Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Piektdiena, 18. septembris

Liesma, Elita, Alita

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

00:55

Atkārtojums

Speciālo uzdevumu vienība S.W.A.T. 2

2. sezona, 19. sērija. 2017. g.

Speciālo uzdevumu vienība S.W.A.T. 2

19.sērija Luka, Strītu un Krisu paciemo kaimiņiene, kura noraizējusies, ka pazudis viņas dēls Timo. Puiku izrodas atrast, viņš apgalvo, ka slēpies no ļauniem vīriem, kas nolaupījuši kaimiņieni Sosiju, un viņš bijis liecinieks šai nolaupīšanai. Izrādās, ka Sosiju nolaupījuši vīri, kuriem bijusi nepieciešama informācija par viņas darba devēju – ģimeni, pie kuras Sosija strādā par mājkalpotāju. Tomēr ne jau vienkārša aplaupīšana ir ieplānota.

01:50

UgunsGrēks 10

10. sezona, 58. sērija. 2013. g.

UgunsGrēks 10

58.sērija Zenta pārdzīvo, ka Miervaldis un Milda viņu nosoda. Edijs gatavojas braukt uz Angliju pie Ievas un melo Danai. Zenta arī nolemj pārbaudīt saderību, lai kļūtu par donoru. Dana cenšas nepieļaut, ka Edijs aizbrauc. Donāts pārtrauc attiecības ar Katrīnu. Viņa nolemj atgriezties prostitūcijas biznesā. Helēna piesakās kļūt par donoru. Edijs pieķer Danu zogam viņa pasi.

02:20

UgunsGrēks 10

10. sezona, 59. sērija. 2013. g.

UgunsGrēks 10

59.sērija No Anglijas atgriežas Ieva un Jezups. Fēliksam nepatīk, ka Aivars gatavojas satikties ar Lidiju. Jezupu pārsteidz tas, ka Ieva viņu arī nosauc par donoru. Zenta baidās braukt uz slimnīcu un pārbaudīties. Dana lūdz Gata un Lidijas palīdzību, lai noregulētu attiecības ar Ediju. Fēlikss cenšas atrunāt Ievu kļūt par donoru. Jezups un Zenta vienojas, ka operācijai nepiekritīs. Dana pārdzīvo konfliktu ar Ediju.

03:00

UgunsGrēks 10

10. sezona, 60. sērija. 2013. g.

UgunsGrēks 10

60.sērija Gunārs nepacietīgi gaida ziņas, vai kādam ir atklājusies nepieciešamā saderība. Fēlikss dusmojas uz Aivaru, kurš noticējis Lidijas stāstiem par Danu un Ediju. Edijs atzīstas Danai, ka viņam iepatikusies Ieva. Donātam mainās viedoklis par Helēnu. Gatis pasaka Edijam un Lidijai, ka Juri nogalinājusi Dana. Gunāram piezvana no slimnīcas un pasaka, ka saderība ir atrasta. Dana piesolās nošaut Ediju.

03:35

UgunsGrēks 11

11. sezona, 1. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

1.sērija Milda satraucas, kā veicas Gunāra dēliņa operācija. Antons paziņo, ka Mare SPA hotel miris viens no Āboliņu ģimenes. Ieva nevēlas nekādus kontaktus un sadarbību ar Āboliņu ģimeni. Gatis un Lidija gatavojas bērēm. Milda nezina, kā skumjos jaunumus pavēstīt Ievai. Jezups paziņo Ievai, ka Edijs ir miris. Fēlikss cenšas Ievu mierināt, Ieva vēlas, lai viņu atstāj vienu. Ievu pārsteidz negaidīta viesa ierašanās.

04:05

UgunsGrēks 11

11. sezona, 2. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

2.sērija Ieva mēģina aptvert, ka notikusi kļūda. Zenta un Jezups uzzina, ka Gunāra dēliņa operācija noritējusi veiksmīgi. Jevgēņija gatavojas braukt uz Tambovu pie slimās krustmātes. Zentu pārsteidz ieraudzītais vestibilā. Mare SPA hotel ierodas Sabīne un iekārtojas darbā par istabeni. Dana sāk šantažēt Lidiju. Jezups priecājas satikt Sabīni.

08:30

Bondi vetārsts-2

2. sezona, 15. sērija. 2010. g.

09:05

Bondi vetārsts-2

2. sezona, 16. sērija. 2010. g.

10:50

Meittenes 2

2. sezona, 6. sērija. 2013. g.

Meittenes 2

6. sērija Sievietes zina, ka vienmēr tuvumā vajadzīgs kāds vīrietis, kurš viņā ir bezcerīgi iemīlējies un izpildīs jebkuru iegribu, Ļoļa nolemj ierādīt draudzenēm, cik parocīgi var būt šādi „kabatas puiši”. Taču, izrādās, ka tas ir izdevīgi tikai līdz brīdim, kamēr pielūdzēju pulks neizdomā sarīkot dumpi.

11:20

Meittenes 2

2. sezona, 7. sērija. 2013. g.

Meittenes 2

7. sērija Projekts „aizvietotājs” ir izgāzies, un Maša grib šķirties no Gošas, taču nevar saņemties viņam to pateikt. Tikmēr Palna nekādi nespēj pārvarēt kompleksus attiecībā uz savu ārieni. Ļoļa piesakās viņai palīdzēt. Drīz vien Palna saprot, ka kompleksu pārvarēšanas treniņi viņu nomāc vēl vairāk par pašiem kompleksiem.

12:50

Izdzīvotāji 34

34. sezona, 15. sērija. 2017. g.

Izdzīvotāji 34

Šajā sezonā šovā satiekas dalībnieki, kas šovā reiz jau piedalījušies un izcēlušies ar īpaši agresīvu, viltīgu vai neparedzamu spēli. Tie ir spilgtākie dalībnieki, kuri mainīja spēles gaitu visneparedzamākajos brīžos. Viņi visi ir pārliecināti par sevi, un tagad viltīgāki, mācījušies no savām kļūdām un izstrādājuši jaunas stratēģijas. Starp dalībniekiem ir divi sezonu uzvarētāji, ir vairāki skatītāju favorīti, un daudziem dalībniekiem šis nebūs ne otrais, bet jau trešais vai pat ceturtais "Izdzīvotājs". Lai nu kā, viens ir skaidrs – viņi visi kā viens ir cīnītāji, kam nav zemāka mērķa par uzvaru.

14:55

Jampadracis virtuvē

1. sezona, 3. sērija. 2020. g.

3.sērija Īstu jampadracis virtuvē sacels divas ģimenes no Rīgas – Teteri un Salmaņi-Ločmeļi, gatavojot šokolādes brauniju, ko centīsies pasniegt tā kā mūziķis Nauris Brikmanis vēlējās. Plus vēl Raimonda Zommera melnajā kastē paslēptā pārsteiguma sastāvdaļa, ko Baibas Sipenieces Gavares garšas kārpiņas pasniegtajā šokolādes braunijā identificēs kā "beigtu Čipolīnu". Ies patiešām raibi.

15:55

Alise Nevēra-11

11. sezona, 2. sērija. 2013. g.

18:00

Tiešraide

TV3 ziņas īsumā

8. sezona, 178. sērija. 2020. g.

18:10

Virtuve 6

6. sezona, 9. sērija. 2016. g.

Virtuve 6

9. sērija Sveta izprovocē avāriju, kurā Katja notrieca Denisu. Svetai tā bija iespēja satuvināties ar Denisu, savukārt Denisam – izrunāties ar Katju. Ļovas māte ir apņēmības pilna atrast dēlam citu meiteni. Eleonora Andrejevna grimst depresijā.

18:40

Virtuve 6

6. sezona, 10. sērija. 2016. g.

Virtuve 6

10. sērija Deniss iekūlies kārtējā „mīlas trīsstūrī”. Eleonora Andrejevna cenšas remdēt bēdas ar alkoholu. Šefs un Mihails Džekovičs lūdz Nagijeva palīdzību.

19:10

Tiešraide

Bez Tabu

23. sezona, 187. sērija. 2020. g.

Bez Tabu

"Bez Tabu" saglabā savas pamatvērtības – īpašo skatījumu uz notikumiem, problēmām, cilvēkiem un viņu rīcību dažādās dzīves situācijās. "Lai varētu ieraudzīt savu spoguļattēlu, ir jāprot skatīties arī no mundiera otras – ne tikai parādes puses," pauž raidījuma veidotāju filozofija. "Tāpēc ņemsim uz grauda blēžus un krāpniekus, būsim neiecietīgi pret ierēdņu neiecietību un patvaļu. Solām daudz neparastus, ekstrēmus un oriģinālus stāstus!"

20:00

Tiešraide

TV3 Ziņas

22. sezona, 188. sērija. 2020. g.

20:33

Tiešraide

Sporta ziņas

22. sezona, 221. sērija. 2020. g.

20:37

Tiešraide

Laika ziņas

22. sezona, 221. sērija. 2020. g.

20:40

Tiešraide

Degpunktā

10. sezona, 178. sērija. 2020. g.

Degpunktā

Degpunktā – tās ir operatīvas kriminālziņas, ziņas par avārijām uz Latvijas ceļiem un cita informācija no "karsto" notikumu epicentra.

21:05

Galaktikas sargi

2014. g.

Drosmīgā ceļotāja Pītera Kvila rokās nonāk kāda noslēpumaina lode, kas, kā izrādās, pieder varenajam un nežēlīgajam ļaundarim Ronanam, kurš kaldina Visuma iekarošanas plānus. Pīters nonāk starpgalaktiku cīniņu vidū, un vienīgais veids, kā glābties, ir pievienojoties ar četriem izstumtajiem – kareivīgi noskaņoto jenotu vārdā Raķete, cilvēkveidīgo koku vārdā Gruts, nāvējoši bīstamo Gamoru un atriebības kāro Postītāju. Kad Pīters saprot, cik milzīgs spēks patiesībā piemīt lodei, viņam nāksies saliedēt savus ceļabiedrus izšķirošajai cīņai par galaktikas nākotni.

23:30

Lielā spēle

2014. g.

Lielā spēle

Senču tradīcijas nosaka, ka Oskari ir jāpavada mežā viena diena un viena nakts, taču šī nakts var kļūt daudz neaizmirstamāka nekā zēns spēj iedomāties, jo tieši šajā vietā avarē ASV prezidenta lidmašīna. Oskari un prezidentam būs jāapvieno spēki, lai izdzīvotu un cīnītos ar teroristiem, kurus neapturēs nekas.

01:25

Lucifers 2

2. sezona, 11. sērija. 2016. g.

11.sērija Kad divu slepkavības upuru vienīgā saikne ir tas, ka abi reiz bijuši Lucifera gultā, Hlojai nākas nopratināt veselu rindu Lucifera bijušo mīļāko – gan sievietes, gan vīriešus. Lucifera pašapziņa tiek nopietni iedragāta, kad viņš saprot, ka mīļākajiem viņš nekad nav nozīmējis vairāk kā viņam tie. Šī izmeklēšana padara Hlojas un Lucifera attiecības vēl sarežģītākas.

02:05

UgunsGrēks 11

11. sezona, 3. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

3.sērija Ieva nespēj noticēt tam, ko viņai sola Edijs. Dana turpina šantažēt Lidiju un Gati. Milda pārdzīvo, ka pieļāvusi kļūdu attiecībā uz Ediju. Edijs paziņo Lidijai un Gatim, ka brauc uz Rīgu un gatavojas šķirties no Danas. Ieva Jezupam skaidri liek saprast, ka abu starpā nekas nebūs. Dana lūdz Daniela palīdzību, lai tiktu galā ar Āboliņu ģimeni. Jezups pārdzīvo Ievas atraidījumu. Danu aizved uz psihiatrisko slimnīcu.

02:45

UgunsGrēks 11

11. sezona, 4. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

4.sērija Dana cenšas pārliecināt ārstu, ka ir psihiski vesela. Daniels grib noskaidrot Danas atrašanās vietu. Sabīne atved Jezupam ciemakukuli no mājām. Ārsts pieprasa, lai Dana dzertu zāles. Gunārs vēlas nosvinēt sava dēliņa veiksmīgo operāciju un sarīko pasēdēšanu kafejnīcā. Jezups dusmojas uz Ievu. Sabīne vēlas uzzināt Danas klīnikas adresi. Dana saprot, ka klīnikas ārsti ir uzpirkti, un uzbrūk Lidijai.

03:10

UgunsGrēks 11

11. sezona, 5. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

5.sērija Aivars uzzina, ka viņam steidzami jābrauc uz Angliju. Fēliksam nepatīk, kā Jezups izturas pret Ievu. Gatis apsola Lidijai, ka turpmāk Danas rīcība tiks kontrolēta ar zālēm. Ieva šaubās, vai var ticēt Edija vārdiem. Fēlikss dodas uz Mare SPA hotel, lai pārbaudītu, vai Edijs tiešām aizbraucis. Gatis grib mierīgā ceļā atrisināt situāciju ar Danu. Fēlikss viesnīcā satiek Sabīni. Dana ir agresīva pret Gati.

03:50

UgunsGrēks 11

11. sezona, 6. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

6.sērija Zenta gatavojas randiņam ar internetā iepazīto vīrieti. Lidija nevēlas, lai Danu ārsti pilnībā sazāļo. Ievu sāpina tas, ko Fēlikss uzzinājis no Lidijas par Ediju. Jezupam rodas ideja savu onkuli Induli iepazīstināt ar Zentu. Edijs atved Ievai pierādījumus, ka šķiras. Zentu nobiedē Induļa stāstītais. Kafejnīcā ierodas īstais Zentas pielūdzējs Zigis. Gatis pasaka Ievai, ka Edijs Danu ievietojis psihiatriskajā slimnīcā.

04:15

UgunsGrēks 11

11. sezona, 7. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

7.sērija Ieva nespēj noticēt Gata teiktajam. Jezups cenšas pierunāt Gunāru atbrīvoties no Ziga klātbūtnes kafejnīcā. Ieva dodas uz klīniku pie Danas. Zenta satiek Zigi, viņš Zentai iepatīkas. Jezups sola Indulim palīdzēt savaldzināt Zentu. Edijs nevar sagaidīt atgriežamies Ievu. Ievu šokē Danas stāvoklis. Indulis atpazīst Zigī zagli. Ieva atsakās ar Ediju runāt.