Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Otrdiena, 29. septembris

Miķelis, Mikus, Miks, Mihails

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

00:40

Autoziņas

9. sezona, 33. sērija. 2020. g.

01:15

UgunsGrēks 11

11. sezona, 44. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

44.sērija Fēlikss dusmojas uz Zentu, kuras vainas dēļ Ievu aizturējusi policija. Milda un Gunārs Zentas žēlabas neuzklausa. Dana uzzina, ka Edijs ar Ievu slepus satikušies. Zigis mierina Zentu un izlūdzas no viņas iespēju pārnakšņot viesnīcā. Putniņš nopratina Ievu. Jevgēņija ir greizsirdīga uz Sabīni un sakaujas ar viņu. Putniņš sarīko Ievai konfrontāciju ar Ediju. Edijs lūdz, lai Putniņš Ievas teiktajam netic. Jevgēņija nejauši sadur Fēliksu ar nazi.

01:50

UgunsGrēks 11

11. sezona, 45. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

45.sērija Indulis uzskata, ka atradis motīvu, kāpēc Edijs šāvis uz Baranovski. Fēlikss dusmojas uz Jevgēņiju par to, ka viņa sadūrusi Fēliksu. Ieva lūdz, lai Edijs stāsta Putniņam patiesību. Vadims un Donāts satraucas, ka Baranovskim kļuvis labāk. Zenta ir laimīga par to, ka pavadījusi nakti kopā ar Zigi. Fēlikss pieķer Zentu un Zigi viesnīcas numuriņā un piedraud Zentu atlaist no darba. Lidija lūdz Gatim nokārtot Baranovska lietu. Slimnīcā ierodas Vadima cilvēks un cenšas nogalināt Baranovski.

02:20

UgunsGrēks 11

11. sezona, 46. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

46.sērija Lidijas cilvēks iztraucē Vadima cilvēku nogalināt Baranovski. Zenta lūdzas, lai Jevgēņija parunā ar Fēliksu un nepieļauj, ka Zentu atlaiž no darba. Sabīne uztraucas par Fēliksu un nolemj iet viņu satikt. Aņa lūdz Helēnu panākt, lai Donāts atļauj Aņai apmeklēt modeļu skolu. Lidijas un Vadima cilvēki taisnojas, kāpēc neizdevās nogalināt Baranovski. Sabīne un Jevgēņija sastrīdas. Fēlikss noklausās, ka Lidija vēlas, lai Baranovskis nomirst. Baranovskis pamostas no komas.

03:00

UgunsGrēks 11

11. sezona, 47. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

47.sērija Lidija vēlas, lai Fēlikss nejaucas Baranovska lietā. Fēlikss izvairās no tikšanās ar Sabīni. Zenta cer, ka Fēliksa dusmas pārgājušas un viņa var atgriezties darbā. Putniņš atbrīvo Ievu no apcietinājuma. Zenta dodas pie Ievas, lai izlūgtos, ka viņa var palikt darbā. Fēlikss ir gatavs ar Gati apspriest, kā panākt Edija atbrīvošanu. Putniņš nopratina Danu. Ieva sadusmojas uz Zentu un lūdz viņu doties prom. Putniņam ir aizdomas, ka Baranovski varētu būt sašāvusi Dana.

03:25

UgunsGrēks 11

11. sezona, 48. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

48.sērija Dana dusmojas, ka Daniels Putniņam liecinājis pret viņu. Ingeborga atrod Zigim darbu, Zigis atsakās tādu darbu darīt. Daniels maina savu liecību par labu Danai. Zenta lūdz, lai Gunārs viņu pieņem darbā kafejnīcā. Fēlikss mierina Ievu un nolemj nakti pavadīt blakus numurā. Zigis uzzina, ka Zenta zaudējusi darbu, un nolemj atgriezties pie Ingeborgas. Jevgēņija pārsteidz Sabīni Fēliksa numurā. Baranovskis izliekas, ka atrodas komā, un vēlas izkļūt no valsts ar viltotiem dokumentiem.

04:05

UgunsGrēks 11

11. sezona, 49. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

49.sērija Jevgēņija pārdzīvo, ka Fēlikss viņu krāpj. Putniņš nopratina Ediju par Danu. Ieva pārmet Fēliksam viņa romānu ar Sabīni. Fēlikss salabst ar Jevgēņiju. Ieva noskaidro, ka Vadimam bija iespēja viņas un Edija kokteiļos iebērt miegazāles. Donāts sadusmojas uz Sabīni, kura nepiegādā viņam svarīgas ziņas. Putniņš lūdz Ievu turēties pa gabalu no Baranovska lietas. Jevgēņija ierauga Fēliksu kopā ar Sabīni. Gatis pieprasa, lai Dana pasaka, kur bijusi Baranovska sašaušanas naktī. Ieva izjautā Vadimu.

05:00

Gandrīz ideālas vakariņas 3

3. sezona, 21. sērija. 2012. g.

Gandrīz ideālas vakariņas 3

Gandrīz ideālas vakariņas ietvaros sabiedrībā zināmi cilvēki atklās daudz nezināma par savu privāto dzīvi, ļaus viesoties savās mājās un tos varēs ieraudzīt vēl neredzētās situācijās. Solās būt patiesi interesanti! Sekojiet jaunākajai informācijai TV3 un www.tv3.lv!

06:00

Tiešraide

900 sekundes

8. sezona, 185. sērija. 2020. g.

900 sekundes

Īemīļotais rīta raidījums "900 sekundes" katru darba dienu plkst.6:00 kanālā TV3! Ik darbdienas rītu skatītāju modina un par aktuālo informē raidījuma moderatori Kristīne Garklāva, Arta Skuja un Tālis Eipurs.

08:30

Bondi vetārsts-3

3. sezona, 13. sērija. 2010. g.

09:05

Bondi vetārsts-3

3. sezona, 14. sērija. 2010. g.

11:10

Meittenes 3

3. sezona, 2. sērija. 2013. g.

Meittenes 3

2. sērija Vienpusēja mīlestība vēl aizvien nomoka Palnu. Meitene nolemj, ka pārveidos savu ārieni līdz nepazīšanai, un mēģinās pavedināt savu priekšnieku tikšanās laikā. Pārvērtības izdodas lieliski, tikai Igors neatpazīst Palnu.

12:40

Izdzīvotāji 35

35. sezona, 7. sērija. 2017. g.

Izdzīvotāji 35

Klāt jaunā, jau 35. viena no pasaules populārākā un neparedzamākā šova "Izdzīvotāji" sezonām! Šosezon cīņu par miljons dolāriem sāk 18 dalībnieki, kas sadalīti trīs ciltīs pēc viņu nodarbošanās un dzīves stila. Varoņus raksturo drosme un sasniegumi, starp viņiem ir bijušais NFL spēlētājs, jūras kājinieks, ugunsdzēsējs, glābēja un pat Olimpisko spēļu dalībniece. Dziednieku ciltī apvienoti tie, kuri palīdz citiem dziedēt emocionālas un fiziskas sāpes – medicīnas māsa, sociālā darbiniece, probācijas darbinieks, fizioterapeite un citi. Trešā cilts ir Darītāji – cilvēki, kurus ciena par darba tikumu. Tie ir cilvēki, kuri daudz nerunā, bet ķeras pie lietas – biznesmenis, slavenību asistente, sērfošanas instruktors. Katrai ciltij, katras profesijas pārstāvjiem ir atšķirīgas rakstura iezīmes, atšķirīgas iemaņas, fiziskās un emocionālās prasmes un dotības. Kas no tā visa izrādīsies svarīgākais, lai izdzīvotu šajā šovā līdz finālam un uzvarētu?

13:40

Nāvējošais ierocis 2

2. sezona, 12. sērija. 2017. g.

Nāvējošais ierocis 2

12.sērija Kapteinis plāno jaunu karjeru un vēlas zināt Rodžera domas par to, kurš būtu piemērots kapteiņa amatam. Triša tiekas ar senu draugu Džīnu Nakaharu, kurš atklāj, ka gatavojas kandidēt uz pilsētas mēra amatu. Kad uzreiz pēc tam uzsprāgst Nakaharas automašīna, aizdomas krīt uz Leo Gecu, kurš pēdējā laikā viņu bezmaz vajājis. Rigss apciemo cietumā bijušo sievastēvu un atklāj ko jaunu par savu mirušo sievu.

14:40

Atkārtojums

Nemīlētie

1. sezona, 16. sērija. 2020. g.

16. sērija Pēc tikšanās ar Makaru, Žora izstāsta Valtam, kas viņu sagaida, bet Valts uz Žoras teikto reaģē neticīgi. Zīle pēc ilga laika nolemj uzrakstīt vēstuli tēvam, kurš atrodas apcietinājumā, bet Sofija beidzot nolēmusi parādīties dzīvoklī, kurā viņa agrāk dzīvoja kopā ar Raimondu Katlapu, tomēr viņu neiepriecinās skats, ko viņa tur ieraudzīs. Dīvaina Raimonda pamošanās vēl dīvainākā vietā, bet viņa likteni glābj Sofijas mīlestība pret viņu. Uzzinājis, kur viņa mamma atrodas šobrīd, kā viesulis pie viņas steidzas Oskars. Viņam mammai ir daudz pārmetumu, tomēr kā uz dēla dusmīgajiem vārdiem reaģēs Sofija?

15:15

Atkārtojums

Nemīlētie

1. sezona, 17. sērija. 2020. g.

17. sērija Raimonds Katlaps slimnīcā tiek labi aprūpēts. Viņu apciemo dēls, un Raimonds Jurim atklāj – ja nebūtu Sofijas, tad viņa vairs nebūtu šajā pasaulē. Vai pēc šī gadījuma Raimonds mainīs savu attieksmi pret Sofiju? Slimnīcas pagalmā Zīle palīdz medicīnas māsai Zanei pielaist automašīnu, un pļāpājot viņi secina, ka abi pazīst Normundu. Sandra nokļūst nepatīkamā situācijā – viņai uzbrūk huligānu banda. Par laimi netālu atrodas Zīle, bet, vai Oskaram izdosies izglābt savu paziņu no tik liela neliešu bara? Dabūjusi no Oskara telefona numuru, Zane zvana viņa labākajam draugam Normundam, bet nesaprotama iemesla dēļ uz zvanu atbild viņai nepazīstama sieviete. Kārtējais strīds Normunda un Ingas dzīvoklī beidzas ar to, ka Normunds dodas pie sava drauga, bet sadusmotā Inga nolemj, ka viena pati mājās nepaliks.

15:55

Alise Nevēra-12

12. sezona, 1. sērija. 2014. g.

18:00

Tiešraide

TV3 ziņas īsumā

8. sezona, 185. sērija. 2020. g.

19:10

Tiešraide

Bez Tabu

23. sezona, 194. sērija. 2020. g.

Bez Tabu

"Bez Tabu" saglabā savas pamatvērtības – īpašo skatījumu uz notikumiem, problēmām, cilvēkiem un viņu rīcību dažādās dzīves situācijās. "Lai varētu ieraudzīt savu spoguļattēlu, ir jāprot skatīties arī no mundiera otras – ne tikai parādes puses," pauž raidījuma veidotāju filozofija. "Tāpēc ņemsim uz grauda blēžus un krāpniekus, būsim neiecietīgi pret ierēdņu neiecietību un patvaļu. Solām daudz neparastus, ekstrēmus un oriģinālus stāstus!"

20:00

Tiešraide

TV3 Ziņas

22. sezona, 195. sērija. 2020. g.

20:33

Tiešraide

Sporta ziņas

22. sezona, 230. sērija. 2020. g.

20:37

Tiešraide

Laika ziņas

22. sezona, 230. sērija. 2020. g.

20:40

Tiešraide

Degpunktā

10. sezona, 185. sērija. 2020. g.

Degpunktā

Degpunktā – tās ir operatīvas kriminālziņas, ziņas par avārijām uz Latvijas ceļiem un cita informācija no "karsto" notikumu epicentra.

21:05

Nemīlētie

1. sezona, 18. sērija. 2020. g.

18. sērija Zīle mēģina ieskaidrot Normundam, ka no sarunas ar Sandru uzzinājis, ka Inga patiešām neesot tāda, kādu viņu apraksta draugs. Normunds kategoriski noraida Oskara teikto. Inga, sadusmota par Normunda attieksmi, Valta pavadībā dodas uz sava bijušā drauga un sutenera Žoras dzīvokli. Viņa vēlas Žoram pateikt, ka izbeidz ar viņu visas saistības un ir gatava atdot viņam visu naudu. Vai Žora piekritīs Ingas nosacījumiem? Oskars ierodas slimnīcā, lai satiktu medmāsu Zani, tomēr viņa neizrāda lielu vēlmi komunicēt ar jauniegūto paziņu. Tomēr tas ir tikai līdz brīdim, kad Zīle viņai iedod savu telefonu, lai Zane varētu parunāt ar Normundu. Raimonds Katlaps, atrodoties pastāvīgā mediķu uzraudzībā, ar katru dienu jūtas arvien labāk, turpretī Normunds ar katru mirkli jūtas arvien sliktāk, jo viņa mīļotā Inga pēkšņi ir kā ūdenī iekritusi. Sofija negaidīti uz ielas satiek dēlu Oskaru un mēģina ar viņu no sirds izrunāties un salabt.

21:40

Vakariņas mammai

1. sezona, 5. sērija. 2020. g.

5.raidījums Aktrise Ieva Florence-Vīksne bērnībā bijusi mammas princesīte, bet dzīves rūdījumu ieguvusi laukos pavadītajās vasarās kopā ar 3 brālēniem un vecāko brāli. Ieva mammai gatavos trīs ēdienu vakariņas, bet viņas bērnības ēdieniem jaunus akcentus piešķirs viesmīlības eksperts Arvis Zēmanis. Par ko savai mammai paldies vēlas pateikt Ieva un vai mammai īpaši izvēlētie ēdieni garšos, skaties "Vakariņas mammai" 5.sērijā

22:40

Labais ārsts 3

3. sezona, 5. sērija. 2017. g.

5.sērija Morganai un Klērai ir pacients, kuram analīzes uzrāda alkohola reibumu par spīti tam, ka viņš apgalvo, ka jau sešus gadus nelieto alkoholu. Klēra netics, ka viņš stāsta taisnību, taču Morgana meklē kādu citu izskaidrojumu notiekošajam. Glāsmans ir nepatīkami pārsteigts, uzzinot, ka Debija nēsā ieroci. Šons veic pirmo operāciju, kura sākumā šķiet vienkārša, tomēr tās laikā rodas sarežģījumi.

23:45

Atkārtojums

Piparmētra

2018. g.

Piparmētra

Pēc ielu apšaudes, kurā tika nogalināti Railijas Nortas vīrs un meita, viņa nonākusi slimnīcā smagā stāvoklī. Nākusi pie samaņas, viņa saprot, ka tiesu sistēma apzināti sargā slepkavas no soda, un no likumpaklausīgas pilsones kļūst par skarbu taisnības cīnītāju. Vairākus gadus slepeni izkopusi kaujas prasmes, Railija mērķtiecīgi īsteno savu izpratni par taisnīgumu, atriebjoties noziedzniekiem, pērkamiem policistiem un negodīgiem advokātiem.

01:45

UgunsGrēks 11

11. sezona, 50. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

50.sērija Sabīne paziņo Vadimam un Donātam, ka Gatis gatavojas no Helēnas izvilkt informāciju. Ieva cenšas noskaidrot, kurš varēja saindēt viņas un Edija kokteiļus. Zenta gatavojas Ingeborgai parādīt viņas dēla un Ziga DNS analīžu rezultātus. Zigis analīzes nozog. Vadimam rodas plāns, kā apmānīt Gati. Zembergs pamana, ka Baranovskis kustas. Helēna piedzeras un ar savu paziņojumu šokē Vadimu.

02:10

UgunsGrēks 11

11. sezona, 51. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

51.sērija Ieva cenšas palīdzēt Jevgēņijai salabt ar Fēliksu. Putniņš cer nopratināt Baranovski un noskaidrot, kurš uz viņu šāva. Baranovskis tēlo, ka nav atmodies no komas. Danai rodas aizdomas, ka viņa varētu būt stāvoklī. Mildu sāpina tas, ka Fēlikss netaisās Zentu pieņemt atpakaļ darbā. Helēna neatceras, ko vakar sastāstījusi Gatim. Gatis pieķer Helēnu melos. Sabīne saprot, ka Dana ir stāvoklī.

02:50

UgunsGrēks 11

11. sezona, 52. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

52.sērija Dana lūdz, lai Sabīne nevienam nesaka, ka Dana ir stāvoklī. Aņa sadusmojas uz Helēnu un iedzer alkoholu. Daniels priecājas, ka viņam ar Danu būs bērns. Aņai paliek slikti, Helēna un Donāts uztraucas par viņu. Jevgēņija dusmojas uz Fēliksu un par spīti pārāk ilgi karsējas saunā. Gatis saprot, ka Dana melojusi Lidijai. Fēlikss un Jevgēņija salabst. Gatis pieķer Danu kopā ar Danielu.

03:15

UgunsGrēks 11

11. sezona, 53. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

53.sērija Putniņš nolemj Pētersonu viesnīcā veikt izmeklēšanas eksperimentu. Ieva satraucas par gaidāmo tikšanos ar Ediju. Lidiju satrauc ziņa, ka Baranovskis pamodies no komas. Helēna meklē veidus, kā palikt ar Donātu divatā. Aņa pasaka Donātam, ka Helēna viņu taisās pavedināt. Izmeklēšanas eksperimenta laikā Putniņam uzbrūk 2 cilvēki un cenšas pierunāt Ediju bēgt.

03:50

UgunsGrēks 11

11. sezona, 54. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

54.sērija Edijs atsakās bēgt. Felzenbahera dvīņi meklē kādu, ar kuru uzspēlēt kārtis. Lidija un Gatis nervozē, kā veiksies Edija atbrīvošana. Fēlikss iztraucē Lidijas cilvēkus, tie aizbēg. Gunāram rodas plāns, kā apspēlēt dvīņus. Indulis nodomā, ka Fēlikss uzbrucis Putniņam. Silvija sadusmojas, ka dvīņi nospēlējuši savas mantas kārtīs. Putniņš aiztur Ievu un Fēliksu par Edija bēgšanas mēģinājuma organizēšanu.

04:20

UgunsGrēks 11

11. sezona, 55. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

55.sērija Milda pārdzīvo, ka Fēlikss un Ieva aizturēti. Helēna grib atriebties Gunāram par to, ka viņš ļāva Aņai iedzert alkoholu. Edijs cenšas Putniņam iestāstīt, ka necentās bēgt. Putniņš Edijam netic. Helēna un Donāts saprot, ka Aņa nozudusi, un sāk uztraukties. Putniņš nopratina Fēliksu un Ievu. Helēnu un Donātu šokē ziņa, ka Aņa paņēmusi viesnīcas numuriņu kopā ar zēnu. Indulim nepatīk Putniņa iecietīgā attieksme pret radiniekiem.