Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Pirmdiena, 19. oktobris

Elīna, Drosma, Drosmis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

01:10

Atkārtojums

Prezidenta meita

2004. g.

Samanta ilgojas pēc vienkāršas dzīves. Viņa grib mācīties koledžā pēc iespējas tālāk no mājām, iegūt pieredzi, daudz jaunu draugu un, protams, iepazīties ar jaukiem puišiem. Taču tas nav tik vienkārši, jo Samanta nav parasta meitene – viņas ģimene dzīvo Baltajā namā un viņas tēvs ir ASV prezidents. Kaut arī vecāki nav priecīgi par meitas izvēli, viņi to akceptē. Samanta drīkst mācīties koledžā, turklāt bez miesassargu klātbūtnes. Meitene nezina, ka viņai līdzi dodas slepenā dienesta aģents, kam, maskētam par studentu, jāuzmana Samanta. Lieta kļūst sarežģīta, kad viņi abi viens otrā iemīlas.

04:10

UgunsGrēks 12

12. sezona, 60. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 12

60.sērija Dana saprot, ka kāds viņu grib sanaidot ar Vadimu, un glābj situāciju. Donāts sūta Zentu noskaidrot, kas notiek Danas numurā. Gunārs noliedz, ka būtu zadzis Lidijas gredzenu. Milda viņam netic. Zentu pārsteidz atklājums Danas numurā. Milda nolemj iet prom no darba Gunāra kafejnīcā. Lidija piedāvā Mildai darbu Mare SPA hotel. Danu pārbiedē Induļa ierašanās kafejnīcā.

08:30

Bondi vetārsts-5

5. sezona, 5. sērija. 2013. g.

Bondi vetārsts-5

Austrālijas vetārsts Kriss Brauns strādā Sidnejas veterinārajā klīnikā skaistajā Bondi pludmales rajonā, kur kopā ar kolēģiem nenogurstoši strādā, lai palīdzētu dzīvniekiem. Katrā raidījumā skatītājiem ir iespēja sekot līdzi vairāku dzīvnieku glābšanai – to atrašanai vai ievešanai klīnikā, ārstēšanai, atlabšanas procesam un saimnieku pārdzīvojumiem. Vetārsti dodas palīgā ne tikai mājas mīluļiem, bet arī savvaļas dzīvniekiem, kuri apdzīvo Sidneju un tās apkārtni – pingvīniem, pūcēm, koalas lāčiem un citiem, kam nepieciešama palīdzība.

10:05

Atkārtojums

Manas mājas ar IKEA

3. sezona, 4. sērija. 2020. g.

Kas ir māju sajūta? Kādam tās ir mēbeles, citiem tie ir cilvēki. Taču nenoliedzami tā ir arī telpa. Interjera pārvērtību raidījums "Manas mājas ar IKEA" ciemosies pie 10 ģimenēm, lai pārveidotu kādu telpu viņu mājās, jaunu dzīves posmu sākot. Dažādas ģimenes, dažādas telpas un dažādi izaicinājumi.

11:05

Meittenes 3

3. sezona, 16. sērija. 2013. g.

Meittenes 3

16.sērija Maša pamana, ka Vasiļisa pārāk bieži samiedz acis, tāpēc uzstāj, ka māsai jānēsā brilles. Vasja tam pretojas, jo brilles tikai izbojās viņas skatuves tēlu.

12:35

Vajātie

1. sezona, 6. sērija. 2017. g.

Mūsdienās cilvēkam grūti palikt neredzamam – jebkura kustība atstāj digitālos nospiedumus, pēc kuriem daudz ko par cilvēku var uzzināt un izsekot viņu gaitām. Šovs ļauj pārbaudīt – cik vienkārši vai sarežģīti vienkāršiem cilvēkiem būtu bēguļot no likumsargiem un netikt notvertiem. Deviņas vienkāršu amerikāņu komandas, kurā katrā ir pa diviem cilvēkiem, mēģina izvairīties no 32 pasaules labāko izmeklētājiem. Ja viņiem tas izdosies 28 dienas, komanda balvā iegūs 250 tūkstošu dolāru. Starp bēgošajiem ir izbijis bandas dalībnieks, kurš bijis arestēts 13 reizes, bet nu kļuvis par krimināllietu advokātu; ir cilvēki, kuru bizness ir izklaide – dažādu labirinta tipa spēļu un āķīgu uzdevumu veidošana; ir arī tādi, kas savas dienas pavada meža takās un zina visu par izdzīvošanu. Vai kādam izdosies noturēties visas 28 dienas nenotvertam?

13:35

Ilūzija

1. sezona, 3. sērija. 2018. g.

3.sērija Muzejā iesprostota tā darbiniece kopā ar spridzekļiem, kas pievienoti īpaši vērtīgiem mākslas darbiem – palīdzēt nespēj pat sapieri. FIB lūdz Kamerona palīdzību. Režģis, aiz kura ir meitene un gleznas, ir ļoti izturīgs un praktiski neuzlaužams, piedevām terorists pavēlējis to neaiztikt un visu novēro caur īpaši uzstādītām videokamerām. Viņš pieprasa 120 miljonus dolāru divu stundu laikā.

14:35

Atkārtojums

Nemīlētie

1. sezona, 27. sērija. 2020. g.

Nemīlētie

27. sērija Nespēdams izturēt Ingas izvairīšanos un melus, Normunds beidzot atklāti pasaka, ko par viņu domā un ko pret viņu jūt, bet Mārtiņu Zīli cietuma apmeklētāju istabā sagaida sen neredzēts apmeklētājs. Kurš tas ir un par ko viņi runās, ja izrādās, ka abi bijuši gan labi draugi, gan biznesa partneri? Pēc trokšņainā un dusmu pilnā skandāla ar Ingu, Normunds pamostas Oskara dzīvoklī, viņš vispār neatceras, kā te nonācis un kas vakar noticis, tāpēc stingri nolemj mainīt dzīvi. Žora Sandrai liek savākt informāciju par Oskaru Zīli, bet Raimonds, brīdī, kad atdod Žoras daļu no viņu netīrā biznesa, saņem jaunu biznesa partnera piedāvājumu – Žora zina, kā, iesaistoties noziedzīgā darbībā, nopelnīt daudzkārt lielāku naudu.

15:10

Atkārtojums

Nemīlētie

1. sezona, 28. sērija. 2020. g.

Nemīlētie

28. sērija Oskars Zīle, sagaidījis zvanu no Zanes, atbrauc pie viņas uz mājām, lai aizvestu savu draugu Normundu, kurš ir galīgi pārdzēries. Likteņa ironija – brīdī, kad draugi mēģina nokļūt mājās, viņi nokļūst Žoras redzeslokā, kurš nomaļā vietā kaut ko gaida. Izveidojas nepatīkama un pat sāpīga situācija Normundam, kurš ir piedzēries, bet varbūt šoreiz šajā grūtajā un bezcerīgajā situācijā palīdzēs viņa uzticamais draugs Oskars? Sliktākais ir tas, ka par šīs nesamierināmo ienaidnieku tikšanās liecinieci pret savu gribu kļūst Sandra. Kā Oskars savai labajai paziņai izskaidros, ko viņš dara šajā dīvainajā vietā? Pie Zanes dzīvokļa durvīm negaidīti pieklauvē Inga, viņa Zanei izsaka pārmetumus par Normundu, bet Zīle ar Normundu joprojām mēģina atrisināt Žoras problēmu. Vai draugiem izdosies to izdarīt klusi, lai neviens to nepamanītu, un vai to darot, viņi nesagaidīs Žoras atriebību?

15:50

Alise Nevēra-13

13. sezona, 5. sērija. 2015. g.

Alise Nevēra strādā kopā ar savu partneri detektīvu Fredu Maršānu. Katram no viņiem ir savas dotības, savas stiprās puses, savas metodes, kā notvert vainīgo, taču mērķis – abiem kopīgs. Starp abiem virmo plaša emociju gamma – gan draudzība un zināmas simpātijas, gan nesaprašanās un domstarpības, kas drūmo izmeklētāju darba dienu padara krietni vien aizraujošāku.

18:00

Tiešraide

TV3 ziņas īsumā

8. sezona, 199. sērija. 2020. g.

18:10

Gandrīz ideālas vakariņas 9

9. sezona, 13. sērija. 2020. g.

13.raidījums Šonedēļ “Gandrīz ideālajās vakariņās” viens pie otra ciemosies influencere Elīna Didrihsone, aktrise Zane Burnicka, dziedātājs Edgars Kreilis un bārmenis Andris Reizenbergs. Andris viesus uzņems pirmais, tādēļ satraukums būs dubultā. Lai gan viesi cerēs nogaršot populārā bārmeņa slaveno siļķi kažokā, ēdienkartē šoreiz tā netiks iekļauta. Toties viesi baudīs kokteili, kas Andrim atnesa pasaules labākā bārmeņa titulu.

19:10

Tiešraide

Bez Tabu

23. sezona, 208. sērija. 2020. g.

Bez Tabu

"Bez Tabu" saglabā savas pamatvērtības – īpašo skatījumu uz notikumiem, problēmām, cilvēkiem un viņu rīcību dažādās dzīves situācijās. "Lai varētu ieraudzīt savu spoguļattēlu, ir jāprot skatīties arī no mundiera otras – ne tikai parādes puses," pauž raidījuma veidotāju filozofija. "Tāpēc ņemsim uz grauda blēžus un krāpniekus, būsim neiecietīgi pret ierēdņu neiecietību un patvaļu. Solām daudz neparastus, ekstrēmus un oriģinālus stāstus!"

20:00

Tiešraide

TV3 Ziņas

22. sezona, 209. sērija. 2020. g.

20:32

Tiešraide

Sporta ziņas

22. sezona, 247. sērija. 2020. g.

20:35

Tiešraide

Laika ziņas

22. sezona, 247. sērija. 2020. g.

20:40

Tiešraide

Degpunktā

10. sezona, 199. sērija. 2020. g.

Degpunktā

Degpunktā – tās ir operatīvas kriminālziņas, ziņas par avārijām uz Latvijas ceļiem un cita informācija no "karsto" notikumu epicentra.

21:05

Nemīlētie

1. sezona, 29. sērija. 2020. g.

Nemīlētie

29. sērija Kamēr Sandra ciemojas Oskara dzīvoklī, viņa domas klīst citur, viņš dīvaini uzvedas, un dīvainas izvēršas arī abu attiecības. Varbūt tas ir tāpēc, ka Sandra netīšām kļuva par Oskara, Normunda un Žoras stāsta liecinieci? Valts nekur nevar atrast, kā ūdenī iekritušo Žoru, viņš vēršas pēc palīdzības pie Raimonda Katlapa, bet, nesagaidot palīdzību no uzņēmēja, Valts ir gatavs pat braukt pie Makara uz ofisu. Pēc Sandras vizītes viņa dzīvoklī, Zīle steidzas runāt ar Normundu, tomēr viņš īsti nevar palīdzēt, un, kamēr abi apspriež delikātās, tikai viņiem zināmās tēmas, draugu sarunu, viņiem to nenojaušot, noklausās Inga. Oskars Zīle saprot, ka Žoram ir liela problēma, un viņam steidzīgi vajag to atrisināt. Ieva ar Artūru atgriežas Rīgā no kāzu ceļojuma. Artūra brālis Normunds pasaka Ingai acīs tieši to, ko domā – viņam vairāk nav spēka ar Ingu dzīvot zem viena jumta, tomēr meitenei izdodas šo sarunu pagriezt tā, lai gūtu no tās labumu, un Normundam pilnībā izslīd zeme zem kājām. Pēc romantiskām vakariņām Zīle ar Sandru izlemj omulīgo vakaru turpināt brīvā dabā – diemžēl vienam no viņiem tas var beigties traģiski.

21:40

Nākamā pietura: Mīlestība

1. sezona, 4. sērija. 2020. g.

Piedzīvojums brīvajām meitenēm un puišiem, dāmām un kungiem! Ar ekspertu palīdzību piemeklēti pāri dosies aklajā randiņā auto ceļojumā pa Latviju. Kuri pāri pēc brauciena vēlēsies turpināt attiecības un kuri šķirsies? Brauciena laikā dalībnieki iepazīs viens otru, taču vēl labāk iepazīties palīdzēs dažādi uzdevumi. Automašīnā pāri spēlēs spēles, kāda puiša uzvedums, lai iekarotu dāmas sirdi, būs pārnest savu pārinieci pāri tiltam, citam pārim – atkailināties jau pirmajā randiņā, dodoties peldē. Galapunktā pāri nonāks skaistās vietās Latvijā, kur nāksies lemt, vai turpināt iepazīšanos vakariņu laikā, ballītē vai citur vai tomēr iepazīšanās stāstam nebūs lemts turpināties.

23:45

Atkārtojums

Nekā personīga

25. sezona, 9. sērija. 2020. g.

Raidījuma "Nekā personīga" ik svētdienu saviem skatītājiem piedāvā nedēļas notikumu un procesu skaidrojumu un atklāj norises, kas būs svarīgas arī turpmāk. Raidījuma komanda ir par godīgu un atbildīgu politiku, kas Latviju padarītu par plaukstošu iespēju zemi.

00:40

Autoziņas

9. sezona, 36. sērija. 2020. g.

01:05

Melu Teorija 6

6. sezona, 2. sērija. 2020. g.

01:35

UgunsGrēks 12

12. sezona, 61. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 12

61.sērija Jevgēņija pārdzīvo, ka Fēlikss viņai vēl aizvien nav noticējis. Ieva nolemj Jevgēņijai palīdzēt. Vadims iesniedz oficiālu sūdzību par Induli. Viesturs cenšas kaut ko noskaidrot par Ediju. Svjatoslavs nožēlo savu rīcību un nolemj parunāt ar Fēliksu. Indulis cenšas izskaidroties ar Danu. Fēlikss dodas atvainoties Jevgēņijai. Dana Induli apsūdz par uzmākšanos. Fēlikss un Jevgēņija salabst.

02:05

UgunsGrēks 12

12. sezona, 62. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 12

62.sērija Milda gatavojas iet prom no darba. Gunārs atzīstas, ka Lidijas gredzenu bija paņēmusi Mirdza. Putniņš atstādina Induli no policista darba pienākumiem. Gunārs pasaka Mirdzai, ka vairs nevēlas veidot partiju un piedalīties vēlēšanās. Helēna dodas pie Danas, lai uzzinātu viņas patiesās domas un plānus. Jevgēņija nobīstas, ka Fēlikss atkal paliks greizsirdīgs uz Svjatoslavu. Fēlikss piedāvā Svjatoslavam uztaisīt DNS analīzi.

02:45

UgunsGrēks 12

12. sezona, 63. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 12

63.sērija Aivars apsola Viesturam palīdzēt noskaidrot, kur atrodas Edijs. Indulis lūdz Zentas palīdzību, lai atmaskotu Helēnu un Donātu. Ieva nesaprot, kāpēc Viesturs tā izmainījies. Milda uzzina, ka Viesturs gatavojas no Lidijas izvilināt informāciju. Lidija piemāna Viesturu. Zenta cenšas ierakstīt Helēnas un Donāta sarunu. Induļa plāns neizdodas. Viesturs uzzina, ka Edijs nav Turcijā.

03:10

UgunsGrēks 12

12. sezona, 64. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 12

64.sērija Zenta interesējas par DNS analīžu testa rezultātiem, ko uztaisījuši Fēlikss un Svjatoslavs. Fēlikss nervozē par to, kas notiks, ja Svjatoslavs tiešām izrādīsies viņa dēls. Zentu gandrīz pieķer, slepus lasot DNS testa rezultātus. Donāts pasaka Helēnai, ka viņam nav naudas Helēnas kleitām. Helēna piedāvā Danai apkrāpt Vadimu. Fēlikss un Svjatoslavs atklāj, ka DNS testa vēstule ir sabojāta. Silvija sadusmojas uz Helēnu.

03:50

UgunsGrēks 12

12. sezona, 65. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 12

65.sērija Gatim rodas ideja, kā ietekmēt Ediju. Lidija noalgo fotogrāfu, lai viņš pieķertu un nofotografētu Viesturu un Ievu intīmā situācijā. Silvija izstāsta Donātam, ka Helēna taisās apkrāpt Vadimu. Helēna un Donāts sastrīdas. Ieva pasaka Viesturam, ka priecājas, ka viņi ir pāris. Ediju sāpina fotogrāfa uzņemtās fotogrāfijas. Viesturs guļamistabā pārdomā un negaidot atraida Ievu.

04:15

UgunsGrēks 12

12. sezona, 66. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 12

66.sērija Gunārs gatavojas savas partijas reklāmas pasākumam. Mirdza uztraucas, ka Gunārs atkal varētu būt salietojies nomierinošus līdzekļus. Aivars iesaka Viesturam neuztraukties par to, kur atrodas Edijs. Gunārs piedāvā Aivaram un Lidijai uzstāties viņa pasākumā. Viesturs dodas pie Ievas, lai atvainotos. Mildu sāpina Mirdzas attieksme. Ieva un Viesturs sastrīdas. Aivars un Lidija aizstāv Mildu.