Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Sestdiena, 26. septembris

Gundars, Kurts, Knuts

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

01:45

Lucifers 2

2. sezona, 12. sērija. 2016. g.

12.sērija Luciferu pārsteidz Hlojas draiskā un relaksētā uzvedība viņa klātbūtnē. Koledžas kopmītnēs miris students. Draugi domājuši, ka viņam ir tikai paģiras, tomēr students miris no kādas mistiskas indes. Izmeklēšana noved pie kāda profesora, kurš veic eksperimentu, lai pierādītu, ka visi cilvēki izdarītu tādu pašu izvēli, kādu izdarījis viņš.

02:30

UgunsGrēks 11

11. sezona, 36. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

36.sērija Baranovskis atklāj, ka viņa telefonu noklausās. Gunārs nobīstas, ka Indulis viņu pieķers pārdodam šmakovku. Zenta atraida Zigi un cenšas salabt ar Induli. Sabīni interesē, kādi Fēliksam ir plāni attiecībā uz viņu. Edijs un Gatis uzaicina Baranovski uz kāršu partiju. Fēlikss un Sabīne izbauda romantiku numuriņā. Gatis atklāj, ka Edijs viņam melo. Viesnīcā atgriežas Jevgēņija un pieķer Fēliksu kopā ar Sabīni. Fēlikss pasaka Jevgēņijai, ka zina par viņas meliem.

03:05

UgunsGrēks 11

11. sezona, 37. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

37.sērija Jevgēņija pasaka Fēliksam, ka viņai nav bijusi pie mīļākā, bet gan ārstējusi neauglību. Ieva un Edijs izbauda romantiku. Zenta padomā, ka Ievai palicis slikti, un sauc palīdzību. Jevgēņija dusmojas uz Jezupu. Ieva sāk šaubīties, vai turpināt slēpt no visiem savas attiecības ar Ediju. Silvijai nepatīk Vadima dažādā attieksme pret dēliem un mazmeitu, viņa nolemj nomelnot Aņu Vadima acīs. Fēlikss grib pārbaudīt, vai Jevgēņija viņam stāstījusi patiesību.

03:45

UgunsGrēks 11

11. sezona, 38. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

38.sērija Donāts Aņai aizliedz apmeklēt modeļu skolu. Lidija plāno tikties ar Baranovski. Vadims ierosina Donātam atbrīvoties no Baranovska. Gatim liekas aizdomīga Edija uzvedība. Ieva melo Gunāram. Helēna dusmojas uz Silviju un iesprosto viņu saunā. Silvijai paliek slikti. Lidija biedē Baranovski. Gatis izseko Ediju un atklāj, ka Edijs satiekas ar Ievu.

04:10

UgunsGrēks 11

11. sezona, 39. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

39.sērija Donāts netic Helēnai, ka Silvija apmelojusi Aņu. Vadims sarīko ģimenes pusdienas, lai kompensētu Silvijai notikušo saunā. Lidija pasaka Gatim, ka vajadzības gadījumā ir gatava nogalināt Baranovski. Helēna nozog Vadima bankas karti un ar Aņas palīdzību paslēpj to dvīņu drēbēs. Lidija tiekas ar Donātu un secina, ka Donāts ir bīstams Āboliņu ģimenei. Ieva un Edijs atkal satiekas. Fēlikss noskaidro, ka Jevgēņija viņam nav melojusi. Ievas istabā notiek šokējošas lietas.

06:30

Spēkratu ciems

1. sezona, 2. sērija. 2014. g.

Šis bērniem domātais animācijas seriāls ataino braucamrīku piedzīvojumus un mācībstundas pasaulē, kur mājo dzīvas automašīnas un cita tehnika.

08:55

Dokumentālā filma seko līdzi dažāda vecuma bērnudārza grupām, kurās var redzēt, kā bērni iepazīst pasauli apkārt tiem.

10:00

Brīnumlāde

1. sezona, 4. sērija. 2020. g.

Informatīvi izglītojošs un izklaidējošs raidījums bērniem "Brīnumlāde". Katra raidījuma laikā kopā ar tā vadītāju – populāro TV personību Māru Sleju un mazajiem pētniekiem veiksim pārsteidzošus zinātniskus eksperimentus, izzinot ķīmijas un fizikas likums, dosimies pārgājienos, lai iepazītu dabas varenību un izprastu kopsakarības tajā, kā arī atbildēsim uz bērnu jautājumiem par sabiedrībā aktuālām tēmām, kuras skaidrosim tā, lai saprot pat mazākie!

10:15

Atkārtojums

Vakariņas mammai

1. sezona, 4. sērija. 2020. g.

4.raidījums Mūziķis Dons dodas uz Saldu pie savas mammas, lai gatavotu viņai īpašas vakariņas – viņa bērnības ēdienus, kuriem mūsdienu “odziņu” palīdzēs piešķirt viesmīlības eksperts Arvis Zēmanis. Dons bērnībā bijis īsts “razbainieks”, un viņa mamma Dona darbu un nedarbu dēļ, ieguvusi ne vienu vien sirmu matu. Toties tagad mamma iedvesmojas no Dona dziesmām un ļoti lepojas ar savu dēlu. Kādas “ziepes” Dons vārījis un kā viņam izdosies pārsteigt mammu, skaties “Vakariņas mammai” 4.sērijā.

11:15

Atkārtojums

Zebra 4

4. sezona, 38. sērija. 2020. g.

11:40

Balss maskā

1. sezona, 2. sērija. 2020. g.

Balss maskā

Šova aizsākumi ir meklējumi Korejā un, kļūstot par pēdējo gadu pasaules veiksmes stāstu, šovam var sekot līdzi vairāk nekā 15 pasaules valstīs, veiksmīgi startējot arī kaimiņvalstī Igaunijā. Muzikālais šovs "Balss maskā" būs spilgta, azartiska un intrigām pārbagāta slavenību muzikāla sacensība. Tajā piedalīsies divpadsmit sabiedrībā zināmas personas un slavenības, kuras uzstāsies sava unikālā tēla maskā, izpildot muzikālu priekšnesumu. Dalībnieku sniegumu vērtēs skatītāji un minējumus izteiks šova īpašā detektīvu komanda, kas visdažādākajos veidos centīsies atklāt, kas slēpjas zem maskām.

14:15

Spēļu šovs "Candy Crush"

1. sezona, 7. sērija. 2017. g.

Mobilā aplikācija "Candy Crush Saga" kļuvusi par pasaules slavenu fenomenu, un spēļu šovs "Candy Crush" iemieso šo spēli TV ekrānos. Komandas divu cilvēku sastāvā, izmantojot dalībnieku asprātību un fizisko veiklību, sacenšas interaktīvu spēļu tablo priekšā, lai krātu punktus un iegūtu čempionu titulus.

15:30

Sensenos laikos uz nāvējošu cīņu par skaisto princesi Nīnu satikās divi burvji – Fins un Černomors. Uzvaru guva Černomors, tādējādi laupot Finam viņa maģiskās spējas un jaunību, bet Nīna tika pārvērsta akmens statujā. Mūsdienās klaidonis un mākslinieks Ruslans, kurš sapņo kļūt par bruņinieku, uzved lugu par šo seno notikumu. Kādu dienu viņš no ļaundariem izglābj princesi Milu, kura slepeni izlavījusies no pils. Nespējot atklāt viņai patiesību par sevi, Ruslans samelo, ka ir bruņinieks. Starp abiem ātri uzplaukst romantiskas jūtas, taču princesi pēkšņi nolaupa Černomors. Ko nu iesākt Ruslanam? Protams, ka jādodas princesi glābt!

17:30

Tūkstoš vārdu

2012. g.

Literārais aģents Džeks pēc tikšanās ar garīgo līderi savā pagalmā atrod neparastu koku. Kad Džeks atklāj, ka par katru viņa izteikto vārdu kokam nokrīt lapa, vīrietis drīz vien atsakās runāt vispār, cerot, ka tas palīdzēs izdzīvot gan kokam, gan viņam pašam. Tomēr šāda izvēle ietekmā gan Džeka darba, gan ģimenes dzīvi un arī attiecības ar draugiem. Vai Džekam izdosies atrast kādu citu, mazāk sāpīgu izdzīvošanas veidu?

20:33

Tiešraide

Sporta ziņas

22. sezona, 228. sērija. 2020. g.

20:37

Tiešraide

Laika ziņas

22. sezona, 228. sērija. 2020. g.

20:40

Gardēdis

2007. g.

Žurkulēns Remī, kuram par jauno dzīvesvietu liktenim bija labpaticies izvēlēties Parīzes kanalizācijas caurules, atklāj, ka viņa atrašanās vieta ir ideāla! Virs viņa atrodas lepns restorāns, kuru, riskējot ar savu dzīvi, Remī sāk laiku pa laikam apmeklēt, lai virtuvē atrastu pārpalikumus no dažādiem kulinārijas šedevriem. Taču gardēdim Remī ar to ir par maz – viņš mūža sapnis ir kļūt par restorāna šefpavāru. Radinieki – žurkas, kuras uzturā lieto dažādus atkritumus, – pārmet viņam neuzticību grauzēju dzimtas tradīcijām, restorāna darbinieki cenšas tikt vaļā no uzmācīgā ciemiņa, un tikai apkopējs Lingvīnī saprot Remī vājību pret nepiepildāmiem sapņiem.

22:55

Timu gaida paaugstinājums amatā, bet, lai kāptu pa karjeras kāpnēm, viņam jāiztur vēl tikai pēdējais pārbaudījums – uz priekšnieka vakariņām jāuzaicina vislielākais idiots, par kuru pārējie varētu tā kārtīgi pasmieties. Timam nejauši izdodas iepazīties ar visai savdabīgo Beriju, tāpēc Tims nolemj, ka Berijssavādajām vakariņām būs īstais.

01:10

Pēc izglābšanās no Ceturkšņa Spaidiem, Katnisa Everdīna atmostas zem it kā sagrautā Trīspadsmitā apgabala. Meitenes dzimtais Divpadsmitais apgabals ir iznīcināts, un Pīta Melārks ir kļuvis par prezidenta Snova gūstekni. Vienlaikus Katnisa uzzina, ka visā Panemā vēršas plašumā slepena pretošanās kustība. Meiteni iesaistīs plānā, kura mērķis ir Snova gāšana.

03:20

Makgaivers

1. sezona, 15. sērija. 2017. g.

04:10

UgunsGrēks 11

11. sezona, 40. sērija. 2014. g.

UgunsGrēks 11

40.sērija Ieva atklāj savā gultā sašautu Baranovski. Fēlikss dusmojas uz Gunāru, kurš Jevgēņijai izstāstījis par Sabīni. Ieva un Edijs nolemj rīkoties, lai uz viņiem nekristu aizdomas par slepkavību. Fēlikss salabst ar Jevgēņiju. Putniņš un Indulis pieķer Ediju nesot sašauto Baranovski pa koridoru. Gati pārsteidz Danas uzvedība. Jezups ierodas pie Sabīnes un atvainojas viņai par savu uzvedību. Donātu satrauc ziņas par Baranovska nāvi. Ievu satriec Zentas paziņojums, ka arestēts Edijs.