Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Svētdiena, 25. oktobris

Amanda, Kaiva, Amanta

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

01:15

Atkārtojums

Mammu izpriecu vakars

2014. g.

Elisone un viņas draudzenes ir pārgurušas mammas – viņām vitāli nepieciešams atpūsties. Nevajag jau neko daudz – mierīgas pieaugušo cilvēku vakariņas, kas nav servētas papīra tūtā, sieviešu sarunas un nedaudz jautrības. Viņas sarunā, ka vīri pieskatīs bērnus, kamēr pašas mazliet izklaidēsies. Liekas – kas gan varētu noiet greizi?? Ļoti daudz kas.

03:05

UgunsGrēks

13. sezona, 12. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

12.sērija Helēna un Donāts nolemj sarīkot Silvijas piemiņas pasākumu. Edijs atsakās piedalīties Sofijas plānos. Viesturs pasaka Sofijai, ka ir saticis citu sievieti. Vadims uzzina, ka Silvija ir izdarījusi pašnāvību. Jevgēņija pierunā Ievu izrunāties ar Viesturu. Sofija pasaka Ievai, ka ir Viestura līgava un abi gatavojas precēties. Silvijas piemiņas pasākumā sveika un vesela ierodas Silvija kopā ar līgavaini Manfrēdu.

03:40

UgunsGrēks

13. sezona, 13. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

13.sērija Zentai skauž, ka Silvija sev atradusi līgavaini. Danai nepatīk, ka Vadims izrāda interesi par Silviju. Aivars vēlas, lai Jezups iet prom no darba. Jezups lūdz palīdzību Mirdzai. Silvija un Manfrēds stāsta Vadimam, cik ļoti viņi mīl viens otru. Vadims ir greizsirdīgs uz Manfrēdu. Mirdza izmanto situāciju un melo Aivaram. Jezups nevēlas piedalīties Mirdzas plānā. Silvija un Manfrēds cer, ka visi ir noticējuši viņu meliem.

04:05

UgunsGrēks

13. sezona, 14. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

14.sērija Aivars atvainojas Fēliksam par saviem meliem. Jezups nožēlo, ka sapinies ar Mirdzu. Sofija uzzina, ka Viesturs gatavojas atklāti parunāt ar Ievu. Jezups noraida Fēliksa plānu, kā tikt vaļā no Mirdzas. Ieva pārdzīvo, ka Viesturs nav nācis pie viņas un izskaidrojis situāciju. Sofijai rodas plāns, kā izjaukt Viestura un Ievas sarunu. Viesnīcā atgriežas Gunārs. Viesturs domā, ka sarunājas ar Ievu, bet viņu dzird Sofija. Gunāru pārsteidz Jezupa atrašanās Mirdzas istabās.

05:00

Gandrīz ideālas vakariņas 4

4. sezona, 8. sērija. 2012. g.

Gandrīz ideālas vakariņas 4

Gandrīz ideālas vakariņas ietvaros sabiedrībā zināmi cilvēki atklās daudz nezināma par savu privāto dzīvi, ļaus viesoties savās mājās un tos varēs ieraudzīt vēl neredzētās situācijās. Solās būt patiesi interesanti! Sekojiet jaunākajai informācijai TV3 un www.tv3.lv!

06:00

Tiešraide

900 sekundes

8. sezona, 204. sērija. 2020. g.

900 sekundes

Īemīļotais rīta raidījums "900 sekundes" katru darba dienu plkst.6:00 kanālā TV3! Ik darbdienas rītu skatītāju modina un par aktuālo informē raidījuma moderatori Kristīne Garklāva, Arta Skuja un Tālis Eipurs.

08:30

Bondi vetārsts-5

5. sezona, 10. sērija. 2013. g.

Bondi vetārsts-5

Austrālijas vetārsts Kriss Brauns strādā Sidnejas veterinārajā klīnikā skaistajā Bondi pludmales rajonā, kur kopā ar kolēģiem nenogurstoši strādā, lai palīdzētu dzīvniekiem. Katrā raidījumā skatītājiem ir iespēja sekot līdzi vairāku dzīvnieku glābšanai – to atrašanai vai ievešanai klīnikā, ārstēšanai, atlabšanas procesam un saimnieku pārdzīvojumiem. Vetārsti dodas palīgā ne tikai mājas mīluļiem, bet arī savvaļas dzīvniekiem, kuri apdzīvo Sidneju un tās apkārtni – pingvīniem, pūcēm, koalas lāčiem un citiem, kam nepieciešama palīdzība.

10:05

Atkārtojums

Manas mājas ar IKEA

3. sezona, 5. sērija. 2020. g.

Kas ir māju sajūta? Kādam tās ir mēbeles, citiem tie ir cilvēki. Taču nenoliedzami tā ir arī telpa. Interjera pārvērtību raidījums "Manas mājas ar IKEA" ciemosies pie 10 ģimenēm, lai pārveidotu kādu telpu viņu mājās, jaunu dzīves posmu sākot. Dažādas ģimenes, dažādas telpas un dažādi izaicinājumi.

11:05

Meittenes 4

4. sezona, 1. sērija. 2014. g.

Meittenes 4

1.sērija Jaungada sērija par četrām draudzenēm, kuras grib iedzīvoties Maskavā.

12:35

Vajātie. Lielbritānija

1. sezona, 103. sērija. 2015. g.

Seko līdzi, kā 10 bēgļiem izdosies bēgšana no vajātājiem. Kuri sadalīs naudas balvu – 100 000?

13:35

Ilūzija

1. sezona, 8. sērija. 2018. g.

8.sērija Kamerons atjēdzas Madridē, piesiets pie gultas, un noslēpumainā sieviete piedāvā viņam darbu – paveikt noziegumus, lai atbrīvotu brāli. Kameronam izdodas pat izbēgt, taču tā visa ir tikai ilūzija… FIB kopā ar iluzionistu grupu turpina meklēt Kameronu, kamēr noslēpumainā sieviete vēlas, lai Kamerons nolaupa Rokfellera kolekcijas dārgakmeni no viena no labāk apsargātajiem izsoļu namiem.

14:35

Atkārtojums

Nemīlētie

1. sezona, 31. sērija. 2020. g.

Nemīlētie

31. sērija Iegriezies brāļa mājās, Normunds satiek Ievas pusmāsu Zani, bet, kamēr Artūra brālis ir ciemos, viņa dzīvoklī uzrodas Oskars. Tomēr durvis neatver draugs, bet cilvēks, kuru viņš šobrīd neieredz visvairāk – tā ir Normunda Inga. Pēc sarunas ar Ingu Zīle savam labākajam draugam izstāsta, ka viņam viss ir skaidrs par Normunda kāzām, kas gaidāmas nākotnē, tomēr Zīlem ir neapgāžami argumenti, kāpēc draugam tieši tagad ir jāprec Inga un kāpēc tas visiem nāks par labu. Zīli tagad nomoka lielas galvassāpes – kā pēc iespējas ātrāk un izdevīgāk pārdot Normunda tēvam zemes gabalu, kas pieder Mārtiņam, kamēr uz šī dārgā zemes pleķa savu ķepu nav uzlicis Makars. Kā labākajiem draugiem to izdosies paveikt? Notiek nepatīkama Ievas un viņas mammas tikšanās veikalā. Satikšanās Ievai nemaz nebūtu tik nepatīkama, tādu to padara Ievas mammas izturēšanos. Oskars Zīle zvana uz zonu tur sēdošajam tēvam, bet kā balsi un kādus pārmetumus viņš izdzirdēs otrā telefona galā?

15:10

Atkārtojums

Nemīlētie

1. sezona, 32. sērija. 2020. g.

Nemīlētie

32. sērija Raimonds Katlaps Makara restorānā satiek Valtu un pasaka, ka bez Žoras viņš nav interesants, un, kamēr Žoras nebūs, nedos viņam nekādus papildu darbus, kā arī neizmaksās algu. Valts nopietni sadusmojas, bet Makars, kurš iejaucas sarunā, visu saliek pa vietām. Kad Raimonds un Makars palikuši vieni, abi mēģina vienoties par kopējo biznesu, bet vīri pat nenojauš, ka kaut kur netālu no viņu tikšanās vietas, Makara restorāna teritoriju sasprindzis novēro Oskars Zīle. Zīle ir ļoti dusmīgs par to, ka Makara rīkojumu zonā ticis sakauts viņa tēvs, bet vai Zīle jaunākais spēs pretoties tik nozīmīgai noziedzīgās pasaules autoritātei? Sofijai priecīgi svētki – viņas dzimšanas diena, bet mātes sirds raud, jo dzimšanas dienas ballē nevar piedalīties viņas dēls Oskars. Pa to laiku Raimonds Katlaps savam dēlam izstāsta par Makara piedāvājumu kopīgam biznesam, Raimondam pret to ir citādāka attieksme, nekā viņa dēlam Jurim, kurš ir skeptisks. Raimonds no Makara ir gatavs piesargāties citādāk.

15:50

Alise Nevēra-13

13. sezona, 10. sērija. 2015. g.

Alise Nevēra strādā kopā ar savu partneri detektīvu Fredu Maršānu. Katram no viņiem ir savas dotības, savas stiprās puses, savas metodes, kā notvert vainīgo, taču mērķis – abiem kopīgs. Starp abiem virmo plaša emociju gamma – gan draudzība un zināmas simpātijas, gan nesaprašanās un domstarpības, kas drūmo izmeklētāju darba dienu padara krietni vien aizraujošāku.

18:00

Tiešraide

TV3 ziņas īsumā

8. sezona, 204. sērija. 2020. g.

18:10

Gandrīz ideālas vakariņas 9

9. sezona, 17. sērija. 2020. g.

17.raidījums Šonedēļ apceļosim Kurzemi, kur viens pie otra dosies ciemos savā starpā nepazīstami kurzemnieki – mūziķis Intars Busulis, Sabiles kultūras nama direktore Gerda Zeberiņa, "Līvu" jaunās paaudzes ģitārists Henrijs Mucenieks un šarmantā geiša Ieva Adamss. Šodien namatēva lomu un viesus uzņems Intars Busulis, kurš aizvedīs mūs ne tikai iepazīstināt ar savu mammu un viņas veikaliņa sortimentu, bet arī uzklās galdu kādā neparastā vietā jūras krastā. Pārsteigumiem bagātais vakars turpināsies Intara sarūpētā pastaigā, kur viņš savus viesus pārsteigs izģērbjoties.

19:10

Tiešraide

Bez Tabu

23. sezona, 213. sērija. 2020. g.

Bez Tabu

"Bez Tabu" saglabā savas pamatvērtības – īpašo skatījumu uz notikumiem, problēmām, cilvēkiem un viņu rīcību dažādās dzīves situācijās. "Lai varētu ieraudzīt savu spoguļattēlu, ir jāprot skatīties arī no mundiera otras – ne tikai parādes puses," pauž raidījuma veidotāju filozofija. "Tāpēc ņemsim uz grauda blēžus un krāpniekus, būsim neiecietīgi pret ierēdņu neiecietību un patvaļu. Solām daudz neparastus, ekstrēmus un oriģinālus stāstus!"

20:00

Tiešraide

TV3 Ziņas

22. sezona, 214. sērija. 2020. g.

20:32

Tiešraide

Sporta ziņas

22. sezona, 253. sērija. 2020. g.

20:35

Tiešraide

Laika ziņas

22. sezona, 253. sērija. 2020. g.

20:40

Tiešraide

Degpunktā

10. sezona, 204. sērija. 2020. g.

Degpunktā

Degpunktā – tās ir operatīvas kriminālziņas, ziņas par avārijām uz Latvijas ceļiem un cita informācija no "karsto" notikumu epicentra.

21:05

Nemīlētie

1. sezona, 33. sērija. 2020. g.

Nemīlētie

33. sērija Makars ar sievu apspriež jauno Zīles izlēcienu un draudus mafijas autoritātei, Valērija iesaka visu šo tēmu labāk pārspriest ne ar jauno, bet ar vecāko Zīli – Mārtiņu. Artūrs zvana Normundam, viņam ir priecīga ziņa, jo viņa sieva dzemdē, bet Raimonds Katlaps Sofijai sola beidzot oficiāli noformēt viņu attiecības kā vīram un sievai – ne vien dzīvē, bet arī dokumentos. Ko par šādu Raimonda piedāvājumu teiks Sofija? Artūrs dzemdību namā sagaida apsveikumu, bet priecīgais noskaņojums draud izgaist – viņš pat nebija nojautis, ka viņa labākais draugs un seifa zādzības līdzdalībnieks Māris ir deportēts uz Latviju un personiski nokļuvis Doļska rokās. Artūrs, negribēdams uztraukt savu sievu Ievu, kura atgūstas pēc dzemdībām, vēršas pēc palīdzības pie Oskara Zīles. Doļskis izmanto necilvēcīgas un prettiesiskas nopratināšanas metodes, vai Māris to varēs izturēt? Lai nosvinētu mammas dzimšanas dienu, Oskars viņu aizved uz dārgu restorānu, tomēr šajā skaistajā dienā dēlam savai mātei jāuzdod neērtus jautājumus. Ko Sofija izstāstīs Oskaram par dārgo gredzenu un par to, kas ar to saistīts?

21:40

Nākamā pietura: Mīlestība

1. sezona, 5. sērija. 2020. g.

5.raidījums Randiņā dodas automehāniķis Edijs un topošā aktrise, pasākumu vadītāja Diāna. Viņiem labi saskan, un izvēršas interesants brauciens uz Lietuvu. Diāna saka, ka ir gatava precēties, taču vai tas būs pa prātam Edijam? Savukārt jaunieši Dita un Artūrs dodas Kurzemes virzienā. Artūrs ir topošais fotogrāfs, un viņam ir iespēja parādīt savu talantu arī meitenei. Vai viņai tas patiks, un pāris izvēlēsies randiņu turpināt? Trešais stāsts ir par sešdesmit gadus vecajem Andri un Antru. Mīlestībai nav vecum, un izrādās, ka Andris ir ļoti liels romantiķis! Iespējams, ka pēc jautra brauciena, kura viena no sastāvdaļām būs sēņošana, viņi nolems randiņu turpināt!

23:45

Atkārtojums

Nekā personīga

25. sezona, 10. sērija. 2020. g.

Raidījuma "Nekā personīga" ik svētdienu saviem skatītājiem piedāvā nedēļas notikumu un procesu skaidrojumu un atklāj norises, kas būs svarīgas arī turpmāk. Raidījuma komanda ir par godīgu un atbildīgu politiku, kas Latviju padarītu par plaukstošu iespēju zemi.

00:40

Autoziņas

9. sezona, 37. sērija. 2020. g.

01:05

Atkārtojums

Melu Teorija 6

6. sezona, 3. sērija. 2020. g.

01:30

UgunsGrēks

13. sezona, 18. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

18.sērija Gunārs pārdzīvo par to, kā atrisināt strīdu ar Vadimu. Jezups kārtējo reizi pavada Mirdzu uz pasākumu. Gunārs un Jezups sastrīdas. Viesturs pārdzīvo, ka Ieva izvēlējusies Ediju. Mērijai trūkst naudas, Gunārs piedāvā iedot naudu, ja Mērija viņam pastāstīs kaut ko kompromitējošu par Mirdzu. Ieva uzzina, ka Viesturs bijis viņas istabās un runājis par savām jūtām. Gunāram rodas plāns, kā šantažēt Mirdzu. Ieva un Viesturs salabst. Sofija to uzzina un atkal ķeras pie ieroča.

02:10

UgunsGrēks

13. sezona, 19. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

19.sērija Silvijai trūkst naudas un viņa domā, kā ietaupīt. Gatis cenšas pierunāt Danu uz randiņu. Manfrēds ir gatavs lauzt līgumu ar Silviju. Vadims lūdz piedošanu Danai par krāpšanu un uzdāvina kaklarotu. Vieturs cenšas vienoties ar Sofiju par abu šķiršanās un turpmākā kopīgā darba detaļām. Silvijai rodas plāns, kā iegūt naudu. Ieva gatavojas kopā ar Viesturu lidot uz Austriju. Dana gandrīz pieķer Silviju zogot kaklarotu. Dana apvaino Jevgēņiju zādzībā. Sofija pārguļ ar Ediju.

02:45

UgunsGrēks

13. sezona, 20. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

20.sērija Jevgēņija sūdzas Fēliksam, ka Dana viņu apvaino zādzībā. Manfrēds pasaka Silvijai, ka viņas nozagtā kaklarota ir lēta bižutērija. Gunārs un Mirdza vienojas, ka Mirdza parunās ar Vadimu un panāks, ka tiesas process pret kafejnīcu tiek pārtraukts. Edijs jūtas neveikli pēc pārgulēšanas ar Sofiju. Fēlikss apsola Danai, ka atradīs kaklarotu. Silvija un Manfrēds nolemj atbrīvoties no nozagtās kaklarotas. Jezups uzzina, ka Mirdza viņam melojusi. Fēliksam rodas aizdomas, ka Jevgēņija viņu krāpj.

03:15

UgunsGrēks

13. sezona, 21. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

21.sērija Gunārs nespēj noticēt Fēliksa stāstītajam, ka Jevgēņija krāpj Fēliksu. Viesnīcā ierodas piedzēries klients Ilmārs, viņam seko divas meitenes – Krista un Alise. Fēliksam rodas ideja, ka vajag pieķert Jevgēņiju neuzticībā. Krista un Alise šaubās, vai viņu plāns izdosies, tomēr nolemj mēģināt. Ieva un Viesturs atgriežas viesnīcā, abi ir sastrīdējušies. Krista un Alise turpina izsekot Ilmāru un realizēt savu plānu. Manfrēds flirtē ar Jevgēņiju. Jevgēņija pieķer Fēliksu slēpjamies kamīnzālē aiz dīvāna.

03:55

UgunsGrēks

13. sezona, 22. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

22.sērija Manfrēds manipulē ar Silviju. Ilmārs neatceras, kas notika naktī, kā viņš nokļuvis viesnīcā. Alise un Krista ierodas viesnīcā, lai realizētu sava plāna otro daļu. Ieva izstāsta Jevgēņijai, kāpēc sastrīdējusies ar Viesturu. Fēlikss pārmet Gunāram, ka viņš izstāstījis par Fēliska plānu Jevgēņijai. Ilmārs nespēj noticēt, ka viņu šantažē. Fēlikss netic, ka Jevgēņijai auskarus uzdāvinājusi Ieva. Manfrēds paņem Ievas auskarus un samelo, ka tie pieder Silvijai. Ilmārs grib nogādāt Zentu policijā.

04:25

UgunsGrēks

13. sezona, 23. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

23.sērija Sofija priecājas, ka viņai izdevies radīt nesaskaņas Viestura un Ievas attiecībās. Sofiju atbalsta māte, kas dod meitai padomus, kā noturēt Viesturu. Dana manipulē ar Vadimu un viņa jūtām. Lidija uzskata, ka Gatim jāsāk aktīvāk realizēt Ģimenes plāns attiecībā uz Danu. Sofija ar viltu izjauc Ievas un Viestura tikšanos, turklāt reāli mēģina apdraudēt viņu dzīvību. Gatis un Dana vienojas pavadīt laiku kopā, bet numuriņā viņus iztraucē Vadims.