Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Piektdiena, 25. septembris

Rodrigo, Rauls

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

00:15

Atkārtojums

Speciālo uzdevumu vienība S.W.A.T. 2

2. sezona, 20. sērija. 2017. g.

Speciālo uzdevumu vienība S.W.A.T. 2

20.sērija Hondo mēģina motivēt Derilu, kurš saņem atteikumus uz saviem darba pieteikumiem. S.W.A.T. komanda dodas palīgā kolēģiem, kuri nokļuvuši apšaudē. Viņi uziet narkotiku ražotni, kurā atrodas spēcīgas narkotikas, sauktas par raķešu degvielu, kas savā laikā nogalināja simtiem cilvēku. Strīts ir noraizējies, kad viņa pazudusī māte mēģina izzagt līdzekļus no kredītkartes.

01:20

UgunsGrēks 11

11. sezona, 30. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

30.sērija Fēliksam rodas šaubas par Sabīnes stāstīto. Mildu sāpina vēstule no Antona. Fēlikss noklausās Vadima un Donāta sarunu. Sabīne izstāsta Fēliksam, ka strādā par informatori Felzenbaheriem. Vadimam iepatīkas Silvijas ideja savest kopā Helēnu un Gati. Indulis ignorē Zentu, Zentai tas nepatīk. Helēna satiekas ar Gati un koķetē. Gatis saprot, ka Helēnai par viņu ir tāda veida interese.

01:50

UgunsGrēks 11

11. sezona, 31. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

31.sērija Daniels uzzina, ka Dana slepus filmē Lidijas, Gata un Edija sarunas. Lidiju sāpina, ka mazdēli viņai netic. Fēliksu sadusmo tas, ka Jevgēņija viņam turpina melot. Edijam ir aizdomas, ka Dana apzināti izmanto situāciju, lai ar viņu satiktos. Ingeborga viesnīcā meklē Zigi. Sabīne noklausās, kā Edijs atraida Danu. Indulis pieķer Ingeborgu zogot. Fēlikss nespēj noticēt Sabīnes teiktajam, ka Edijs mīl Ievu.

02:15

UgunsGrēks 11

11. sezona, 32. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

32.sērija Daniels ir aizvainojies uz Danu, kura viņam nerāda slepus safilmēto materiālu. Vadims vēlas, lai Helēna uz tikšanos ar Gati saģērbjas seksīgāk. Gatis gandrīz pieķer Danu novietojam kabinetā kameru. Lidija pamana, ka Edijam un Gatim no viņas ir noslēpumi. Ieva pārskaita Edijam naudu par skicēm. Edijs pasaka, ka nav tādu naudu lūdzis. Gati pārsteidz, ka Helēna pazīst Baranovski. Ieva pārdzīvo par tikšanos ar Ediju. Fēlikss pasaka Ievai, ka Edijs viņu mīl.

02:55

UgunsGrēks 11

11. sezona, 33. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

33.sērija Ieva nespēj noticēt Fēliksa teiktajam. Dana un Daniels priecājas, ka Lidija noticējusi viņu meliem. Vadims uzzina, ka Baranovskis kādreiz bijis Lidijas mīļākais. Ingeborga pateicas Gunāra, ka viņš neļāva viņu aizvest uz policiju. Zigis cenšas izvilināt no Zentas informāciju par viesnīcas bagātākajiem klientiem. Ieva zvana Edijam un lūdz viņu atnākt uz Pētersonu viesnīcu. Aņa pieķer Zigi Helēnas numurā. Ievas rīcība pārsteidz Ediju.

03:30

UgunsGrēks 11

11. sezona, 34. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

34.sērija Edijs nesaprot, kāpēc Ieva grib slēpt abu attiecības. Helēna atklāj, ka viņai nozagti auskari. Indulis atved Gunāram šmakovku. Ieva novērš Miervalža uzmanību, lai Edijs nemanīts var pamest viesnīcu. Aņa atpazīst Zigī vīrieti, kas bija viņas mammas numurā. Zigis melo, ka noticis pārpratums. Ieva visus pārsteidz ar savu labo garastāvokli. Ingeborga glābj Zigi no policijas. Zenta ierauga Zigi gultā pie Ingeborgas. Ieva un Edijs sarunā nākamo tikšanos.

04:00

UgunsGrēks 11

11. sezona, 35. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

35.sērija Lidija pārmet Gatim, ka viņš pārkāpis vienošanos ar Ediju. Zenta pārdzīvo, ka Zigis viņu piekrāpis. Gatim rodas aizdomas par Edija uzvedību. Fēlikss pieķer Gunāru laistāmies ar šmakovku. Helēna vēlas Donātu padarīt greizsirdīgu. Gatis izmanto tikšanos ar Helēnu, lai izvilinātu no viņas informāciju par Baranovski. Donātu nepatīkami pārsteidz Helēnas flirts ar Gati. Fēlikss gandrīz iztraucē Edija un Ievas tikšanos. Donāts dusmojas uz Vadimu.

08:30

Bondi vetārsts-3

3. sezona, 9. sērija. 2010. g.

09:05

Bondi vetārsts-3

3. sezona, 10. sērija. 2010. g.

11:15

Meittenes 2

2. sezona, 16. sērija. 2013. g.

Meittenes 2

16. sērija Maša gatavojas kopdzīvei ar Sergeju un jau kravā čemodānus. Meitenes ir pārliecinātas – Maša visu sabojās un drīz atkal atgriezīsies pie savām draudzenēm. Taču Maša ir nolēmusi darīt visu, lai šoreiz attiecības izturētu visus pārbaudījumus.

12:50

Izdzīvotāji 35

35. sezona, 5. sērija. 2017. g.

Izdzīvotāji 35

Klāt jaunā, jau 35. viena no pasaules populārākā un neparedzamākā šova "Izdzīvotāji" sezonām! Šosezon cīņu par miljons dolāriem sāk 18 dalībnieki, kas sadalīti trīs ciltīs pēc viņu nodarbošanās un dzīves stila. Varoņus raksturo drosme un sasniegumi, starp viņiem ir bijušais NFL spēlētājs, jūras kājinieks, ugunsdzēsējs, glābēja un pat Olimpisko spēļu dalībniece. Dziednieku ciltī apvienoti tie, kuri palīdz citiem dziedēt emocionālas un fiziskas sāpes – medicīnas māsa, sociālā darbiniece, probācijas darbinieks, fizioterapeite un citi. Trešā cilts ir Darītāji – cilvēki, kurus ciena par darba tikumu. Tie ir cilvēki, kuri daudz nerunā, bet ķeras pie lietas – biznesmenis, slavenību asistente, sērfošanas instruktors. Katrai ciltij, katras profesijas pārstāvjiem ir atšķirīgas rakstura iezīmes, atšķirīgas iemaņas, fiziskās un emocionālās prasmes un dotības. Kas no tā visa izrādīsies svarīgākais, lai izdzīvotu šajā šovā līdz finālam un uzvarētu?

13:50

Nāvējošais ierocis

2. sezona, 10. sērija. 2017. g.

Nāvējošais ierocis

Seriāla otrā sezona sākas uzreiz pēc pirmās sezonas notikumiem, kad Rigss atklāja patiesību par sievas nāvi – autoavārija, kurā gāja bojā Miranda, nebija negadījums – tā bija meksikāņu narkobarona Tito Floresa pasūtīta slepkavība. Rigss, daudz nedomājot, devās uz Meksiku, lai atriebtu sievas nāvi. Murto, nespēdams mierīgi gaidīt, ko atkal viņa pārinieks sastrādās, dodas Rigsam pa pēdām un ierodas tieši laikā, lai atturētu no milzīgas kļūdas. Abu atgriešanās Amerikā nenoritēs bez starpgadījumiem, priekšniekam nāksies viņus aizstāvēt, varbūt pat iekulties nepatikšanās viņu dēļ, bet gan jau viss atkal ieies vecajās sliedēs – abi turpinās strādāt un tvarstīt noziedzniekus. Arī otrajā sezonā abi pārinieki sagādās ne mazums galvas sāpes vadībai un viens otram, starp abiem turpina dzirksteļot tas pats lieliskais humors, un Rigss savus principus nenodos ne reizi – viņš būs un paliks tas pats nevaldāmais, neapturamais un neatkarīgais, kuru iebiedēt nespēj nekas, kamēr Murto centīsies partneri piesegt.

14:45

Jampadracis virtuvē

1. sezona, 4. sērija. 2020. g.

4.sērija Māsām Trainēm no Daudzevas un Zīļu ģimenei no Liepājas būs izaicinājums pagatavot zupu, ko uzvārīt uzdeva Kozmens. Un tad vēl Elmāra Taņņa melnajā kastē paslēptais pārsteigums, ko dažs no dalībniekiem galdā cels pirmo reizi mūžā. Jaunas garšas atklās ne tikai ģimenes, bet arī Baiba Sipeniece Gavare.

15:55

Alise Nevēra-11

11. sezona, 7. sērija. 2013. g.

18:00

Tiešraide

TV3 ziņas īsumā

8. sezona, 183. sērija. 2020. g.

18:10

Virtuve 6

6. sezona, 19. sērija. 2016. g.

Virtuve 6

19. sērija Pēc trīs mēnešiem Viktors Petrovčs atgriežas restorānā. Viņa prombūtnes laikā no darba virtuvē aizgājuši visi pavāri un viņu vietā atnākuši jauni. Šefs dara visu, lai atkal varētu strādāt kopā ar savu komandu. Guļa ir nolēmusi atgriezties Biškekā.

18:40

Virtuve 6

6. sezona, 20. sērija. 2016. g.

Virtuve 6

20. sērija Viesnīcā ierodas Mišlena galvenais inspektors. No viņa lēmuma atkarīgs tas, vai restorāns tiks pie ilgi gaidītās zvaigznes. Ņikita nolemj atriebties Denisam un uzmeklē cilvēkus, kuru dēļ Deniss aizbraucis no Voroņežas. Nastja uzzina, ka Timofejs Iļjičs nav Kostjas tēvs.

19:10

Tiešraide

Bez Tabu

23. sezona, 192. sērija. 2020. g.

Bez Tabu

"Bez Tabu" saglabā savas pamatvērtības – īpašo skatījumu uz notikumiem, problēmām, cilvēkiem un viņu rīcību dažādās dzīves situācijās. "Lai varētu ieraudzīt savu spoguļattēlu, ir jāprot skatīties arī no mundiera otras – ne tikai parādes puses," pauž raidījuma veidotāju filozofija. "Tāpēc ņemsim uz grauda blēžus un krāpniekus, būsim neiecietīgi pret ierēdņu neiecietību un patvaļu. Solām daudz neparastus, ekstrēmus un oriģinālus stāstus!"

20:00

Tiešraide

TV3 Ziņas

22. sezona, 193. sērija. 2020. g.

20:33

Tiešraide

Sporta ziņas

22. sezona, 227. sērija. 2020. g.

20:37

Tiešraide

Laika ziņas

22. sezona, 227. sērija. 2020. g.

20:40

Tiešraide

Degpunktā

10. sezona, 183. sērija. 2020. g.

Degpunktā

Degpunktā – tās ir operatīvas kriminālziņas, ziņas par avārijām uz Latvijas ceļiem un cita informācija no "karsto" notikumu epicentra.

21:05

Atriebēji: Ultrona laikmets

Cilvēce atrodas uz iznīcības robežas. Ultrons - mākslīgais intelekts, kurš bija radīts, lai aizsargātu Zemi no ārējiem ienaidniekiem, ir kļuvis par ienaidnieku pašai cilvēcei. Vienīgie, kas var mest izaicinājumu tik neapturamam pretiniekam ir Atriebēji. Taču Ultrons ir pārāk spēcīgs - viņa laikmets ir sācies un tajā nav paredzēta vieta cilvēkiem.

00:00

Augstums

2017. g.

FIB aģente Grečena Blēra ir lidmašīnā ceļā uz Vašingtonu, kad pēkšņi viņu uzrunā blakussēdētājs un izsaka neparastu piedāvājumu. Viņš paziņo, ka lidmašīna tiks nolaupīta, un apsola viņai septiņdesmit piecus miljonus, ja viņa spēs nogādāt viņu drošībā uz zemes. Kad drīz vien laupītāju grupa tiešām pārņem kontroli pār lidmašīnu, Grečena saprot, ka blakussēdētāja teiktais nav nekāds joks. Drīz vien sākas cīņa uz dzīvību un nāvi.

01:45

Lucifers 2

2. sezona, 12. sērija. 2016. g.

12.sērija Luciferu pārsteidz Hlojas draiskā un relaksētā uzvedība viņa klātbūtnē. Koledžas kopmītnēs miris students. Draugi domājuši, ka viņam ir tikai paģiras, tomēr students miris no kādas mistiskas indes. Izmeklēšana noved pie kāda profesora, kurš veic eksperimentu, lai pierādītu, ka visi cilvēki izdarītu tādu pašu izvēli, kādu izdarījis viņš.

02:30

UgunsGrēks 11

11. sezona, 36. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

36.sērija Baranovskis atklāj, ka viņa telefonu noklausās. Gunārs nobīstas, ka Indulis viņu pieķers pārdodam šmakovku. Zenta atraida Zigi un cenšas salabt ar Induli. Sabīni interesē, kādi Fēliksam ir plāni attiecībā uz viņu. Edijs un Gatis uzaicina Baranovski uz kāršu partiju. Fēlikss un Sabīne izbauda romantiku numuriņā. Gatis atklāj, ka Edijs viņam melo. Viesnīcā atgriežas Jevgēņija un pieķer Fēliksu kopā ar Sabīni. Fēlikss pasaka Jevgēņijai, ka zina par viņas meliem.

03:05

UgunsGrēks 11

11. sezona, 37. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

37.sērija Jevgēņija pasaka Fēliksam, ka viņai nav bijusi pie mīļākā, bet gan ārstējusi neauglību. Ieva un Edijs izbauda romantiku. Zenta padomā, ka Ievai palicis slikti, un sauc palīdzību. Jevgēņija dusmojas uz Jezupu. Ieva sāk šaubīties, vai turpināt slēpt no visiem savas attiecības ar Ediju. Silvijai nepatīk Vadima dažādā attieksme pret dēliem un mazmeitu, viņa nolemj nomelnot Aņu Vadima acīs. Fēlikss grib pārbaudīt, vai Jevgēņija viņam stāstījusi patiesību.

03:45

UgunsGrēks 11

11. sezona, 38. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

38.sērija Donāts Aņai aizliedz apmeklēt modeļu skolu. Lidija plāno tikties ar Baranovski. Vadims ierosina Donātam atbrīvoties no Baranovska. Gatim liekas aizdomīga Edija uzvedība. Ieva melo Gunāram. Helēna dusmojas uz Silviju un iesprosto viņu saunā. Silvijai paliek slikti. Lidija biedē Baranovski. Gatis izseko Ediju un atklāj, ka Edijs satiekas ar Ievu.

04:10

UgunsGrēks 11

11. sezona, 39. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

39.sērija Donāts netic Helēnai, ka Silvija apmelojusi Aņu. Vadims sarīko ģimenes pusdienas, lai kompensētu Silvijai notikušo saunā. Lidija pasaka Gatim, ka vajadzības gadījumā ir gatava nogalināt Baranovski. Helēna nozog Vadima bankas karti un ar Aņas palīdzību paslēpj to dvīņu drēbēs. Lidija tiekas ar Donātu un secina, ka Donāts ir bīstams Āboliņu ģimenei. Ieva un Edijs atkal satiekas. Fēlikss noskaidro, ka Jevgēņija viņam nav melojusi. Ievas istabā notiek šokējošas lietas.