīstas ar ekscentrisko Sāru, un neprātīgi piedzīvojumi var sākties! Lai gan Bens un Sāra ir pilnīgi pretstati, savstarpējais pievilkšanās spēks ir nepārvarams.

20:33

Tiešraide

Sporta ziņas

22. sezona, 222. sērija. 2020. g.

20:37

Tiešraide

Laika ziņas

22. sezona, 222. sērija. 2020. g.

20:40

Karalienes korgijs

Rekss, britu karalienes iemīļotākais korgijs, pazūd no Bekingemas pils un nonāk Londonas ielās raibā suņu klanu sabiedrībā, kurā valda nemitīgas domstarpības un kautiņi. Cenšoties atgriezties mājās pie savas saimnieces, Rekss mēro garu un piedzīvojumiem bagātu ceļu, kura laikā atrod mīlestību un iepazīst pats sevi.

22:20

Pagājuši jau divdesmit gadi kopš Harija un Loida piedzīvojumiem filmā “Stulbs un vēl stulbāks”. Pa šo laiku Harijs ir atklājis ko pārsteidzošu – viņam ir meita, kura ir atdota adopcijai. Kad Loids ierauga Harija meitas fotogrāfiju, viņš iemīlas meitenē no pirmā acu skatiena un uzstāj, ka Harijam meita ir jāatrod. Un draugi atkal dodas bīstamā, neparedzamā un ārprātīgā ceļojumā, kurš izvēršas arī samērā smieklīgi abu draugu neaptveramā stulbuma dēļ.

00:35

Atkārtojums

Bada spēles: Spēle ar uguni

2013. g.

Dženifera Lorensa atkal iejūtas Katnisas Everdīnas lomā otrajā šīs zinātniskās fantastikas triloģijas filmā, kuras pamatā ir Sjūzenas Kolinsas romāns. Pēc uzvaras 74. Bada spēlēs Ketnisa kopā ar otru uzvarētāju Pītu Melarku (Džošs Hačersons) atgriežas dzimtajā 21. rajonā, lai baudītu pelnītu atpūtu. Tomēr „Uzvarētāju tūrē” pa rajoniem viņa sāk nojaust arvien pieaugošo pretestību Kapitolija varai un saprot, ka briest nemieri. Kamēr Panama gatavojas „Gadsimta ceturkšņa” jeb 75. Bada spēlēm, patvaļīgais prezidents Koriolāns Snovs (Donalds Saderlends) joprojām pārdzīvo Kapitolija pazemojumu pēdējās spēlēs, tāpēc dara visu, lai gaidāmajā turnīrā uz visiem laikiem iznīcinātu jebkādu rajonu izrādīto pretestību.

03:20

Makgaivers

1. sezona, 14. sērija. 2017. g.

04:15

UgunsGrēks 11

11. sezona, 8. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

8.sērija Fēlikss strostē Jezupu par viņa izturēšanos. Ieva pārmet Edijam, ka viņš ielicis Danu psihiatriskajā slimnīcā. Zenta pasaka Fēliksam un Jezupam, ka Ieva strīdas ar Ediju. Fēlikss un Jezups izmet Ediju no viesnīcas. Lidiju pārsteidz tas, ka Gatis vēlas precēt Ievu. Ārsts pārliecina Danu, ka viņai rādās halucinācijas. Edijs no Lidijas cenšas noskaidrot, kur atrodas Dana. Sabīne iejaucas viņu strīdā. Edijs piedraud Gatim ar pistoli.