Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Otrdiena, 27. oktobris

Lilita, Irita, Ita

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

00:40

Autoziņas

9. sezona, 37. sērija. 2020. g.

01:05

Atkārtojums

Melu Teorija 6

6. sezona, 3. sērija. 2020. g.

01:30

UgunsGrēks

13. sezona, 18. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

18.sērija Gunārs pārdzīvo par to, kā atrisināt strīdu ar Vadimu. Jezups kārtējo reizi pavada Mirdzu uz pasākumu. Gunārs un Jezups sastrīdas. Viesturs pārdzīvo, ka Ieva izvēlējusies Ediju. Mērijai trūkst naudas, Gunārs piedāvā iedot naudu, ja Mērija viņam pastāstīs kaut ko kompromitējošu par Mirdzu. Ieva uzzina, ka Viesturs bijis viņas istabās un runājis par savām jūtām. Gunāram rodas plāns, kā šantažēt Mirdzu. Ieva un Viesturs salabst. Sofija to uzzina un atkal ķeras pie ieroča.

02:10

UgunsGrēks

13. sezona, 19. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

19.sērija Silvijai trūkst naudas un viņa domā, kā ietaupīt. Gatis cenšas pierunāt Danu uz randiņu. Manfrēds ir gatavs lauzt līgumu ar Silviju. Vadims lūdz piedošanu Danai par krāpšanu un uzdāvina kaklarotu. Vieturs cenšas vienoties ar Sofiju par abu šķiršanās un turpmākā kopīgā darba detaļām. Silvijai rodas plāns, kā iegūt naudu. Ieva gatavojas kopā ar Viesturu lidot uz Austriju. Dana gandrīz pieķer Silviju zogot kaklarotu. Dana apvaino Jevgēņiju zādzībā. Sofija pārguļ ar Ediju.

02:45

UgunsGrēks

13. sezona, 20. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

20.sērija Jevgēņija sūdzas Fēliksam, ka Dana viņu apvaino zādzībā. Manfrēds pasaka Silvijai, ka viņas nozagtā kaklarota ir lēta bižutērija. Gunārs un Mirdza vienojas, ka Mirdza parunās ar Vadimu un panāks, ka tiesas process pret kafejnīcu tiek pārtraukts. Edijs jūtas neveikli pēc pārgulēšanas ar Sofiju. Fēlikss apsola Danai, ka atradīs kaklarotu. Silvija un Manfrēds nolemj atbrīvoties no nozagtās kaklarotas. Jezups uzzina, ka Mirdza viņam melojusi. Fēliksam rodas aizdomas, ka Jevgēņija viņu krāpj.

03:15

UgunsGrēks

13. sezona, 21. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

21.sērija Gunārs nespēj noticēt Fēliksa stāstītajam, ka Jevgēņija krāpj Fēliksu. Viesnīcā ierodas piedzēries klients Ilmārs, viņam seko divas meitenes – Krista un Alise. Fēliksam rodas ideja, ka vajag pieķert Jevgēņiju neuzticībā. Krista un Alise šaubās, vai viņu plāns izdosies, tomēr nolemj mēģināt. Ieva un Viesturs atgriežas viesnīcā, abi ir sastrīdējušies. Krista un Alise turpina izsekot Ilmāru un realizēt savu plānu. Manfrēds flirtē ar Jevgēņiju. Jevgēņija pieķer Fēliksu slēpjamies kamīnzālē aiz dīvāna.

03:55

UgunsGrēks

13. sezona, 22. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

22.sērija Manfrēds manipulē ar Silviju. Ilmārs neatceras, kas notika naktī, kā viņš nokļuvis viesnīcā. Alise un Krista ierodas viesnīcā, lai realizētu sava plāna otro daļu. Ieva izstāsta Jevgēņijai, kāpēc sastrīdējusies ar Viesturu. Fēlikss pārmet Gunāram, ka viņš izstāstījis par Fēliska plānu Jevgēņijai. Ilmārs nespēj noticēt, ka viņu šantažē. Fēlikss netic, ka Jevgēņijai auskarus uzdāvinājusi Ieva. Manfrēds paņem Ievas auskarus un samelo, ka tie pieder Silvijai. Ilmārs grib nogādāt Zentu policijā.

04:25

UgunsGrēks

13. sezona, 23. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

23.sērija Sofija priecājas, ka viņai izdevies radīt nesaskaņas Viestura un Ievas attiecībās. Sofiju atbalsta māte, kas dod meitai padomus, kā noturēt Viesturu. Dana manipulē ar Vadimu un viņa jūtām. Lidija uzskata, ka Gatim jāsāk aktīvāk realizēt Ģimenes plāns attiecībā uz Danu. Sofija ar viltu izjauc Ievas un Viestura tikšanos, turklāt reāli mēģina apdraudēt viņu dzīvību. Gatis un Dana vienojas pavadīt laiku kopā, bet numuriņā viņus iztraucē Vadims.

05:00

Gandrīz ideālas vakariņas 4

4. sezona, 9. sērija. 2012. g.

Gandrīz ideālas vakariņas 4

Gandrīz ideālas vakariņas ietvaros sabiedrībā zināmi cilvēki atklās daudz nezināma par savu privāto dzīvi, ļaus viesoties savās mājās un tos varēs ieraudzīt vēl neredzētās situācijās. Solās būt patiesi interesanti! Sekojiet jaunākajai informācijai TV3 un www.tv3.lv!

06:00

Tiešraide

900 sekundes

8. sezona, 205. sērija. 2020. g.

900 sekundes

Īemīļotais rīta raidījums "900 sekundes" katru darba dienu plkst.6:00 kanālā TV3! Ik darbdienas rītu skatītāju modina un par aktuālo informē raidījuma moderatori Kristīne Garklāva, Arta Skuja un Tālis Eipurs.

08:30

Bondi vetārsts-5

5. sezona, 11. sērija. 2013. g.

Bondi vetārsts-5

Austrālijas vetārsts Kriss Brauns strādā Sidnejas veterinārajā klīnikā skaistajā Bondi pludmales rajonā, kur kopā ar kolēģiem nenogurstoši strādā, lai palīdzētu dzīvniekiem. Katrā raidījumā skatītājiem ir iespēja sekot līdzi vairāku dzīvnieku glābšanai – to atrašanai vai ievešanai klīnikā, ārstēšanai, atlabšanas procesam un saimnieku pārdzīvojumiem. Vetārsti dodas palīgā ne tikai mājas mīluļiem, bet arī savvaļas dzīvniekiem, kuri apdzīvo Sidneju un tās apkārtni – pingvīniem, pūcēm, koalas lāčiem un citiem, kam nepieciešama palīdzība.

09:30

Atkārtojums

Gandrīz ideālas vakariņas 9

9. sezona, 17. sērija. 2020. g.

17.raidījums Šonedēļ apceļosim Kurzemi, kur viens pie otra dosies ciemos savā starpā nepazīstami kurzemnieki – mūziķis Intars Busulis, Sabiles kultūras nama direktore Gerda Zeberiņa, "Līvu" jaunās paaudzes ģitārists Henrijs Mucenieks un šarmantā geiša Ieva Adamss. Šodien namatēva lomu un viesus uzņems Intars Busulis, kurš aizvedīs mūs ne tikai iepazīstināt ar savu mammu un viņas veikaliņa sortimentu, bet arī uzklās galdu kādā neparastā vietā jūras krastā. Pārsteigumiem bagātais vakars turpināsies Intara sarūpētā pastaigā, kur viņš savus viesus pārsteigs izģērbjoties.

11:05

Meittenes 4

4. sezona, 2. sērija. 2014. g.

Meittenes 4

2.sērija Palnai piedāvā paaugstinājumu amatā. Vienīgā problēma, ka uz šo pašu amatu pretendē viņas mīļotais Igors. Maša ir spiesta piesegt Vasiļisu vecāku priekšā. Viņa, pati uz savu galvu, ir pārvākusies dzīvot uz kopmītnēm. Ļoļas oligarhs atgriežas no Londonas un izsaka piedāvājumu, no kura atteikties nevar.

12:35

Vajātie. Lielbritānija

1. sezona, 104. sērija. 2015. g.

Seko līdzi, kā 10 bēgļiem izdosies bēgšana no vajātājiem. Kuri sadalīs naudas balvu – 100 000?

13:35

Ilūzija

1. sezona, 9. sērija. 2018. g.

9.sērija Kamerons mēģina vērst par labu savu nodarīto, sadarbojoties ar noslēpumaino sievieti, tāpēc iesaistās izmeklēšanā uz savu roku. Viņš vēlas palīdzēt kādam policistam, kurš apgalvo, ka bijis liecinieks slepkavībai. Viņš uzreiz saņēmis sitienu pa galvu un zaudējis samaņu, bet atgūstoties nav redzējis vairs ne līķi, ne kādus pierādījumus.

14:35

Atkārtojums

Nemīlētie

1. sezona, 32. sērija. 2020. g.

Nemīlētie

32. sērija Raimonds Katlaps Makara restorānā satiek Valtu un pasaka, ka bez Žoras viņš nav interesants, un, kamēr Žoras nebūs, nedos viņam nekādus papildu darbus, kā arī neizmaksās algu. Valts nopietni sadusmojas, bet Makars, kurš iejaucas sarunā, visu saliek pa vietām. Kad Raimonds un Makars palikuši vieni, abi mēģina vienoties par kopējo biznesu, bet vīri pat nenojauš, ka kaut kur netālu no viņu tikšanās vietas, Makara restorāna teritoriju sasprindzis novēro Oskars Zīle. Zīle ir ļoti dusmīgs par to, ka Makara rīkojumu zonā ticis sakauts viņa tēvs, bet vai Zīle jaunākais spēs pretoties tik nozīmīgai noziedzīgās pasaules autoritātei? Sofijai priecīgi svētki – viņas dzimšanas diena, bet mātes sirds raud, jo dzimšanas dienas ballē nevar piedalīties viņas dēls Oskars. Pa to laiku Raimonds Katlaps savam dēlam izstāsta par Makara piedāvājumu kopīgam biznesam, Raimondam pret to ir citādāka attieksme, nekā viņa dēlam Jurim, kurš ir skeptisks. Raimonds no Makara ir gatavs piesargāties citādāk.

15:10

Atkārtojums

Nemīlētie

1. sezona, 33. sērija. 2020. g.

Nemīlētie

33. sērija Makars ar sievu apspriež jauno Zīles izlēcienu un draudus mafijas autoritātei, Valērija iesaka visu šo tēmu labāk pārspriest ne ar jauno, bet ar vecāko Zīli – Mārtiņu. Artūrs zvana Normundam, viņam ir priecīga ziņa, jo viņa sieva dzemdē, bet Raimonds Katlaps Sofijai sola beidzot oficiāli noformēt viņu attiecības kā vīram un sievai – ne vien dzīvē, bet arī dokumentos. Ko par šādu Raimonda piedāvājumu teiks Sofija? Artūrs dzemdību namā sagaida apsveikumu, bet priecīgais noskaņojums draud izgaist – viņš pat nebija nojautis, ka viņa labākais draugs un seifa zādzības līdzdalībnieks Māris ir deportēts uz Latviju un personiski nokļuvis Doļska rokās. Artūrs, negribēdams uztraukt savu sievu Ievu, kura atgūstas pēc dzemdībām, vēršas pēc palīdzības pie Oskara Zīles. Doļskis izmanto necilvēcīgas un prettiesiskas nopratināšanas metodes, vai Māris to varēs izturēt? Lai nosvinētu mammas dzimšanas dienu, Oskars viņu aizved uz dārgu restorānu, tomēr šajā skaistajā dienā dēlam savai mātei jāuzdod neērtus jautājumus. Ko Sofija izstāstīs Oskaram par dārgo gredzenu un par to, kas ar to saistīts?

15:50

Alise Nevēra-14

14. sezona, 1. sērija. 2016. g.

18:00

Tiešraide

TV3 ziņas īsumā

8. sezona, 205. sērija. 2020. g.

18:10

Gandrīz ideālas vakariņas 9

9. sezona, 18. sērija. 2020. g.

18.raidījums "Gandrīz ideālas vakariņas" turpina savu Kurzemes apceļošanu, tāpēc šodien dosimies uz pilsētu, kurā piedzimis vējš un dzīvo grupas "Līvi" ģitārists Henrijs Mucenieks. Henrijs savus viesus uzņems mammas dzīvoklītī, bet pirms tam viņš ne tikai stipri apjuks starp veikalu plauktiem, bet arī cīnīsies ar virtuves tehniku, lai viesi nepaliktu tukšiem vēderiem. Šajā vakarā viesi jau būs tik ļoti satuvinājušies, ka nedaudz tiks salauzts dzīvokļa interjers, notiks pārģērbšanās otra apģērbā, kā arī noslēgumā pat atraktīvi sirsnīgs muzikāls abu mūziķu koncerts dāmām.

19:10

Tiešraide

Bez Tabu

23. sezona, 214. sērija. 2020. g.

Bez Tabu

"Bez Tabu" saglabā savas pamatvērtības – īpašo skatījumu uz notikumiem, problēmām, cilvēkiem un viņu rīcību dažādās dzīves situācijās. "Lai varētu ieraudzīt savu spoguļattēlu, ir jāprot skatīties arī no mundiera otras – ne tikai parādes puses," pauž raidījuma veidotāju filozofija. "Tāpēc ņemsim uz grauda blēžus un krāpniekus, būsim neiecietīgi pret ierēdņu neiecietību un patvaļu. Solām daudz neparastus, ekstrēmus un oriģinālus stāstus!"

20:00

Tiešraide

TV3 Ziņas

22. sezona, 215. sērija. 2020. g.

20:33

Tiešraide

Sporta ziņas

22. sezona, 254. sērija. 2020. g.

20:37

Tiešraide

Laika ziņas

22. sezona, 254. sērija. 2020. g.

20:40

Tiešraide

Degpunktā

10. sezona, 205. sērija. 2020. g.

Degpunktā

Degpunktā – tās ir operatīvas kriminālziņas, ziņas par avārijām uz Latvijas ceļiem un cita informācija no "karsto" notikumu epicentra.

21:05

Nemīlētie

1. sezona, 34. sērija. 2020. g.

Nemīlētie

34. sērija Ieva un Artūrs ir izlēmuši, ka viņi savai tikko dzimušajai meitai dos skaistu vārdu – Milda. Sofija savam dēlam izstāsta to, ka Raimonds Katlaps viņai ir piedāvājis oficiāli kļūt par viņa sievu, bet kā uz šo jaunumu reaģēs Oskars, kuram Raimonds nepatīk īpaši? Zane atsteigusies pie Kornēlijas tantes ar priecīgu vēsti – viņas meita Ieva ir dzemdējusi meitenīti – , tomēr Kornēlija ne vien nevēlas neko dzirdēt par mazmeitu, viņa Kornēlijai arī pasaka, ka Ieva nav viņas meita. Pēc saspringtā stāsta par granātu, pirmo reizi aci pret aci satiekas Makars ar Zīli jaunāko, mafijas boss vēlas vienoties un aprunāties ar jaunekli, kurš viņu neklausa, bet Gvido Doļskis ar sev raksturīgajām metodēm pratina viņa rokās nokļuvušo Māri. Raimonds Katlaps ir ļoti neapmierināts ar Doļska darbu, bet noziedzīgais policijas darbinieks uzņēmēju nomierina, ka agrāk vai vēlāk viņš izsitīs no Māra atzīšanos par to, kurš patiesībā apzaga seifu, jo nopratinātais pat nezinot, kā to var izdarīt. Makara sieva Valērija zina un iesaka savam vīram, ko darīt ar jaunekli, kurš neklausa Zīlem.

21:40

Vakariņas mammai

1. sezona, 9. sērija. 2020. g.

9.raidījums Televīzijas raidījumu vadītājas Janas Duļevskas bērnība pagājusi Mežaparkā, dzīvojoties ar kaimiņu bērniem un fantazējot, sēžot savā mīļajā papelē. Viņai bijušas arī labas biznesmeņa dotības, jo par maisu ar iemīļotajām košļājamām gumijām viņa pārdevusi māsas foto viņas pielūdzējiem. Pateicībā par to, ka Janas mamma vienmēr ir bijusi viņas labākā draudzene, kurai vienmēr var uzticēt noslēpumus, Jana kopā ar viesmīlības ekspertu Arvi Zēmani gatavos savai mammai vakariņas. Vai Janai un Arvim izdosies pārspēt mammas īpašās kotletes un kādu parādu Jana mammai vakariņu laikā atdos?

22:40

Labais ārsts 3

3. sezona, 9. sērija. 2017. g.

9.sērija Klēras pašdestruktīvā uzvedība noved pie nepatīkamas situācijas. Viens no viņas gadījuma sakariem pēc negadījuma nonāk slimnīcā kā viņas pacients, un atklājas, ka viņam ir ģimene. Morganai, Šonam un Endrjū ir paciente, kura atsakās no audzēja operācijas, jo tās rezultātā viņai varbūt vairs nevarēs būt sekss. Limas un Melendeza attiecības pēc šķiršanās ir saspringtas. Šons uzzina, ka viņa tēvam ir vēzis un, iespējams, atlicis dzīvot vien pāris dienas.

23:40

Operācija: Jauna dzīve

1. sezona, 3. sērija. 2020. g.

Latvijā atzīti un profesionāli estētiskās medicīnas speciālisti no estētiskās medicīnas klīnikas un zobārstniecības privātprakses ir apvienojuši spēks, lai dāvātu nevainojamu augumu un žilbinošu smaidu tiem, kam tas visvairāk nepieciešams! Raidījumā piedalās sievietes un vīrieši, kuriem tiks pilnībā uzlabots ārējais izskats, veicot visas nepieciešamās plastiskās operācijas, kā arī sniedzot zobārstniecības pakalpojumus.

00:45

Atkārtojums

Starptautiskie darījumi

2009. g.

Interpola aģents un prokurore ir apņēmušies saukt pie atbildības starptautisku banku, kas iesaistīta nelikumīgā ieroču tirdzniecībā. Abus censoņus gaida iespaidīga apšaude Gūgenheima muzejā Ņujorkā, kā arī ceļojums no Ņujorkas uz Stambulu caur Berlīni un Milānu. Šajā slavenās filmas „Skrien, Lola, skrien” režisora Toma Tikera darbā atspoguļoti nesen notikuši noziegumi un to dalībnieki, tostarp 1991. gada naudas atmazgāšanas skandāls, kā arī Vatikāna un mafijas banķiera Roberta Kalvi nāve - 1982. gadā viņu atrada pakārtu zem tilta Londonā.

02:55

UgunsGrēks

13. sezona, 24. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

24.sērija Dana un Gatis mēģina glābt situāciju un panākt, lai Vadims neko neuzzina par viņu tikšanos. Abi dara visu iespējamo, Gatis piedraud Jezupam un caur puķēm iesaka viņam klusēt par visu, ko viņš ir redzējis, dzirdējis un sapratis. Viesturs un Ieva pārsteigti secina, ka ne viens, ne otrs nav pasūtījuši kokteiļus numurā. Abiem rodas aizdomas, ka kokteiļiem pievienots kaut kas slikts, aizdomas krīt uz Sofiju. Viesturs mēģina Sofiju piespiest atzīties un iedzert kokteili.

03:20

UgunsGrēks

13. sezona, 25. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

25.sērija Zenta izmanto iespēju, ka saslimusi, un mēģina no šīs situācijas izspiest maksimālu labumu. Sofija izliekas, ka neatceras, ka būtu darījusi kaut ko sliktu. Viesturs nav pārliecināts, vai Sofijai var ticēt. Ievai šī situācija ir nepatīkama, bet viņa mēģina būt saprotoša. Vadims izbauda Danas sabiedrību un pat nenojauš, ka viņai tas ir nepatīkami. Aivars pieķer Zentu un Jezupu gultā baudām aizliegtus priekus.

04:00

UgunsGrēks

13. sezona, 26. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

26.sērija Fēlikss un Gunārs organizē plānu, lai pieķertu Žeņu kopā ar Manfrēdu un pierādītu viņas neuzticību. Aivars dusmojas uz Zentu par simulēšanu un Jezupu par dzeršanu darba laikā. Žeņa ir neizpratnē par Fēliksa jocīgo uzvedību. Aivars domā, ka Fēlikss un Gunārs izturas nenopietni pret saviem darba pienākumiem. Manfrēds uzskata, ka Silvija sākusi uzvesties kā greizsirdīga sieva nevis darba devēja. Fēlikss īsteno savu viltīgo plānu.

04:30

UgunsGrēks

13. sezona, 27. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

27.sērija Viesturs sagādā Ievai romantisku pārsteigumu. Sofija saņem no mātes kārtējo sūtījumu- tabletes. Manfrēds nezaudē cerības iegūt Žeņu. Fēlikss uzzina, ka viss notikušais ar Manfrēdu ir pārpratums, un lūdz Žeņai piedošanu. Žeņa nespēj piedot Fēliksam viņa rīcību un pamet viņu. Sofija mēģina pavedināt Viesturu, bet viņai tas neizdodas. Sofija nolemj atriebties un ķeras pie radikāliem līdzekļiem.