Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Ceturtdiena, 29. oktobris

Laimonis, Elvijs, Elva, Elvis, Laimis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

00:20

Ekstrasensu cīņas 20

20. sezona, 18. sērija. 2019. g.

Kā ierasts, uz šova atlasi ieradušies simtiem cilvēku no visas pasaules. Viņi visi uzskata, ka redz, jūt un zina vairāk par citiem, un ir gatavi to pierādīt miljoniem skatītāju. Krāšņais un iespaidīgais dalībnieku saraksts nodrošina, ka cīņa būs azartiska, nesaudzīga un skatītājiem aizraujoša. Starp dalībniekiem ir gan pieredzes bagāti psihologi, gan cilvēki, kuri īpaši mācījušies par ekstrasensiem, gan arī visdažādāko profesiju pārstāvji. Šī sezona Latvijas skatītājiem būs īpaši interesanta, jo labāko ekstrasensu divpadsmitniekā iekļuvuši arī divi Latvijas pārstāvji – Sergejs Afanasjevs, kurš sauc sevi par doktoru Maiklu un uzskata par parapsihologu, kā arī Ivo Puriņš – senās maiju cilts maģisko tradīciju pēctecis.

01:50

Zibsnis 3

3. sezona, 9. sērija. 2016. g.

9.sērija Barijs palīdz Džejam notvert Krāpneiku uz Zemes 3 un lūdz viņa palīdzību cīņā ar Savitāru. Džejs atklāj, ka Savitārs tiek gatavots cīņai ar Bariju. Komandai izdodas noskaidrot Aļķīmiķa identitāti un sazināties ar Savitāru. Savitārs atklāj, kāds patiesībā ir viņa mērķis.

02:40

UgunsGrēks

13. sezona, 28. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

28.sērija Sofija vēlas atriebties Viesturam par atraidījumu, bet nespēj nodarīt viņam pāri. Krista un Alise par savu kārtējo upuri ir noskatījušas Aivaru. Viesturs pamana, ka kāds viņa istabā izlaistījis benzīnu, un izsauc policiju. Viesnīcā pirmo reizi parādās Induļa jaunais priekšnieks izmeklētājs Guntis Beķeris. Fēlikss ievēro, ka Sofija neuzvedas adekvāti. Krista un Alise ielavās guļošā Aivara istabā. Izmeklētājs Guntis izrādās sens Sofijas paziņa.

03:10

UgunsGrēks

13. sezona, 29. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

29.sērija Silvija un Manfrēds atgriežas no kazino apmeklējuma. Silvija ir ļoti apmierināta ar panāktajiem rezultātiem, tomēr nolemj realizēt vēl vienu plānu- pavedināt Manfrēdu. Krista un Alise mēģina nemaksājot pamieloties pie zviedru galda, bet Gunārs viņas pieķer. Sofija satiekas ar izmeklētāju Gunti Beķeri un mēģina izdibināt, ko viņš noskaidrojis par dedzināšanas mēģinājumu. Aivars šokēts saprot, ka kļuvis par šantāžas upuri, un neredz izeju no situācijas.

03:50

UgunsGrēks

13. sezona, 30. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

30.sērija Zenta un Jezups dusmojas par to, ka Aivars viņiem uzdod papildu darbus. Silvija izdomā asprātīgu veidu, kā izvairīties no maksāšanas Manfrēdam. Krista un Alise izplata viesnīcā fotogrāfijas, kurās Aivars redzams divdomīgās situācijās. Jezups ierauga kompromitējošās fotogrāfijas, un viņu tās uzjautrina. Aivars ir sašutis par situāciju un lūdz Jezupu viņam palīdzēt. Jezups piekrīt, un abi mēģina jaunās šantāžistes pieķert nozieguma vietā.

04:15

UgunsGrēks

13. sezona, 31. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

31.sērija Alise un Krista nolemj nosvinēt to, ka dabūjušas no Aivara naudu. Lidija ir sašutusi par to, ka ģimenes bizness pēdējo mēnesi ir strādājis ar zaudējumiem. Gatis uzaicina Danu uz tikšanos. Dana ir spiesta izdomāt veidu, kā atbrīvoties no Vadima nepārtrauktās klātbūtnes. Aivars lasa Alisei un Kristai morāli par viņu nepareizo uzvedību. Jezupam meiteņu rīcība nešķiet tik krimināla, turklāt viņam Alise sāk iepatikties.

06:00

Tiešraide

900 sekundes

8. sezona, 207. sērija. 2020. g.

900 sekundes

Īemīļotais rīta raidījums "900 sekundes" katru darba dienu plkst.6:00 kanālā TV3! Ik darbdienas rītu skatītāju modina un par aktuālo informē raidījuma moderatori Kristīne Garklāva, Arta Skuja un Tālis Eipurs.

08:30

Bondi vetārsts-5

5. sezona, 13. sērija. 2013. g.

Bondi vetārsts-5

Austrālijas vetārsts Kriss Brauns strādā Sidnejas veterinārajā klīnikā skaistajā Bondi pludmales rajonā, kur kopā ar kolēģiem nenogurstoši strādā, lai palīdzētu dzīvniekiem. Katrā raidījumā skatītājiem ir iespēja sekot līdzi vairāku dzīvnieku glābšanai – to atrašanai vai ievešanai klīnikā, ārstēšanai, atlabšanas procesam un saimnieku pārdzīvojumiem. Vetārsti dodas palīgā ne tikai mājas mīluļiem, bet arī savvaļas dzīvniekiem, kuri apdzīvo Sidneju un tās apkārtni – pingvīniem, pūcēm, koalas lāčiem un citiem, kam nepieciešama palīdzība.

09:30

Atkārtojums

Gandrīz ideālas vakariņas 9

9. sezona, 19. sērija. 2020. g.

19.raidījums Viņas smiekli, atvērtība un sirsnība ir Sabiles pilsētas epicentrā, kur Gerda Zeberiņa caur asarām un smiekliem šovakar centīsies pagatavot gandrīz ideālas vakariņas saviem viesiem. Tomēr neies tik gludi, kā iecerēts – palīgā steigs ģimene, jo viena no ēdiena sastāvdaļām būs pieteikusi absolūtāko streiku uz neizdošanos. Vai šāds fiasko būs iemesls, lai vakars būtu neizdevies, jeb tomēr Gerda spēs veikli izdomāt kādu alternatīvu?

11:05

Meittenes 4

4. sezona, 4. sērija. 2014. g.

Meittenes 4

4.sērija Katja sarīko Igoram īpašu dzimšanas dienu. Viņa vēlas, lai Igora draugi redz, cik ļoti viņam ir paveicies ar mīļoto sievieti. Maša salasās padomus psiholoģijas forumos un mēģina nodibināt pieaugušu cilvēku attiecības ar Zvonarjovu.

12:35

Vajātie. Lielbritānija

1. sezona, 106. sērija. 2015. g.

Seko līdzi, kā 10 bēgļiem izdosies bēgšana no vajātājiem. Kuri sadalīs naudas balvu – 100 000?

13:35

Ilūzija

1. sezona, 11. sērija. 2018. g.

11.sērija Iluzionistu komanda tiek izsaukta, lai palīdzētu notvert sievieti, kas uzbrukusi savam priekšniekam un apsargam un nozagusi ko klasificētu militāro informāciju no vienas no drošākajām ēkām pasaulē. Kā viņai izdevās ienest ieroci cauri stingro drošības sistēmu? Kamerons ir satraucies, kad pie apvāršņa parādās kāds no Kejas pagātnes.

14:35

Atkārtojums

Nemīlētie

1. sezona, 34. sērija. 2020. g.

Nemīlētie

34. sērija Ieva un Artūrs ir izlēmuši, ka viņi savai tikko dzimušajai meitai dos skaistu vārdu – Milda. Sofija savam dēlam izstāsta to, ka Raimonds Katlaps viņai ir piedāvājis oficiāli kļūt par viņa sievu, bet kā uz šo jaunumu reaģēs Oskars, kuram Raimonds nepatīk īpaši? Zane atsteigusies pie Kornēlijas tantes ar priecīgu vēsti – viņas meita Ieva ir dzemdējusi meitenīti – , tomēr Kornēlija ne vien nevēlas neko dzirdēt par mazmeitu, viņa Kornēlijai arī pasaka, ka Ieva nav viņas meita. Pēc saspringtā stāsta par granātu, pirmo reizi aci pret aci satiekas Makars ar Zīli jaunāko, mafijas boss vēlas vienoties un aprunāties ar jaunekli, kurš viņu neklausa, bet Gvido Doļskis ar sev raksturīgajām metodēm pratina viņa rokās nokļuvušo Māri. Raimonds Katlaps ir ļoti neapmierināts ar Doļska darbu, bet noziedzīgais policijas darbinieks uzņēmēju nomierina, ka agrāk vai vēlāk viņš izsitīs no Māra atzīšanos par to, kurš patiesībā apzaga seifu, jo nopratinātais pat nezinot, kā to var izdarīt. Makara sieva Valērija zina un iesaka savam vīram, ko darīt ar jaunekli, kurš neklausa Zīlem.

15:10

Atkārtojums

Nemīlētie

1. sezona, 35. sērija. 2020. g.

Nemīlētie

35. sērija Ieva slimnīcas palātā savam Artūram izstāsta labus jaunumus – viņas mamma vairs nedusmojas un viņai liekas, ka ir draudzīga, tomēr uz šiem Ievas vārdiem ļoti dīvaini reaģē Ievas pusmāsa Zane. Doļskis, tā arī nepiespiedis Māri runāt, izlaiž viņu no policijas komisariāta, bet viņš pat nenojauš kādus slazdus viņam ir izlicis viltīgais izmeklētājs. Normunds, kurš pa ceļam uz dzemdību namu iegriezies paņemt brāli, no Artūra kaimiņa uzzina, ka viņu ir apcietinājuši policisti, bet pats Artūrs Doļska kabinetā pakļūst zem ierastās izmeklētāja nopratināšanas preses. Ieva ar savu meitu Mildu atgriežas no dzemdību nama dzīvoklī un tikai tad uzzina, ka viņas vīrs ir saņemts ciet un atrodas policijā. Vai Artūrs Vanags atzīsies brīdī, kad Doļskis viņam noliks priekšā neapgāžamus pierādījumus par to, ka viņš ir aplaupījis Katlapa firmas seifu? Savukārt, Māris, kārtējo reizi izsaukts uz policiju saprot, ka pats to negribēdams, ir atdevis savu labāko draugu policistu rokās. Artūra brālis ir velnišķīgi saniknots – viņš pārmet Zīlem, ka viņš visu ir zinājis par brāļa darbiem, tomēr neko nav teicis.

15:50

Alise Nevēra-14

14. sezona, 3. sērija. 2016. g.

18:00

Tiešraide

TV3 ziņas īsumā

8. sezona, 207. sērija. 2020. g.

18:10

Gandrīz ideālas vakariņas 9

9. sezona, 20. sērija. 2020. g.

20.raidījums Kurzemes apceļošana noslēgsies pie jūras krasta, geišas Ievas Adamss lauku mājās Kaltenē. Ieva vakariņu produktu sarūpēšanā liks lietā ne tikai vietējos sakarus, bet arī izmantos iespēju salasīt šo to arī zaļā pļavā pie autobusa pieturas. Šodien izrādīsies, ka Ievas viesi visi kā viens nepareizi izlasīs Ievas ēdienkarti, gaidot vakariņās gardu jēru – vai viņi to saņems, jeb būs negaidīts pārsteigums? Ievas noslēguma vakarā viesi svinēs arī Bendžamina dzimšanas dienu un ielauzīsies kādā svešā namā.

19:10

Tiešraide

Bez Tabu

23. sezona, 216. sērija. 2020. g.

Bez Tabu

"Bez Tabu" saglabā savas pamatvērtības – īpašo skatījumu uz notikumiem, problēmām, cilvēkiem un viņu rīcību dažādās dzīves situācijās. "Lai varētu ieraudzīt savu spoguļattēlu, ir jāprot skatīties arī no mundiera otras – ne tikai parādes puses," pauž raidījuma veidotāju filozofija. "Tāpēc ņemsim uz grauda blēžus un krāpniekus, būsim neiecietīgi pret ierēdņu neiecietību un patvaļu. Solām daudz neparastus, ekstrēmus un oriģinālus stāstus!"

20:00

Tiešraide

TV3 Ziņas

22. sezona, 217. sērija. 2020. g.

20:33

Tiešraide

Sporta ziņas

22. sezona, 256. sērija. 2020. g.

20:37

Tiešraide

Laika ziņas

22. sezona, 256. sērija. 2020. g.

20:40

Tiešraide

Degpunktā

10. sezona, 207. sērija. 2020. g.

Degpunktā

Degpunktā – tās ir operatīvas kriminālziņas, ziņas par avārijām uz Latvijas ceļiem un cita informācija no "karsto" notikumu epicentra.

21:05

Nemīlētie

1. sezona, 36. sērija. 2020. g.

Nemīlētie

36. sērija Raimonds Katlaps savā dzīvoklī sagaida negaidītu viesi – Makaru. Ar kādu mērķi mafijas boss ir ieradies bez uzaicinājuma un ko uzņēmējam viņš piedāvās šoreiz? Zīles un Normunda mašīnā, ar pistoli pie deniņiem, uz mežu tiek vests Māris. Mārim, kurš pašam nezinot ir nodevis savu brāli un draugu, tas var būt pēdējais ceļojums uz mežu, jo abi draugi ir ne pa jokam saniknoti. Pēc ilga laika, Ievas mamma Kornēlija beidzot apciemo savu meitu. Varbūt pēc tam, kad Ieva viņai ir dzemdējusi mazmeitiņu Mildiņu, attiecības starp māti un meitu beidzot normalizēsies? Gvido Doļskis joprojām mēģina izsist no Artūra atzīšanos, ka viņš ir tas, kurš aplaupīja Raimonda Katlapa seifu, bet Zanes tante Kornēlija mēģina Ievas pusmāsu Zani pierunāt, lai viņa parunātu ar Ievu, lai tā pēc iespējas ātrāk šķirtos no Artūra, kurš ir iekritis policijas rokās.

21:45

Zebra 4

4. sezona, 43. sērija. 2020. g.

22:00

Operācija: Jauna dzīve

1. sezona, 4. sērija. 2020. g.

4.raidījums Par iespēju bez maksas saņemt vairākas plastiskās operācijas, kā arī jaunu, žilbinošu smaidu cīnīsies nākamais finālistu trijnieks. Sintija ir divu bērnu mamma, kura kautrējas par savu augumu, ko mainījušas grūtniecības, un sapņo par atkārtotu iestāšanos augstskolā, lai apgūtu veselības uztura sporta speciālistes izglītību. Iepriekšējā reizē viņa studijas pametusi, jo nav varējusi izturēt emocionālo spriedzi tieši sava auguma nepilnību dēļ. Sanitas konkurente būs Dace – smalka auguma kravas auto šofere, kas savu sievišķību papildina ar polsterētām krūtīm un mākslīgiem apaļumiem un par spīti vīrišķīgajai profesijai sapņo sajusties skaista un mīlēta. Kā trešā sacensību dalībniece sevi pieteiks Madara – transpersona, kas tikai salīdzinoši nesen pieņēmusi lēmumu pārtraukt sevi mānīt un dzīvi turpināt kā sieviete. Madara ir šķīrusies un dzīves posmā, kuru aizvadīja kā Māris, uzaudzinājusi arī bērnus, kuri tāpat kā Madaras mamma viņas lēmumu atbalsta un tur īkšķus, lai izdotos iecerētais. Tāpat būsim kopā ar Leilu viņas plastiskajā operācijā, kurā tiks uzlabots gan sievietes ķermenis, gan seja, kā arī uzzināsim, kā iepriekšējās sērijas negaidīti žūrijas izvēlētajai otrajai uzvarētājai klāsies vizītē pie zobārsta.

23:00

Rezidents 3

3. sezona, 15. sērija. 2019. g.

Rezidents 3

15.sērija Tiek atvērts jaunais neiroķirurģijas centrs, taču iestādi vajā tehniskas problēmas. Viena no pirmajām pacientēm ir senas Nikas pacientes Enijas audžumeita Lūsija, kurai arī ir smadzeņu audzējs. Operācijas laikā rodas komplikācijas, kuras novērš Nika. Minai, Eidžī un Toresam ir divi pacienti, kuriem nepieciešama sirds transplantācija. Izveidojas sarežģīta situācija, kad ilgi gaidītā sirds ir pieejama, taču pacientam, kurš rindā ir pirmais, paaugstinās temperatūra. Bels turpina reklamēt savu uztura bagātinātāju kompāniju, taču viens no pacientiem, kas bija šos bagātinātājus lietojis, nomirst.

00:00

2029.gads, Amerika. Sabiedrību kontrolē spēcīga valsts un tās diktators, saukts par Direktoru. Katrs cilvēku solis tiek izsekots, par katru kļūdu vai pārkāpumu tiek piespriests sods, bet katrs labais darbs tiek atalgots. Ja tiek iegūta informācija, ka kāds plāno esošo kārtību graut, viņš nekavējoties tiek iznīcināts. Kondors strādā par algotu slepkavu valsts labā, līdz satiek kādu cilvēku no pagātnes, kurš liek viņam aizdomāties – kurš šeit patiesībā ir ļaunais un kurš labais…

01:45

UgunsGrēks

13. sezona, 32. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

32.sērija Fēlikss pārdzīvo par Žeņas aizbraukšanu, Gunārs iesaka viņam dažādus veidus, kā salabt ar sievu. Sofija izdomā jaunu plānu, kā pievērst sev Viestura uzmanību. Fēlikss pieķer Sofiju melos un brīdina Viesturu par viņas viltību. Dana mēģina samelot Vadimam un slepus aizlavīties uz tikšanos ar Gati. Ieva atgriežas no Rīgas un ierauga Viesturu ar Sofiju divdomīgā situācijā. Sofija abus šokē ar negaidītiem jaunumiem.

02:20

UgunsGrēks

13. sezona, 33. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

33.sērija Viesturs uzskata, ka Sofija melo par gaidāmo bērnu. Jezupu un Zentu neapmierina Aivara vēlme veikt inventarizāciju. Sofija saņem zāles, ko viņai sūtījusi māte. Fēlikss mierina Ievu. Sofija atsakās kopā ar Viesturu braukt pie ginekologa. Indulis priecājas par gaidāmo tikšanos ar Zentu. Fēlikss cenšas izskaidroties ar Sofiju. Krista un Alise nolemj šantažēt Induli. Sofija sazāļo Fēliksu.

03:00

UgunsGrēks

13. sezona, 34. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

34.sērija Fēlikss aiztur Sofiju un lūdz palīdzību Viesturam. Viesturs un Ieva uzzina, ka Sofijas māte ir informēta par Sofijas grūtniecību. Krista un Alise izseko Induli. Fēliksam paliek slikti no iešļircētajām zālēm. Zenta izlūdzas Aivara piedošanu. Guntis nespēj noticēt, ka Sofija sazāļojusi Fēliksu. Krista un Alise slēpjas no Zentas. Viesturs ir pārliecināts, ka policija Sofiju aizturēs. Guntis notic Sofijas meliem.

03:30

UgunsGrēks

13. sezona, 35. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

35.sērija Krista un Alise realizē savu plānu šantažēt Induli. Zenta atsakās tikties ar Induli numuriņā. Milda un Gunārs pārdzīvo par Fēliksu. Induli pārsteidz šantāžas vēstule. Zentai rodas plāns, kā šantāžistes pieķert. Viesturs cer no Gunta uzzināt kaut ko vairāk par Sofiju. Indulis pieķer Kristu un Alisi. Krista lūdz Jezupa palīdzību. Guntis lūdz Viesturu nejaukties Fēliksa lietas izmeklēšanā. Jezups neļauj Indulim vest meitenes uz policiju.

04:05

UgunsGrēks

13. sezona, 36. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

36.sērija Guntis priecājas par tikšanos ar Sofiju un tic viņas meliem. Aivars uzzina par notikušo ar Fēliksu. Guntis un Sofija nolemj slēpt, ka abi ir pazīstami. Aivars ir sašutis par Gunta versiju, ka Fēlikss pats uzbrucis Sofijai. Ieva apciemo Fēliksu slimnīcā. Aivars lūdz Sofiju izvākties no viesnīcas. Sofija sadusmojas un salietojas tabletes. Fēlikss salabst ar Jevgēņiju. Viesturs un Aivars nolemj zvanīt Sofijas mātei un lūgt viņas palīdzību. Sofija uzbrūk Ievai.