Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Trešdiena, 28. oktobris

Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

TV Programma

00:45

Atkārtojums

Starptautiskie darījumi

2009. g.

Interpola aģents un prokurore ir apņēmušies saukt pie atbildības starptautisku banku, kas iesaistīta nelikumīgā ieroču tirdzniecībā. Abus censoņus gaida iespaidīga apšaude Gūgenheima muzejā Ņujorkā, kā arī ceļojums no Ņujorkas uz Stambulu caur Berlīni un Milānu. Šajā slavenās filmas „Skrien, Lola, skrien” režisora Toma Tikera darbā atspoguļoti nesen notikuši noziegumi un to dalībnieki, tostarp 1991. gada naudas atmazgāšanas skandāls, kā arī Vatikāna un mafijas banķiera Roberta Kalvi nāve - 1982. gadā viņu atrada pakārtu zem tilta Londonā.

02:55

UgunsGrēks

13. sezona, 24. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

24.sērija Dana un Gatis mēģina glābt situāciju un panākt, lai Vadims neko neuzzina par viņu tikšanos. Abi dara visu iespējamo, Gatis piedraud Jezupam un caur puķēm iesaka viņam klusēt par visu, ko viņš ir redzējis, dzirdējis un sapratis. Viesturs un Ieva pārsteigti secina, ka ne viens, ne otrs nav pasūtījuši kokteiļus numurā. Abiem rodas aizdomas, ka kokteiļiem pievienots kaut kas slikts, aizdomas krīt uz Sofiju. Viesturs mēģina Sofiju piespiest atzīties un iedzert kokteili.

03:20

UgunsGrēks

13. sezona, 25. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

25.sērija Zenta izmanto iespēju, ka saslimusi, un mēģina no šīs situācijas izspiest maksimālu labumu. Sofija izliekas, ka neatceras, ka būtu darījusi kaut ko sliktu. Viesturs nav pārliecināts, vai Sofijai var ticēt. Ievai šī situācija ir nepatīkama, bet viņa mēģina būt saprotoša. Vadims izbauda Danas sabiedrību un pat nenojauš, ka viņai tas ir nepatīkami. Aivars pieķer Zentu un Jezupu gultā baudām aizliegtus priekus.

04:00

UgunsGrēks

13. sezona, 26. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

26.sērija Fēlikss un Gunārs organizē plānu, lai pieķertu Žeņu kopā ar Manfrēdu un pierādītu viņas neuzticību. Aivars dusmojas uz Zentu par simulēšanu un Jezupu par dzeršanu darba laikā. Žeņa ir neizpratnē par Fēliksa jocīgo uzvedību. Aivars domā, ka Fēlikss un Gunārs izturas nenopietni pret saviem darba pienākumiem. Manfrēds uzskata, ka Silvija sākusi uzvesties kā greizsirdīga sieva nevis darba devēja. Fēlikss īsteno savu viltīgo plānu.

04:30

UgunsGrēks

13. sezona, 27. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

27.sērija Viesturs sagādā Ievai romantisku pārsteigumu. Sofija saņem no mātes kārtējo sūtījumu- tabletes. Manfrēds nezaudē cerības iegūt Žeņu. Fēlikss uzzina, ka viss notikušais ar Manfrēdu ir pārpratums, un lūdz Žeņai piedošanu. Žeņa nespēj piedot Fēliksam viņa rīcību un pamet viņu. Sofija mēģina pavedināt Viesturu, bet viņai tas neizdodas. Sofija nolemj atriebties un ķeras pie radikāliem līdzekļiem.

06:00

Tiešraide

900 sekundes

8. sezona, 206. sērija. 2020. g.

900 sekundes

Īemīļotais rīta raidījums "900 sekundes" katru darba dienu plkst.6:00 kanālā TV3! Ik darbdienas rītu skatītāju modina un par aktuālo informē raidījuma moderatori Kristīne Garklāva, Arta Skuja un Tālis Eipurs.

08:30

Bondi vetārsts-5

5. sezona, 12. sērija. 2013. g.

Bondi vetārsts-5

Austrālijas vetārsts Kriss Brauns strādā Sidnejas veterinārajā klīnikā skaistajā Bondi pludmales rajonā, kur kopā ar kolēģiem nenogurstoši strādā, lai palīdzētu dzīvniekiem. Katrā raidījumā skatītājiem ir iespēja sekot līdzi vairāku dzīvnieku glābšanai – to atrašanai vai ievešanai klīnikā, ārstēšanai, atlabšanas procesam un saimnieku pārdzīvojumiem. Vetārsti dodas palīgā ne tikai mājas mīluļiem, bet arī savvaļas dzīvniekiem, kuri apdzīvo Sidneju un tās apkārtni – pingvīniem, pūcēm, koalas lāčiem un citiem, kam nepieciešama palīdzība.

09:30

Atkārtojums

Gandrīz ideālas vakariņas 9

9. sezona, 18. sērija. 2020. g.

18.raidījums "Gandrīz ideālas vakariņas" turpina savu Kurzemes apceļošanu, tāpēc šodien dosimies uz pilsētu, kurā piedzimis vējš un dzīvo grupas "Līvi" ģitārists Henrijs Mucenieks. Henrijs savus viesus uzņems mammas dzīvoklītī, bet pirms tam viņš ne tikai stipri apjuks starp veikalu plauktiem, bet arī cīnīsies ar virtuves tehniku, lai viesi nepaliktu tukšiem vēderiem. Šajā vakarā viesi jau būs tik ļoti satuvinājušies, ka nedaudz tiks salauzts dzīvokļa interjers, notiks pārģērbšanās otra apģērbā, kā arī noslēgumā pat atraktīvi sirsnīgs muzikāls abu mūziķu koncerts dāmām.

11:05

Meittenes 4

4. sezona, 3. sērija. 2014. g.

Meittenes 4

3.sērija Ļoļa mēģina izvairīties no kāzām ar oligarhu, taču tas nav iespējams, jo „kāzu mašīna” jau sākusi darboties. Situācija vēl vairāk sarežģījas brīdī, kad Gena nolemj, ka Ļoļa ir stāvoklī. Katja atsakās no karjeras kāpuma mīļotā vīrieša dēļ.

12:35

Vajātie. Lielbritānija

1. sezona, 105. sērija. 2015. g.

Seko līdzi, kā 10 bēgļiem izdosies bēgšana no vajātājiem. Kuri sadalīs naudas balvu – 100 000?

13:35

Ilūzija

1. sezona, 10. sērija. 2018. g.

10.sērija Automašīnas sprādzienā nogalināts sazvērestības teoriju piekritējs un raidījuma vadītājs Ērnijs Arbuss. Izskatās, ka viņa mājā kāds ir viesojies un kaut ko meklējis. Atklājas, ka Ērnijs veicis pētījumu par slepenu biedrību. Sekojot norādēm par šo biedrību, atklājas, ka tai ir saistība ar kādu no izmeklēšanas komandas. Negodīgs cietumsargs mēģina novelt vainu par slepkavību uz Džonatanu.

14:35

Atkārtojums

Nemīlētie

1. sezona, 33. sērija. 2020. g.

Nemīlētie

33. sērija Makars ar sievu apspriež jauno Zīles izlēcienu un draudus mafijas autoritātei, Valērija iesaka visu šo tēmu labāk pārspriest ne ar jauno, bet ar vecāko Zīli – Mārtiņu. Artūrs zvana Normundam, viņam ir priecīga ziņa, jo viņa sieva dzemdē, bet Raimonds Katlaps Sofijai sola beidzot oficiāli noformēt viņu attiecības kā vīram un sievai – ne vien dzīvē, bet arī dokumentos. Ko par šādu Raimonda piedāvājumu teiks Sofija? Artūrs dzemdību namā sagaida apsveikumu, bet priecīgais noskaņojums draud izgaist – viņš pat nebija nojautis, ka viņa labākais draugs un seifa zādzības līdzdalībnieks Māris ir deportēts uz Latviju un personiski nokļuvis Doļska rokās. Artūrs, negribēdams uztraukt savu sievu Ievu, kura atgūstas pēc dzemdībām, vēršas pēc palīdzības pie Oskara Zīles. Doļskis izmanto necilvēcīgas un prettiesiskas nopratināšanas metodes, vai Māris to varēs izturēt? Lai nosvinētu mammas dzimšanas dienu, Oskars viņu aizved uz dārgu restorānu, tomēr šajā skaistajā dienā dēlam savai mātei jāuzdod neērtus jautājumus. Ko Sofija izstāstīs Oskaram par dārgo gredzenu un par to, kas ar to saistīts?

15:10

Atkārtojums

Nemīlētie

1. sezona, 34. sērija. 2020. g.

Nemīlētie

34. sērija Ieva un Artūrs ir izlēmuši, ka viņi savai tikko dzimušajai meitai dos skaistu vārdu – Milda. Sofija savam dēlam izstāsta to, ka Raimonds Katlaps viņai ir piedāvājis oficiāli kļūt par viņa sievu, bet kā uz šo jaunumu reaģēs Oskars, kuram Raimonds nepatīk īpaši? Zane atsteigusies pie Kornēlijas tantes ar priecīgu vēsti – viņas meita Ieva ir dzemdējusi meitenīti – , tomēr Kornēlija ne vien nevēlas neko dzirdēt par mazmeitu, viņa Kornēlijai arī pasaka, ka Ieva nav viņas meita. Pēc saspringtā stāsta par granātu, pirmo reizi aci pret aci satiekas Makars ar Zīli jaunāko, mafijas boss vēlas vienoties un aprunāties ar jaunekli, kurš viņu neklausa, bet Gvido Doļskis ar sev raksturīgajām metodēm pratina viņa rokās nokļuvušo Māri. Raimonds Katlaps ir ļoti neapmierināts ar Doļska darbu, bet noziedzīgais policijas darbinieks uzņēmēju nomierina, ka agrāk vai vēlāk viņš izsitīs no Māra atzīšanos par to, kurš patiesībā apzaga seifu, jo nopratinātais pat nezinot, kā to var izdarīt. Makara sieva Valērija zina un iesaka savam vīram, ko darīt ar jaunekli, kurš neklausa Zīlem.

15:50

Alise Nevēra-14

14. sezona, 2. sērija. 2016. g.

18:00

Tiešraide

TV3 ziņas īsumā

8. sezona, 206. sērija. 2020. g.

18:10

Gandrīz ideālas vakariņas 9

9. sezona, 19. sērija. 2020. g.

19.raidījums Viņas smiekli, atvērtība un sirsnība ir Sabiles pilsētas epicentrā, kur Gerda Zeberiņa caur asarām un smiekliem šovakar centīsies pagatavot gandrīz ideālas vakariņas saviem viesiem. Tomēr neies tik gludi, kā iecerēts – palīgā steigs ģimene, jo viena no ēdiena sastāvdaļām būs pieteikusi absolūtāko streiku uz neizdošanos. Vai šāds fiasko būs iemesls, lai vakars būtu neizdevies, jeb tomēr Gerda spēs veikli izdomāt kādu alternatīvu?

19:10

Tiešraide

Bez Tabu

23. sezona, 215. sērija. 2020. g.

Bez Tabu

"Bez Tabu" saglabā savas pamatvērtības – īpašo skatījumu uz notikumiem, problēmām, cilvēkiem un viņu rīcību dažādās dzīves situācijās. "Lai varētu ieraudzīt savu spoguļattēlu, ir jāprot skatīties arī no mundiera otras – ne tikai parādes puses," pauž raidījuma veidotāju filozofija. "Tāpēc ņemsim uz grauda blēžus un krāpniekus, būsim neiecietīgi pret ierēdņu neiecietību un patvaļu. Solām daudz neparastus, ekstrēmus un oriģinālus stāstus!"

20:00

Tiešraide

TV3 Ziņas

22. sezona, 216. sērija. 2020. g.

20:33

Tiešraide

Sporta ziņas

22. sezona, 255. sērija. 2020. g.

20:37

Tiešraide

Laika ziņas

22. sezona, 255. sērija. 2020. g.

20:40

Tiešraide

Degpunktā

10. sezona, 206. sērija. 2020. g.

Degpunktā

Degpunktā – tās ir operatīvas kriminālziņas, ziņas par avārijām uz Latvijas ceļiem un cita informācija no "karsto" notikumu epicentra.

21:05

Nemīlētie

1. sezona, 35. sērija. 2020. g.

Nemīlētie

35. sērija Ieva slimnīcas palātā savam Artūram izstāsta labus jaunumus – viņas mamma vairs nedusmojas un viņai liekas, ka ir draudzīga, tomēr uz šiem Ievas vārdiem ļoti dīvaini reaģē Ievas pusmāsa Zane. Doļskis, tā arī nepiespiedis Māri runāt, izlaiž viņu no policijas komisariāta, bet viņš pat nenojauš kādus slazdus viņam ir izlicis viltīgais izmeklētājs. Normunds, kurš pa ceļam uz dzemdību namu iegriezies paņemt brāli, no Artūra kaimiņa uzzina, ka viņu ir apcietinājuši policisti, bet pats Artūrs Doļska kabinetā pakļūst zem ierastās izmeklētāja nopratināšanas preses. Ieva ar savu meitu Mildu atgriežas no dzemdību nama dzīvoklī un tikai tad uzzina, ka viņas vīrs ir saņemts ciet un atrodas policijā. Vai Artūrs Vanags atzīsies brīdī, kad Doļskis viņam noliks priekšā neapgāžamus pierādījumus par to, ka viņš ir aplaupījis Katlapa firmas seifu? Savukārt, Māris, kārtējo reizi izsaukts uz policiju saprot, ka pats to negribēdams, ir atdevis savu labāko draugu policistu rokās. Artūra brālis ir velnišķīgi saniknots – viņš pārmet Zīlem, ka viņš visu ir zinājis par brāļa darbiem, tomēr neko nav teicis.

21:40

Manas mājas ar IKEA

3. sezona, 6. sērija. 2020. g.

Kas ir māju sajūta? Kādam tās ir mēbeles, citiem tie ir cilvēki. Taču nenoliedzami tā ir arī telpa. Interjera pārvērtību raidījums "Manas mājas ar IKEA" ciemosies pie 10 ģimenēm, lai pārveidotu kādu telpu viņu mājās, jaunu dzīves posmu sākot. Dažādas ģimenes, dažādas telpas un dažādi izaicinājumi.

22:15

Tēta nedienas 8

8. sezona, 4. sērija. 2019. g.

00:20

Ekstrasensu cīņas 20

20. sezona, 18. sērija. 2019. g.

Kā ierasts, uz šova atlasi ieradušies simtiem cilvēku no visas pasaules. Viņi visi uzskata, ka redz, jūt un zina vairāk par citiem, un ir gatavi to pierādīt miljoniem skatītāju. Krāšņais un iespaidīgais dalībnieku saraksts nodrošina, ka cīņa būs azartiska, nesaudzīga un skatītājiem aizraujoša. Starp dalībniekiem ir gan pieredzes bagāti psihologi, gan cilvēki, kuri īpaši mācījušies par ekstrasensiem, gan arī visdažādāko profesiju pārstāvji. Šī sezona Latvijas skatītājiem būs īpaši interesanta, jo labāko ekstrasensu divpadsmitniekā iekļuvuši arī divi Latvijas pārstāvji – Sergejs Afanasjevs, kurš sauc sevi par doktoru Maiklu un uzskata par parapsihologu, kā arī Ivo Puriņš – senās maiju cilts maģisko tradīciju pēctecis.

01:50

Zibsnis 3

3. sezona, 9. sērija. 2016. g.

9.sērija Barijs palīdz Džejam notvert Krāpneiku uz Zemes 3 un lūdz viņa palīdzību cīņā ar Savitāru. Džejs atklāj, ka Savitārs tiek gatavots cīņai ar Bariju. Komandai izdodas noskaidrot Aļķīmiķa identitāti un sazināties ar Savitāru. Savitārs atklāj, kāds patiesībā ir viņa mērķis.

02:40

UgunsGrēks

13. sezona, 28. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

28.sērija Sofija vēlas atriebties Viesturam par atraidījumu, bet nespēj nodarīt viņam pāri. Krista un Alise par savu kārtējo upuri ir noskatījušas Aivaru. Viesturs pamana, ka kāds viņa istabā izlaistījis benzīnu, un izsauc policiju. Viesnīcā pirmo reizi parādās Induļa jaunais priekšnieks izmeklētājs Guntis Beķeris. Fēlikss ievēro, ka Sofija neuzvedas adekvāti. Krista un Alise ielavās guļošā Aivara istabā. Izmeklētājs Guntis izrādās sens Sofijas paziņa.

03:10

UgunsGrēks

13. sezona, 29. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

29.sērija Silvija un Manfrēds atgriežas no kazino apmeklējuma. Silvija ir ļoti apmierināta ar panāktajiem rezultātiem, tomēr nolemj realizēt vēl vienu plānu- pavedināt Manfrēdu. Krista un Alise mēģina nemaksājot pamieloties pie zviedru galda, bet Gunārs viņas pieķer. Sofija satiekas ar izmeklētāju Gunti Beķeri un mēģina izdibināt, ko viņš noskaidrojis par dedzināšanas mēģinājumu. Aivars šokēts saprot, ka kļuvis par šantāžas upuri, un neredz izeju no situācijas.

03:50

UgunsGrēks

13. sezona, 30. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

30.sērija Zenta un Jezups dusmojas par to, ka Aivars viņiem uzdod papildu darbus. Silvija izdomā asprātīgu veidu, kā izvairīties no maksāšanas Manfrēdam. Krista un Alise izplata viesnīcā fotogrāfijas, kurās Aivars redzams divdomīgās situācijās. Jezups ierauga kompromitējošās fotogrāfijas, un viņu tās uzjautrina. Aivars ir sašutis par situāciju un lūdz Jezupu viņam palīdzēt. Jezups piekrīt, un abi mēģina jaunās šantāžistes pieķert nozieguma vietā.

04:15

UgunsGrēks

13. sezona, 31. sērija. 2015. g.

UgunsGrēks

31.sērija Alise un Krista nolemj nosvinēt to, ka dabūjušas no Aivara naudu. Lidija ir sašutusi par to, ka ģimenes bizness pēdējo mēnesi ir strādājis ar zaudējumiem. Gatis uzaicina Danu uz tikšanos. Dana ir spiesta izdomāt veidu, kā atbrīvoties no Vadima nepārtrauktās klātbūtnes. Aivars lasa Alisei un Kristai morāli par viņu nepareizo uzvedību. Jezupam meiteņu rīcība nešķiet tik krimināla, turklāt viņam Alise sāk iepatikties.